Jump to content

זהבי חתם בסין

הילד בן 30

Recommended Posts

לא הבנתי מאיזו בחינה (השורה הראשונה).

והבחירות לא מושפעות מהיכולת?

עזוב את הכסף בצד, שחקנים בסדר גול של סאריונה וקיארטנסון היו מגיעים כחיזוק להתקפה? שניים כאלה היו מגיעים? כי גם עם זהבי היה כאן תמימות דעים שזה משהו שאנחנו צריכים.

אני חשבתי שאתה מדבר על יכולת להנחית שחקנים בסדר גודל כזה למכבי.

עזוב את הכסף בצד, שחקנים בסדר גול של סאריונה וקיארטנסון היו מגיעים כחיזוק להתקפה? שניים כאלה היו מגיעים? כי גם עם זהבי היה כאן תמימות דעים שזה משהו שאנחנו צריכים.

אני חשבתי שאתה מדבר על יכולת להנחית שחקנים בסדר גודל כזה למכבי.

היו מגיעים לדעתי.

האיבוד אליפות השפיע פה והעליה לבתים (וכמובן הכסף מזהבי) עשו את את שלהם.

לצורך העניין, אם היית מוכר את בן בסט ב8 מליון (חחחח) היו עושים את אותו רכש.

וכן, דיברתי על היכולת, אבל לאו דווקא בקטע של להביא שחקנים בסדר גודל. כי זה לא בעיה אם יש לך את הכסף והבתים כפיתוי. לא חושב שגורדי עזר פה. אלא יכולת להעמיד סגל שלם בכסף שיש

היו מגיעים לדעתי.

האיבוד אליפות השפיע פה והעליה לבתים (וכמובן הכסף מזהבי) עשו את את שלהם.

לצורך העניין, אם היית מוכר את בן בסט ב8 מליון (חחחח) היו עושים את אותו רכש.

וכן, דיברתי על היכולת, אבל לאו דווקא בקטע של להביא שחקנים בסדר גודל. כי זה לא בעיה אם יש לך את הכסף והבתים כפיתוי. לא חושב שגורדי עזר פה. אלא יכולת להעמיד סגל שלם בכסף שיש

אוקיי, אז אני אפנה אותך לכל החלונות מאז ינואר 14 ולעבור שחקן שחקן ואיזה סדר גודל של שחקנים ג'ורדי חשב שצריך לחיזוק בשביל להבין שזה לא היה קורה.

איזה הקפצה הזויה

אין לך שום דרך להוכיח את הטענה שלך, ואתה בעצם מכריז שאתה צודק לפי תחושת בטן.

כל הכבוד.

אוקיי, אז אני אפנה אותך לכל החלונות מאז ינואר 14 ולעבור שחקן שחקן ואיזה סדר גודל של שחקנים ג'ורדי חשב שצריך לחיזוק בשביל להבין שזה לא היה קורה.

אתה קיבלת בינואר 8 מליון ולפני חודשיים עוד 8 מליון דולר.

אתה לא חושב שזה עשה קצת את ההבדל?

אל תשכח שהביא את סה. לא שזה עזר, אבל היא כן רצה להביא מישהו כביכול על הראש של ערן כשגם היה את בן בסט

נו וסה לא היה נשאר? הרגע קנית אותו, היה את המרווח להגיד לתת לו עוד הזדמנויות "טוב יש את זהבי עד שזה יתחבר" במינימום עד ינואר.

כאילו מה אתה חדש במה שקורה במכבי? מישהו חשב בתחילת הקיץ שאורלנדו לא יפתח איתנו את העונה?

נו וסה לא היה נשאר? הרגע קנית אותו, היה את המרווח להגיד לתת לו עוד הזדמנויות "טוב יש את זהבי עד שזה יתחבר" במינימום עד ינואר.

כאילו מה אתה חדש במה שקורה במכבי? מישהו חשב בתחילת הקיץ שאורלנדו לא יפתח איתנו את העונה?

אם זהבי היה נשאר בתור חלוץ לא היה צורך באיסלנדי.

אם זהבי היה נשאר בתור קשר התקפי לא היה צורך בסקריונה.

כך או כך, אחד מהם היה חייב להגיע.

אם היה מגיע בפועל? לא נדע לעולם.

אם זהבי היה נשאר בתור חלוץ לא היה צורך באיסלנדי.

אם זהבי היה נשאר בתור קשר התקפי לא היה צורך בסקריונה.

כך או כך, אחד מהם היה חייב להגיע.

אם היה מגיע בפועל? לא נדע לעולם.

אם זהבי היה נשאר סה היה נשאר?

עברנו להתווכח מה היה קורה אם ?

חלון ההעברות מעך לכם את המוח.. יאללה הולך

כבר בשנה שעברה שמו סכומים על ראיקו וסה

האם היו שמים גם השנה ? אולי כן ואולי לא

בכל מקרה בכל חלון עד היום הגיע חיזוק, והסכומים עלו מחלון לחלון - זאת עובדה

כנראה לא היה מגיע סקאריונה אבל חלוץ כנראה שכן ואולי אפילו בלם אכזר מהניילון

ועדיין לא מחליף את זהבי בעד שום קיארטנסן או בירנבאום.

אם זהבי היה נשאר סה היה נשאר?

אם זהבי היה משחק בתור קשר התקפי וסה חלוץ פותח כושל, למה שהוא יישאר? כי ערן כובש עבור חצי קבוצה?

אני חושב שאחרי אובדן האליפות החבר'ה שם למעלה הבינו שזהבי לבדו לא מספיק.

אם זהבי היה משחק בתור חלוץ, סה היה מן הסתם חלוץ מחליף. כנראה שלא היה מתאים לו לשבת על הספסל, וגם שהיה עולה הוא לא היה טוב, אז זה תלוי בהצעות שיש על סה.

כיום יש איזה 2-3 קבוצות שרוצות אותו, למה שמכבי היו מונעים ממנו לעבור אם הוא לא מספק את הסחורה?

אני מבין לאיפה אתה חותר, אבל אין לך תשובה וודאית לתת לי לגבי מה היה קורה, מה קרה בעבר לא מעניין.

בוא אני אשאל אותך שאלה.

אתה מחזיק בדעה שג'ורדי פגע עם זהבי כמו שהוא לא חלם אפילו, הוא נתן לו תקופה כה מטורפת (+חולשת הליגהּּ+ מה שתרצה) שאפשרה לג'ורדי לנוח על זרי הדפנה במשך 2 עונות.

האם בסיטואציה זהה, יענקלה \ טביב \ אלונה \ איזי - מתנהלים באופן שונה מג'ורדי (כפי שהוא התנהל מאז שהביא את ערן)?

אם זהבי היה משחק בתור קשר התקפי וסה חלוץ פותח כושל, למה שהוא יישאר? כי ערן כובש עבור חצי קבוצה?

אני חושב שאחרי אובדן האליפות החבר'ה שם למעלה הבינו שזהבי לבדו לא מספיק.

אם זהבי היה משחק בתור חלוץ, סה היה מן הסתם חלוץ מחליף. כנראה שלא היה מתאים לו לשבת על הספסל, וגם שהיה עולה הוא לא היה טוב, אז זה תלוי בהצעות שיש על סה.

כיום יש איזה 2-3 קבוצות שרוצות אותו, למה שמכבי היו מונעים ממנו לעבור אם הוא לא מספק את הסחורה?

אני מבין לאיפה אתה חותר, אבל אין לך תשובה וודאית לתת לי לגבי מה היה קורה, מה קרה בעבר לא מעניין.

בוא אני אשאל אותך שאלה.

אתה מחזיק בדעה שג'ורדי פגע עם זהבי כמו שהוא לא חלם אפילו, הוא נתן לו תקופה כה מטורפת (+חולשת הליגהּּ+ מה שתרצה) שאפשרה לג'ורדי לנוח על זרי הדפנה במשך 2 עונות.

האם בסיטואציה זהה, יענקלה \ טביב \ אלונה \ איזי - מתנהלים באופן שונה מג'ורדי (כפי שהוא התנהל מאז שהביא את ערן)?

תשמע אולי התבלבלת כי הביקורת שלי על ג'ורדי הם יחסית לרף שהוא הציב, לדעתי עם קצת פחות שאננות בחלונות הקודמים הינו יכולים לשייט לאליפות גם בשנה שעברה (אני לא חושב שהאליפויות היו בגלל חולשתה של הליגה).

כל השמות שהזכרת לא מתקרבים אליו עם כל הכבוד, ג'ורדי ניסה לחזק הוא פשוט לא הצליח.

גם בדיעבד לדעתי העזיבה של זהבי טרפה את הקלפים וגרמה לצאת מהגישה של טיפול קוסמטי בהתקפה (למרות שהינו זקוקים לה גם אם נשאר) כי בכל זאת הינו נגיעה מאליפות.

הוא ללא ספק היה מביא רכש משמעותי אבל לדעתי לא להתקפה, אתה יכול לראות את זה בהסתערות על קשרים בכל החלון הזה, אף אחד לא תכננן להחליף את סה בקיץ, היה די ברור שהוא הולך לפתוח איתנו את העונה לפני שזהבי עזב ואחרי שאיבדנו את האליפות, הוא נרכש לפני חצי שנה בסכום שהיה נחשב מאוד גבוהה יחסית לזר בעידן של ג'ורדי למעט ראיקו והיה יותר נוח לתת לו את הצ'אנס הזה עד ינואר כל עוד זהבי כאן ולהתמקד במשהו אחר.

אם כבר הנושא הזה הוקפץ, אני ממש מקווה שהשארנו איזה 20% בערך מהמכירה העתידית אצלנו

יהיה ממש מבאס אם הוא פתאום יעבור ב 20-25 מיליון יורו בתוך סין ואנחנו לא נראה מזה אגורה, בעוד שהפועל תקבל כמיליון יורו מהסיפור הזה.

אם זהבי לא היה עוזב כנראה שהאיסלנדי לא היה מגיע, אבל סקאריונה כן היה מגיע

נראה לי שדווקא הפוך. סקאריונה יושב על העמדה של זהבי במקור (מאחורי החלוץ).

האמת שזה יותר תלוי איך ג'ורדי עצמו מעדיף את זהבי.