Jump to content

זהבי נרשם לסגל המשחק ביום חמישי

oshri1992

Recommended Posts

אני עדיין לא מבין את מכבי.

רוצים את הכסף? פרסמו הודעת פרידה ותסיימו את הסאגה המביכה הזאת.

רוצים להשאיר את ערן? תסרבו להצעה. ככה פשוט.

אז ערן יעשה פרצופים ויבין שזה מה יש ואחרי שבועיים יעבור לו.

כל הקטע של קניית סעיף השחרור הייתה בדיוק בשביל סיטואציות כאלה. שאנחנו נחזיק אותו בביצים ולא להיפך.

זה לא כ"כ פשוט כמו שאתה מתאר את זה.

גם אם הוא יתבאס תקופה וזה "יעבור לו", עדיין הראש שלו יהיה טרוד במחשבה שהוא שווה הרבה יותר ממה שהוא מקבל.

שחקן לא מרוצה במערכת, זה לא בריא, בטח ובטח שזה השחקן שמחזיק את הקבוצה הזו לבד.

קניית סעיף השחרור הייתה בשביל שבמצבים כאלה, מכבי תקבע כמה בא לה להרוויח על זהבי.

מבטיח לך שבלי זה, היית מקבל עליו אולי 2 מליון יורו.

מזה פה עבדים?

מספיק שהוא יעשה לך דווקא ויהיה חלש זה לא שווה

מה זה יעשה דווקא? הוא יגמור לעצמו את הקריירה. זה לא שהוא מרוויח אצלנו 40 שקל לשעה.

מה גם שאתה לא מונע ממנו לעבור לצ'לסי, כולה סין. אף אחד לא היה באמת חושב על זה ברצינות אם לא ההצעה האסטרונומית.

זה לא כ"כ פשוט כמו שאתה מתאר את זה.

גם אם הוא יתבאס תקופה וזה "יעבור לו", עדיין הראש שלו יהיה טרוד במחשבה שהוא שווה הרבה יותר ממה שהוא מקבל.

שחקן לא מרוצה במערכת, זה לא בריא, בטח ובטח שזה השחקן שמחזיק את הקבוצה הזו לבד.

קניית סעיף השחרור הייתה בשביל שבמצבים כאלה, מכבי תקבע כמה בא לה להרוויח על זהבי.

מבטיח לך שבלי זה, היית מקבל עליו אולי 2 מליון יורו.

גם מכבי וגם הוא יודעים שהוא לא שווה מה שהסינים מציעים לו, גדול ככל שיהיה על ליגת העל.

הוא ירוויח כמו מודריץ' שם!!

וכל הדיבורים של להתחשב ברגשות שלו היו אולי רלוונטים לפני שבועיים. לא היום שהוא משחק בנו דרך התקשורת, מדליף שהוא יעשה הכל כדי להישאר אבל מסרב ל2 מיליון יורו לעונה בגלל ביטוח.

בסוף הוא ישאר יתן שלושער בדרבי שאנחנו ב10 שחקנים וכולם ישכחו את השטויות שהם מדברים פה עכשיו. או שהוא ישבור שיא כיבושים בעונה אחת. או יעלה אותנו לבתים במו רגליו. או משהו אחר.

אני עדיין לא מבין את מכבי.

רוצים את הכסף? פרסמו הודעת פרידה ותסיימו את הסאגה המביכה הזאת.

רוצים להשאיר את ערן? תסרבו להצעה. ככה פשוט.

אז ערן יעשה פרצופים ויבין שזה מה יש ואחרי שבועיים יעבור לו.

כל הקטע של קניית סעיף השחרור הייתה בדיוק בשביל סיטואציות כאלה. שאנחנו נחזיק אותו בביצים ולא להיפך.

סעיף השחרור הוא בגלל שהיה ברור לכולם שהיום הזה יגיע ובמקום 2.5 מיליון יורו הרווחת יותר.

אתה לא יכול להחזיק שחקן בכוח אנחנו לא שחר ובטח אחרי כל מה שערן עשה בשביל המועדון

בשעות הצהריים זהבי יגיע לבדיקות רפואיות, ימתין גם להתפתחויות מקנדה, ואז תתקבל אצלו ההחלטה הסופית. "עשיתי מהלך חשוב מאוד שהגעתי לפה", אמר זהבי, שההגעה שלו יצרה עניין בעיר, בעיקר בקרב הקהילה היהודית. "היה לי חשוב לראות את העיר והיא מדהימה, אנשים לא מבינים את העוצמות שלה. חשוב היה לראות את מתקן האימונים, להיפגש עם האנשים, עכשיו תהיה לי קבלת החלטות קלה יותר וזה יקרה בקרוב".

ממש משחקי הכיס.

קבלו טעימה מיומן המסע של צנצי עם זהבי:

"...רגע לפני העלייה למטוס,ממש בשרוול, זהבי קיבל עוד שיחת טלפון מקנדה.על הקו :מיץ גולדהאר.

הבעלים של מכבי ת"א ניסה לשכנע אותו שוב ושוב לא להמריא.זהבי היה עצבני.הוא מיהר למושב שלו במחלקת העסקים .

המטוס המריא.אין דרך חזרה.

אחרי שעתיים ,נחיתה באיסטנבול.זהבי וסוכנו מיהרו ללאונג' ,לעוד סבב שיחות בלתי פוסק עם גולדהאר.

היחסים בין הצדדים התקררו מאוד ב-48 שעות האחרונות,למרות ההצעה המשודרגת של מכבי ת"א.

באותן שעות,נראה היה שהפיוס בין אנקרה לירושלים חם יותר מהמסרים שהוחלפו בין הבעלים לבין הכוכב הגדול..."

"...דוכני הבקלאוות והמאפים בנמל באיסטנבול לא ריככו את זהבי, שהיה נחוש לדחות את ההצעה מקנדה.

השחקן שהכניס מיליונים לקופת המועדון,שהעלה את הקבוצה במו רגליו לליגת האלופות והביא לה תארים והצלחות,

היה מאוכזב מהגישה כלפיו".

האמת? די. נמאס לגמריי מכל הסיפור הזה.

מזמן כבר.

אני לא בטוח מה אני רוצה שיקרה.

דבר אחד בטוח, אני מקווה שצנציפר לא יחזור.

אפשר לגמור עם זה כבר?

זה נמאס על כולם כולל כולם. שיחליט וזהו מספיק השמש לא זורחת לו מהתחת והוא בטח לא יכול לתת עוד 5 עונות שיא ככה שהחוזה החדש שכן כויכול הוצע לו הוא הזוי לא פחות מזה שהוא לא מוכן לחתום עליו בגלל פאקינג ביטוח.

שיחתום אצל הסינים ויחזור עוד שנתיים וחצי בחוזה שפוי וזהו. שקרויף ישתחרר מהסאגה הזאת ויתחיל להחתים שחקנים זה הרבה יותר חשוב.

אפשר לגמור עם זה כבר?

זה נמאס על כולם כולל כולם. שיחליט וזהו מספיק השמש לא זורחת לו מהתחת והוא בטח לא יכול לתת עוד 5 עונות שיא ככה שהחוזה החדש שכן כויכול הוצע לו הוא הזוי לא פחות מזה שהוא לא מוכן לחתום עליו בגלל פאקינג ביטוח.

שיחתום אצל הסינים ויחזור עוד שנתיים וחצי בחוזה שפוי וזהו. שקרויף ישתחרר מהסאגה הזאת ויתחיל להחתים שחקנים זה הרבה יותר חשוב.

אגב לפי הפרסומים האחרונים כבר ביטלו לו את הסעיף של הביטוח כך שהוא קיבל כל מה שהוא רוצה ואם עכשיו הוא לא יחתום זה יהיה מאכזב בטירוף , אמנם גם הייתי מצפה מגולדהאר לסגור את זה עוד לפני שהוא טס , ועדין בסופו של דבר הוא נתן לו כל מה שהוא רוצה וגם ערן צריך להעריך את זה.

אי אפשר לעשות קאט לטנלובלה הזאת? חלאס, עם כל הכבוד לרגשות של ערן ולחשיבות הענקית שלו למועדון - הסיפור הזה נמשך הרבה יותר זמן ממה שהוא צריך. רוצה לחתום אצל הסינים? תודיע למיץ', תפרסם הודעת פרידה באינסטגרם מהאוהדים ונשאיר לך את הדלת פתוחה תמיד לחזרה, רוצה להישאר? תעלה על מטוס לארץ היום. די, אי אפשר לעצור מערכת שלמה כי זהבי עדיין מתלבט, רבאק, אנחנו ממש על סף תחילת הקמפיין האירופאי ולא הגיע עדיין שום רכש משמעותי ואין לי ספק שהסאגה הזאת היא המקל בגלגלים גם של עסקאות שהתחילו להירקם וגם לכאלה שלא.

איפה הרכשששששש שלנו ?? זה לא משגע אתכם ??

אי אפשר להחזיר ככה את האליפות, אי אפשר לעבור ככה קבוצות באירופה.

אם זה ימשיך ככה העונה הזאת תיהיה כל כך גרועה, חייבים לעשות משהו עם זה