Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

תמיד מרגיש לי שהמוטיבציה העיקרית שלו שם זה המרדף אחרי הסטטיסטיקה האישית.. את הכסף הוא כבר עשה ובטוח חסר לו מאוד הריגוש של לשחק בבלומפילד לקחת תארים ולשמח אוהדים שאוהבים אותו.

עם כל הצער שבדבר לא רואה את ערן חוזר לפה בשנתיים הקרובות בעיקר בגלל עניין המיסוי והקנס שעלול לשלם...

בסופו של דבר הוא הלך לסין כדי לעשות כסף, זה יהיה מאוד טיפשי מבחינתו אם יחזור לפה עכשיו

2 minutes ago, משה פרימו said:

עם כל הצער שבדבר לא רואה את ערן חוזר לפה בשנתיים הקרובות בעיקר בגלל עניין המיסוי והקנס שעלול לשלם...

בסופו של דבר הוא הלך לסין כדי לעשות כסף, זה יהיה מאוד טיפשי מבחינתו אם יחזור לפה עכשיו

יש לו סעיף בחוזה שהסינים משלמים את כל המס הכנסה שהוא אמור לשלם אם לא יישאר 5 שנים בחו"ל. בקטע הזה אין לו מה לדאוג

1 minute ago, Spring said:

יש לו סעיף בחוזה שהסינים משלמים את כל המס הכנסה שהוא אמור לשלם אם לא יישאר 5 שנים בחו"ל. בקטע הזה אין לו מה לדאוג

וואלה? אם ככה אז יאללה שיחזור איך שיגמר לו החוזה שם

אני כן רואה את ערן חוזר, כי הוא אמר שרוצה לחזור, ולערן הרגש חשוב. פשוט צריכים להיות מוכנים לכך שזה אולי יהיה בשלב מאוד מאוחר של הקריירה שלו. הוא אמר למשל שלא פוסל לשחק ב-MLS.

ופייר? הוא לא חייב לנו כלום. נתן לו מעל ומעבר. הוא ויתר בשבילנו על קריירה באירופה שהיתה יכולה להיות מדהימה.

כל עוד הוא מכיר במכבי בתור הבית שלו, מזדהה איתנו, ומביע רצון לגמור כאן את הקריירה - אני יכול לחלום על יותר, אבל בטח שלא אדרוש ממנו. אין שחקן בהיסטוריה שהקריב מה שערן הקריב כשנשאר במכבי בשיאו.

• 5 weeks later...
25 דקות לפני, Miki6846 said:

איזה שער פסיכי, בזמן האחרון הוא עושה הרבה ראבונות

עושה עושה אבל דקה 92 וגם זה התבקש לא הייתה דרך אחרת להפתיע מהר את ההבנה והשוער. מדהים אין מילים. 

On 15.8.2019 at 13:48, Spring said:

גם בלי הסעיף הזה, מס ההכנסה שהוא משלם שם דומה מאוד לשיעורי המס שהוא ישלם בארץ, כלומר אם הוא יחזור לפני תום התקופה הוא כמעט ולא יצטרך להשלים מס.

הבזבוז הזה משווע, בכל קבוצה באירופה שהייתה נותנת לו הרכב קבוע והוא נשאר בריא הוא היה מחורר רשתות, בכל רמה. חותם על זה, הלוואי ותהיה לו אפיזודה נוספת שלפחות לא תהיה לו תחושת החמצה. 

אף פעם לא ראיתי שחקן ישראלי שעולה למגרש והוא לא נח עד שהוא שם גול, אובססיבי לרשת, מוסר עבודה, רעב, מיקום, חדות, שיתוף פעולה, עומק. רק אלון מזרחי היה פסיכופט כזה אבל לערן יש ממוצעים טובים משלו. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תגובה של חבר שלי למהלך: " עשרה שחקנים ברחבה מסתכלים עליו".

כמה קנאה וטמטום.

אחרי שראיתי עשיתי וואו בהתלהוב, אבא שלי (אוהב ב"ש) שמע אותי והגיב במה קרה ברגע שאמרתי שער מדהים של זהבי הוא ענה בזלזול וואו (לפני שראה בכלל).

58 דקות לפני, eliran ben ezri said:

הבזבוז הזה משווע, בכל קבוצה באירופה שהייתה נותנת לו הרכב קבוע והוא נשאר בריא הוא היה מחורר רשתות, בכל רמה. חותם על זה, הלוואי ותהיה לו אפיזודה נוספת שלפחות לא תהיה לו תחושת החמצה. 

אף פעם לא ראיתי שחקן ישראלי שעולה למגרש והוא לא נח עד שהוא שם גול, אובססיבי לרשת, מוסר עבודה, רעב, מיקום, חדות, שיתוף פעולה, עומק. רק אלון מזרחי היה פסיכופט כזה אבל לערן יש ממוצעים טובים משלו. 

למזרחי בשיאו (וראיתי אותו מתחילת הקריירה) לא היה כזה רעב לראשון לשני ולשלישי. לא זוכר כזה שחקן 

הקנאה של אנשים זה לא יאומן, מה הקשר באיזה ליגה הוא כבש ..הגול עצמו גול גדול ברמה אישית

רק לראות כמה לאנשים אין מושג בכדורגל, בליגה הזו משחקים שחקנים שהיינו חולמים בליגה שלנו עוד 50 שנה...נכון שהסינים עצמם לא טובים מאיתנו, אבל גם הליגה שלנו אחת הפחים באירופה.

מה הקשר לזה שלא עלינו שלב בנבחרת, אפשר לחשוב שהיינו בעשרות יורוים ומונדיאלים לפניו.

די תנו לנו להנות מפנומן ישראלי אחד, זה הדבר היחידי שיש לנו להציע.

25 דקות לפני, erantheking21 said:

הקנאה של אנשים זה לא יאומן, מה הקשר באיזה ליגה הוא כבש ..הגול עצמו גול גדול ברמה אישית

רק לראות כמה לאנשים אין מושג בכדורגל, בליגה הזו משחקים שחקנים שהיינו חולמים בליגה שלנו עוד 50 שנה...נכון שהסינים עצמם לא טובים מאיתנו, אבל גם הליגה שלנו אחת הפחים באירופה.

מה הקשר לזה שלא עלינו שלב בנבחרת, אפשר לחשוב שהיינו בעשרות יורוים ומונדיאלים לפניו.

די תנו לנו להנות מפנומן ישראלי אחד, זה הדבר היחידי שיש לנו להציע.

כל הטמבלים שמזלזלים בו בפייסבוק ובכל מיני מקומות באינטרנט, הם אותם אנשים שבכו בגללו וחטפו ממנו צמדים ושלושערים ושערי ניצחון על הפרצוף שלהם.

לא להתרגש מהם.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.