Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

אני מתבאס מהמחשבה שכשהוא יחזור לפה הוא לא יהיה טוב, כבר עכשיו רואים שהוא טיפה התנוון שם וכבר לא אותו שחקן שהיה כשרק הגיע.

יכול להיות שזה בגלל שלמדו אותו והיום כל קבוצה שנשחקת נגד RF ישר סוגרת אותו, אבל לדעתי זה בגלל שהוא פשוט בקבוצה חלשה.

אני מתבאס מהמחשבה שכשהוא יחזור לפה הוא לא יהיה טוב, כבר עכשיו רואים שהוא טיפה התנוון שם וכבר לא אותו שחקן שהיה כשרק הגיע.

יכול להיות שזה בגלל שלמדו אותו והיום כל קבוצה שנשחקת נגד RF ישר סוגרת אותו, אבל לדעתי זה בגלל שהוא פשוט בקבוצה חלשה.

תשמע, קצת בעייתי להגיד שהוא נחלש כשהבנאדם שיחק 38 משחקים בסין וכבש 31 שערים.

זה המספרים שלו?! וואו!

מה המספרים של כל מיני כוכבי על שמשחקים בסין? טבז, לאבצי, אוסקר, הולק ועוד שלא עולים לי לראש...

* כבש 32.

סטטיסטיקה מעודכנת כולל היום בויקיפדיה : https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%9F_%D7%96%D7%94%D7%91%D7%99#.D7.A1.D7.98.D7.98.D7.99.D7.A1.D7.98.D7.99.D7.A7.D7.94

זה המספרים שלו?! וואו!

מה המספרים של כל מיני כוכבי על שמשחקים בסין? טבז, לאבצי, אוסקר, הולק ועוד שלא עולים לי לראש...

כנס כאן - https://en.wikipedia.org/wiki/2017_Chinese_Super_League#Top_scorers

בראש העמוד תוכל לעבור לעונות הקודמות,יש לך שם מובילי שערים ובישולים.

תודה שמש. לא יאומן שיש לו מספרים יותר טובים משל כל הכוכבים האלה, באותה ליגה, בקבוצה חרא.

למה?

הוא שחקן של טופ 10 עולמי ב-4 השנים האחרונות.

קח השוואה קטנה לשני חלוצים לא רעים.

לואיס סוארז:

184 משחקים

152 גולים

זלטאן איברהימוביץ':

180 משחקים

149 שערים

ערן זהבי:

185 משחקים

149 שערים

נראלי שחשוב לציין שבליגות הרבה יותר חלשות. דווקא הליגה הסינית זאת מראה יפה כי גם כוכבים גדולים לא כובשים בכמויות שלו. הלוואי שיחתום באיזה אברטון או ווסטהאם או שבוס יקח אותו לדורטמונד, מעניין איך יצליח שם.

נראלי שחשוב לציין שבליגות הרבה יותר חלשות. דווקא הליגה הסינית זאת מראה יפה כי גם כוכבים גדולים לא כובשים בכמויות שלו. הלוואי שיחתום באיזה אברטון או ווסטהאם או שבוס יקח אותו לדורטמונד, מעניין איך יצליח שם.

לשחרר אותו משם יעלה הון. הוא במקסימום יגיע לעונת פרישה במכבי. עד אז לא רואה אותו יוצא מסין.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.