Jump to content

מחר המשחק האחרון של קרלוס?

oshri1992

Recommended Posts

קרלוס צפוי לערוך את משחקו האחרון במדי מכבי

פרסום ראשון: הבלם אמור לשחק מול גוריצה בפעם האחרונה אחרי שהצעות משמעותיות משיקגו ומאלאניאספור הונחו לפניו. ג'ורדי מנסה לשכנעו לשחק בגומלין

מאת רז אמיר

אחרי ערן זהבי, מכבי תל אביב בדרך להיפרד מעוד אחד מהסמלים שלה בשנים האחרונות. מדובר בבלם המוערך, קרלוס גארסיה, שככל הנראה צפוי לערוך מחר את משחקו האחרון במדי הקבוצה לפני שהוא עובר ליעד חדש בקריירה אחרי ארבע שנים מוצלחות מאוד במדים הצהובים.

בפני קרלוס הונחו לפני מספר שבועות שתי הצעות משמעותיות, בחוזה גבוה מאוד ולשנתיים. האחת מאלאניאספור, שעלתה גם לליגה הטורקית הבכירה, והשנייה משיקגו מה-MLS והוא מתלבט בין ההצעות, אולם אם יבחר בטורקים, כבר ביום שבת הוא אמור לערוך בדיקות רפואיות בקבוצה.

על הספרדי מופעל לחץ גדול מג'ורדי קרויף להישאר לפחות עד אחרי משחק הגומלין מול הסלובנים, אך הקבוצות המעוניינות להחתים את השחקן דורשות שלא ישחק כתנאי לעסקה. מדובר בשתי הצעות נדירות במיוחד, שקשה לקבל בגיל שכזה ועבור קרלוס הייתה זאת החלטה קשה במיוחד ואם אכן יעזוב לאחר המשחק מחר, זה יקרה בלב כבד.

קרובים לשחקן ציינו כי "הייתה פה התלבטות מאוד קשה עבור קרלוס. הוא מאוהב במכבי תל אביב, והוא מרגיש מחובר אליה בכל חלק בגוף, אבל הצעות כאלה לא באות בגיל הזה". בשל כך, ייתכן מאוד שמחר קרלוס גארסיה ילבש את המדים הצהובים בפעם האחרונה ובכל מקרה נראה כי עזיבתו את מכבי ת"א מעבר לפינה ובכך הצהובים יצטרכו להיפרד משחקן משמעותי מאוד נוסף בחלון הקרוב.

בשל כך, ייתכן כי איגור פיליפנקו יירשם עוד היום לקראת משחק הגומלין. חוקי אופ"א מתירים רישום של שחקן חריג 24 שעות לפני מועד המשחק. פיליפנקו כבר ערך אימון ראשון בקריית שלום והצטרף לקבוצתו החדשה

עם כמה שמלכלכים עליו בחצי שנה האחרונה הוא לא כזה גרוע כמו שעושים ממנו. לא קרלוס של השנתיים הראשונות אבל ממש לא הפאביצ'ביץ' שעושים ממנו.

אחד מהשחקנים הזרים הכי טובים בתולדות המועדון ומכביסט אמיתי. לא סתם בחרתי לשים את השם שלו על החולצה

עם כמה שמלכלכים עליו בחצי שנה האחרונה הוא לא כזה גרוע כמו שעושים ממנו. לא קרלוס של השנתיים הראשונות אבל ממש לא הפאביצ'ביץ' שעושים ממנו.

אחד מהשחקנים הזרים הכי טובים בתולדות המועדון ומכביסט אמיתי. לא סתם בחרתי לשים את השם שלו על החולצה

אני דווקא חיבבתי את פאביצ'ביץ':)

לגמרי.

אני דווקא חיבבתי את פאביצ'ביץ':)

הבן זונה הלך להפועל חחח.

ולנושא, מקצועית זה לא אסון אבל אני לא שמח מזה.. קרלוס נתן מלא בתקופה שלו פה מגיע לו שניפרד ממנו כמו שצריך אם הוא באמת הולך

יש מצב שגורדי אמר אם ערן עוזב גם אני עוזב, ואז קרלוס אמר לגורדי שאם הוא עוזב אז גם הוא עוזב ?

הטלנובלה שלא נגמרת ..פרק 2..בקרוב..

יש מצב שגורדי אמר אם ערן עוזב גם אני עוזב, ואז קרלוס אמר לגורדי שאם הוא עוזב אז גם הוא עוזב ?

כן, זה בדיוק מה שקרה וכן זו טלנובלה

ואז עדן אמר "אם קרלוס עוזב אני עוזב".

4 שנים והוא מעולם לא קיטר או אמר מילה רעה על המועדון.

יש דברים שפשוט אי אפשר ללמד וזה נכס.

אחת הדמויות הכי מקצועיות שלבשו את החולצה הצהובה.

ביה"ס של ג'נטלמניות וכבוד קרלוס.

מלך.

רגע זה סופי אבל ? בטוחים שהוא עוזב אחרי המשחק היום ?

ממש חבל, שחקן שהיו לו תקופות טובות ובהחלט הציל אותנו עם משחק הראש שלו בעונה שעברה. אני חושב שבאמת אם הוא עוזב, זה סופי שהקבוצה מתחדשת וכל השאריות כמעט ולא נשארו אצלנו.