Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

למה ללכת לקבוצה בינונית בליגה בכירה? (אלא אם תגיע לאירופה..)

אם הוא היה כל כך קרוב להגיע לספרס, אני חושב שהוא מכוון יותר גבוה.

Just now, הישראלי היפה said:

חושב שאחרי החוזה הגדול שלו בסין והסכום העתק שהרוויח הוא יהיה פתוח לאפשרויות אחרות בלי כסף גדול.

לדעתי הוא ירצה אירופה כדי להוכיח שהוא ברמה הזאת, לדעתי זה מה שחסר לו ורוצה להשלים.

גם אם לא ירוויח בסין 15-20 בעונה, עדיין יהיו קבוצות שיהיו מוכנות לשלם לו לפחות 5 בעונה, זה עדיין לפחות פי 2 ממה שיוכל להרוויח באירופה. 

1 דקה לפני, חבסוס said:

למה ללכת לקבוצה בינונית בליגה בכירה? 

אם הוא היה כל כך קרוב להגיע לספרס, אני חושב שהוא מכוון יותר גבוה.

כי הוא לא הולך ונהיה צעיר , כבר תכף בן 33, לדעתי אם באמת תהיה הצעה מקבוצה כמו חטאפה זהבי ילך על זה כהזדמנות אחרונה לטעום קצת אירופה, עדיין ישחק מול הקבוצות הטובות בעולם. 

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

אני חושב שהשאלה היא מה האלטרנטיבות שלו. כלומר - עם הקורונה והנזק הכלכלי קבוצות לא ימהרו לשלם דמי שחרור על שחקן בן 33 שמרוויח סכומים כאלה, וקבוצות גם לא ימהרו לדעתי להתחייב לשחקן שיהיה בן 34 בקיץ הבא כדי שיצטרף בינואר.

יש מצב שזה ווישפל ת׳ינקינג, אבל אני כן רואה אותו חוזר למכבי. מה שאני די בטוח בו הוא שערן לא יחתום על חוזה במכבי לפני החורף גם אם הוא יחזור, כי אני מאמין שמיטש והוא יוכלו לסכם בע"פ על חזרה במקרה שלא תהיה לו הצעה טובה יותר מחו"ל.

29 דקות לפני, Omer said:

אני חושב שהשאלה היא מה האלטרנטיבות שלו. כלומר - עם הקורונה והנזק הכלכלי קבוצות לא ימהרו לשלם דמי שחרור על שחקן בן 33 שמרוויח סכומים כאלה, וקבוצות גם לא ימהרו לדעתי להתחייב לשחקן שיהיה בן 34 בקיץ הבא כדי שיצטרף בינואר.

יש מצב שזה ווישפל ת׳ינקינג, אבל אני כן רואה אותו חוזר למכבי. מה שאני די בטוח בו הוא שערן לא יחתום על חוזה במכבי לפני החורף גם אם הוא יחזור, כי אני מאמין שמיטש והוא יוכלו לסכם בע"פ על חזרה במקרה שלא תהיה לו הצעה טובה יותר מחו"ל.

החוזה שלו נגמר בסוף העונה בסין. הכל תלוי בזהבי

12 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

שמישהו יפתח הדסטארט...

חח כסף זאת הבעיה האחרונה שלו, הקטע שהוא כבר השיג כאן הכל, הוא ירצה אתגר חדש.

(אישית, החלום שיעבור את אלון מזרחי, זה יהיה משעשע)

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

חחחחח כסף זאת הבעיה האחרונה שלו, הקטע שהוא כבר השיג כאן הכל, הוא ירצה אתגר חדש.

לעבור את אלון מזרחי בטבלת כל הזמנים ולסגור את הסיפור הזה אחלה אתגר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.