Jump to content

הפוסט של הפנאטיקס בעניין זהבי

Recommended Posts

מכבי תל אביב במשך שנתיים עושה הכל שזהבי לא ימכר, מעלה לו את החוזה באופן חסר תקדים, מבטלת לו סעיף יציאה ומסרבת להצעה של הסינים למכור אותו. זהבי טס לקנדה לשכנע את מיץ' שיסכים לשחרר אותו, מיץ' מוכן לבוא לקראתו יש שיאמרו בלית ברירה ומסכים למכור אותו מתוך כבוד לערן, בשאיפה למקסם רווחים/ לצמצם הפסדים (תלוי איך אתה מסתכל על זה) ומאפשר לו לעבור במידה והסינים ישלמו פי 3(!), שוב מתוך בקשה של ערן לעזוב.

ובאטיסטוטה כותב לנו פה שהמהלך הזה הוא אינטרס/יוזמה כלכלי של מיץ'. אח שלי תתחבר למציאות.

נ.ב

צרם לי שרשמת:

1. שאין כמעט הבדל בין 30 מיליון ב4 שנים לעומת 50 מיליון בשנתיים וחצי (בחישוב מהיר זה קרוב לפי 4).

2. שערן אחראי בלעדי לרגעי האושר ואחרי שיעזוב העולם יתמוטט (תוך התעלמות מזה שהמערכת הפכה את החלום הזה למציאות).

3. שאתה לא מסוגל להבין כמה רחשי הקהל יכולים לפגוע במועדון (בדגש על מכבי תא).

יש עוד כמה דברים, אבל אין לי זמן לרשום אותם.

יכול להיות שאני לא מבין כלום והמציאות שאתה מצייר היא אמיתית. אני לא רואה את זה ככה, מציע לך לקחת נשימה עמוקה ולבחון איך כל הנפשות הפועלות תיפקדו בשנים האחרונות בנושא של זהבי ואז תרשום לי אם מכבי רוצה למכור אותו או לא.

צר לי, אבל אם זה מה שאתה כותב אז כנראה שלא הבנת כלום ממה שכתבתי.

יותר מזה, את המשפט שהדגשתי בכלל לא אמרתי, אתה פשוט ממציא משפטים בשמי בשביל לקבל לייקים - זאת דמגוגיה מביכה מהסוג הנחות ביותר

אגב, אם רצית להיות קרוב לטענה שלי, יכלת להגיד שגולדהאר מוכר את זהבי כאינטרס כלכלי של מכבי (בטח לא שלו אישית) וכתבתי שבעניי אני לא מסכים אבל מכבד..

מעולם לא טענתי שאין הבדל בין ההצעות - בוא תראה לי איפה כתבתי דבר כזה....

כן. ערן אחראי. אתה יכול להאמין שזאת המערכת, זאת זכותך - אתה גם יכול להאמין שעלינו לצ'מפיונס בגלל שפונגין ומיכה...העתיד יוכיח מי מאיתנו צודק.

לגבי רחשי הקהל תחסוך לי... הקהל לא חייב להסכים עם כל דבר שהמועדון עושה. אי אפשר בכל פעם שאני חושב שההנהלה עושה טעות להשתיק את הדיעה שלי בטענה של פגיעה במועדון.

אם ככה אז תסגור גם את נושא המנויים. זיינו מלא אנשים, אבל אסור להגיד מילה, כי זה פגיעה במועדון.

צפון קוריאה. כל התבטאות נגד הזרם פוגעת במנהיג ובמדינה.

כי להיות אוהד זה לא רק לחייך חיוך דבילי בנצחונות והחיים זה לא מנג׳ר. יש דברים שכאוהד אתה מבין שהם לא אפשריים. תיאורטית אפשר לומר, שגולדהאר ישלם לו 50 מליון, מהכפת לי. מה לעשות - זה פשוט לא נכון.

או קיי...

בוא נראה כמה ישלמו בשלוש שנים הקרובות לשחקנים בשביל לכפות על העזיבה של זהבי.

בוא נראה איזה נזק כלכלי תהיה לעזיבה הזאת במנויים, מרצ'נדייז, ופרסי השתתפות באירופה.

בוא נראה כמה כלכלי יתברר הצעד הזה בעתיד.

אין איך להכריע את הויכוח הזה. רק לחכות.

או קיי...

בוא נראה איזה נזק כלכלי תהיה לעזיבה הזאת במנויים, מרצ'נדייז, ופרסי השתתפות באירופה.

גם עם זהבי נשלם הרבה... זה בגלל זהבי זה בגלל איכות הרכש שמגיעה לכאן. עם 8 מיליון יורו אפשר להביא מספיק שחקנים שיחפו עליו ואפילו ישדרגו אותנו.

חוץ מזה שלא הגיוני ששחקן, טוב ככל שיהיה, יקבל סכומים כאלה בליגה הישראלית... יש גם את הפייר פלי שלא ישחק לטובתנו

או קיי...

למה אתה כזה עקשן ולא מבין שאי אפשר לשלם סכומים כאלו לשחקן בישראל??

יש מספיק בתור אנשים שרוצים מנוי, לא תהיה שום בעיה .

או קיי...

אתה לא חושב שבגלל החוזה שזהבי קיבל, כמיליון יורו בעונה, זה הוביל לחוזים מופרזים לשחקנים אחרים בסגל כמו בן בסט, בן חיים (שניהם) ובעצם כולם בערך?

למה זה קורה? כי קבוצה לא יכולה לשלם לשחקן אחד פי 4 מהבא אחריו, אין לזה תקדים בשום מקום, בטח לא בקבוצה תחרותית שרוצה להצליח. זה אומר שאם תשדרג את השכר של זהבי תצטרך לפתוח חוזים של שחקנים אחרים וגם שחקני רכש שיגיעו בהמשך ידעו לדרוש סכומים גבוהים יותר.

אף אחד לא מבטיח לך שנעפיל לבתים באירופית עם זהבי, ככה שכל מיני השוואות כאלה הן חסרות כל ביסוס.

בשורה התחתונה, זהבי יכול לכבד את החוזה שלו ולהישאר במכבי. כל מה שהוא צריך לעשות זה להרים טלפון לגולדהאר ולומר לו שהוא רוצה להישאר. גולדהאר ישמח לוותר על ה 8 מיליון דולר הללו, וסוף טוב הכל טוב.

אבל לא, איך שאתה או הפנאטיקס או כל מיני אנשים אחרים מציירים את זה, זה כאילו התנאי היחידי שזהבי יישאר זה אם יעלו לו את המשכורת. ושוב אני שואל - למה? אולי נוריד לו את השכר בעצם כי לא זכינו באליפות, וכתוצאה מכך אין אפשרות להגיע לבתים באלופות? אי אפשר לפתוח חוזים כל שנה, ומכבי נתנה לזהבי סכום עתק שאף שחקן ישראלי לא קיבל כאן בישראל, אין שום היגיון בלפתוח את החוזה פעם נוספת. אם באמת הייתה דרישה כזאת מצד זהבי או הסוכן שלו זאת חזירות בעיניי.

או קיי...

תיקנתי

מנויים לא יפגע

פרסי השתתפות יפגע לצערי השאלה כמה זמן יקח עד שיעשו התאמות

מרצנדייז יפגע אבל לא נראה לי בצורה קיצונית

http://sports.walla.co.il/item/2973321

מכבי תל אביב: האוהדים לא מוותרים על ערן זהבי האם האוהדים יצליחו לגרום לקפטן להישאר ברגע האחרון? ארגוני האוהדים שלחו מיילים והודעות לכל הגורמים במועדון ומתכננים הפגנה גדולה: "לא מבינים את ההחלטה לוותר עליו. אנחנו לא מוכנים לוותר"

או קיי...

זו דמגוגיה כי הצלחה תלוי בהמון דברים מעבר לשחקן זה או אחר.

בכל מקרה, הנה כתבו למעלה, הדרישה היא ל - 3 מליון יורו. נראה לך לגיטימי לשלם לשחקן אחד פי 6 מהשחקן הבא אחריו? נראה לך הגיוני שמכבי תשלם סכומים כאלה לשחקן, גדול ככל שיהיה?

האמן לי שאם הויכוח היה על מליון שקל (200-300 אלף יורו), לא היתה בעיה.

הפגנה על כך שמכבי כביכול ״מוותרת״ על זהבי!?

ממש מטומטמים שם בפאנטיקס אה?

אשכרה לא למדו שם כלום.

ילדים בני 12 שמתיימרים ליצג עאלק את האינטרסים של הקהל הרחב.

שידאגו לציין שהם מייצגים אך ורק את עצמם בכל הסיפור הזה.

איכס.

הפגנה על כך שמכבי כביכול ״מוותרת״ על זהבי!?

ממש מטומטמים שם בפאנטיקס אה?

אשכרה לא למדו שם כלום.

ילדים בני 12 שמתיימרים ליצג עאלק את האינטרסים של הקהל הרחב.

שידאגו לציין שהם מייצגים אך ורק את עצמם בכל הסיפור הזה.

איכס.

אה יש הפגנה אחי???

מתי ואיפה?

דואו,

חבורה של פנסיונרים שיושבים על חצי מיליון דולר בעונה כל אחד ולא נותנים כלום זה מועדון בריא ?

אבל היחידי שנותן משהו בשביל הכסף שהוא מקבל, לא שווה את הכסף, כדי שהיתר לא ירגישו ממורמרים. נשמע סך הכל הגיוני...

אז בסוף תישארו עם 160 מיליון שקל תקציב, ועם מלא שחקנים בינוניים שישתו לכם אותו ולא ייתנו כלום....מועדון בריא.

רוצה חדר הלבשה בריא ?...תתחיל בלהעיף את עדן ברק יצחקי וטב"ח הבלם. אחרי זה תדבר איתי.. כי הם אלו שלא נותנים כלום ולא שווים את הכסף.

אם יש משהו שמזניק את השכר במכבי זה שחקנים שלא עושים כלום ומקבלים על זה המון כסף.

תאכלס, אם תחלק את הכסף לפי תרומה על המגרש, אז גם אם תתן לערן 2 מיליון יורו לעונה תגלה שכל היתרעדיין מקבלים יותר מדיי ביחס לתרומה שלו ושלהם

(אם 2 מיליון יורו שווים 47 גולים, אז כמה שווים ה-4 גולים של מיכה או ה-3 של יצחקי וה-4 של בן בסט...וכמה הם מקבלים ? אז ערן הוא זה שלא שווה את הכסף ?)

אבל אני בטוח שאחרי שהוא יילך חדר ההלבשה שלנו יהיה הרבה יותר בריא עם יוסי ואלירן.

בסוף תגמרו עם חבורה של בינוניים שנורא כיף להם ומגובש להם בחדר ההלבשה. בהחלט משהו מרגש לאהוד. תשאל את אוהדי חיפה.

זו דמגוגיה כי הצלחה תלוי בהמון דברים מעבר לשחקן זה או אחר.

בכל מקרה, הנה כתבו למעלה, הדרישה היא ל - 3 מליון יורו. נראה לך לגיטימי לשלם לשחקן אחד פי 6 מהשחקן הבא אחריו? נראה לך הגיוני שמכבי תשלם סכומים כאלה לשחקן, גדול ככל שיהיה?

האמן לי שאם הויכוח היה על מליון שקל (200-300 אלף יורו), לא היתה בעיה.

הרעיון הוא להיפגש באמצע.

3 מיליון יורו זה כנראה סכום שמכבי לא יכולה לשלם. בעניי 2 מיליון יורו, היא טכנית יכולה (השאלה אם רוצה...)

הצלחה היא קודם כל תלויה בחומר האנושי שיש לך. לפני הניהול הדגול והשורת עו"ש בבנק.

לא חסר מועדונים עשירים שלא מצליחים או צנועים שכן. הכל תלוי בפרסונות שיש לך.

אין חומר אנושי יותר טוב מערן, היחס שלו למועדון ולמשחק (השחקן הכי משתכר בסגל והכוכב הכי גדול שתמיד יגיע לפני כולם לאימון ויתאמן יותר חזק מכולם )

אולי צריך להחזיר לפה את אלירן בשביל שאנשים יבינו מה זה חומר אנושי מיוחד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.