Jump to content

זהבי נרשם לסגל המשחק ביום חמישי

oshri1992

Recommended Posts

אשמח אם תרחיב ותפרט. איפה האחריות של יורדי/מכבי להצעה מפלצתית כזאת? הם עשו את המקסימום בקיץ הקודם כדי שההחלטה תיהיה שלהם.

ואם זה פוקר, האם מכבי אשמה שערן קיבל קלפים כאלה מטורפים? אספר לך משהו, לערן יש הצעה אמיתית גם מאייקס וגם מניוקאסל. אבל לא בכסף מעניין (מיליון יורו בערך).

איפה יורדי נכנס כאן למשוואה בכלל? היא עשתה הכל מושלם בקיץ שעבר.

הוא מתכוון שבניית סגל נכונה של גורדי, הייתה מונעת מצב שאנחננ כ״כ תלויים בערן

אבל זו בדיוק הבעיה, מהרגע הראשון. הנואשות הזה לשמר את הקיים בכל מחיר, הפאניקה משינויים שמותירה פגיע וכמעט מתחנן לסחטנות. במכבי אין גמישות מחשבתית מאז ינואר 2013. המשאבים מופנים לשימור מתוך מחשבה שהשיפור בלתי אפשרי או יומרני מדי. הבעיה שמיצינו את האנרציה, אנחנו צריכים רענון. לא כי זהבי, או ג'ורדי או כל אחד אחר לא מספיק טוב. לא כי המחליפים שלהם יהיו בהכרח טובים יותר, אלא כי קבוצה שלא נעה קדימה מתנוונת וגוועת.

יכול להיות שאתה צודק. אבל מי אמר שערן זהבי זאת הבעיה כאן? בוא נדבר על הקיים הבעייתי לא על הקיים שרק תורם לנו בטענה שזאת קבוצה של איש אחד והוא כביכול אשם בזה. בוא נשחרר את איגיבור,קרלוס,נביא 4 זרים חדשים ונרענן את מה שצריך באמת.

מסכים.

יש אימרה שאין דבר כזה לעמוד במקום. זה או שאתה צועד קדימה או שאתה הולך לאחור.

הדעיכה באנרגיות מתרחשת כבר זמן רב. רב מדי.

והתלות הזו בזהבי זו האסמכתא הכי גדולה לעבודה הלא טובה של ג'ורדי ברכש.

השאלה היא גם מה יקרה עם החוזה הבא של שחקנים כמו המוח ומיכה שלא יקפצו מדרגה ביכולת בקרוב. יש לי הרגשה שהשכר שלהם, כמו טיבי, יקפוץ גם יקפוץ.

ברור,אתה היית מוותר על טיבי לב"ש / חיפה לא ?

מתי החלטה סופית לעזאזאל

לטעמי אם המטוס ממריא ב 21:45 אז זהבי כבר היה צריך להיות בנמל בחצי שעה האחרונה ובמינימום לצאת מהבית(מניח שיש כבר כתבים באזור שמחכים שייצא)

בקיצור בקרוב מאוד מאוד נדע לפחות אם הוא על הטיסה.

אגב:

הכי מבאס אם הסינים שומעים את זה, אומרים לו מה הבעיה אחי קח עוד מיליון יורו לעונה והוא טס.

זה לא עובד ככה. זהבכמעט ולא יכול לסרב לסכומים של הסינים. רוצה לשע אותו? תשים כסף גדול. לא רוצה? בסדר, הוא יעזוב לסין. אתה מצייר את זה כאילו זהבי לחלוטין לא רוצה סין וזה פשוט לא נכון. שחקן שלחלוטין לא רוצה לא יגיע לרגע לפני בדיקות רפואיות. ואם גולדהאר לא היה מציע עכשיו חוזה משודרג? הוא היה ממריא לסין והכל כרגיל.

לא אני לא יודע מה זהבי רוצה. אני משאיר את ההחלטה אצלו, גם ככה הוא יושב על חוזה חסר תקדים.

מכבי סיכמה עם הסינים, מרוצה מההצעה? לך לשלום.

לא לוקח? מבחינתי ההצעה לא קיימת.

אבל זו בדיוק הבעיה, מהרגע הראשון. הנואשות הזה לשמר את הקיים בכל מחיר, הפאניקה משינויים שמותירה פגיע וכמעט מתחנן לסחטנות. במכבי אין גמישות מחשבתית מאז ינואר 2013. המשאבים מופנים לשימור מתוך מחשבה שהשיפור בלתי אפשרי או יומרני מדי. הבעיה שמיצינו את האנרציה, אנחנו צריכים רענון. לא כי זהבי, או ג'ורדי או כל אחד אחר לא מספיק טוב. לא כי המחליפים שלהם יהיו בהכרח טובים יותר, אלא כי קבוצה שלא נעה קדימה מתנוונת וגוועת.

נכון אך יחד עם זאת לדעתי לאו דווקא קשור לנסיונות להשאיר את המוזהב. בכל היבט שאני לא אסתכל על זה, מקצועי נטו, רגשי כאוהד, כלכלי וכו' קשה לי לבוא בתלונות או למצוא חוסר היגיון בלהשאיר שחקן כמו זהבי. זה שחקן בלתי נתפס במושגים ישראליים ולא סתם שווי השוק שלו מטורף ביחס לליגה שלנו.

את השינויים הייתי רוצה לראות במקומות אחרים ולא חסר מקומות כאלו.

מסכים.

יש אימרה שאין דבר כזה לעמוד במקום. זה או שאתה צועד קדימה או שאתה הולך לאחור.

הדעיכה באנרגיות מתרחשת כבר זמן רב. רב מדי.

והתלות הזו בזהבי זו האסמכתא הכי גדולה לעבודה הלא טובה של ג'ורדי ברכש.

השאלה היא גם מה יקרה עם החוזה הבא של שחקנים כמו המוח ומיכה שלא יקפצו מדרגה ביכולת בקרוב. יש לי הרגשה שהשכר שלהם, כמו טיבי, יקפוץ גם יקפוץ.

ברוך הבא להגבלת זרים

ישראלים בינוניים יעקצו אותךך רק כי אי לך ברירה

אבל זה עובד הפוך גם לחיפה ובש עם הישראלים שלהם

כמה דברים טובים בכל מקרה

http://m.ynet.co.il/Articles/4816528

יששששש

שני : שחר קיבל זרנוק מעטר.

שלישי: הקייס של ביתר בעניין אצילי שווה לתחת שלי.

וגם מכבי לא תקנה אותו בכל מקרה.(לדעתי זה מעולה)

ההודעה הנכונה ביותר בכל הנושא הזה.

אשמח אם תרחיב ותפרט. איפה האחריות של יורדי/מכבי להצעה מפלצתית כזאת? הם עשו את המקסימום בקיץ הקודם כדי שההחלטה תיהיה שלהם.

ואם זה פוקר, האם מכבי אשמה שערן קיבל קלפים כאלה מטורפים? אספר לך משהו, לערן יש הצעה אמיתית גם מאייקס וגם מניוקאסל. אבל לא בכסף מעניין (מיליון יורו בערך).

איפה יורדי נכנס כאן למשוואה בכלל? היא עשתה הכל מושלם בקיץ שעבר.

לא הבנת לגמרי.

כיוונתי לכך שמכבי יצרה סיטואציה בה למעט זהבי אין לה יותר מדי (מה שלא היה נכון בעונה של אוסקר או תחילת סוזה נניח)

כשאתה לא דואג לאזן את הסגל וכל הביצים שלך על תרנגולת אחת, אז אתה סחיט. וכבר בפעם השלישית.

הרי כמה פעמים אמרנו שאי אפשר שהכל יהיה ערן וערן

3 מיליון יורו זה סכום פסיכיייי תוסיפו לזה את המס זה אומר 6 מיליון יורו לשחקן בליגה הישראלית לשנה . הייתי מת שישאר אבל הסכומים האלה מופרכים לגמרי

סוגר לגמרי את התקציב

ברור,אתה היית מוותר על טיבי לב"ש / חיפה לא ?

אתה באמת חושב שאחת מהן יכולה להשוות (שלא לדבר על לשדרג) את החוזה הנוכחי של טבח לדוגמא?

טיבי היה נשאר גם בפחות מהסכום.

אבל בחוזה שלו אין לי תלונות. זה הרף שאותו מכבי קבעה ואין סיבה שהוא יהיה מתחתיו.

רציתי שמכבי תשדרג אותי, לא ל-3 מליון יורו לעונה ל-5 שנים, יותר לכיוון ה-2 מליון יורו אבל זה לא העניין זה לא הכיס שלי. אני פשוט מפקפק בכל ההתנהלות הזו ובכל הדרמה. אני לא חותם על ההצעה הזו ב-2 ידיים. ולא אוהב שמיטש עם הגב אל הקיר ונאנס לתת פה חוזה לשחקן ברמות של חוזים של קבוצות דרג ב' באירופה. וזה יפה שאחרי כל זה (ברקן) אנשים גם רוצים ומצפים פה לרכש משמעותי לשנים הקרובות.

בקשר לדרמה - מסכים איתך, יותר מביך מה-"החלטה" של לברון.

אתה באמת חושב שאחת מהן יכולה להשוות (שלא לדבר על לשדרג) את החוזה הנוכחי של טבח?

אמרת שיש לך הרגשה, אז בגלל השדרוג לטיבי ( ובצדק ) אתה חושב שזה יקרה עם שחקנים נוספים ?

* ולא הייתי פוסל את אלונה בקטע של להשתולל עם סכומים.

תפסיקו עם כל הספקולציות והשטויות שלכם. גם אם הסגל היה נבנה נכון ערן זה לא שחקן שמוותרים עליו אם אפשר לא לוותר.

ערן זה שחקן שאתה תמיד רוצה, אבל אם יש לך סגל מאוזן עם עוד כמה גולרים אתה לא חייב לתת כל סכום על מנת שיישאר וגם הוא היה מבין זאת

אתם חבורת חולי נפש שלא זוכרים שהם אוהדי כדורגל...
מה האובססיה הזאת לעזאזל בסכומים ששחקן מרוויח ועוד הכוכב הכי גדול של של הכדורגל הישראלי?
יש פה מישהו שחושב שיש לו מושג בניהול כלכלי יותר טוב מאלה שעובדים במכבי?
מה הלחץ להיכנס למיטש לכיס וכמה הוא מוציא או מרוויח או מפסיד כל עוד הוא משקיע?
יש פה מישהו שחושב שהוא מבין ביחסים בין שחקנים בכל מה שקשור לכסף יותר טוב ממי שאחראי על זה במכבי?

השחקן הטוב ביותר בעולם וללא ספק השחקן ברמה הכי גבוה שיכול להיות במועדון בסדר גודל של מכבי לטווח הארוך כנראה החליט לוותר על ארגז כסף כדי להישאר במועדון שלכם.

תשמחו וזהו! דיי להיות אנשים כאלה אפורים

ליברפול קיבלה 75 מיליון פאונד על סוארס ולא הצליחה לחזור לעצמה ולטוטנהאם לקח זמן להתאושש אחרי המכירה של בייל שקיבלה עליו מאה מיליון יורו ומדובר בקבוצות עם משאבים ואפשרויות קצת יותר גדולות משל מכבי. מאמין שיכול להיות שהיינו מסתדרים בלי זהבי אבל זה היה יכול לקחת עונה או שניים

אתם חבורת חולי נפש שלא זוכרים שהם אוהדי כדורגל...

מה האובססיה הזאת לעזאזל בסכומים ששחקן מרוויח ועוד הכוכב הכי גדול של של הכדורגל הישראל?

יש פה מישהו שחושב שיש לו מושג בניהול כלכלי יותר טוב מאלה שעובדים במכבי?

יש פה מישהו שחושב שהוא מבין ביחסים בין שחקנים בכל מה שקשור לכסף יותר טוב ממי שאחראי על זה במכבי?

השחקן הטוב ביותר בעולם וללא ספק השחקן ברמה הכי גבוה שיכול להיות במועדון בסדר גודל של מכבי לטווח הארוך כנראה החליט לוותר על ארגז כסף כדי להישאר במועדון שלכם.

תשמחו וזהו! דיי להיות אנשים כאלה אפורים

תבוא יותר...

לא הבנת לגמרי.

כיוונתי לכך שמכבי יצרה סיטואציה בה למעט זהבי אין לה יותר מדי (מה שלא היה נכון בעונה של אוסקר או תחילת סוזה נניח)

כשאתה לא דואג לאזן את הסגל וכל הביצים שלך על תרנגולת אחת, אז אתה סחיט. וכבר בפעם השלישית.

הרי כמה פעמים אמרנו שאי אפשר שהכל יהיה ערן וערן

אז זאת פחדנות ועצלנות. חבל לי שזה הגיע לשם, חבל שיורדי לא מאמין ביכולת שלו לייצר עוד שושלת.

צר לי):

לא רואה את הקשר לערן במקרה הזה ומסכים עם ביסטר לגמרי.

ועדיין, מה שמיטש יעשה, מקובל עלי.

הרף שגולדהאר מעלה מפעם לפעם הופך להיות לא הגיוני ביחס לרמה של הליגה ולרמת השחקן הישראלי.

אז על זהבי תוכלו להגיד שמגיע לו כל שקל (לדעתי לא, בטח לא הסכומים המדוברים) הבעיה העיקרית היא שכשיורד כזה גשם של כסף כולם נרטבים, אז אף אחד לא יקבל סכומים כאלו אלא אם יצליח לשחזר ולתת עונות מפלצתיות כמו שזהבי נתן, אבל הרף יעלה ובגדול.

אם היום שכר של חצי מיליון יורו נחשב לדי סטנדרטי במכבי, מהר מאוד זה יגדל בעוד כמה מאות אלפי יורו. כי הפרספקטיבה פתאום נהיית שונה. פתאום שחקן שמקבל "רק" חצי מיליון יורו מרגיש מקופח ומסכן.

בטווח הרחוק מכבי בסיכון להידפק חזק מהסיפור המוזר הזה.