Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

מת על זה שאומרים הוא לא היה רעב ללחם

ברמת חיים שהוא היה בה במכבי

הכסף לא יחזיק שנים אחרי שהוא יפרוש

הבנאדם בזכות סין יכול לשבת רגל על רגל כל החיים ולחיות כמו מלך ובאותה רמת חיים

יש סדרת כתבות מעניינת של וואלה על שחקנים שפשטו רגל ונכנסו לחובות אחרי הפרישה. כל אחד צריך לדאוג לביתו שמדובר בסכומי עתק כאלו למה אף אוהד לא יתייחס אליך בסוף הקריירה.

יש סדרת כתבות מעניינת של וואלה על שחקנים שפשטו רגל ונכנסו לחובות אחרי הפרישה. כל אחד צריך לדאוג לביתו שמדובר בסכומי עתק כאלו למה אף אוהד לא יתייחס אליך בסוף הקריירה.

תודה רבה

פעם הבאה שאנשים יכתבו הוא הלך לכסף וכו

שלח להם את הכתבות שיראו שהוא עשה בשכל

זהבי זה מלך להגיע הזמן שתתחילו להבין את זה.

וכן יותר מנימני (גם לנימני מגיע כבוד זה ברור.)

זהבי היה אוהד מכבי בילדות. הוא עבר למועדון היחיד שהוא יכל לשחק בו כדלרגל וזה הפועל.

אחרי כמה שנים הוא הבין שטעה ועבר למכבי והביא לנו רגעים אדירים.

לגבי המעבר לסין זה פשוט מביך להתעסק בזה, אין הרבה אנשים שהיו מסרבים להצעה הזאת.

הזוי הקטנוניות הזאת של חלק מהמשתמשים פה, מילא אנשים בשדים אתה לא מצפה שם לשום הגיון. אבל פה אפשר לצפות מאנשים לקצת יותר

"הצבר"

זהבי זה מלך להגיע הזמן שתתחילו להבין את זה.

וכן יותר מנימני (גם לנימני מגיע כבוד זה ברור.)

זהבי היה אוהד מכבי בילדות. הוא עבר למועדון היחיד שהוא יכל לשחק בו כדלרגל וזה הפועל.

אחרי כמה שנים הוא הבין שטעה ועבר למכבי והביא לנו רגעים אדירים.

לגבי המעבר לסין זה פשוט מביך להתעסק בזה, אין הרבה אנשים שהיו מסרבים להצעה הזאת.

חח איך אוהד מכבי מילדות מתיישב עם הקללות למכבי כשהיה בהפועל?

זהבי ממש לא יותר גדול מנמני ואני לא נכנס למי יותר טוב כי אין טעם להשוות בין שני אנשים שתרמו המון למכבי.

מי שחושב שזהבי יותר גדול מנמני כנראה גדל על זהבי או ששנא את נמני גם כשהיה שחקן מוביל במכבי(יש כאלה המון)

יש הרבה, 3.5 שנים במועדון והפכתם את האיש שגדל בשער 5 להיות המכביסט הכי גדול בהיסטוריה בו זמנית צוחקים על בש וכל קבוצה אחרת שממציאה לעצמה סמלים.

הלך לשחק בליגת אשפה כדי להיות מליארדר בלי שום שאיפות מקצועיות מהווינר הכי גדול בהיסטוריה לפי טענתכם.

אתם דיסוננס קוגניטיבי במיטבו. תמשיכו לאונן על הליגה הסינית.

תגובה של ילד אוהד חיפה מהפייסבוק.

באמת כל מי שזורק ליגה אשפה. זה נטו מקנאות או משהו.

יש שם בליגה 20 לגיונרים -+ שלא היו מגיעים לליגת העל לעולם.

הבנאדם השחקן הכי טוב בליגה. שיש שם שחקנים שהיו שחקני הרכב בקבוצות הכי גדולות בעולם.

איך אפשר לזלזל בוא.

אין לי ספק שזהבי באירופה שווה מקום 8-20 בהערכה גסה בכל אחת מ5 הליגות הגדולות. הלוואי שהיה לי איך להוכיח את זה.

חח איך אוהד מכבי מילדות מתיישב עם הקללות למכבי כשהיה בהפועל?

זהבי ממש לא יותר גדול מנמני ואני לא נכנס למי יותר טוב כי אין טעם להשוות בין שני אנשים שתרמו המון למכבי.

מי שחושב שזהבי יותר גדול מנמני כנראה גדל על זהבי או ששנא את נמני גם כשהיה שחקן מוביל במכבי(יש כאלה המון)

לא גדלתי על זהבי וגם אני לא שונא את נימני.

שתיהם אנשים שתרמו למכבי בשפע ואת אף אחד מהם אי אפשר לשנוא.

לצערי ההתנהגות של נימני הסוכן והפרשן מאוד מכעיסה ואולי זה משפיע כשחושבים על נימני השחקן.

ההצעה הרצינית היחידה היתה מפורטו אבל אז בדיוק פיטרו את לופטגי שרצה להביא אותו.

חבל, תסריט אפשרי

לופטגי מביא את זהבי זהבי מפציץ בפורטו.

לופטגי חותם בריאל, מביא את זהבי לריאל.

זהבי לוקח צמפיונס ומשכיח את עזבית רונאלדו

חבל, תסריט אפשרי

לופטגי מביא את זהבי זהבי מפציץ בפורטו.

לופטגי חותם בריאל, מביא את זהבי לריאל.

זהבי לוקח צמפיונס ומשכיח את עזבית רונאלדו

כמו שהם נראים היום וכמו שזהבי מפציץ שם עוד לא מאוחר :-)

לא מבין איך הצלחתם לחרב את הנושא על הגדול מכולם ומה זאת ההתרגשות הזאת מהעוף המוזר במחוזותינו. הבן אדם שונא את ערן ושום דבר לא ישנה את זה.

אגב משהו קטן..קצת אירוני שהוא זה שמטיח בפנינו דיסוננס קוגנטיבי כשהיה צריך למתן את צהלת היש שלו באין ספור רגעים שמחים שערן נתן כי אוי אוי אוי הילד גדל בשער 5 אמא מה נעשה?

אהבתי שהפכו את פואד מבאסטיונר כרסתן בשוק הכרמל לחוליגן מקועקע ושרירי.

האמת שהמשחק הזה זרוק לי בפלאפון, שיחקתי בו כמה דקות ואז שכחתי ממנו. הקונספט דווקא מגניב. את הקריקטורה עם זהבי לא ראיתי אף פעם.

הבנאדם השחקן הכי טוב בליגה. שיש שם שחקנים שהיו שחקני הרכב בקבוצות הכי גדולות בעולם.

איך אפשר לזלזל בוא.

אין לי ספק שזהבי באירופה שווה מקום 8-20 בהערכה גסה בכל אחת מ5 הליגות הגדולות. הלוואי שהיה לי איך להוכיח את זה.

התגובה שלי של ילד אבל אתה לא יודע להבדיל בין בו לבוא, שלום כיתה א'.

איך אפשר לזלזל בוא.

האמת שאני משתדל לראות כמה שיותר משחקים של זהבי בסין, כל עוד מתאפשר לי, וכן זאת ליגה פח.

זה שיש שלושה זרים בכל קבוצה לא הופך את הליגה לטובה. זהבי משחק בקבוצת אמצע טבלה עם ילדים מהג'ימבורי. וכל המשחק הוא עם ידיים באוויר מתעצבן.

למה מקום 8-20? בניון היה בקבוצות הכי גדולות באנגליה. כמה זהבי רחוק ממנו?

ולך אין איך להוכיח את זה, לזהבי יש, או הייתה את האופציה.

הוא החליט למצות את עצמו מבחינה כספית. כמובן שהייתי מעדיף שימצה את עצמו מבחינת יכולת.

ערן זהבי לא עלה כסף למכבי. הוא ייצר לה כסף.

הוא הכניס לה מעל מאה ועשרים מיליון שקל בשלוש וחצי שנים.

זה בלתי נתפס ולא יחזור על עצמו בכדורגל שלנו בעשורים הקרובים.

אם הוא איתנו, אין בכלל מתח ביום חמישי(:

וזה לא משהו שניתן להגיד על אף שחקן מכבי בארבעה העשורים האחרונים לפחות.

איזו קבוצה של נכים יש לו. 4-1 בייג׳ין.

אליפות הוא רוצה? יראה צלחת רק בחומוס.

יצא לי שלמה שרף

איזו קבוצה של נכים יש לו. 4-1 בייג׳ין.

אליפות הוא רוצה? יראה צלחת רק בחומוס.

יצא לי שלמה שרף

'לזכותם' יאמר שהם משחקים מול הקבוצה הטובה בסין כרגע. לא מוריד לרגע מהחולשה של גואנג'זו, במיוחד של ההגנה והשוער שלה.

מאמנה החדש של נבחרת קמרון, קלרנס סיידורף, החליט לא לזמן לסגל לקראת המפגש עם איי קומורוס במסגרת מוקדמות אליפות אפריקה שניים מהשחקנים הבולטים שלו: הקפטן לשעבר, בנג'מין מוקאנג'ו והשחקן המצטיין באליפות אפריקה 2017, כריסטיאן באסוגוג. הסיבה: שניהם משחקים בסין.

"שחקנים טובים משחקים במועדונים הטובים ביותר באירופה ומתמודדים בליגות כמו ליגת האלופות", הסביר סיידורף, "אנחנו רוצים להתמקד בשחקנים שמשחקים בליגות גדולות ומועדונים גדולים. לא נשקול לזמן שחקן שבגיל 20 מעדיף ללכת לסין או ליגות קטנות אחרות. שחקנים צריכים להבין שאם הם בוחרים ללכת בעקבות הכסף הגדול, הם מוותרים על הזכות שלהם לשחק בנבחרת".

5

'לזכותם' יאמר שהם משחקים מול הקבוצה הטובה בסין כרגע. לא מוריד לרגע מהחולשה של גואנג'זו, במיוחד של ההגנה והשוער שלה.

ההגנה מאוד חלשה של גגואנז׳ו, בייג׳ין קבוצה ברמה יותר טובה ממנה. זה היה חצי גמר הגביע וחבל מאוד שאת הגביע ערן לא יקח כי צלחת אין לו סיכוי עם הנכים האלה.

מאמנה החדש של נבחרת קמרון, קלרנס סיידורף, החליט לא לזמן לסגל לקראת המפגש עם איי קומורוס במסגרת מוקדמות אליפות אפריקה שניים מהשחקנים הבולטים שלו: הקפטן לשעבר, בנג'מין מוקאנג'ו והשחקן המצטיין באליפות אפריקה 2017, כריסטיאן באסוגוג. הסיבה: שניהם משחקים בסין.

"שחקנים טובים משחקים במועדונים הטובים ביותר באירופה ומתמודדים בליגות כמו ליגת האלופות", הסביר סיידורף, "אנחנו רוצים להתמקד בשחקנים שמשחקים בליגות גדולות ומועדונים גדולים. לא נשקול לזמן שחקן שבגיל 20 מעדיף ללכת לסין או ליגות קטנות אחרות. שחקנים צריכים להבין שאם הם בוחרים ללכת בעקבות הכסף הגדול, הם מוותרים על הזכות שלהם לשחק בנבחרת".

סתם טמבל. זה שקוראים לו קלרנס סיידורף לא אומר שכל מילה שיוצאת לו מהפה היא קודש. לא עשה כלום כמאמן עד עכשיו אז לא ברור למה מתייחסים לדברים שלו כאיזה משהו רלוונטי יותר מדי.

מסכים עם הדעה שלו במאה אחוז, שחקן שהולך לשם זורק את הקריירה שלו לפח, אולי עם המון כסף אבל היא לא מדד לכלום, ליגה של דייגים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.