Jump to content

זהבי נרשם לסגל המשחק ביום חמישי

oshri1992

Recommended Posts

מה זה "הדרך הזאת"? שידרוג משמעותי לשכר? אם מדובר בהצעה אמיתית ולא קרלוס גרסיה פי אלף, באמת חשבת שהוא יישאר כאן בלי שידרוג משמעותי?

רציתי שמכבי תשדרג אותי, לא ל-3 מליון יורו לעונה ל-5 שנים, יותר לכיוון ה-2 מליון יורו אבל זה לא העניין זה לא הכיס שלי. אני פשוט מפקפק בכל ההתנהלות הזו ובכל הדרמה. אני לא חותם על ההצעה הזו ב-2 ידיים. ולא אוהב שמיטש עם הגב אל הקיר ונאנס לתת פה חוזה לשחקן ברמות של חוזים של קבוצות דרג ב' באירופה. וזה יפה שאחרי כל זה (ברקן) אנשים גם רוצים ומצפים פה לרכש משמעותי לשנים הקרובות.

מסכים איתך ממש מנש , אבל אני לא יודעים באמת שזה הסכום עדין ואנחנו גם לא יודעים אם הוא נשאר באמת , לדעתי עדיף לחכות זה יהיה רשמי ואז להביע את דעתנו שהכל ברור.

רציתי שמכבי תשדרג אותי, לא ל-3 מליון יורו לעונה ל-5 שנים, יותר לכיוון ה-2 מליון יורו אבל זה לא העניין זה לא הכיס שלי. אני פשוט מפקפק בכל ההתנהלות הזו ובכל הדרמה. אני לא חותם על ההצעה הזו ב-2 ידיים. ולא אוהב שמיטש עם הגב אל הקיר ונאנס לתת פה חוזה לשחקן ברמות של חוזים של קבוצות דרג ב' באירופה. וזה יפה שאחרי כל זה (ברקן) אנשים גם רוצים ומצפים פה לרכש משמעותי לשנים הקרובות.

מה זה נאנס? אני לא מבין למה כולם חושבים שלמיץ' אין מילה בנושא אם לא היה רוצה לא היה מציע את ההצעה. מיץ' הוא ממש לא פראייר

לא מבין את כל לקסיקון ה״מביך״, ״שכונה״ וכו׳.

זה דיי ברור שברגע שהכוכב הכי גדול של הקבוצה יהיה קרוב לעזיבה, זה לא יהיה חלק ומיידי. גם וויין רוני סחב סאגה מתישה מול יונייטד לפני כמה שנים.

אם אתם לא אומרים את זה מידיעה אישית שכל סאגת סין היא ספין מהרגע הראשון, אז אל תכפישו את השם של השחקן שתרם הכי הרבה לקבוצה בזמן ששיחק.

גם אם הוא גירד עוד מיליון יורו לחוזה, הוא הכניס לקופת המועדון שנה שעברה סכום של 80-90 מליון בשנה החולפת אז קצת פרופורציות.

אני באמת שונא הודעות כאלה

הוא לא הכניס לבדו 80 מיליון שקל דרך האלופות, אלא כל הקבוצה. הוא הבקיע, מיכה ומיטרוביץ' בישלו, אחרים שמרו. הוא לא עשה את זה לבד.

ואם בכל זאת נקבל את הדעה הזאת, שזהבי הוא הקבוצה והקבוצה היא זהבי, אז כמו שאפשר לייחס אליו את הבתים באלופות, אפשר לייחס אליו גם את איבוד האליפות והגביע. אה, זה פועל רק בהצלחות ולא בהפסדים?

בקיצור, תפסיקו עם השיגעון הזה שזהבי הביא לקבוצה 80 מיליון.

לא מבין את כל לקסיקון ה״מביך״, ״שכונה״ וכו׳.

זה דיי ברור שברגע שהכוכב הכי גדול של הקבוצה יהיה קרוב לעזיבה, זה לא יהיה חלק ומיידי. גם וויין רוני סחב סאגה מתישה מול יונייטד לפני כמה שנים.

גם רונאלדו אמר שעצוב לו וקיבל עוד כמה מיליונים לחוזה

מההתחלה זה הריח לי כמו ספין בשביל לפתוח לזהבי את החוזה

גולדהר זה הבעלים הכי טוב שקיים

אם הוא באמת פותח לו את החוזה לסכומים כאלו ( מה שלדעתי לא מוצדק אף שחקן בליגה הישראלית לא שווה 3 מיליון יורו) זה רק מוכיח כמה הוא אוהב את מכבי

אתה באמת חושב שגולדהאר יציע לערן חוזה כזה על סמך פירסומים בתקשורת על הצעה מסין, מבלי שהגיע אליו הצעה אמיתית ?

בחייאת, אל תהי ליצנים.

יכול מאוד להיות שערן לא מאוד רצה לצאת לסין ושיחק עם מכבי פוקר, הבעיה של מכבי זה שהוא זה שהייתה לו תיד החזקה, ומכבי יכולה לבוא בטענות רק לעצמה שהיא נקלעה לסיטואציה הזאת שבה הוא מחזיק אותה בביצים. זאת בדיוק התוצאה של העבודה הלא מספיק טובה של גורדי.

לא מבין מה אתם רותים מזהבי. מי נתן הצעה ברגע האחרון? מכבי. באל אופן, ככה או אחרת, מת שישאר אבל מאוד מקווה שזה לא יפגע ברכש הכרחי כמו זר תותח אחד לפחות, באידיאל 2 זרים תותחים.

אני לא מבין מה היה צריך להתחדש.

מכבי קיבלה הצעה שסיפקה אותה, זהבי קיבל הצעה מפתה פלוס פלוס מהסינים.

אם כך הם פני הדברים העסקה צריכה לצאת לפועל, אם לא, לזהבי יש חוזה. אפשר לתת לו שדרוג קל, אבל בלי קשר להצעה הסינית אם הוא בוחר לא לקחת אותה.

אתה באמת חושב שגולדהאר יציע לערן חוזה כזה על סמך פירסומים בתקשורת על הצעה מסין, מבלי שהגיע אליו הצעה אמיתית ?

בחייאת, אל תהי ליצנים.

יכול מאוד להיות שערן לא מאוד רצה לצאת לסין ושיחק עם מכבי פוקר, הבעיה של מכבי זה שהוא זה שהייתה לו תיד החזקה, ומכבי יכולה לבוא בטענות רק לעצמה שהיא נקלעה לסיטואציה הזאת שבה הוא מחזיק אותה בביצים. זאת בדיוק התוצאה של העבודה הלא מספיק טובה של גורדי.

אבל זו בדיוק הבעיה, מהרגע הראשון. הנואשות הזה לשמר את הקיים בכל מחיר, הפאניקה משינויים שמותירה פגיע וכמעט מתחנן לסחטנות. במכבי אין גמישות מחשבתית מאז ינואר 2013. המשאבים מופנים לשימור מתוך מחשבה שהשיפור בלתי אפשרי או יומרני מדי. הבעיה שמיצינו את האנרציה, אנחנו צריכים רענון. לא כי זהבי, או ג'ורדי או כל אחד אחר לא מספיק טוב. לא כי המחליפים שלהם יהיו בהכרח טובים יותר, אלא כי קבוצה שלא נעה קדימה מתנוונת וגוועת.

אם כך הם פני הדברים העסקה צריכה לצאת לפועל, אם לא, לזהבי יש חוזה. אפשר לתת לו שדרוג קל, אבל בלי קשר להצעה הסינית אם הוא בוחר לא לקחת אותה.

אבל זה לא עובד ככה בספורט.

באמת לא ברור הקטע שמכבי צריכה לתת לערן סכום שיתאים לו כשהוא תחת חוזה.

אם לא מתכוונים להסכים להצעה כי רוצים שישאר, הכי הרבה שדרוג קטן שירגיש טוב עם עצמו וזהו.

לזרוק סכומים מטורפים כדי שהשחקן לא יפצע בשריר החשק זה די הזוי

כל אלה שאומרים שחקן מעל מועדון מביך כמה אין לכם מושג ורבע בכדורגל זה מדהים

ריאל מדריד שזה מועדון הכי הרבה ששם זין גם על שחקני בית הכי גדולים שלו ושצריך להעיף הוא מנקנק אותם לבתים(קסיאס ראול גוטי ורבים וטובים) כל שנה וחצי פותח לרונאלדו תחוזה ומעלה לו בכל מיליונים טובים כי הם מבינים תערך שלו לריאל מבחינה כוללת של חולצות תארים וכו' אז זה אומר שרונאלדו מעל למועדון??

תפסיקו לדאוג למיץ ולכסף שלו ולהתנהלות שלו אתם כמוני כלומניקים אם הוא החליט להשאיר את ערן הוא יודע פי כמה וכמה יותר טוב מאתנו איך להתנהל ואיך הוא רק מרוויח מכל הקטע

בחייאת, אל תהי ליצנים.

אשמח אם תרחיב ותפרט. איפה האחריות של יורדי/מכבי להצעה מפלצתית כזאת? הם עשו את המקסימום בקיץ הקודם כדי שההחלטה תיהיה שלהם.

ואם זה פוקר, האם מכבי אשמה שערן קיבל קלפים כאלה מטורפים? אספר לך משהו, לערן יש הצעה אמיתית גם מאייקס וגם מניוקאסל. אבל לא בכסף מעניין (מיליון יורו בערך).

איפה יורדי נכנס כאן למשוואה בכלל? היא עשתה הכל מושלם בקיץ שעבר.

אבל זו בדיוק הבעיה, מהרגע הראשון. הנואשות הזה לשמר את הקיים בכל מחיר, הפאניקה משינויים שמותירה פגיע וכמעט מתחנן לסחטנות. במכבי אין גמישות מחשבתית מאז ינואר 2013. המשאבים מופנים לשימור מתוך מחשבה שהשיפור בלתי אפשרי או יומרני מדי. הבעיה שמיצינו את האנרציה, אנחנו צריכים רענון. לא כי זהבי, או ג'ורדי או כל אחד אחר לא מספיק טוב. לא כי המחליפים שלהם יהיו בהכרח טובים יותר, אלא כי קבוצה שלא נעה קדימה מתנוונת וגוועת.

בול

השדרוג הזה זה כ2 מיליון יורו רכש בהנחה שמעלים לו ל2 מיליון יורו את המשכורות(מיסוי וכו')

בנוסף , ההתקפה שלנו תהיה מפוצצת באותם שחקנים ששיחקו שנה שעברה בלי שקך בבאדג'ט בשביל לחזק או לשחרר.

נוצרת בעיה מאוד קשה בסגל של מכבי . חוסר איזון יחד עם חוזים לא מבוטלים של שחקנים לא יעילים .

אולי צ'יבוטה יבוא במקסימום, זו דעתי

כמו שאני קורא את המפה מיץ' חיכה עם ההצעה משני סיבות. האחת- לראות אם באמת ערן רוצה במעבר הזה, ואם הכל יסגר מול הסינים, אם לא היה סוגר חוזה עם שדרוג קל (כמו בהצעה הראשונית) והכל היה נסגר וכולם היו מרוצים.

הסיבה השניה היא שברגע שההצעה באה ברגע האחרון זה נותן לסינים פחות אופציות למיקוח ולשדרוג ההצעה לערן.

ערן מבחינתו רוצה להישאר בארץ, אבל ההצעה מסין היא באמת הצעה ענקית מבחינה כספית. והוא יהיה מוכן להתפשר, השאלה עד כמה...

מסכים.

יש אימרה שאין דבר כזה לעמוד במקום. זה או שאתה צועד קדימה או שאתה הולך לאחור.

הדעיכה באנרגיות מתרחשת כבר זמן רב. רב מדי.

והתלות הזו בזהבי זו האסמכתא הכי גדולה לעבודה הלא טובה של ג'ורדי ברכש.

השאלה היא גם מה יקרה עם החוזה הבא של שחקנים כמו המוח ומיכה שלא יקפצו מדרגה ביכולת בקרוב. יש לי הרגשה שהשכר שלהם, כמו טיבי, יקפוץ גם יקפוץ.

זה לא עובד ככה. זהבכמעט ולא יכול לסרב לסכומים של הסינים. רוצה לשע אותו? תשים כסף גדול. לא רוצה? בסדר, הוא יעזוב לסין. אתה מצייר את זה כאילו זהבי לחלוטין לא רוצה סין וזה פשוט לא נכון. שחקן שלחלוטין לא רוצה לא יגיע לרגע לפני בדיקות רפואיות. ואם גולדהאר לא היה מציע עכשיו חוזה משודרג? הוא היה ממריא לסין והכל כרגיל.