Jump to content

כובשים ומבשלים עונת 16/17

DoW

Recommended Posts

זה נכון, אבל יש לציין שזה קצת מטעה כאשר אין הפרדה בין המסגרות השונות.

נכון, אבל לעשות אחד לגביע הטוטו, לאירופה, לליגה וסה״כ זה ממש עבודת נמלים ובתכלס, רק גביע הטוטו זה כביכול מסגרת לא תחרותית, לפחות עד חצי הגמר. אז ה5,6 משחקים האלה יבלעו עד סוף העונה בתוך 60 המשחקים.

מה זה ״שער קבוצתי״ ?

שער, Team Goals. פשוט אם הייתי רושם שער בלבד, אינטואטיבית היו מניחים שמדובר בשער אישי.

נכון, אבל לעשות אחד לגביע הטוטו, לאירופה, לליגה וסה״כ זה ממש עבודת נמלים ובתכלס, רק גביע הטוטו זה כביכול מסגרת לא תחרותית, לפחות עד חצי הגמר. אז ה5,6 משחקים האלה יבלעו עד סוף בתוך 60 המשחקים.

יכול להיות ששווה לך לעשות רק לליגה וזה יתן אינדיקציה לא רעה. אבל בוא נראה קודם כל מה יהיה יום חמישי עם עתידנו באירופה.

אני יכול להגיד לך בערך שעונה שעברה במחזור ה-20, אם סופרים רק את הדקות בליגה. טב"ח שיחק בערך רק 900 דקות מיכה 650 ונוסא 750 כל אחד מסיבותיו ובעיותיו שלו לא שותף הרבה, ככה שהמספר דקות שלך בטבלה כרגע הוא כבר דיי לא מעט ויקח קצת זמן עד שזה יתאזן.

יכול להיות ששווה לך לעשות רק לליגה וזה יתן אינדיקציה לא רעה. אבל בוא נראה קודם כל מה יהיה יום חמישי עם עתידנו באירופה.

אני יכול להגיד לך בערך שעונה שעברה במחזור ה-20, אם סופרים רק את הדקות בליגה. טב"ח שיחק בערך רק 900 דקות מיכה 650 ונוסא 750 כל אחד מסיבותיו ובעיותיו שלו לא שותף הרבה, ככה שהמספר דקות שלך בטבלה כרגע הוא כבר דיי לא מעט ויקח קצת זמן עד שזה יתאזן.

עזוב... אח״כ יגידו ומה עם גביע המדינה זה לא גולים? ומה עם הגול של אוסקר נגד יונייטד וכו׳. קיארט, פאנדורי, היידוק. משחקים מספיק חשובים בכדי לתת אינדיקציה.

לדעתי יש להכניס את הגול של בן בסט כבישול של אוסקר.

יש גם מקום לסחיטת פנדלים.

שחקנים מעורבים בשער וזה לא נרשם בשום מקום.

אני לא מבין למה אי אפשר לשמור את הטבלה הרגילה נקייה ממהלכים כאלה, שתכלול רק בישולים "טהורים" ובו בזמן לציין בהודעה השנייה מי סחט פנדל או בעט לשער וגרם לריבאונד קליל בפירוט של כל משחק בנפרד

אם אני אתחיל לתת בישולים על דברים כאלה אז זה כבר יהיה נתון לכל מיני פרשנויות, ואז כמה אפשר להסתמך על הטבלה הזאת מול הטבלאות שיש באתרי הספורט השונים?

אני לא מבין למה אי אפשר לשמור את הטבלה הרגילה נקייה ממהלכים כאלה, שתכלול רק בישולים "טהורים" ובו בזמן לציין בהודעה השנייה מי סחט פנדל או בעט לשער וגרם לריבאונד קליל בפירוט של כל משחק בנפרד

אם אני אתחיל לתת בישולים על דברים כאלה אז זה כבר יהיה נתון לכל מיני פרשנויות, ואז כמה אפשר להסתמך על הטבלה הזאת מול הטבלאות שיש באתרי הספורט השונים?

תגדיר בישול טהור

אפשר להוסיף גם בהודעה הראשונה עמודה של סחיטת פנדלים ובישול בריבאונד. או לכתוב בסוגריים.

ככה נוכל לזהות מי סוחט פנדלים טוב, מי בועט ומשחרר מצבים וכו'.

בהודעה השנייה זה מסודר בצורה פחות נוחה, צריך לעבור משחק משחק כדי למצוא את הנתונים.

אני מציע שתוסיף בישולים "לא קונבנציונליים" בסוגריים ליד המספר המקורי.

לדוגמה: אזקיאל סקאריונה - 2 (+1) או לחלופין: אזקיאל סקאריונה 2 (+ ריבאונדים לגול: 1 סחיטת פנדלים: 1)

בהודעה השנייה זה מסודר בצורה פחות נוחה, צריך לעבור משחק משחק כדי למצוא את הנתונים.

אני מציע שתוסיף בישולים "לא קונבנציונליים" בסוגריים ליד המספר המקורי.

לדוגמה: אזקיאל סקאריונה - 2 (+1) או לחלופין: אזקיאל סקאריונה 2 (+ ריבאונדים לגול: 1 סחיטת פנדלים: 1)

רעיון טוב

יש עוד בישולים כאלה ממשחקים קודמים העונה?

ולמשל מה עושים עם סחיטת פנדלים? הטיעון פה הוא שבמשחקי פנטזי למיניהם שחקן מקבל בישול אם הובקע פנדל שהוא סחט. אבל מה אם הבועט מחטיא? במקרה כזה יש משחקי פנטזי שמקבלים על זה ניקוד וכאלה שלא, אין הגדרה מדוייקת. עדיין לציין סחיטת פנדל?

נתתי לדסה "בישול" על זה כי לדעתי הוא זה שאחראי על הפנדל, וגם נעשתה עליו עבירה. זה שהשופט שרק בסוף לנגיעה ביד זה משהו אחר, אבל כל המהלך הזה היה בזכות דסה. מסכימים?

נתתי לדסה "בישול" על זה כי לדעתי הוא זה שאחראי על הפנדל, וגם נעשתה עליו עבירה. זה שהשופט שרק בסוף לנגיעה ביד זה משהו אחר, אבל כל המהלך הזה היה בזכות דסה. מסכימים?

לדעתי לא.

ערבוביה ברחבה וכדור טועה שפגע ביד של שחקן, לאף אחד לא מגיע קרדיט על הפנדל הזה בעיניי.

העבירה שלטענתך נעשתה עליו היא גבולית ביותר, רוב השופטים לא שורקים עליה...

הפנדל נשרק על נגיעת היד.

לדעתי לא.

ערבוביה ברחבה וכדור טועה שפגע ביד של שחקן, לאף אחד לא מגיע קרדיט על הפנדל הזה בעיניי. העבירה שלטענתך נעשתה עליו היא גבולית ביותר, רוב השופטים לא שורקים עליה...

הפנדל נשרק על נגיעת היד.

מסכים. אין צורך בפרשנות. הפנדל ניתן על נגיעה היד.

אם כבר מזכירים את זה, לפי פיפ"א השחקן המוכשל בפנדל הוא מבשל. אז לפי החוקים היבשים האלה השחקן שגרם לנגיעת היד של שחקן היריבה, לא מקבל בישול?

עזבו רגע איך לרשום בעריכה, אני שואל לפי החוקים היבשים האלה של פיפ"א או מה שזה לא יהיה.

יששששששששש

טוב, גול של סקאריונה עודכן, כמו גם בהודעה השנייה בלוח המשחקים פירוט על בעיטות הפנדלים.

הערה: טענתם שסחיטת פנדל לגול = בישול, מה עם סחיטת עבירה לכדור חופשי לגול? הרי גם זה נחשב לבישול במשחקי הפנטזי למיניהם, וכאן הבעיה שרציתי להימנע ממנה. בכל אופן, כמובן שלא ייספר, והאמת שהפתרון של כריס מצויין בקטע הזה, פשוט לספור סחיטת פנדלים בנפרד.

נ.ב.

הגול הזה של סקאריונה בכדור החופשי - עליייייי

יששששששששש

טוב, גול של סקאריונה עודכן, כמו גם בהודעה השנייה בלוח המשחקים פירוט על בעיטות הפנדלים.

הערה: טענתם שסחיטת פנדל לגול = בישול, מה עם סחיטת עבירה לכדור חופשי לגול? הרי גם זה נחשב לבישול במשחקי הפנטזי למיניהם, וכאן הבעיה שרציתי להימנע ממנה. בכל אופן, כמובן שלא ייספר, והאמת שהפתרון של כריס מצויין בקטע הזה, פשוט לספור סחיטת פנדלים בנפרד.

נ.ב.

הגול הזה של סקאריונה בכדור החופשי - עליייייי

אם עדכנת את הגול בהודעה הראשונה אז תעדכן גם את תאריך העדכון

לדעתי לא

בשונה מהאתרים המסורתיים, אנחנו משתמשים בפורום כדי לקבל מדד טיפה יותר מעמיק על הקבוצה והשחקנים. הפוקס של יצחקי שווה ערך למסירה של טבח למיטרוביץ בי"א שגם לא "ספרנו"

ושאלה נוספת - בנוגע לסחיטת פנדלים - מה עושים בסיטואציה כמו היום?

במשחקי פנטזי שונים שחקן שסוחט פנדל, ואז ניגש לבעוט ומבקיע, לא מקבל גם בישול וגם גול. דעתכם?

פשוט להוסיף לבן חיים +1 סחיטת פנדלים?

במשחקי פנטזי שונים שחקן שסוחט פנדל, ואז ניגש לבעוט ומבקיע, לא מקבל גם בישול וגם גול. דעתכם?

כן.

זה לגמרי בישול שלו.

כן. אנחנו סופרים סחיטת פנדלים בתור סחיטת פנדלים, ככה שלא צריך לשבור את הראש.

והבישול של יצחקי זה בישול חד משמעית, גם אם הוא התכוון לבעוט.

לא לרשום את זה כבישול זה כמו לא לרשום שער כשהשחקן התכוון להרים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.