Jump to content

קרלוס גרסיה בדיאס - סמל, מלך, אח ונשמה גדולה

Armagedon

Recommended Posts

לא לגמרי ברורה לי העזיבה שלו.

הוא היה מרוצה כאן, לא נראה לי שמכבי הראיתה לו את הדרך החוצה, משלמים לו לא רע...

מוזר קצת

החוזה שלו מסתיים השנה, קיבל הצעות כספיות גבוהות יותר לשנתיים.

פחד להשאר ללא קבוצה ואמר שחייב לדאוג למשפחה שלו.

הנה זה בא. 2 בלילה ויש הודעה: מכבי תל אביב מאשרת את העזיבה של קרלוס גרסיה לאלאניאספור לאחר שהבלם הספרדי קיבל אישור וחתם על חוזה ל-3 שנים

תהיה מסיבת עיתנואים איתו ביום א

מכבי תל אביב מאשרת את העזיבה של קרלוס גרסיה לאלאניאספור לאחר שהבלם הספרדי בן ה-32 קיבל אישור וחתם על חוזה ל-3 שנים במועדון הטורקי.

גרסיה, שיקיים מסיבת עיתונאים בקרית שלום ביום ראשון בשעה 12:00 אמר לאתר הרישמי: "ההחלטה לעזוב את מכבי ת"א היתה הקשה בקריירה שלי".

המנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף הוסיף: "קרלוס הצטרף למכבי לפני ארבע שנים והפגין מקצוענות ברמה הגבוהה ביותר. הוא היה בעל השפעה עצומה על המגרש ובחדר ההלבשה. קרלוס שיחק תפקיד משמעותי בקבוצה שזכתה בכל כך הרבה תארים כמו גם שמרה על המאזן הנמוך ביותר של ספיגת שערים בתקופה זו. הפרידה לה זכה מחבריו לקבוצה ומהקהל בסיום המשחק בנתניה, מעידה עד כמה קרלוס היה ועדיין אהוב ע"י כולם במכבי. כולנו מאחלים לו בהצלחה במועדון החדש אליו הוא עובר ובעתיד. בנימה אישית ברצוני להוסיף כאחד שמכיר את קרלוס כ"כ הרבה שנים וגם שיחק לצידו – היה לי העונג והכבוד לעבוד איתו ואני בטוח כי דרכינו יצטלבו בעתיד".

https://www.maccabi-tlv.co.il/2016/07/%D7%A7%D7%A8%D7%9C%D7%95%D7%A1-%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%94-%D7%A2%D7%95%D7%96%D7%91-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%95%D7%9F/

MTA_8203285f4567d8531a3ee4dcb7136528-690

מצד אחד זה כבר היה צריך להיות בקיץ של השנה שעברה ( כל כך חבל שהוא בא לארץ בגיל מאוחר )

מצד שני פשוט מתכווץ הלב

שחקן מקצוען ממדרגה ראשונה שצריך לשמש כאות ומופת לכל ילד ישראלי שמתחיל לשחק כדורגל

אם זה היה תלוי בי , אחרי שהוא מסיים את ימי המקצוע שלו כשחקן כדורגל , הייתי מציע לו ללכת להשתלמויות ארוכות ( עונתיות ) בגרמניה , ספרד , והולנד , ואז לחזור לפה כדי לעבוד עם מחלקות צעירים

הוא אומנם היה פה רק 4 שנים , אבל הוא ראוי להיות בחמישיה המובילה של המועדון ודברי הימים שלו מבחינת הייצוג של ערכי המועדון

רק ברכות ותודה מכל הלב לבן אדם הזה

הבלם הספרדי האהוב שיקיים מסיבת עיתונאים בקרית שלום ביום ראשון בשעה 12:00 אמר לאתר הרשמי: "ההחלטה לעזוב את מכבי תל אביב היתה הקשה בקריירה שלי".