Jump to content

הפוסט של הפנאטיקס בעניין זהבי

Recommended Posts

זהבי ילד גדול, במעמד שלו במכבי אני מאמין שהוא מקבל כל מה שהוא רוצה והוא לא צריך אף אחד שידבר במקומו.

אלה שכתבו את הפוסט כדאי שיצננו את עצמם ומהר, שהאוהדים יתעסקו בלעודד - אנחנו כבר לא בעידן לוניטונס, תסכלו מה קורה בחיפה והגועל ותבינו שזה לא עובד.

והנה צנציפר "אוהדי מכבי פתחו בקמפיין"

הרי היה ברור שכל התקשורת פח פה תחגוג על זה. העיקר שהם נותנים חומר לכל הכתבים שהם ואנחנו כל כך שונאים

חחחח ויזה לסין.

ויזה לסין לא לוקחת כל כך הרבה זמן.

לא מדובר בויזת תייר, יכול להיות שבגלל זה לוקח קצת יותר זמן.

ערן זה שכתוב לא הופך את זה לאמיתי

כתבתי שאני חושב שזה המצאות

ובוא נגיד שבאמת הציעו לו שדרוג נוסף של 300-400 אלף יורו בעונה - בשביל מה? זה הרי כלום לעומת המליונים שהוא יכול לקבל בסין, אז השדרוג הקטן הזה יעשה את ההבדל?

אני באמת חושב שיש לזהבי כרגע חוזה חסר תקדים שאף שחקן מעולם לא קיבל בישראל, והוא יותר ממוזמן לכבד את החוזה ולהישאר כאן. אני לא מבין למה זה צריך להיות כרוך בפתיחה נוספת של החוזה ושדרוגו.

ובוא נגיד שבאמת הציעו לו שדרוג נוסף של 300-400 אלף יורו בעונה - בשביל מה? זה הרי כלום לעומת המליונים שהוא יכול לקבל בסין, אז השדרוג הקטן הזה יעשה את ההבדל?

אני באמת חושב שיש לזהבי כרגע חוזה חסר תקדים שאף שחקן מעולם לא קיבל בישראל, והוא יותר ממוזמן לכבד את החוזה ולהישאר כאן. אני לא מבין בשביל זה צריך להיות כרוך בפתיחה נוספת של החוזה ושדרוגו.

משחק אחרי משחק הוא מוכיח שמגיע לו לקבל יותר

תל אביב היתה צפויה להיפרד מהכוכב הכי גדול שלה, ערן זהבי שזכה להצעת עתק מגוואנגז'ו הסינית. זהבי שהיה אמור להרוויח 5 מיליון דולר לעונה בסין בחוזה לשנתיים וחצי, אלא שלספורט1 נודע כי הכוכב הגדול מתלבט מאחר ועשוי לקבל הצעה חדשה ממיץ גולדהאר, הצעה שתנוע בין שניים לשלושה מיליון יורו לעונה.

אתה מצטט את אתר הגוזמאות ע"ש הברון מינכהאוזן. כותב שם אדם שהוא שקרן פתולוגי שהיה ממציא ידיעות הזויות על מכבי לפני שזה היה המקצוע שלו.

ברור שישנה בעיה, לא סתם זהבי עדיין בארץ. סיפורי הויזה לסין החזיקו מעמד אולי יומיים.

כולם יודעים שויזה לסין אפשר לקבל תוך יום גג יומיים עם צריך ( גם ויזת עסקים).

אז ברור שיש בעיה והעסק לא כל כך פשוט

יש אלף שמועות חלקן אפילו ממקורות מאוד אמינים אבל כנ' שגורמים שונים רואים כל אחד את האמת מהצד שלו.

סביר להניח שזה בעיקר משהו לא סגור אצל הסינים או איזה קצר בתקשורת לגבי הסכומים מה שגרם לזהבי להתבאס עליהם.

מת שזהבי יישאר

עם זאת מגיע לו (מאוד) גם לא להתבאס.

אבל דבר אחד בטוח, גם בשביל זהבי אני לא אגיד מילה רעה על גולדהר.

"הצבר"

http://sports.walla.co.il/item/2973204

מיסוי ומענק חתימה: מה מנע מערן זהבי לחתום השבוע בגוואנגז'ו? העברתו של כוכב מכבי תל אביב לליגה הסינית התעכבה לפחות עד שבוע הבא לאחר שסוגיית המיסוי נסגרה רק בשעות האחרונות. כמו כן, קיימת מחלוקת לגבי המועד בו הקשר יקבל את מענק החתימה

כתבה קצת יותר אמינה.

משחק אחרי משחק הוא מוכיח שמגיע לו לקבל יותר

כן? כמה יותר?

תקרא שוב את מה שכתבתי כאן ותגיד לי אם יש היגיון מקצועי בלפתוח את החוזה של זהבי ולתת לו יותר:

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=166465&page=3&do=findComment&comment=3352660

אגב, אני מאמין שזה הכל שמועות, ועוד כמה ימים נראה אותו לובש את החולצה של RF ולוחץ לג'ורדי הסיני את היד.

אמת.

לדעתי, אם יש אמת בשמועות שהוא רוצה להישאר, הוא צריך לבוא ולומר: אני נשאר. בלי תנאים.

אחר כך שילך לבקש עוד חצי מליון. יתנו לו.

אני באמת חושב שיש לזהבי כרגע חוזה חסר תקדים שאף שחקן מעולם לא קיבל בישראל, והוא יותר ממוזמן לכבד את החוזה ולהישאר כאן. אני לא מבין למה זה צריך להיות כרוך בפתיחה נוספת של החוזה ושדרוגו.

קצת סדר:

א. כשאתה אומר 300 -400 אלף יורו, זה נשמע כמעט אפסי למול הסכום שהסינים מציעים, אבל שזה לעונה, על חוזה של 4 שנים זה כבר 10 מיליון שקל (על ה-20 מיליון שכבר יש לו בחוזה הקיים), כלומר מכבי לכאורה הציעה 30 מיליון שקל לארבע שנים - הסינים 50 לשנתיים וחצי... אז זה אומנם לא מספיק כנראה, אבל זה כן מתקרב..

ב.למה צריכה להיות פתיחה נוספת של החוזה ? - כי הוא קיבל הצעה. ומרגע שהייתה הצעה, זה השווי שוק שלו (אתה שווה כמה שמשלמים עליך), וטבעי שהוא ירצה את שווי השוק שלו ולא פחות

ככה זה עובד. לזה כמובן ניתן להכניס עוד משתנים שאולי בגללם הוא יהיה מוכן לוותר על כסף, אבל לא על 60 אחוז מן הסתם...

ג.כי ערן מבין שהוא הכניס למכבי לבד 100 מיליון שקל העונה - וכן, הוא חושב שמגיע לו יותר. זאת קריירה קצרה וצריך למקסם את הערך שלך.

כמו שכתבתי כל הזמן, בין הקטבים של: מכבי עשו הכל על מנת להשאיר את ערן שהתעקש לעזוב - לבין - ערן רוצה להישאר במכבי שמתעקשת למכור אותו, האמת כנראה היא איפשהו באמצע. ולא חד משמעית כמו שניסו לצייר אותה (ושוב, כבר לפני כמה ימים כתבתי שיש המון דיסאינפורמציה מכוונת בנושא הזה).

תראה, אפשר להסביר ולשכנע עד מחר למה מכבי צודקת עקרונית, אבל בעניי, בשורה התחתונה, מכבי צריכה את ערן יותר ממה שהוא צריך את מכבי ועזיבה שלו תפגע בה הרבה יותר מאשר תפגע בו, ולכן מכבי צריכה לשלם כמה שצריך (גם אם באופן קר זה לא נשמע כמה הדבר הכי הגיוני) כי לא היה לנו ולא יהיה עוד ערן זהבי.

זה שחקן אחד שמשנה מורשת ותפיסה של מועדון. זה שחקן שהופך אותך מעוד קבוצה להקבוצה. זה שווה בעניי תעוד מיליונים האלה, שגם ככה יילכו על שחקנים אחרים לאורך השנים הבאות.

צריכים להגיד לו תודה וגם למכבי שהצליחה להשאיר אותו כאן ב-3 השנים האלה, ברגעים הגדולים שהוא סיפק לנו. לא יכול לבוא בטענות לזהבי ובטח לא למכבי, וברור שמגיע לו יותר והוא מוכיח את זה כל דקה שהוא על המגרש, אבל צריך לדעת מתי לשחרר ומכבי עשתה את מה שהיא יכולה כדי להשאיר אותו. ההצעה שהגיעה טרפה הכל ומגיע לו להרוויח את זה. נותר רק לאחל לו הצלחה.

DOW מוסיף על מה שבטיסוה כתב:

זה שלא זכית באליפות זה בגלל שהסגל שלך היה חלש, זה שתשפר את החוזה של זהבי לא אמור לבוא על חשבון הרכש (כמו שראית כבר כמה שנים שלא מביאים רכש וזה לא בגלל זהבי) המדיניות של המועדון היא להביא רכש בזיל הזול, בהעברות חופשיות, או במינימום כסף על התרות חוזה של שחקנים.

כסף לרכש גם יש לך הכנסת 80 מליון מהצמפיונס

בלי זהבי בעונה הזאת אפילו לא היית מתמודד על האליפות

אם אתה רוצה לטאטא פה את הליגה אתה חייב את ערן איתך וזה עולה לא מעט כסף

DOW מוסיף על מה שבטיסוה כתב:

זה שלא זכית באליפות זה בגלל שהסגל שלך היה חלש, זה שתשפר את החוזה של זהבי לא אמור לבוא על חשבון הרכש (כמו שראית כבר כמה שנים שלא מביאים רכש וזה לא בגלל זהבי) המדיניות של המועדון היא להביא רכש בזיל הזול, בהעברות חופשיות, או במינימום כסף על התרות חוזה של שחקנים.

כסף לרכש גם יש לך הכנסת 80 מליון מהצמפיונס

בלי זהבי בעונה הזאת אפילו לא היית מתמודד על האליפות

אם אתה רוצה לטאטא פה את הליגה אתה חייב את ערן איתך וזה עולה לא מעט כסף

זה דווקא עלול לבוא על חשבון רכש... פייר פליי וזה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.