Jump to content

זהבי נרשם לסגל המשחק ביום חמישי

oshri1992

Recommended Posts

אגב בווינט פורסם שהוא עדין לא קיבל החלטה , והוא רק מתכוון לטוס לסין(מה שנמשמע הגיוני) אבל כל הסאגה הזאת הזוייה ומעצבנת

זה באמת משנה מה שהם מפרסמים?! זה הכל ספקולציות.

זה באמת משנה מה שהם מפרסמים?! זה הכל ספקולציות.

כן(לא משמעותית)כי יש תחושה שכל הכתבים ראו שהוא כן בדרך לנתבג אז "החליטו" שפוצצו המגעים , שוב באמת שאי אפםשר לדעת כבר..

נראה לי אחרי ההפגנות וקצב מכירת המנויים, מיץ היה חייב לשחק את המשחק.

מיץ לא היה מוותר על 8 מליון דולר ובצדק... זהבי נתן למכבי 3 וחצי שנים מדהימות, אבל צריך להמשיך הלאה.. צריך למכור את המניה שהיא בשיאה.

וזה מה שמחזיר אותי להתחלה... עכשיו מיץ יכול להגיד אני עשיתי הכל כדי להשאיר אותו אבל הוא בחר בכסף הגדול.

לא סתם ביום שזהבי סגר את העסקה עם הסינים, התפרסם באתר של מכבי על רכש ש"סגר עקרונית". נו באמת.. אתה מכירים את מכבי.. "סגר עקרונית?" פחחח

מיץ גולדהאר אתה גאון.

יאללה ממינים לחיזוק ראוי.. יש המון כסף בקופה.

הוא נתן את ההצעה ברגי האחרון כדי לראות אם העסק עם הסינים יסגר, היו לו תקוות כנראה שזה יתפוצץ והוא לא יצטרך לשדרג אותו משמעותית

כן(לא משמעותית)כי יש תחושה שכל הכתבים ראו שהוא כן בדרך לנתבג אז "החליטו" שפוצצו המגעים , שוב באמת שאי אפםשר לדעת כבר..

אוקיי, אז כל אחד לוקח את הספקולציות שלו למקום שהוא חושב...

אז הבריז בסוף ?

גם לי לא נראה שזו המילה האחרונה. אם בהנעת עיתונאים ומקורבים הוא הצליח להוציא ממכבי הצעה כפולה פלוס, אז אולי הוא (וסוכניו בעיקר) חושב שבטיסה הוא יקבל עוד. בכל אופן מכבי לא צריכה להיגרר למשחק הזה יותר, שיחליט מה שיחליט.

נראה לי אחרי ההפגנות וקצב מכירת המנויים, מיץ היה חייב לשחק את המשחק.

מיץ לא היה מוותר על 8 מליון דולר ובצדק... זהבי נתן למכבי 3 וחצי שנים מדהימות, אבל צריך להמשיך הלאה.. צריך למכור את המניה שהיא בשיאה.

וזה מה שמחזיר אותי להתחלה... עכשיו מיץ יכול להגיד אני עשיתי הכל כדי להשאיר אותו אבל הוא בחר בכסף הגדול.

לא סתם ביום שזהבי סגר את העסקה עם הסינים, התפרסם באתר של מכבי על רכש ש"סגר עקרונית". נו באמת.. סגר עקרונית?! מה אנחנו ONE?! פחחח

מיץ גולדהאר אתה גאון.

יאללה ממתינים לחיזוק ראוי.. יש המון כסף בקופה.

אחד לאחד

תהיו בטוחים שעוד יהיה שחזור של מה שקרה עכשיו לפחות פעם אחת. התקשורת לא תוותר על האפשרות לקליקים. יש עוד כמה ימים של מומ כשהוא יהיה בסין