Jump to content

זהבי נרשם לסגל המשחק ביום חמישי

oshri1992

Recommended Posts

אם כל הכבוד לערן ויש המון כבוד ואהבה טובת מכבי לפני הכל.

כל הפסטיבל הזה מוגזם ולא בריא,אם אני מיץ אורז אותו יפה ושולח לסין תמורת צ'ק של 9 מיליון דולר...עוד שנה שנה וחצי הוא פה.

מעבר לכסף הרב שהוא קיבל במכבי הוא קיבל במכבי מה שהוא לא קיבל ולא יקבל במקום אחר.

רוצה סין ? להתראות

לפי מה שהבנתי האוהדים שבאו לשדה זה אוהדי שההנהלה דאגה שיגיעו .

אמר את זה אחד מכתבי הספורט הסינים.

מזה דאגה אני לא יודע , אבל לפי מה שאני זוכר זה לא דבר תלוש מהמציאות שבמדינות באסיה קונים קהל נכון ?

גק גם אם יש שחקן שיבקיע נגדי שער אליפות דקה 84848 ואחר כך יהיה אצלי ויתן לי מה שזהבי נתן מבחינתי הוא מלך...לא מבין למה ההתעסקות שלך למה שהוא היה בהפועל כאילו זה מעניין...שנימני היה בביתר וקרע ליצחקי תחולצה בשער שיצחקי הבקיע מרוב אושר זה לא כל כך הפריע לך אני מבין?? אם נימני היה נופל בזמן הפייסבוק והווטאספ כולם היו מקללים אותו על זה ש5 אלף באו לעודד אותו והוא בגול של יצחקי כמעט עשה סלטה באוויר...מביך

נ.ב---אני כמוך רוצה שהוא ילך לסין רק מסיבות שונות שהם רענון הסגל באופן גורף ואני מאמין שהכסף שיתפנה בזכות השחרור שלו כולל דמי העברה יכולים לעשוץ ממכבי מפלצת אם רק ירצו(בפועל נקבל את משומר בסופו של דבר)

לא אתפלא אם כל המהלך הזה של רונן קצב הוא כדי לזכות בעוד כמה יואנים מהסינים.

התפקיד של קצב הוא לשים בפני ערן את הסיטואציה הטובה ביותר, ובמקרה הזה להניח בפניו את שתי הצעות המקסימום של כל צד לבחור מהן. ככה שאין טעם לספקולציות, אם איזה הצעה הוא מבלף ובשביל איזה צד, הוא מתנהל מול שני הצדדים בדיוק אותו הדבר.

בסוף, ערן בוחר מה לקחת.

דודים סינים בגוואנגז'ו, מישהו?

לא משפחה אבל לאשתי הציעו שם עבודה והיא מכירה שם כמה אנשים. הבעיה שאלה פרופסורים בפקולטה למחשבים של הטכניון ככה שלא ברור כמה הם מתעניינים בכדורגל.

מצד שני, אני מתחיל להצטער שהטלתי וטו על מעבר לסין ל 3-6 חודשים.

גם לא הבנתי את מה שהוא אמר לגבי האוהדים אבל שאלו אותו על האוהדים והוא אמר משהו כזה שאחרי שהוא יחתום הוא יתן הכול בשבילם משהו כזה בקושי היה אפשר להבין היה קצת רעש בסאונד

הוא אומר שהם חמים ונרגשים.

מה שכן, דווקא נראה שהוא מתחמק מהשאלות ומדגיש שהוא בא רק להתרשם ולעשות בדיקות. בולט שגם להם הוא לא מפזר הבטחות.

מה שכן, זה קורע. הוא מת להתפוצץ מצחוק מהמבטא של המראיין.

לא משפחה אבל לאשתי הציעו שם עבודה והיא מכירה שם כמה אנשים. הבעיה שאלה פרופסורים בפקולטה למחשבים של הטכניון ככה שלא ברור כמה הם מתעניינים בכדורגל.

מצד שני, אני מתחיל להצטער שהטלתי וטו על מעבר לסין ל 3-6 חודשים.

יש מרצה בפקולטה למתמטיקה בטכניון שהוא אוהד בני יהודה ככה שהכל אפשרי.

עם כל האהבה לערן ואני מת שהוא יישאר

אבל כל העניין פה חורג מכל פרופורציה. שחקן בליגה הישראלית לא צריך להרוויח 3 מיליון יורו וגם לא 2 מיליון

ועוד להתחייב לסכומים כאלה ל4-5 שנים

הסינים מעלים פה את הרף, זה יכול לגרום להרבה בעיות בקבוצה

אם כ"כ חשוב לו העוד כמה מיליונים בבנק, שישחק בסין ונראה מה יהיה עוד שנתיים וחצי

כשמסתכלים על הכל מהצד, זה מדהים לראות כמה כדורגל הוא אשכרה שפה בינלאומית. מגיע אדם מתרבות הפוכה לגמרי והופך להיות מושא הערצה של שיי קהלים מ 2 מדינות שונות וכולם משתגעים אחריו בתוך הסאגה הזו. י שמשהו ממש יפה בלראות את זה.

אני עדיין לא מבין את מכבי.

רוצים את הכסף? פרסמו הודעת פרידה ותסיימו את הסאגה המביכה הזאת.

רוצים להשאיר את ערן? תסרבו להצעה. ככה פשוט.

אז ערן יעשה פרצופים ויבין שזה מה יש ואחרי שבועיים יעבור לו.

כל הקטע של קניית סעיף השחרור הייתה בדיוק בשביל סיטואציות כאלה. שאנחנו נחזיק אותו בביצים ולא להיפך.

ותשדרגו לו קצת את החוזה והוא לא יהיה מתוסכל אני באמת לא מבין כי אמרו שמיץ לא מרוצה מההצעה של הסינים על סך 8 מיליון יורו אז תדחה את ההצעה

בקיצור בגלל שהאמצביציה של גורדי שווה לתחת עדיף כבר שזהבי ישאר , בבקשה בבקשה שמכבי יסגרו איתו כבר(כולה סעיף של ביטוח?!) וניתן סוף שמח לסאגה המעיקה הזאת

כל הקטע של קניית סעיף השחרור הייתה בדיוק בשביל סיטואציות כאלה. שאנחנו נחזיק אותו בביצים ולא להיפך.

הזוי כמה שזה נכון

מזה פה עבדים?

מספיק שהוא יעשה לך דווקא ויהיה חלש זה לא שווה