Jump to content

זהבי נרשם לסגל המשחק ביום חמישי

oshri1992

Recommended Posts

הרי זה ברור שהסוכן של זהבי דחף אותו לחתום בסין בגלל שהוא יקבל מהחתימה שלו עמלה מטורפת, לדעתי זהבי היה מסתפק בשדרוג חוזה של עוד 800 אלף יורו , אבל הסוכנים של היום יודעים איך לתמרן את השחקנים.

ל"ידיעות אחרונות" ו-ynet ספורט, נודע כי גולדהאר מוכן לשלם לזהבי בעונתו הראשונה שלושה מיליון דולר, כשיחד עם מענקים הוא יוכל להגיע עד ל-4-4.5 מיליון דולר, אלא שבארבע השנים שלאחר מכן, זהבי יישאר על שכרו הנוכחי, כ-1.2 מיליון דולר, עם אפשרויות להעלאתו על ידי בונוסים שונים, כמו זכייה באליפות, הצלחה באירופה וכמות כיבוש שערים עד ל-2.5 מיליון דולר בסה"כ.

<div id="citvCompId-59510101" class="citv_image citv_caption_image citv_ynet" cursor:pointer;'="" style="font-family: arial; margin: 0px; padding: 10px 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 12px; vertical-align: baseline; direction: rtl; text-align: right; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 16px; position: relative; background: transparent;">

החוזה המשודרג של גולדהאר שבמספרים היה מקובל על זהבי, כולל מספר התניות שמובילות למתיחות בין הצדדים.

מתווה ההתניות של גולדהאר כלל בין היתר: עמידה ביעד של כיבוש 20 שערים לעונה, מינימום השתתפות בשבעים אחוז ממשחקי הקבוצה (נציין שזהבי לא שיחק בעונה החולפת 12 דקות בלבד במשחק האחרון של העונה מול מכבי חיפה לקראת גמר הגביע), במקרה של פציעה על זהבי להסדיר ביטוחים.

גולדהאר, שהוציא סכומים כסף מטורפים בשנים האחרונות, בחר למעשה לשדרג על פי הישגיות את החוזה של זהבי, אבל מצד שני להכניס סעיפי יציאה אפשריים מהחוזה. למעשה, הבעלים מנסה לבטח את חוזהו של זהבי, אולם מבין כי העלויות לכך גבוהות מאוד. מדובר במעין נקודות יציאה שבהן יוכל הקנדי להחליט שלא לחדש בכל סיטואציה כזו את החוזה של השחקן.

הרי זה ברור שהסוכן של זהבי דחף אותו לחתום בסין בגלל שהוא יקבל מהחתימה שלו עמלה מטורפת, לדעתי זהבי היה מסתפק בשדרוג חוזה של עוד 800 אלף יורו , אבל הסוכנים של היום יודעים איך לתמרן את השחקנים.

הייתי רוצה לתת לזהבי קצת יותר קרדיט מזה.. הוא לא ילד וגם אף פעם לא עשה רושם של טמבל.

לסחוט את הסינים כמה שאפשר ולעשות הכול כדי להכין קבוצה חזקה לעונה הבאה. אף שחקן לא היה מסרב לסכומים של הסינים, מה שחבל זה על כל המריחה הזאת. שיהיה לו ולנו בהצלחה.

גודלהאר פועל נהדר ולא חותם על חוזי ענק שאין דרך לצאת מהם ללא הישגיות, גם לא עם המוזהב. זהבי היה צריך להחליט לפני הטיסה ולא למשוך את כולם באף.

כן כן, לא, לא. נזכור אותו כענק ושיחזור אלינו בתום החוזה שלו. בהצלחה.

לא רק שהוא קיבל הצעה מטורפת ממכבי, הענין שלדעתי נפל ה מו"מ בינו לבין מכבי הוא די פתיר

אם זהבי כלכך רוצה להשאר במכבי כמו שהדליפו בלי סוף, למה הוא לא דחה את הנסיעה לסין עד למיצוי המו"מ עם מ כבי?

לי נראה שזהבי פשוט לא היה סגור על עצמו ובכל זאת היה יוצא להתרשמות גם אם היה סוגר עם מכבי, הוא עדין היה מ תלבט והיה הולך

חבל שזהבי השתמש במכבי וניסה לסחוט עוד קצת כסף מהם ומהסינים כדאי להתרצות עוד יותר

ברור שאם הוא ישאר במכבי זה כבר לא יהיה אותו הדבר, לא האוהדים ולא ה שחקנים שיהיו מרומרים על הכסף שהוא יקבל

אם מחר טל בן חיים ירצה לעזוב, קרויף ישגע את גולדהר לעשות את אותו תרגיל?

האיש הזה יקר ותורם המון, אבל יש גבול לסחטנות

גם ערן זהבי גדול שחקני ישראל לא שווה את הכסף שמיץ' הציע בשבילו וכופף את כל העקרונות בשבילו

האיש שצריך לתת את הדין זה האיש שצריך לחפש לו מחליף ועדין לא מצליח לסגור גם העברות חלקות יותר כמו גולסה

לפי צנציפח החוזה שגולדהאר הציע לו ל5 שנים עומד על 14.5 מיליון דולר עם מענקים, 7.8 מיליון דולר בלי מענקים.

כאמור ההצעה הסינית סביב ה13 מיליון דולר לשנתיים וחצי.

לפי מה שפורסם עניין הביטוח כבר נפתר, ככה שהכל יפול על הגמישות של גולדהאר להגדיל את חוזה הבסיס. עוד 2.5 מיליון דולר, וזהבי לא יכול לקבל יותר טוב מזה

לא מאמין שגולדהאר יגדיל יותר מזה, גם ככה זה סכום מטורף לקבוצה ישראלית. אני לא חושב שהיו בכלל צריכים להתחיל להתחרות בסינים,

זה סכומים שמשלמים רק בקבוצות הבכירות באירופה.

לפי צנציפח החוזה שגולדהאר הציע לו ל5 שנים עומד על 14.5 מיליון דולר עם מענקים, 7.8 מיליון דולר בלי מענקים.

כאמור ההצעה הסינית סביב ה13 מיליון דולר לשנתיים וחצי.

לפי מה שפורסם עניין הביטוח כבר נפתר, ככה שהכל יפול על הגמישות של גולדהאר להגדיל את חוזה הבסיס. עוד 2.5 מיליון דולר, וזהבי לא יכול לקבל יותר טוב מזה

מטורף ולא מצדיק לא מבין למה לא נותנים לו ללכת אני באמת חושב שזה יעשה רק טוב לקבוצה

אי אפשר להתמודד עם הסכומים האלה. כל אחד היה לוקח את ההצעה הסינית בלי למצמץ.

עצם זה שהוא מתלבט וזה עדיין לא סגור זה הישג שלנו כמועדון. הבנאדם אשכרה שוקל אם לוותר על 13 מיליון דולר.

אי אפשר להתמודד עם הסכומים האלה. כל אחד היה לוקח את ההצעה הסינית בלי למצמץ.

עצם זה שהוא מתלבט וזה עדיין לא סגור זה הישג שלנו כמועדון. הבנאדם אשכרה שוקל אם לוותר על 13 מיליון דולר.

אתה מציג את זה כאילו לא מחכה לו חוזה עצום גם בארץ. בסכומים שגולדהאר מציע לו, אני מופתע שהוא בכל זאת מעדיף ללכת לסין.

אתה מציג את זה כאילו לא מחכה לו חוזה עצום גם בארץ. בסכומים שגולדהאר מציע לו, אני מופתע שהוא בכל זאת מעדיף ללכת לסין.

לפי מה שצנציפח פרסם אז הסכום שגולדהאר מציע לזהבי לא מתקרבים לסכום שהסינים מציעים לזהבי.

מסכים , זה אפילו יצא כמעט אותו סכום מה שלא האמנתי שאפשר , בוא נגדי שהחוזה שגולדהאר הציע לו פסיכי ובודאות יבטיח את עתיד ילדיו ונכדיו , זה כמעט 40 מיליון שקל, ועם כל הבונוסים והכל יכול להגיע ליותר אפילו , פסיכי!

לא מאשים את זהבי, שיעשה מה שהוא חושב לנכון ואני אאחל לו בהצלחה גם אם יעזוב לסין.

אני מאשים בהתנהלות הזאת את הסוכנים שלו, שהדליפו את הידיעה הראשונית שיש הצעה מסין ואז למכבי ועופר רונן לא נשאר בדיוק מה לעשות מול התקשורת בארץ.

זה שזהבי מנהל משא ומתן מול הסינים וטס עד לסין כדי להרגיש את ההצעה בידיים - זה צעד מובן ולגיטימי. יש הרבה כסף על כף המאזניים.

גם אם הוא מאוד רוצה להישאר במכבי ומוכן להתפשר, הוא היה חייב לנסוע לסין ולבדוק, זה הרי לא הפרמייר ליג ומשיחה עם לירון זרקו אי אפשר באמת לקבל חוות דעת על הליגה הסינית.

בכל אופן, אני מצפה מהסוכנים שלו שיתרחקו קצת מהתקשורת ויוציאו הודעה מסודרת וינהלו את זה בקלאסה שהם ניהלו את זה עד השנה הנוכחית.

היחסים הטובים של קצב וג'ורדי צריכים לתת את הטון עכשיו וכל הסחבת התקשורתית הזאת היא גרועה מאוד למכבי.

*בנושא אחר, קצת מצחיק ששחקני חיפה חתמו על הסכם נגד הדלפות והדליפו את ההסכם לוואן..

רגע רגע רגע

שאני אבין

מיץ כבר התפשר על רוב הסעיפים שעיצבנו את ערן, שהיה חותם אם היו מציעים לו את החוזה הזה לפני הטיסה

ועכשיו בגלל שהוא "כבר פה" אז הוא עדיין לא מתרצה ודורש עוד ?

מה הוא ברלד?

שוב, אני באמת מאמין בזכות של ערן לנסות להשיג לעצמו את העסקה הטובה ביותר שהוא יכול על מנת להבטיח את עתידו, אני אפילו מבין למה הוא לא רוצה להשאיר פתח לפציעה אחת לא מתוכננת מלגרום לו לאבד מליונים. זה טבע האדם. אבל ההתנהלות הזאת מול מכבי ממש ממש מאכזבת.

הסוכנים החארות שלו מדליפים לכל הכתבים בארץ איזה שדרוג הסינים הציעו לו, ועוד קודם איזה שדרוג מיץ' הציע לו, ממש גועל נפש!!

חוסר כבוד!

רגע רגע רגע

שאני אבין

מיץ כבר התפשר על רוב הסעיפים שעיצבנו את ערן, שהיה חותם אם היו מציעים לו את החוזה הזה לפני הטיסה

ועכשיו בגלל שהוא "כבר פה" אז הוא עדיין לא מתרצה ודורש עוד ?

מה הוא ברלד?

שוב, אני באמת מאמין בזכות של ערן לנסות להשיג לעצמו את העסקה הטובה ביותר שהוא יכול על מנת להבטיח את עתידו, אני אפילו מבין למה הוא לא רוצה להשאיר פתח לפציעה אחת לא מתוכננת מלגרום לו לאבד מליונים. זה טבע האדם. אבל ההתנהלות הזאת מול מכבי ממש ממש מאכזבת.

מסכים בכל מילה

לפני שאתם מתחילים לשנוא את זהבי או את גולדהאר או להתאבד מרוב שאתם נוגחים במקלדת כל הזמן עם כל הפאניקה שלכם, תיזכרו שהעיתונאים שאתם חיים לפי הזיוני מוח שללהם בשלושה ימים האחרונים זה אותם עיתונאים שלא האמנתם למילה שיוצאת להם מהפה בשנים האחרונות. פשוט חכו ותראו וזהו