Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

8 דקות לפני, קובי השועל said:

אם נכון, מטורף!

הלכו איתו רחוק מדי, זה לא שהוא לקח את הקבוצה למקומות אחרים ממה שהם היו לפני שהגיע.

כנראה שהכסף שם באמת לא משחק תפקיד.

עוד עונה טובה במכבי ובאירופה היו חוטפים אותו לאחד מה30 מועדונים הגדולים בעולם.

אבל זה כבר לנושא אחר והעיקר שטוב לו.

אולי לא הביא את המועדון להישגים אבל בהחלט שם אותו בכותרות, ממועדון שלא היה קיים יותר מדי בתודעה למועדון שממנו יוצא קבוע מלך שערי הליגה, מעכשיו גם שיאן השארים לעונה אחת, שחקן שהוביל את טבלת כובשי השערים במוקדמות היורו כמעט לאורך כל הטורניר. הוא העלה את המועדון לשיח הספורט בסין. זה יקר מפז

למיטב ידיעתי וקחו את זה בערבון מוגבל כי אני לא יועץ מס, הוא לא ישלם כל כך הרבה בחזרתו לארץ כי בסין אין הטבות לספורטאים זרים.

יותר מזה- חוקי המיסוי בסין מעודדים אותו לעזוב אחרי פחות מ-5 שנים, אבל יש שם לא מעט סייגים שקל להתחמק מזה.

חחח הזוי הקבוצה שלו כבשה 53 גולים (3 פחות ממקום 2, 10 פחות מהמוליכה) וספגה הכי הרבה (בפער גדול ממי שסביבה בטבלה).

אה ומתוך הגולים שלה 29 של ערן. קודם דיברו פה על זה שמשיקיעים עליו יותר מדי כסף והוא לא לוקח אותם לשום מקום שהם לא הגיעו אליו כבר.. בלעדיו הם  יורדים שלוש ליגות בעונה אחת

33 דקות לפני, Mario said:

חחח הזוי הקבוצה שלו כבשה 53 גולים (3 פחות ממקום 2, 10 פחות מהמוליכה) וספגה הכי הרבה (בפער גדול ממי שסביבה בטבלה).

אה ומתוך הגולים שלה 29 של ערן. קודם דיברו פה על זה שמשיקיעים עליו יותר מדי כסף והוא לא לוקח אותם לשום מקום שהם לא הגיעו אליו כבר.. בלעדיו הם  יורדים שלוש ליגות בעונה אחת

עכשיו יבוא המתחכם הראשי שיכתוב שאם לא זהבי, אז מישהו אחר היה מבקיע את הגולים האלה.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עכשיו יבוא המתחכם הראשי שיכתוב שאם לא זהבי, אז מישהו אחר היה מבקיע את הגולים האלה.

אני אמרתי את זה על זהבי, אבל בנבחרת זה שונה לחלוטין מקבוצה.

בכל משחק אתה יכול לבחור את החלוץ בכושר הכי טוב מתוך כמה חלוצים ברמה גבוהה.

הנבחרת מייצגת את הרמה של השחקן הישראלי, לאורך 10 מחזורים בבית זה תמיד מתאזן פחות או יותר.

58 דקות לפני, yellow_blood said:

מעניין אם בסין יושב איזה צ'נצ'ון מזצ'הי שאומר שבתקופה שלו היו עוד 10 כמו זהבי

אל-הון מיזוואצ'י:" זהבי לא נכנס להרכב של אברגרנדה 94".

3 hours ago, eran_7 said:

אני אמרתי את זה על זהבי, אבל בנבחרת זה שונה לחלוטין מקבוצה.

בכל משחק אתה יכול לבחור את החלוץ בכושר הכי טוב מתוך כמה חלוצים ברמה גבוהה.

הנבחרת מייצגת את הרמה של השחקן הישראלי, לאורך 10 מחזורים בבית זה תמיד מתאזן פחות או יותר.

מבין את ההיגיון שעומד מאחורי הטענה שלך אבל גם בנבחרת זה לא נכון כי זהבי לפחות רמה אחת מעל השחקן הישראלי והוא היחיד שיכול לעשות גול מכלום (בעיקר נגד קבוצות עדיפות עליך). אני לא טוען שהיינו כובשים כל הקמפיין את מה שכבשנו פחות השערים של זהבי אבל במשחקים כמו אוסטריה למשל פשוט לא היינו כובשים, כשעם זהבי כבשנו 3.

41 דקות לפני, Mario said:

מבין את ההיגיון שעומד מאחורי הטענה שלך אבל גם בנבחרת זה לא נכון כי זהבי לפחות רמה אחת מעל השחקן הישראלי והוא היחיד שיכול לעשות גול מכלום (בעיקר נגד קבוצות עדיפות עליך). אני לא טוען שהיינו כובשים כל הקמפיין את מה שכבשנו פחות השערים של זהבי אבל במשחקים כמו אוסטריה למשל פשוט לא היינו כובשים, כשעם זהבי כבשנו 3.

היה נגמר איזה 2-1 במקום 4-2

25 דקות לפני, eran_7 said:

היה נגמר איזה 2-1 במקום 4-2

אולי 2-1 להם, ואני מפרגן מאוד לנבחרת כשאני אומר שהיינו כובשים בכלל במשחק הזה בלעדיו.
ושבוע לפני זה היית מפסיד לסלובניה ולא עושה איתם תיקו כי גם שם היית נראה לא מספיק טוב.
ואפשר להמשיך ולהמשיך אבל לא סתם שבוע אחרי שבוע קראו לנבחרת הזו ישראל R&F.

5 hours ago, מכביסט לעד said:

עכשיו יבוא המתחכם הראשי שיכתוב שאם לא זהבי, אז מישהו אחר היה מבקיע את הגולים האל

נאתכו 5 ודאבור 6

עריכה: אה, אתה מדבר על הקבוצה. אז סבע 13 וז'י 16.

25 דקות לפני, Mario said:

אולי 2-1 להם, ואני מפרגן מאוד לנבחרת כשאני אומר שהיינו כובשים בכלל במשחק הזה בלעדיו.
ושבוע לפני זה היית מפסיד לסלובניה ולא עושה איתם תיקו כי גם שם היית נראה לא מספיק טוב.
ואפשר להמשיך ולהמשיך אבל לא סתם שבוע אחרי שבוע קראו לנבחרת הזו ישראל R&F.

למה סתם לנחש? לך קמפיין אחורה בניצחונות על אלבניה ובוסניה כשזהבי לא היה דומיננטי, בכל קמפיין יש ניצחון אחד גדול.

כמו שאמרתי אז הממוצע נק לקמפיין הוא 12 בערך וזה לא השתנה גם בקמפיין הזה עם זהבי, אפילו סיימנו עם פחות.

יש ירידה ברורה באיכות השחקן הישראלי.

17 דקות לפני, eran_7 said:

למה סתם לנחש? לך קמפיין אחורה בניצחונות על אלבניה ובוסניה כשזהבי לא היה דומיננטי, בכל קמפיין יש ניצחון אחד גדול.

כמו שאמרתי אז הממוצע נק לקמפיין הוא 12 בערך וזה לא השתנה גם בקמפיין הזה עם זהבי, אפילו סיימנו עם פחות.

יש ירידה ברורה באיכות השחקן הישראלי.

שני הנצחונות ה"גדולים" על אלבניה ובוסניה (אוסטריה יותר טובה בעיני) היו מול קבוצה שחטפה אדום, אחת ממש על ההתחלה והשניה ממש בתחילת מחצית שניה (אגב בשני המשחקים זהבי כבש גם אם לא היה הדומיננטי ביותר) והאמת היא שגם היו לך יותר שחקני התקפה בכושר טוב מהיום (היום יש לך רק זהבי ודאבור, אז זהבי, דאבור, חמד, טב"ח ואפילו דמארי שהיה אז בשיאו).
תראה את המשחק נגד אוסטריה ותגיד לי שאם במקום זהבי היה משחק שם כל שחקן אחר היינו מצליחים להכניס שם גול, המשחק היה כל כך חד צדדי לטובתם עד הגול של זהבי שזה היה פשוט הזוי.

גם ההגנה אז הייתה הרבה יותר טובה מעכשיו (יכול להיות שזה כושר של השחקנים או הוראות של מאמן אבל זו עובדה).

אגב מוקדמות מונדיאל האחרונים כבשנו פחות שערים מהקמפיין הנוכחי (10) וגם ספגנו פחות (15) 

מוקדמות יורו שלפניהם כבשנו אותה כמות של הקמפיין הנוכחי (16)  וספגנו פחות (14)
זהבי לבד נתן תפוקה של 3 שחקנים ומשחק ההגנה של הנבחרת ספג הכי הרבה שערים משלושת (מאמין שגם עוד אחורה) הקמפיינים האחרונים (18)

עזוב, אם מחר משחקים נגד סקוטלנד משחק אחד עם ובלי זהבי אתה מהמר שנכבוש אותה כמות שערים?

1 דקה לפני, Mario said:

שני הנצחונות ה"גדולים" על אלבניה ובוסניה (אוסטריה יותר טובה בעיני) היו מול קבוצה שחטפה אדום, אחת ממש על ההתחלה והשניה ממש בתחילת מחצית שניה (אגב בשני המשחקים זהבי כבש גם אם לא היה הדומיננטי ביותר) והאמת היא שגם היו לך יותר שחקני התקפה בכושר טוב מהיום (היום יש לך רק זהבי ודאבור, אז זהבי, דאבור, חמד, טב"ח ואפילו דמארי שהיה אז בשיאו).
תראה את המשחק נגד אוסטריה ותגיד לי שאם במקום זהבי היה משחק שם כל שחקן אחר היינו מצליחים להכניס שם גול, המשחק היה כל כך חד צדדי לטובתם עד הגול של זהבי שזה היה פשוט הזוי.
גם ההגנה אז הייתה הרבה יותר טובה מעכשיו (יכול להיות שזה כושר של השחקנים או הוראות של מאמן אבל זו עובדה).

עזוב, אם מחר משחקים נגד סקוטלנד משחק אחד עם ובלי זהבי אתה מהמר שנכבוש אותה כמות שערים?

זה כל העניין, שדיברתי על קמפיין לא על משחק אחד.

לאורך קמפיין של 10 משחקים היכולת האמיתית של הנבחרת מתגלה, לא משנה מי משחק.

כמו שהוספתי בעריכה אחרי שכבר הגבת:

אגב מוקדמות מונדיאל האחרונים כבשנו פחות שערים מהקמפיין הנוכחי (10) וגם ספגנו פחות (15) 

זהבי לבד נתן תפוקה של 3 שחקנים ומשחק ההגנה של הנבחרת ספג הכי הרבה שערים מחמשת הקמפיינים האחרונים (18)

6 דקות לפני, eran_7 said:

זה כל העניין, שדיברתי על קמפיין לא על משחק אחד.

לאורך קמפיין של 10 משחקים היכולת האמיתית של הנבחרת מתגלה, לא משנה מי משחק.

אני גם דיברתי על קמפיין שלם, בלי זהבי ועם המחסור בשחקני התקפה סבירים (עזוב טובים) אחרים, היינו מסיימים באותו מקום כי מתחת ללטביה אי אפשר לרדת, אבל עם המאזן הגרוע ביותר שלנו בכל הזמנים

27 דקות לפני, Mario said:

כמו שהוספתי בעריכה אחרי שכבר הגבת:

זהבי לבד נתן תפוקה של 3 שחקנים ומשחק ההגנה של הנבחרת ספג הכי הרבה שערים מחמשת הקמפיינים האחרונים (18)

כבשנו פחות קמפיין שעבר גם כי שיחקנו עם ספרד ואיטליה וסיימנו רביעי כשזהבי לא דומיננטי. הבית בקמפיין הזה היה אחד הנוחים שאני זוכר ועדיין סיימנו 5.

מניח שאם זהבי לא היה דאבור היה עם כמות כפולה של שערים, גם וייסמן היה נכנס לסטטיסטיקה. 

1 hour ago, eran_7 said:

כבשנו פחות קמפיין שעבר גם כי שיחקנו עם ספרד ואיטליה וסיימנו רביעי כשזהבי לא דומיננטי. הבית בקמפיין הזה היה אחד הנוחים שאני זוכר ועדיין סיימנו 5.

מניח שאם זהבי לא היה דאבור היה עם כמות כפולה של שערים, גם וייסמן היה נכנס לסטטיסטיקה. 

אולי כי נחלשנו מאז הקמפיינים הקודמים? לא מבין את ההיגיון שלך. זהבי, וייסמן ודאבור שווים אותה תפוקה?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.