Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

בכל האתרים כתוב שערן רק מכבד את מיץ' ומכבי רק אצל צנציפר כתב שידוע שהוא מחפש רק רעל כתוב אחרת, מעניין למה.

אני לא מבין למה ערן משתף איתו פעולה אם הוא יודע שזה מה שהוא מוציא כל הזמן.

ערן יודע שמכבי הגיעה לאן שהגיעה הרבה בזכותו ושהוא קיבל את החשיפה והחוזה העצום הזה בזכות מכבי, הוא יודע שהוא הרוויח כסף לא רע בכלל ועצום ביחס לסטנדרט הישראלי(אני חושב שהוא שחקן שהרוויח את החוזה הכי גבוה בליגה בארץ אי פעם, לא?).

אז למה לעזאזל אתה מתראיין לדבר הזה שאתה יודע שאלו הכותרות שהוא מוציא בסוף?

ערן יודע שמכבי הגיעה לאן שהגיעה הרבה בזכותו ושהוא קיבל את החשיפה והחוזה העצום הזה בזכות מכבי, הוא יודע שהוא הרוויח כסף לא רע בכלל ועצום ביחס לסטנדרט הישראלי(אני חושב שהוא שחקן שהרוויח את החוזה הכי גבוה בליגה בארץ אי פעם, לא?).

ברית ראשון לציון. גדלו באותה שכונה מה אתה מצפה?!

אני חושב שרק לראוה הרוויח יותר ממנו אבל גם לא בטוח

יש לו הרבה מה להפסיד אם ימציא

פחחח ממש. אתה מדבר על הבנאדם שהמציא בעבר ראיון עם ערן וראיון עם אניימה אחרי שעבר לווסטהאם ועדיין מכהן כאחד מכתבי הספורט הבכירים בארץ

אתה מדבר על הבנאדם שהמציא בעבר ראיון עם ערן וראיון עם אניימה אחרי שעבר לווסטהאם ועדיין מכהן כאחד מכתבי הספורט הבכירים בארץ

אניימה על הזין שלו אבל זהבי פתח ויפתח עבורו את הבית ויתן לו סקופים

לא ראיתי כתב שצמוד ככה לשחקן במשך מעל שבוע

כבר לא יודע מה לחשוב.. פעם אומר ככה ופעם אומר אחרת.. אם זה לא ציטוט אז שיכחיש את זה... (במיוחד כי זה הגיע מכתב הבית שלו צנציפח)

אני מאוד מאוכזב ממנו אם זה נכון מה שמצוטט.

הוא צריך להבין שהוא היה כאן ברמת אל+++ ולקרוא את הציטוטים האלה אם הם נכונים זה ממש סכין בלב.

מקווה שזה לא נכון או נאמר בקונוטציה אחרת.

רק אתמול הוא התראיין לרדיו ואמר דברים דומים, אבל בהקשר שונה. משבח את מיטש וג'ורדי.

http://one.co.il/Mobile/Article/16-17/1,1,1,0/273706.html

(אפשר להיכנס לאתר המשוקץ הפעם, אחלה תוכן).

אומר שוב, אל תתייחסו כרגע ל"ראיון" לצנצי, הם מחממים את האווירה כדי למכור עיתונים. נדע יותר פרטים כשיצא הראיון המלא (שכמובן מישהו יעלה לכאן. שלא תעיזו לקנות!)

הוא בא לגולדהאר רק בדרישה שישחרר אותו ואז מתלונן למה הוא הסכים לשחרר אותו

שילך לעשות חמוצים בסין

לא פחות ממה שערן נתן למכבי , מכבי נתנה לזהבי לא פחות

גולדהאר זה בעל הבית מתנה

מצחיק לראות איך אנשים יוצאים פה על ערן בגלל פאקינג ציטוט של צנציפר הכתב הכי מושמץ בפורום אבל מה פתאום שהוא אומר הפוך מכל מה שהאתרים האחרים אומרים מילה שלו זה קודש.

מצחיק לראות איך אנשים יוצאים פה על ערן בגלל פאקינג ציטוט של צנציפר הכתב הכי מושמץ בפורום אבל מה פתאום שהוא אומר הפוך מכל מה שהאתרים האחרים אומרים מילה שלו זה קודש.

בול. פורום של סכיזופרנים.

קצב בכל ראיון שיבח את גולדהאר שנלחם עבור זהבי ונתן לו הכל וגם זהבי עצמו אתמול, רק אצל צנציפר דברים שונים, מעניין.

מחכה לראיון המלא, אבל צנציפר בנאדם מלוכלך מאוד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.