Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

ערן זהבי נתן גול בהפועל שנתן להם דאבל

אבי נמני סחט כמה שקלים מאחד האנשים שעשו הכי הרבה נזק למכבי ב112 שנותיה

בוא נחשוב מה יותר גרוע

ושוב, ערן זהבי מלך

ערן זהבי נתן גול לקבוצה ששיחק בה. זה לא חטא.

אבי נמני סחט כסף מאדם טוב, כסף שהושקע בו במקום שיושקע בדברים אחרים. ואם זה לא היה מושקע מדברים אחרים? זה אפילו יותר גרוע, כי גנב כסף מאדם פרטי ולא מארגון, ובעיניי זה אפילו יותר חמור.

לוני אולי היה מנהל כושל, אבל בחיים לא היתה לו כוונה רעה. הוא אהב את מכבי. הוא לא היה מתאים, וטוב שהוא לא פה, אבל להגיד שמגיע לו שיסחטו ממנו כסף בגלל שנכשל זה מרושע.

לא מגיע לו שיסחטו ממנו כסף

בטח לא מגיעה לו סנגוריה מאוהדי מכבי כשדרך הניהול שלו הובילה את חיפה לממוצע קהל של 23 אלף אוהדים ואת מכבי כמעט לרדת ליגה לראשונה בתולדותיה

ואם לו מגיעה סנגוריה, איך לאבי נמני לא? המאזניים של לוני יותר מחמיאים מאלה של אבי?

מגיעה לו סנגוריה כבן אדם, כי לא ראיתי אותו אף פעם מתנהג בצורה שהיא פחות ממכובדת ואצילית. את אבי נמני כן ראיתי.

אם אתה סוחט כסף מאדם ברמאות, זה לא משנה אם אתה טוב במקצוע שלך והוא לא. אפילו אם המקצוע של שניכם משפיע עליי.

עדיין, אתה לא הגון, הוא כן. הוא בסדר, אתה לא.

יש לי טראומה מימי לוני, אבל אין לי שום דבר נגדו. אני מרחם עליו. הכוונה שלו תמיד היתה טובה. אני לא כועס על בן אדם שניסה ונכשל. אפילו אם בזמן אמת כעסתי, בדיעבד אני בטח יודע שתמיד רק ניסה לעשות טוב. אני לא יכול לכעוס על זה.

אנחנו בפורום של אוהדי מכבי, לא בפורום "אנשים טובים וכוונות נפלאות" (שגם שם הוא ינצח את לוני בכל דבר. ולא, לילד עם הבעיות ראיה שהופיע בסרט על אבי והגיב לא מזמן על פוסט של אביעד פוהרילס על אבי נמני יותר מעשר שנים אחרי שהפתיע אותו בבר מצווה לו, לא משנים המניעים שלו [שאתה החלטת שלא טהורים, על בסיס כלום] והוא לנצח יזכור לו חסד, וכמוהו עוד אלפי אנשים. מעשים טובים הם מעשים טובים)

גם לי אין כלום נגד לוני, אבל את הנזק שעשה למכבי אנחנו עדיין סוחבים, המאזניים שלו כאמור מחמיאים הרבה פחות מאלה של אבי

בוא נחשוב מה יותר גרוע

ושוב, ערן זהבי מלך

ככה אתה רואה את זה? סחט כמה שקלים? וואלה...

קיצור, אין לי עניין להמשיך בויכוח המטופש הזה

אם מכבי זה הדת שלנו כמו שאנחנו שרים ומכבי זה גם האלוהים של אוהדי מכבי, אני הייתי מפחד שיפגע בי ברק אם הייתי אומר דברי כפירה כאלה (גם על זהבי לצורך העניין)

אין אלוהים

בוא נחשוב מה יותר גרוע

ושוב, ערן זהבי מלך

הוא סחט "כמה שקלים" ממועדון הכדורגל מכבי תל אביב, לא מאף אחד אחר. ולגבי אנשים שגרמו לנו נזק: אז גם נמני בעצמו במקום יפה בצמרת הרשימה הזו.

גרסיה הזעיק את נמני לספרד
סוכנו של אבי נמני, קרלוס גרסיה, ביקש מקפטן מכבי ת"א להגיע בדחיפות למדריד על מנת לנהל מו"מ עם אחת מקבוצות הליגה הראשונה באירופה
תגובתך?

גלגול נשמות ממש.. מחכה לרגע ששוב קרלוס גרסיה יהיה סוכן של השחקן אבי נמני.

• 2 weeks later...

נו, אז עסקת זהבי לשחנאי לא יצאה לפועל ומסתבר שמעולם לא הונחה הצעה רשמית. האם נראה איזה התנצלות של אדון ממציאפר? חחחחחח

אני מהמר שהוא במקום להתנצל ינפיץ משהו על מגבלת זרים/בעיה טכנית/בעיית מיסוי זמנית ויכריז הגאון שהוא יעבור בדצמבר. כמובן רק כי אף אחד לא יזכור לו את זה עד אז..

אני מהמר שהוא במקום להתנצל ינפיץ משהו על מגבלת זרים/בעיה טכנית/בעיית מיסוי זמנית ויכריז הגאון שהוא יעבור בדצמבר. כמובן רק כי אף אחד לא יזכור לו את זה עד אז..

9708088.jpg

"בגלל החוקים בסין"

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.