Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

ברור, אני מדבר על העתיד, הוא עדיין לא חזר לארץ.

לא נראה לי שניתן לחשוב על כזה עתיד, זה נאיבי מידי. במקום שהוא נמצא ועם הקשרים שהוא יצר לחשוב על עתיד עסקי בארץ זה כמו ניסיון ההחדרה העסקית של הפינגווין. לא יותר מקוריוז. אז עם כל הרעב לכסף והצלחה הוא באמת מוקיר למכבי תודה, דבר שלא קרה לו בשום מקום אחר וזו מחשבה נעימה.

אין עם זה בעיה כל עוד אתה מודע שאתה כבש.

גרסיה הזעיק את נמני לספרד
סוכנו של אבי נמני, קרלוס גרסיה, ביקש מקפטן מכבי ת"א להגיע בדחיפות למדריד על מנת לנהל מו"מ עם אחת מקבוצות הליגה הראשונה באירופה
תגובתך?

אם להיות כנים הוא קיבל ממכבי מליון יורו בעונה שבקלות יכל לעלות ל1.5 אם היה נשאר והחוזה הראשון שלו בסין ממש לא פי 10, בזכות העבודה הקשה שלו הוא הגיע לפי 10.

כשעבר, למיטב זכרוני השכר יותר מהוכפל בהשוואה להצעה של מכבי (5 מיליון דולר לעומת 2 מיליון יורו), נכון, אבל זה היה ברור שזה לא המקסימום שאפשר להציע לו. זה פתח לו ארסנל אפשרויות עצום שאף אחד עם קצת שכל בראש לא היה מוותר עליו בנקודת זמן כזו.

רק תנו לג'ק לרדת על השחקן שהביא לנו הכי הרבה שמחה בשנים האחרונות הוא פשוט חולה על זה.

ותבינו היום הכדורגל הוא לא מה שהיה פעם מבחינת הכל.

אתה לא מכיר אותי, ואני לא מכיר אותך.

אבל מצטער לבשר לך שרוב האנשים רואים את ההתקדמות האישית שלהם בעולם לפי ההתקדמות שלהם במשכורת, ככה זה עובד, זה המדד הכללי ביותר.

בינתיים מי שמראה רמת משכל שמזכירה מחבלי חמאס ברשת עם קללות ותיאור מוקצן של בן אדם שחושב אחרת ממך זה אתה.

אבל תמשיך להתווכח עם כולם ולחשוב שלמישהו עם טיפה ראש על הכתפיים יהיה באמת אכפת מה אתה חושב.

תנסה להתפאר בפורום אינטרנטי במוסר בשקל שלך, קדימה, נראה לי שאתה צריך את זה עם כל הבינוניות שסביבך בחיים.

יופי, תחזור לנהל את העולם ותשאיר לי את הבינוניות.

לא נראה לי שניתן לחשוב על כזה עתיד, זה נאיבי מידי. במקום שהוא נמצא ועם הקשרים שהוא יצר לחשוב על עתיד עסקי בארץ זה כמו ניסיון ההחדרה העסקית של הפינגווין. לא יותר מקוריוז. אז עם כל הרעב לכסף והצלחה הוא באמת מוקיר למכבי תודה, דבר שלא קרה לו בשום מקום אחר וזו מחשבה נעימה.

לא יודע איך להסביר את הנקודה, אני לא מוצא את המילים הנכונות, מכבי מוקירים אותו ולהיפך, זה אינטרס הדדי. יש אבל הבדל מלהוקיר למעשים, עכשיו את המעשים הוא כבר עשה לפני שעזב ועכשיו כל מה שנותר לו זה להינות מהפירות.

כשעבר, למיטב זכרוני השכר יותר מהוכפל בהשוואה להצעה של מכבי (5 מיליון דולר לעומת 2 מיליון יורו), נכון, אבל זה היה ברור שזה לא המקסימום שאפשר להציע לו. זה פתח לו ארסנל אפשרויות עצום שאף אחד עם קצת שכל בראש לא היה מוותר עליו בנקודת זמן כזו.

אין ספק, אבל אי אפשר לצייר את זה כהצעה שאי אפשר לסרב לה כמו שיש לו בחוזים כרגע.

כשאתה מתאר את זה בצורה כזו:

במיוחד שהוא יתחיל להיכנס לעולם העסקים וכל הכבשים יבואו לרכוש דברים

זה נראה כאילו אתה מתכוון להגיד שהוא ממשיך להזדהות עם מכבי, כדי שברגע שהוא יכנס לעולם העסקים כל הטמבלים חסרי הזהות והערכים שרק רצים לרכוש ולרכוש ולרכוש, ילכו לקנות מוצרים שלו מבלי לחשוב.
הלאה תרבות הצריכה, הלאה כבשים!

רק תנו לג'ק לרדת על השחקן שהביא לנו הכי הרבה שמחה בשנים האחרונות הוא פשוט חולה על זה.

ותבינו היום הכדורגל הוא לא מה שהיה פעם מבחינת הכל.

אני לא מבין בכללי למה אנשים באים ומטנפים על מישהו אחר שהביא להם כל כך הרבה אושר ? האינסטינקט הראשוני ישר אומר ממרמור עצמי, אבל בתכלס מה כבר אפשר לעשות איתם ?

הרי זה כל כך ברור למי שיש טיפה שכל בראש שהאנשים הנורמטיבים שמגיבים לו ומנסים לפתח איתו דיון בתכלס מנסים לרדת אליו ברמת המשכל ולא באמת אכפת להם מה הוא יענה כי זה לא ישנה את דעתם, זה סתם מעניין אותם מה אדם כזה חושב לעצמו.

אבל את הדעות שלו שמענו ממזמן אז למה להמשיך ?

לא בדיוק אבל בערך.

אתה יכול בבקשה לענות מה חמור יותר:

סמל וקפטן, שגדל במכבי, שמנצל את התמיכה ואהבה האדירה שקיבל מהקהל ומנסה לסחוט עוד כספים מאותו מועדון שאתה אוהד בטענה שהסוכן שלו דורש ממנו ולא מאפשר לו ומביא לו הצעות מספרד ומה לא, ומסתבר שאין סוכן כזה בכלל?

בזמן שהוא מספר לאוהדים בשיחות כמה הוא רוצה להשאר וזה לא תלוי בו זה בין "הסוכן" לבין הקבוצה?

או שחקן שבכלל גדל בהפועל, עבר אלינו מאיטליה, התחבר מאוד למועדון ולקהל, הביא המון תארים ביחס לזמן שהיה פה, הביא במו רגליו ליגת אלופות ועזב כי יותר מהכפילו לו את השכר? הוא לא עזב בשביל 100 אלף, הוא לא ניסה לסחוט עוד כמה גרושים, הוא לא רימה אף אחד, הוא קיבל הצעה של פעם בחיים עבור ספורטאי ישראלי וניצל אותה.

עכשיו תגיד לי אתה מה יותר חמור.

אגב, אני יכול להרגיע אותך,

אבי נמני הוא הסמל, המלך ואהבת חיי. עד היום אני מוריד איזה דמעה או שתיים כשנזכר בצורה שהעזיבו אותו, בשירים שלו, "כמה יפים היו אותם ימים" לא יכול להתנגן בלי לפגוע לי ישירות בעצב. כואב לי הקטע הזה שהיה כי א' זה ניסיון לסחוט את המועדון שאני אוהד ו-ב' זה ניצול של האהבה שקיבל מאיתנו וההליכה אחריו בעיניים עצומות,

אבל זה בטל בשישים לעומת כל הדברים הטובים שהוא עשה לקהל ולקבוצה ולכן הוא עדיין ה-סמל בעיניי.

אבל לא יכול להיות שאתה צולב שחקן על פרומיל מזה ומצד שני מתעלם לגמרי מדבר כזה ששחקן אחר עשה.

ברור שזה הדדי, ככה מערכות יחסים עובדות. ובמערכת היחסים בין ערן לבין מכבי (גם המועדון וגם הקהל) בכל פעם צעד אחר העלה הילוך, ובתגובה הצד השני העלה שניים. אתה בעצמך מודה שיש הוקרה שגרמה לו לדמוע. כלומר מערכת היחסים הזאת קיבלה מימד רגשי, ולא מדובר בעסקת חליפין קרה וצינית.

לא אכפת לי למה ולא אכפת לי מה היה לפני, אכפת לי שעכשיו יש לו רגש כלפי מכבי. אתה כל הזמן אומר שאנשים לא צריכים להיות רובוטים. זה שלאנשים אין דחף לקלל לנצח כל בן אדם שפעם היה נגד מכבי לא אומר שאין להם רגש כלפיה. אבל הרגש כלפיה כן גורם לרוב אוהדי מכבי לאהוב שחקן שנתן לנו המון, ושעדיין מראה אהבה כלפינו.

אני שופט אותו לפי המילים, הבעות הרגש הספונטניות והמעשים שלו מאז שחתם במכבי, לא לפני.

אני אוהב את מכבי יותר ממה שאני שונא את הפועל. רגש האהבה חזק אצלי מרגש השנאה.

מבחינתי הוא המכביסט הכי גדול בהיסטוריה.

אני לא מבין בכללי למה אנשים באים ומטנפים על מישהו אחר שהביא להם כל כך הרבה אושר ? האינסטינקט הראשוני ישר אומר ממרמור עצמי, אבל בתכלס מה כבר אפשר לעשות איתם ?

הרי זה כל כך ברור למי שיש טיפה שכל בראש שהאנשים הנורמטיבים שמגיבים לו ומנסים לפתח איתו דיון בתכלס מנסים לרדת אליו ברמת המשכל ולא באמת אכפת להם מה הוא יענה כי זה לא ישנה את דעתם, זה סתם מעניין אותם מה אדם כזה חושב לעצמו.

אבל את הדעות שלו שמענו ממזמן אז למה להמשיך ?

זה דווקא לא משנה כמה אושר הביא. לאבי נמני אני לא סולח, מבחינתי העלייה שלו לגדולה נולדה בחטא. הוא שיקר למכבי ולאוהדי מכבי ושיחק בנו בזמן שהיה פה. לא היתה לי בעיה שימשיך אם היה טוב, אבל אני לא מסוגל לאהוב אותו. הוא לא מכביסט, הוא בן אדם שניצל את מכבי ואותנו האוהדים שלה באופן ציני ומגעיל, ומרגע שניתק איתה קשר אנחנו רואים גם כמה באמת אוהב אותה וכמה אכפת לו. הרגעים שבהם היה אלוהים במכבי מבחינתי לא רלוונטיים כי התבססו על שקרים שלו.

ג׳ק רשאי לא לאהוב בן אדם שחתום על רגעים שמחים, גם אם במקרה הספציפי הזה לא מסכים איתו.

ברור שזה הדדי, ככה מערכות יחסים עובדות. ובמערכת היחסים בין ערן לבין מכבי (גם המועדון וגם הקהל) בכל פעם צעד אחר העלה הילוך, ובתגובה הצד השני העלה שניים. אתה בעצמך מודה שיש הוקרה שגרמה לו לדמוע. כלומר מערכת היחסים הזאת קיבלה מימד רגשי, ולא מדובר בעסקת חליפין קרה וצינית.

לא אכפת לי למה ולא אכפת לי מה היה לפני, אכפת לי שעכשיו יש לו רגש כלפי מכבי. אתה כל הזמן אומר שאנשים לא צריכים להיות רובוטים. זה שלאנשים אין דחף לקלל לנצח כל בן אדם שפעם היה נגד מכבי לא אומר שאין להם רגש כלפיה. אבל הרגש כלפיה כן גורם לרוב אוהדי מכבי לאהוב שחקן שנתן לנו המון, ושעדיין מראה אהבה כלפינו.

אני שופט אותו לפי המילים, הבעות הרגש הספונטניות והמעשים שלו מאז שחתם במכבי, לא לפני.

שני האנשים הכי משמעותיים בחיים שלי כאוהד מכבי (והיו עוד רבים וטובים, אוברוב, ברומר, דריקס, קלינגר ועוד ועוד)

gg1163158.jpg

עכשיו תחליף את השם ערן זהבי באבי נמני, מה ההבדל?

שום דבר חוץ מזה שנימני לא צריך בעסק שלו את הקהל, לפרקים נראה נבוך מהאהבה הבלתי מתפשרת שקיבל.

נימני הקסים את רוב האנשים גם עם האופי, החיבור עם הקהילה, האפס זלזול מכל בקשה לעזרה שקיבל, זה לא נעלם מהעין וחלק בלתי נפרד מהאהבה אליו.

סתם לדוגמה, ממבט מבחוץ נימני כאילו מעולם לא היה במכבי ובטח לא סמל כזה גדול, הוא לא מזכיר כמה הוא אוהב את המועדון בכל הזדמנות כדי להמשיך לרכוב על הגל גם בעיקר כי האהבה שלו למכבי לא מטולת בספק, זהבי יזרזר על מכבי עד פרישה, האם הוא יחזור כמו שהוא אומר וכולם מצפים? אני בספק, האם כולם ימשיכו לאהוב אותו בגלל ההזדהות לנצח? בהחלט.

אני גם הפסקתי לקלל אותו באיזשהו שלב וזה רק כי פואד ניסה להרביץ לו והוא קיבל אדום, פעם היחידה שהרגשתי שהוא חלק מהמשפחה אבל זאת תקרת הזכוכית שהוא יגיע אצלי עד אז הוא קיבל קללות בכל משחק ומשחק, שערים או תארים לא היו פאקטור.

מניח שכל מי שהיה רואה את החגיגות דאבל שלהם מקרוב כמוני היה נגעל ממנו לנצח וגם מכל שאר הבני זונות שהיו שם.

זה דווקא לא משנה כמה אושר הביא. לאבי נמני אני לא סולח, מבחינתי העלייה שלו לגדולה נולדה בחטא. הוא שיקר למכבי ולאוהדי מכבי ושיחק בנו בזמן שהיה פה. לא היתה לי בעיה שימשיך אם היה טוב, אבל אני לא מסוגל לאהוב אותו. הוא לא מכביסט, הוא בן אדם שניצל את מכבי ואותנו האוהדים שלה באופן ציני ומגעיל, ומרגע שניתק איתה קשר אנחנו רואים גם כמה באמת אוהב אותה וכמה אכפת לו. הרגעים שבהם היה אלוהים במכבי מבחינתי לא רלוונטיים כי התבססו על שקרים שלו.

ג׳ק רשאי לא לאהוב בן אדם שחתום על רגעים שמחים, גם אם במקרה הספציפי הזה לא מסכים איתו.

לא אמרתי שאושר בלבד צריכה להיות הסיבה היחידה לאהוב אותו או כל בן אדם, אני לפחות מצפה שזו תהיה סיבה די טובה לא לשנוא אותו או לפחות לכבד אותו באופן שתבין את ההחלטות שהוא מקבל.

אגב, אני יכול להרגיע אותך,

אבי נמני הוא הסמל, המלך ואהבת חיי. עד היום אני מוריד איזה דמעה או שתיים כשנזכר בצורה שהעזיבו אותו, בשירים שלו, "כמה יפים היו אותם ימים" לא יכול להתנגן בלי לפגוע לי ישירות בעצב. כואב לי הקטע הזה שהיה כי א' זה ניסיון לסחוט את המועדון שאני אוהד ו-ב' זה ניצול של האהבה שקיבל מאיתנו וההליכה אחריו בעיניים עצומות,

אבל זה בטל בשישים לעומת כל הדברים הטובים שהוא עשה לקהל ולקבוצה ולכן הוא עדיין ה-סמל בעיניי.

אבל לא יכול להיות שאתה צולב שחקן על פרומיל מזה ומצד שני מתעלם לגמרי מדבר כזה ששחקן אחר עשה.

אני לא צולב אף אחד, כל אחד רשאי לחשוב ולהרגיש מה שבא לו, אני בסה"כ רושם את דעתי.

אתם סתם טוחנים מים.

כל ההבדל הוא שג'ק ראה את ערן מקלל את מכבי ואת נמני לא. בשבילו- זה מה שקובע. זכותו בסך הכל. אז מה אם נעשו דברים אחרים, גרועים עשרות מונים יותר(בעיני). מה שלא רואים, לא יודעים.

מבחינתי נמני הפר אמונים, והייתי מעריך אותו הרבה יותר אם היה עובר להפועל. אני לא שונא את יעקב הלל למשל. בכלל, יש סמלים של מכבי שעברו בהפועל. ג'רי בית הלוי, מיקי ברקוביץ'. האהדה שלי למכבי לא מוגדרת לפי השנאה שלי להפועל.

ובתור אוהד מכבי ת"א אני מניח מראש שכולם שונאים אותנו, אז לא אכפת לי אם מישהו קילל אותנו בזמן ששיחק בקבוצה השלישית של תל-אביב ולפני שהתחיל את הקשר איתנו.

לא אמרתי שאושר בלבד צריכה להיות הסיבה היחידה לאהוב אותו או כל בן אדם, אני לפחות מצפה שזו תהיה סיבה די טובה לא לשנוא אותו או לפחות לכבד אותו באופן שתבין את ההחלטות שהוא מקבל.

אני לא מעריך שקרים ותחבולות. וזה מה שנמני עשה. אם היה מתנהג בצורה כנה הייתי מכבד אותו.

אני לא צולב אף אחד, כל אחד רשאי לחשוב ולהרגיש מ שבא לו, אני בסה"כ רושם את דעתי.

אני מכבד את זה אגב, שלא תבין אותי לא נכון. פשוט סבור שנמני וזהבי היו מהגדולים שאני זכיתי לראות גם אם לשניהם היו כתמים או קטנים בעבר, בין אם זה עניין ה"קרלוס גרסיה" או הקללות למכבי וכו'.

מצחיק אותי שאנשים כ"כ להוטים להגן על זהבי (המלך) ובאותה נשימה ילכלכו בכל סיטואציה אפשרית על אבי נמני

לא מלכלך על אף אחד מהם, מכבד ואוהב מאוד את שניהם,

רק נתתי את הדוגמה שלנמני גם הייתה תקרית (ובעיניי חמורה יותר מלקלל את מכבי) בעברו וזה עדיין לא מונע ממנו להיות ה-סמל בעיניי.

לא מלכלך על אף אחד מהם, מכבד ואוהב מאוד את שניהם,

רק נתתי את הדוגמה שלנמני גם הייתה תקרית (ובעיניי חמורה יותר מלקלל את מכבי) בעברו וזה עדיין לא מונע ממנו להיות ה-סמל בעיניי.

דיברתי באופן כללי, לאו דווקא אלייך

אנשים מזדעזעים מג'ק שאומר את דעתו על זהבי, אבל אין פעם שהשם של מלך שערי מכבי בכל הזמנים ואחד מהשלושה הכי גדולים שלבשו את מדיה אי פעם, מצוין בפורום והוא לא זוכה ללכלוכים וזיוני מוח - זה לא מפריע להם

מאיפה העזות מצח ללכלך ככה? אוהדי מכבי אתם קוראים לעצמכם? אתם רואים את אוהדי רומא מרשים לעצמם לדבר על טוטי? או ליברפול על ג'רארד? נשגב מבינתי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.