Jump to content

לא למדנו כלום.

Yehudav

Recommended Posts

לפני כ-4 שנים התחילה המהפכה הניהולית במכבי ששינתה את פני המועדון וההתנהלות בו מקצה לקצה.

ממועדון חבוט,שבור ורמוס שהפך לבדיחת הליגה הפכנו לסמל למקצוענות,מקצועיות והישגיות בכל התחומים:

ביטול רעש סביבתי,השקעה בתשתיות(אהלן דניאל פרי),שיווק,מיתוג,שדרוג מתקנים,יחס לתקשורת,איכות שחקנים וכמובן זלילת תארים.

בשלוש השנים שחגגנו בסופן אליפות,חשבתי שגם אנחנו כקהל עשינו את קפיצת המדרגה בכל היחס שלנו למערכת שנבנתה בעמל ובממון רב

ובעיקר ביחס שלנו לתקשורת שנהנתה בשנים שעברו לשחק בנו ולהשפיל אותנו.

עד לא מזמן, גם אם שחקן היה עושה קעקוע של מכבי ומודיע בטוויטר שלו שהוא בא, אנשים לא היו מאמינים עד שזה היה מופיע באתר הרשמי.

כמעט ארבע שנים שנהנינו להקניט את על התקשורת שהיא לא יודעת כלום (כי זה ב-90 אחוז מהמקרים היה ככה) ולספר לכל מי שהיה מוכן לשמוע על החרטא התורנית וכמה שהיא מונפצת.

פתאום,באה שנה אחת נטולת תארים ומיד לאחריה כל הסאגה של זהבי וכאילו הכל חזר חמש שנים אחורה,בין לילה, הפך צנציפח לאורים ותומים והמקלדת של טוכמן לדברי אלוקים חיים.

ג'ורדי עוזב,זהבי נשאר,גולדהאר עובדים עליך, התקשורת מריחה קצת דם ואנחנו חוזרים להרגלנו הישנים והרעים ואוכלים לתיאבון את כל החרא הזה וגם משכנעים אחרים שהוא נכון וטעים.

החדשות הטובות בגזרה הזו הן שמכבי חדלה מלהיות מובלת ע"י התקשורת והקהל ועושה מה שהיא רואה לנכון,גם אם זה לא עין בעין מה שאנחנו היינו רוצים.

החדשות הרעות: אני בטוח שהכותרות לתיקו/הפסד הראשון שלנו כבר מוכנות מראש אצל הכתבים: "לילה בלי כוכב","הלך הקסם" ועוד כהנה וכהנה בתיבול תציטוטים של מקורבים שמבכים את שחרור זהבי ואני חושש שזה ימשיך להשפיע.

בבקשה, עכשיו , רגע לפני יריית הפתיחה של העונה, תאספו את טיפת הקרדיט האחרונה שיש לכם כלפי מי שהביא את מכבי לתור הזהב שלה ותתנו שקט למערכת לעשות את כל מה שנדרש,

על מנת שכמו בכל שנה בשנים האחרונות,אנחנו נהיה שם במאבק על כל התארים, עד השניה האחרונה.

יאללה מכבי!!! חדש חדש....

לא יודע למה,אבל כבר כמה ימים טובים יש לי תחושה שזו תהיה עונה גדולה של מאמן

כבר אין פה כוכב אמיתי שמסדר את כל הקבוצה, יש פה הרבה שחקנים שיכולים לעשות שינוי רק אם מאמן טוב יהיה לצידם,ולדעתי העונה נראה את זה

זה טוב ונחמד להיות אופטימי, אבל הסגל הזה שווה לתחת, בחייך... בן בסט זה החלוץ שלך.

אתה מתבלבל עם הנושא השני שלי.

מה הקשר בין להיות אופטימי לבין זה שפתאום מאמינים לכל החרא שכתוב בתקשורת ומפתחים תיאוריות לפי זה???

אם זה לא הסתה אז מה זה? הם מתים שהקהל יצא נגד המערכת , הם אוהבים דם ,קהל גדול כבר נפל ברשת שלהם בואו נמשיך לשתוק ולתת למערכת לעבוד..
בואו נגיד את זה שמיץ לא פה בשביל שמכבי תיהיה חרבנה המטרה שלו שהיא תתקדם אז גם עם נעשה רעש או לא הדרך תיהיה אותה דרך . רעש רק יכול לגרום ללחץ ולהרוס דברים שיכולים להיות טובים בסוף

90b5271503e04690a6a7621820a455f2.png

אתה נהדר.

המילים הכי חשובות מכל מה שכתבת: "תאספו את טיפת הקרדיט האחרונה שיש לכם כלפי מי שהביא את מכבי לתור הזהב שלה".

היו לנו 4 שנים נפלאות (כן גם העונה האחרונה) ועכשיו אנחנו בעונת מבחן רצינית. אחרי כל כך הרבה תארים, נצחונות, הישגים יפה באירופה - מגיע טיפה קרדיט למי שנמצא במערכת, אם זה ג'ורדי ואם זה השחקנים שנשארו בסגל.

זה יישמע מצחיק אבל קצת הוקל לי שערן עזב סופית. ברור שלא הייתי מתנגד שיישאר, אבל עם כל הקרנבל שנוצר סביב זה אולי עדיף שעזב ועכשיו אפשר להתחיל משהו נקי.

מבחינה מקצועית זאת עונת המבחן הכי גדולה שיכולה להיות לג'ורדי ואני חושב שמגיע לו את הצ'אנס להוכיח את עצמו בסגל בלי זהבי. בלשון המעטה.

מקווה שאנשים פה יתעשתו על עצמם,

מביך מאוד מה שקורה בחודשיים האחרונים - גועל נפש מרוכז שאנשים מקלידים, מכפישים ומזלזלים בכל מי שגרם להם אושר ב-4 שנים האחרונות. תאכלס- לא מגיע להם להמשיך להנות, נראים בדיוק כמו חיפה אחרי 3 אליפויות ותחשבו על זה. יותר שבעים מהשחקנים. מסתכלים רק על שלילי. איכ

לפני כ-4 שנים התחילה המהפכה הניהולית במכבי ששינתה את פני המועדון וההתנהלות בו מקצה לקצה.

ממועדון חבוט,שבור ורמוס שהפך לבדיחת הליגה הפכנו לסמל למקצוענות,מקצועיות והישגיות בכל התחומים:

ביטול רעש סביבתי,השקעה בתשתיות(אהלן דניאל פרי),שיווק,מיתוג,שדרוג מתקנים,יחס לתקשורת,איכות שחקנים וכמובן זלילת תארים.

בשלוש השנים שחגגנו בסופן אליפות,חשבתי שגם אנחנו כקהל עשינו את קפיצת המדרגה בכל היחס שלנו למערכת שנבנתה בעמל ובממון רב

ובעיקר ביחס שלנו לתקשורת שנהנתה בשנים שעברו לשחק בנו ולהשפיל אותנו.

עד לא מזמן, גם אם שחקן היה עושה קעקוע של מכבי ומודיע בטוויטר שלו שהוא בא, אנשים לא היו מאמינים עד שזה היה מופיע באתר הרשמי.

כמעט ארבע שנים שנהנינו להקניט את על התקשורת שהיא לא יודעת כלום (כי זה ב-90 אחוז מהמקרים היה ככה) ולספר לכל מי שהיה מוכן לשמוע על החרטא התורנית וכמה שהיא מונפצת.

פתאום,באה שנה אחת נטולת תארים ומיד לאחריה כל הסאגה של זהבי וכאילו הכל חזר חמש שנים אחורה,בין לילה, הפך צנציפח לאורים ותומים והמקלדת של טוכמן לדברי אלוקים חיים.

ג'ורדי עוזב,זהבי נשאר,גולדהאר עובדים עליך, התקשורת מריחה קצת דם ואנחנו חוזרים להרגלנו הישנים והרעים ואוכלים לתיאבון את כל החרא הזה וגם משכנעים אחרים שהוא נכון וטעים.

החדשות הטובות בגזרה הזו הן שמכבי חדלה מלהיות מובלת ע"י התקשורת והקהל ועושה מה שהיא רואה לנכון,גם אם זה לא עין בעין מה שאנחנו היינו רוצים.

החדשות הרעות: אני בטוח שהכותרות לתיקו/הפסד הראשון שלנו כבר מוכנות מראש אצל הכתבים: "לילה בלי כוכב","הלך הקסם" ועוד כהנה וכהנה בתיבול תציטוטים של מקורבים שמבכים את שחרור זהבי ואני חושש שזה ימשיך להשפיע.

בבקשה, עכשיו , רגע לפני יריית הפתיחה של העונה, תאספו את טיפת הקרדיט האחרונה שיש לכם כלפי מי שהביא את מכבי לתור הזהב שלה ותתנו שקט למערכת לעשות את כל מה שנדרש,

על מנת שכמו בכל שנה בשנים האחרונות,אנחנו נהיה שם במאבק על כל התארים, עד השניה האחרונה.

יאללה מכבי!!! חדש חדש....

מכבי לפני 4 שנים:

19 אליפויות

22 גביעים

1 צמפיונס

1 ליגה אירופית

ממש מועדון רמוס

זה יישמע מצחיק אבל קצת הוקל לי שערן עזב סופית. ברור שלא הייתי מתנגד שיישאר, אבל עם כל הקרנבל שנוצר סביב זה אולי עדיף שעזב ועכשיו אפשר להתחיל משהו נקי.

מבחינה מקצועית זאת עונת המבחן הכי גדולה שיכולה להיות לג'ורדי ואני חושב שמגיע לו את הצ'אנס להוכיח את עצמו בסגל בלי זהבי. בלשון המעטה.

ג'ורדי ביקש להשתחרר מהחוזה עם מכבי בעקבות ההתנהלות מול זהבי,

אתם כותבים דברים שאתם בכלל לא מבינים מה הולך.

שמע רפי, אם היה סקר של היוזר הטיפש בפורום,אני חושב שהיית גורם לסקר להיות הכי חד צדדי שיש.

משנת 96 מכבי הייתה מעורבת ביותר שערוריות מאשר תארים. אבל למה שתזכור את זה? יותר קל לסגוד לעגל הזהב(י) הנוכחי.

מי שהיה שם בשנים האלה, לא צריך הסבר למשפט הזה תאמין לי.

אולי די?

"אתם כותבים דברים שאתם בכלל לא מבינים מה הולך" , מה קורה מיץ' גולדהאר?

לא אכפת לי אם מה שאתה אומר נכון או לא , אבל כמות הטינופים שלך כבר בלתי נסבלת כשאתה בעצמך לא באמת יודע מה הולך , ניזון מהתקשורת ומרשה לעצמך לקבוע עובדות ואז בא בטענות לאחרים.

אולי די?

"אתם כותבים דברים שאתם בכלל לא מבינים מה הולך" , מה קורה מיץ' גולדהאר?

לא אכפת לי אם מה שאתה אומר נכון או לא , אבל כמות הטינופים שלך כבר בלתי נסבלת כשאתה בעצמך לא באמת יודע מה הולך , ניזון מהתקשורת ומרשה לעצמך לקבוע עובדות ואז בא בטענות לאחרים.

איפה טינפתי ?

זה שתעצום עיניים ותגיד כלום לא קורה לא אומר שכלום לא יקרה.

תאמין למה שאתה רוצה ולמי שאתה רוצה..

פורום של כבשים.

איפה טינפתי ?

זה שתעצום עיניים ותגיד כלום לא קורה לא אומר שכלום לא יקרה.

תאמין למה שאתה רוצה ולמי שאתה רוצה..

פורום של כבשים.

כבשים? תסתכל מסביב אתה חלק מהעדר , כל הלך הרוח בפורום הזה גועל נפש.

לא עוצם עיניים , אבל גם לא מדבר על דברים עם פוזה כאילו אני יודע הכל והשאר לא.

מכבי לפני 4 שנים:

19 אליפויות

22 גביעים

1 צמפיונס

1 ליגה אירופית

ממש מועדון רמוס

כנראה שאתה לא זוכר את העשר שנים שהתואר היחיד שהיה לנו זה אלופי הקיץ, שהיינו מפסידים לחיפה עוד כשהיינו בדרך לכרמל..

אם אין משהו חכם להגיד לא צריך בכוח.

זה לא משנה את הנקודה שגם אם יש בו רצון לעזוב, כל עוד הוא נשאר, הוא צריך להתמודד עם בניית סגל לא קלה בכלל.

ומה שניסיתי להעביר זה שזה יהיה נחמד אם נוכל לבדל את עצמנו מהביצה הישראלית ולתת קרדיט למי שנמצא במערכת כי תהיה תחילת עונה לא קלה...

באטיסטוטה אתה פלופ מחלון ההעברות, אני שוקל לדבר עם עמילוב שירחיק אותך לתקופה הזאת. אתה לא מפסיק לפלוט שטויות מהמקלדת שלך.

באטיסטוטה אתה פלופ מחלון ההעברות, אני שוקל לדבר עם עמילוב שירחיק אותך לתקופה הזאת. אתה לא מפסיק לפלוט שטויות מהמקלדת שלך.

אז בוא כבודו יתכבד ויגיד לנו מה באמת קורה, כי כנראה אתה יודע אם החלטת שמה שאני כותב זה שטויות.

מסוג האנשים שתמיד מגיבים כנגד מישהו או משהו, בוא תעשה קצת יותר מזה - תאיר את עניינו במה אנחנו טועים, מה אנחנו לא מבינים, מה באמת קורה

אל תגיד מי לא צודק ומה לא קורה, בוא תגיד מה קורה ...

שמע רפי, אם היה סקר של היוזר הטיפש בפורום,אני חושב שהיית גורם לסקר להיות הכי חד צדדי שיש.

משנת 96 מכבי הייתה מעורבת ביותר שערוריות מאשר תארים. אבל למה שתזכור את זה? יותר קל לסגוד לעגל הזהב(י) הנוכחי.

מי שהיה שם בשנים האלה, לא צריך הסבר למשפט הזה תאמין לי.

ככה בדיוק אני שומע את אוהדי חיפה ובש

משנת ככה וככה

עם או בלי שחקן ככה וככה

מכבי בשום שלב לא היה מועדון רמוס וחבוט כמו שהצגת

היו כמה שנים לא טובות אבל מפה ועד רמוס יש הבדל גדול

ואה אתה חתיכת כלומניק