Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

Just now, אלמוג מלול said:

זה סיפור טוב לתקשורת.

אני לא אוכל את זה. מבלי טיפת ביקורת, אישית לא הייתי מתנהל אחרת.

הלוואי שאני טועה.

זה לגמרי זה. זהבי יכול לבחור לחזור לכאן רק מהסיבה הזאת. וכאבא, אני לגמרי מבין את הסנטימנט(וגם כבן להורים שהיו בשליחות מטעם המדינה שמאד הכניסה להם כלכלית אבל מתישהוא אמרו דיי). כסף זה לא הכל בחיים, בטח לאיש עשיר כמוהו.

כמובן שאם תצוץ הצעה מקצועית מאד מפתה מאירופה/ ארהב זה הכל נכון ורוב הסיכויים שזה לא יקרה.

אבל אם זהבי יחליט לחזור, הוא יהיה מוכן לשלם את המחיר הכלכלי בתמורה לדברים אחרים שהוא מרוויח.

זה לא שזהבי ירוויח פה גרושים. הוא עשה המון כסף והוא כנראה מעדיף שהילדים שלו יגדלו פה.

הוא גם התגעגע לקחת אליפויות ותארים. כמה אפשר להיות בסין?

49 דקות לפני, אלמוג מלול said:

זה סיפור טוב לתקשורת.

אני לא אוכל את זה. מבלי טיפת ביקורת, אישית לא הייתי מתנהל אחרת.

הלוואי שאני טועה.

כבודו אבא לילדים?

1 hour ago, הישראלי היפה said:

יש לנו יתרון בזה שאנחנו יכולים להציע לו חוזה עד הפרישה + תפקיד בכיר אחרי הפרישה

+ חייב לקחת את מלכות השערים מאלון מזרחי!

שכחת להוסיף שזהבי מקווה להיכנס לסגל של חיפה של 94 ושהוא גם לשחק במועדון שהרס למ. תא עם שלישייה כולל מהלך של והכדורגל איזה כדורגל!

אם 2 השחקנים בפרשה עוזבים, מכבי חייבת לפעול ולבדוק החזרה שלו.

לדעתי, אם לא הקורונה בארה"ב היה כבר חותם שם, להערכתי האישית הוא מעדיף ארה"ב.

אני לא חושב שהוא ירצה לאירופה, לא מאמין שהוא ירצה לחזור למכבי בגיל 35-36 שהוא כבר יחסית מעבר לשיא, מאמין שהוא ירצה לתת פה עוד שנה-שנתיים ברמה טובה ולפרוש.

1 hour ago, Milvador said:

זהבי הציע את עצמו למכבי חיפה: "המועדון הגדול בארץ"

פגישה בין השחקן לנשיא שחר צפויה להתקיים מחר (שישי) במשכנו של שחר בתל אביב. בקבוצה אופטימיים מהשילוב של זהבי בהתקפה עם הכוכב הנוכחי, צ'רון צ'רי.

קראתי את זה כמו שרף.

4 hours ago, Milvador said:

זהבי הציע את עצמו למכבי חיפה: "המועדון הגדול בארץ"

החלוץ מעוניין לשוב ארצה וללבוש את המדים הירוקים, מרקו בלבול שוקל את העניין בחיוב. פגישה עם הנשיא שחר צפויה להתקיים עוד השבוע. במועדון אישרו: " זה קורה, אנחנו לקראת סגירה".

צנציפר

הקאמבק הגדול של הקיץ. האם ערן זהבי בדרך חזרה לישראל? כוכבה לשעבר של הפועל תל אביב, שמסיים חוזה בקבוצתו הסינית, הציע את עצמו באמצעות מקורבים לנשיא יעקב שחר. שחר ומאמן הירוקים מרקו בלבול שוקלים את ההצעה בחיוב. "מכבי חיפה תמיד היתה המועדון הכי גדול בישראל, שידוע בהצלחותיו באירופה, אשמח להגיע", אמר זהבי למקורביו. גורם במועדון מהכרמל מסר לynet ספורט: "השחקן רוצה רק לחיפה, הוא ירוק, זהבי יצעיד אותנו לליגת האלופות"

פגישה בין השחקן לנשיא שחר צפויה להתקיים מחר (שישי) במשכנו של שחר בתל אביב. בקבוצה אופטימיים מהשילוב של זהבי בהתקפה עם הכוכב הנוכחי, צ'רון צ'רי.

כתוצאה מהמעבר הגדול תקציב הקבוצה בשנה הבאה צפוי לקטון ל-40 מ' ש"ח, כשהנשיא שחר צפוי לחסוך כ-3 מיליון יורו מהעזיבה הצפויה של מוחמד עוואד.

חלוץ הירוקים, ירדן שועה, עמד הבוקר לועדת משמעת לאחר שנתפס מפר בידוד ונקנס ב-27 א' ש"ח. החלוץ בתגובה רוצץ את גולגלתו של מאמן הכושר ניל קלארק, והשתין על קירות המתחם בכפר גלים. הוא צפוי לפתוח בשבת בהרכב הקבוצה נגד הפועל ב"ש.

ובעניין אחר, במכ' תל אביב נרשמה מתיחות לקראת החלטתו של הבעלים מיץ' גולדהאר בנוגע לעתידם של שני השחקנים החשודים: "מישהו פה התבלבל, אם השחקנים לא יחזרו לסגל בכל מקרה, אנחנו נהיה נאצים, חבל על הזמן של הקנדי". ולדימיר איביץ' צפוי לחדש את חוזהו ולעזוב את הקבוצה.

פיפי

18 hours ago, hen34 said:

כבודו אבא לילדים?

שניה. הוא לא שרף לילדים בגיל הכי חשוב שלהם נראלי בהתפחות, 5 שנים מהחיים בחור תחת במרכז התעשייתי הכי גדול בסין?

כאילו שהיעד אבא שלו זה עיראק. 

אם לגדל את הילדים בישראל היה ראש מעיניו הוא לא היה לוקח אותם ליום אחד לסין.

Just now, אלמוג מלול said:

שניה. הוא לא שרף לילדים בגיל הכי חשוב שלהם נראלי בהתפחות, 5 שנים מהחיים בחור תחת במרכז התעשייתי הכי גדול בסין?

כאילו שהיעד אבא שלו זה עיראק. 

אם לגדל את הילדים בישראל היה ראש מעיניו הוא לא היה לוקח אותם ליום אחד לסין.

גם אם שלושת העונות האלה בסין יסדרו אותם ואת הילדים שלהם כלכלית לכל החיים? יש הזדמנויות שלא חוזרות.

4 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

גם אם שלושת העונות האלה בסין יסדרו אותם ואת הילדים שלהם כלכלית לכל החיים? יש הזדמנויות שלא חוזרות.

אוקי אז אנחנו מסכימים שמה שהוביל אותו היה כסף. לגיטימי לחלוטין.

מדוע שהוא לא ימשיך באותו הקו.

שוב אמרתי, אם מכבי יצליחו להשוות לו פחות או יותר את השכר מעבר לים, גם אם זה יהיה כמה מאות אלפי דולרים פחות, אני מאמין שהוא ינחת פה.

אבל אם הפער יעמוד על 2,3 מיליון דולר. אני לא רואה איך הוא נשאר אצלנו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.