Jump to content

זהבי נרשם לסגל המשחק ביום חמישי

oshri1992

Recommended Posts

ברגע דהוא נוחת בסין אין דרך חזרה.

רק בגלל הכבוד שלהם הם לא יתנו לו ללכת. גם אם זה לתת לו עוד כמה מיליונים

בסינים נותנים לו כבר כל כך הרבה שאם הוא מוותר על זה, כמה כבר אפשר להוסיף כדי שישנה את דעתו? הוא הולך להרוויח כאן מספיק כסף ל3 תקופות חיים שכבר אי אפשר לקנות אותו בכסף. הוא לא יעביר את המשפחה שלו את זה.

ע"פ הדיווחים (ושוב אנחנו לא יודעים כלום) מכבי הכניסה סעיפים שאמורים לכסות אותה במקרה של פציעות ומדברים גם על מכסת שערים מסוימת. מכבי מוכנה לשדרג אותו בתנאים שלה שלא מתאימים לו כרגע. אז הוא טס לסין, אולי מכבי תוותר על סעיף מסוים. אין לו מה להפסיד ועדיין, כל ההתנהלות הזו מבאסת אותי. של 2 הצדדים.

ע"פ הדיווחים (ושוב אנחנו לא יודעים כלום) מכבי הכניסה סעיפים שאמורים לכסות אותה במקרה של פציעות ומדברים גם על מכסת שערים מסוימת. מכבי מוכנה לשדרג אותו בתנאים שלה שלא מתאימים לו כרגע. אז הוא טס לסין, אולי מכבי תוותר על סעיף מסוים. אין לו מה להפסיד ועדיין, כל ההתנהלות הזו מבאסת אותי. של 2 הצדדים.

ועדיין ימשיכו להתייחס כאן (ובעיקר בצהובונים) למיץ' כאיזה פראייר שחולבים אותו ואין לו מושג

המיליארדים נפלו עליו יום אחד, סתם מזל

ע"פ הדיווחים (ושוב אנחנו לא יודעים כלום) מכבי הכניסה סעיפים שאמורים לכסות אותה במקרה של פציעות

בשביל זה יש ביטוח לא? מזה קשור לחוזה

לא חושב שההתנהלות של מכבי מבישה, רק אדם אחד מתנהג פה בצורה מבישה וזה ערן.

לדעתי זהבי צודק, בסין הוא ירוויח 60 מיליון שקל נטו בלי תנאים, מכבי מציעים לו 2.2 מיליון יורו אבל עם התנאים של פציעות מכסת שערים וכו', למה שזהבי יסתכן ויחתום על חוזה חצי מהסכום שהציעו לו בסין ועוד עם תנאים שלא יבטיחו לו את כל הכסף.

לדעתי זהבי צודק, בסין הוא ירוויח 60 מיליון שקל נטו בלי תנאים, מכבי מציעים לו 2.2 מיליון יורו אבל עם התנאים של פציעות מכסת שערים וכו', למה שזהבי יסתכן ויחתום על חוזה חצי מהסכום שהציעו לו בסין ועוד עם תנאים שלא יבטיחו לו את כל הכסף.

דאבל, בוא אעזור לך, לא תגיע בשום מצב שאתה שם את ההצעה הסינית וההצעה של מכבי באותה נשימה גם ערן יודע את זה. אני בכלל לא מאמין שמכבי נגררה לזה. הוא רוצה להישאר זה ברור לי, רואים עליו. אבל זו הליגה הישראלית ואתה מקבל פה פי כמה ממה שבכלל מקובל פה (ונותן גם פי כמה על הדשא) לא מתאים לך ? סבבה, תעזוב. אבל כל העניין התקשורתי וההדלפות החוצה והלחץ על מכבי לא במקום. אתה פאקינג קפטן. זה בסדר גמור אם מכבי לא מנסה להתחרות בהצעת ענק שהבאת מחו"ל.

דאבל, בוא אעזור לך, לא תגיע בשום מצב שאתה שם את ההצעה הסינית וההצעה של מכבי באותה נשימה גם ערן יודע את זה. אני בכלל לא מאמין שמכבי נגררה לזה. הוא רוצה להישאר זה ברור לי, רואים עליו. אבל זו הליגה הישראלית ואתה מקבל פה פי כמה ממה שבכלל מקובל פה (ונותן גם פי כמה על הדשא) לא מתאים לך ? סבבה, תעזוב. אבל כל העניין התקשורתי וההדלפות החוצה והלחץ על מכבי לא במקום. אתה פאקינג קפטן. זה בסדר גמור אם מכבי לא מנסה להתחרות בהצעת ענק שהבאת מחו"ל.

אני חושב מכבי הביאו לו הצעה יפה והכי מקסימלית שיכלה לתת, פשוט הסעיפים עצמם באמת היו הזויים, אם לא היו אותם אני חושב שזהבי היה רץ לחתום, 30 מיליון שקל נטו לארבע עונות וזהבי היה נשאר במכבי ועם המשפחה שלו, הוא היה מעדיף להיות בארץ עם חצי מהסכום שיכל לקבל במקום להיות שנתיים וחצי בסין המנוכרת.

פגשתי אותו בשדה תעופה באיסטנבול, באמת שבקושי הוציא מילה מהפה... נראה מבואס רצח...

אני באמת לא מבין למה הוא בבאסה.... כאילו מכבי הציעה לו חוזה של 50 אלף דולר והוא מתלבט אם ללכת לכסף או עם הלב. הוא הולך להרויח כאן כל כך הרבה, מה חסר לו? כואב לו שאין עוד כמה מיליונים? לא מוכן להתפשר על "שכר נמוך" פה? אני באמת שואל

אני באמת לא מבין למה הוא בבאסה.... כאילו מכבי הציעה לו חוזה של 50 אלף דולר והוא מתלבט אם ללכת לכסף או עם הלב. הוא הולך להרויח כאן כל כך הרבה, מה חסר לו? כואב לו שאין עוד כמה מיליונים? לא מוכן להתפשר על "שכר נמוך" פה? אני באמת שואל

זה טבע העולם

יש לך 100 תרצה 200

תקף גם למיליונים ועשרות מליונים

פגשתי אותו בשדה תעופה באיסטנבול, באמת שבקושי הוציא מילה מהפה... נראה מבואס רצח...

אתה דוד דתי? עובד בנתב"ג במקרה?

זה טבע העולם

יש לך 100 תרצה 200

תקף גם למיליונים ועשרות מליונים

אני חושב שזה לא נכון.. ברור שיש הבדל מטורף בין 100 ל200 ויש הבדל מטורף בין 50 אלף ל100 אלף... אבל פאק, הוא יכול לעשות כאן בערך בין 8-10 מיליון שקל בשנה... מה הוא רוצה לעשות\לקנות ואין לו מספיק כסף לזה? מה עוד 10 מיליון ישנו כבר? יש איזה שלב שאתה נהיה אדיש לכמות הכסף... זאת דעתי....

עכשיו, עזוב רגע את מכבי, נניח שהוא לא נשאר

כבר עדיף לעבור לאירופה ולחוות את הצד המקצועי מאשר ללכת אחרי הכסף... ויש או היו לו הצעות מאירופה.. למה הוא לא שקל אותם ואת סין כן? באמת שאני לא מתחבר למירוץ אחרי הכסף כשאתה כל כך עשיר

אני חושב שזה לא נכון.. ברור שיש הבדל מטורף בין 100 ל200 ויש הבדל מטורף בין 50 אלף ל100 אלף... אבל פאק, הוא יכול לעשות כאן בערך בין 8-10 מיליון שקל בשנה... מה הוא רוצה לעשות\לקנות ואין לו מספיק כסף לזה? מה עוד 10 מיליון ישנו כבר? יש איזה שלב שאתה נהיה אדיש לכמות הכסף... זאת דעתי....

עכשיו, עזוב רגע את מכבי, נניח שהוא לא נשאר

כבר עדיף לעבור לאירופה ולחוות את הצד המקצועי מאשר ללכת אחרי הכסף... ויש או היו לו הצעות מאירופה.. למה הוא לא שקל אותם ואת סין כן? באמת שאני לא מתחבר למירוץ אחרי הכסף כשאתה כל כך עשיר

לא יכול להסביר מנסיון כי אני פשוט לא שם

אבל זה עוד אצל כולם

והוא יעדיף ללכתאחרי הכסף ולא אחרי אירופה

מה הוא יכול לעשות עם כל כך הרבה כסף שהוא לא יכול לעשות כבר עכשיו?? גם לזה אין תשובה

הסעיף המרכזי בגללו נפל המהלך הפעם היה סעיף של פציעה, במסגרתו ביקש השחקן ששכרו לא ייפגע (כולל המענקים הכספיים עד סיום העונה) ולא ישולם לו השכר דרך חברת הביטוח, צעד שהיה הופך את הסיכום הכספי ללא רלוונטית.

מי מבין קצת בזה ויכול להסביר?

(מספורט1)

אם שחקן פצוע ומקבל כסף מהביטוח הוא לא מקבל את המענקים או מה?

מי מבין קצת בזה ויכול להסביר?

(מספורט1)

אם שחקן פצוע ומקבל כסף מהביטוח הוא לא מקבל את המענקים או מה?

פשוט ביטוח כמו שיש לרכב או לכל שחקן יקר בעולם.

שבמידה ויום אחרי שחתם על החוזה קרע צולבת ויושבת לשנה, הביטוח (ולא מכבי) ישלמו את החוזה וכנראה שהשכר היה נמוך בהרבה (אם הוא נפצע) ביחס לשכר הרגיל.

נגיד שכר רגיל שלו הוא 2 מליון דולר.

כנראה סיכמו שבמצב של פציעה הוא ירד למליון דולר.

על פניו זה פשוט נראה שזהבי לא מוכן שהביטוח ישלם לו במקרה כזה והוא לא רוצה להתעסק עם הביטוח (הם הרי לא תמיד משלמים מהר ובקלות) אלא שמכבי תשלם לו מלא בכל מקרה ושהיא תתעסק עם הביטוח. שזה קצת דפוק כי אתה מבטח שחקנים בדיוק בשביל זה שהביטוח יתעסק איתם בפציעות. מדובר גם בשכר בסיס בד"כ בזמן פציעה וזה נוגדר מראש.

ודאבל, אני חושב שהוא עדיין יעדיף להישאר בסוף עם הסעיפים. עוד קצת לחץ משפחתי והרי הוא לא באמת רוצה לעזוב לסין. מאמין גם שמכבי תתפשר על סעיף מסוים, למרות שאני חושב שמכבי הלכה מעל ומעבר כבר.