Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

אתה מתעסקים בדברים לא חשובים, עוד שבוע אנחנו משחקים מול קבוצה קזאחית , באמצע עונה עם ארשבין ועוד כמה שחקנים טובים שיעשו לנו קרקס מדראנו. בנוסף לכל זה אין רכש ואין כלום.

פשוט מבאס כבר

אתה מתעסקים בדברים לא חשובים, עוד שבוע אנחנו משחקים מול קבוצה קזאחית , באמצע עונה עם ארשבין ועוד כמה שחקנים טובים שיעשו לנו קרקס מדראנו. בנוסף לכל זה אין רכש ואין כלום.

פשוט מבאס כבר

מתעסקים בזה כי אנחנו לא יכולים להביא שחקנים, תקווה שג׳ורדי לא מתעסק בזהבי עדיין.

שצנציפר הכתב האמין בעולם לגילו בטח.

מה אתה טוען, שהוא פיברק את הריאיון הזה? מעניין אם היית משתמש בטענה הזאת גם אם המילים של ערן היו אחרות.

מה אתה טוען, שהוא פיברק את הריאיון הזה? מעניין אם היית משתמש בטענה הזאת גם אם המילים של ערן היו אחרות.

אני טוען שיש 5 אתרים שכותבים משהו אחד, ויש אתר אחד של צנציפר שכותב משהו קצת אחרת בלי שאתה רואה את כל הראיון אלה רק חלק קטן ממנו.

בכללי כל מה שאני רואה או קורא בדברים כאלה אני לוקח בחזקת חצי המצאה.

הוציא מההקשר:

http://one.co.il/Mobile/Article/16-17/1,1,1,0/273706.html

בשיחות בינך לבין מיץ', האם הבנת ממנו שאתה משוחרר?

"אין לי שום כעסים על מיץ', להיפך, הוא הבעלים ונתן לי חוזה משודרג כל עונה, קודם כל הוא ניסה לתת פייט לסינים, זה יכול היה להיעשות בדרך אחרת, אני לא בטוח שהוא היה מוכן לעסקה בסדר הגודל הזה וזה בסדר גמור. אני לא רוצה להיכנס לפרטים, אני חושב שההצעה של הסינים טרפה את הקלפים, למיץ' לא הייתה כל כך הרבה ברירה, הוא ניסה לשמור על האינטרסים הכלכליים שלו ואני מבין אותו. מכורח הנסיבות הפכתי לאיש עסקים ואין לי כעסים על מכבי ת"א, יש לי רק דברים טובים להגיד, המועדון גרם לי להתפתח איתו יחד, אם הבעלים היה ישראלי ככל הנראה שהייתי נמכר כבר אחרי העונה הראשונה שלי".

מצד אחד, כל האתרים האחרים טוענים אחרת.

מצד שני, לא שווה לצנציפר לדפוק את זהבי, הוא יושב על "מכרה זהב" איתו.

מצד שלישי, איפה ההיגיון להגיד את כל הדברים האלה ואז להגיד "אני רוצה לחזור למכבי"? זה די סוגר את הדלת...

לא יודע למה להאמין כבר :g:

זה נראה כאילו הראיונות בוואן ובווינט בוצעו ע״י שני אנשים שונים.

בשורה התחתונה- צנציפר אמן שיתרסק לך המטוס יא מזדיין בתחת!!

מיץ' גולדהר הוא איש עסקים קצת יותר גדול מערן זהבי ואם הוא דרש מה שדרש ובסופו של דבר בחר לבצע את העסקה כמו שהיא כנראה יש לזה סיבה. ערן צריך להבין שגולדהר רואה את הדברים מפרספקטיבה הרבה יותר רחבה ממנו.

אני טוען שיש 5 אתרים שכותבים משהו אחד, ויש אתר אחד של צנציפר שכותב משהו קצת אחרת בלי שאתה רואה את כל הראיון אלה רק חלק קטן ממנו.

בכללי כל מה שאני רואה או קורא בדברים כאלה אני לוקח בחזקת חצי המצאה.

רק שיהיה ברור שאני לא נכנס בכלל למה היה בין זהבי וגולדהאר, אלא רק לאם זהבי רצה ללכת או להישאר, ואני אחרי הריאון הזה משוכנע שהפנאטיקס טעו וערן רצה לעזוב.

הנה תרגעו-

אמר שצנציפר הוציא דברים מהקשרם ושאין לו שום טענות למיץ׳

זה נראה שיש פה כאלו שרק מחכים לדבר הכי קטן בשביל לשפוך רעל ומבלי לחשוב בהיגיון. העיקר שיצאו פה על זהבי בגלל צנציפח

הנה תרגעו-

אמר שצנציפר הוציא דברים מהקשרם ושאין לו שום טענות למיץ׳

אין אמונה בעיתונאים האלה, להדליף להם ולתת להם כותרות ומידע זה למכור את הנשמה לשטן

לא מבין איך אנשים בבארנג'ה של הספורט עדיין מתעסקים וסומכים על היצור הזה ונותנים לו חומרים, הרי כולם יודעים מיהו ומהוא

ידיעות שלחו את לוציפר לסין . אני מניח שאמרו לו: תביא משהו שונה משאר האתרים שאין להם שליח בסין.(בשביל זה שלחנו אותך לשם). נוסיף לזה את האתיקה העיתונאים של לוציפר...

והינה התוצאה ולעזאזל האמת.

שוב , הבעיה המהותית ביותר זה שיש לנו מאסה מאוד גדולה בקהל שקוראת את השקרים האלה ומתייחסת אליהם כדיווח עיתונאי אמין.

הכי חשוב לכם לעדכן שהפאנטיקס טעו, מה יש לפאנטיקס להגיד עכשיו ובלה בלה בלה.

די כבר אכלתם את המוח עם ההתעסקות בשטויות, צנציפח מנסה לזיין את מכבי יום אחרי יום בכל אמצעי תקשורת שהוא מועסק בו, אם זה בטלוויזיה, ברדיו או בעיתון..יום אחרי יום...ואתם מתעסקים בחרטות ובסכסוכים פנימיים...מי שמנסה לחרחר ריבים בתוך הקהל - עושה בדיוק את מה שאתם מספחים לפאנטיקס ולא הפוך.

במקום לקלל בפייסבוק של מכבי, תכתבו בפייסבוק של ערוץ הספורט\ידיעות אחרונות\103FM ...תנצלו את העבריינות מקלדת לדברים טובים.

ואם כבר מתעסקים בקהל ובארגון אז שאפו לארגון על יום חמישי האחרון...היחידים שבאו לראות את מכבי..כל השאר היו כמו במסיבת בת מצווש.

הכי חשוב לכם לעדכן שהפאנטיקס טעו, מה יש לפאנטיקס להגיד עכשיו ובלה בלה בלה.

די כבר אכלתם את המוח עם ההתעסקות בשטויות, צנציפח מנסה לזיין את מכבי יום אחרי יום בכל אמצעי תקשורת שהוא מועסק בו, אם זה בטלוויזיה, ברדיו או בעיתון..יום אחרי יום...ואתם מתעסקים בחרטות ובסכסוכים פנימיים...מי שמנסה לחרחר ריבים בתוך הקהל - עושה בדיוק את מה שאתם מספחים לפאנטיקס ולא הפוך.

במקום לקלל בפייסבוק של מכבי, תכתבו בפייסבוק של ערוץ הספורט\ידיעות אחרונות\103FM ...תנצלו את העבריינות מקלדת לדברים טובים.

ואם כבר מתעסקים בקהל ובארגון אז שאפו לארגון על יום חמישי האחרון...היחידים שבאו לראות את מכבי..כל השאר היו כמו במסיבת בת מצווש.

נכון, אם אני מעביר ביקורת על הפנאטיקס אני עבריין מקלדת, מתעסק בקקה ומנסה לחרחר ריבים בקהל (!). הזיה אחת גדולה. מה קרה, אי אפשר להודות גם בטעויות? כל מה שהפנאטיקס עושים קדוש? אם היית קצת פותח את השכל היית מבין שלפוסט ההוא של הפנאטיקס היה פוטנציאל לחרחור מלחמות פי עשר מכל ביקורת שנכתבה עליהם.

יש לי הרבה הערכה אליהם, אבל בנקודה הזאת הם טעו בגדול לדעתי, וזה לא יעזור כמה הם עודדו נגד גוריצה,

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.