Jump to content

הפוסט של הפנאטיקס בעניין זהבי

Recommended Posts

כן. כי זה עניין של כסף הרי.

הבעיה שאותם אנשים שאומרים שמכבי "לא עושה מספיק כדי להשאיר את ערן", לא מבנים את ההשלכות הבלתי הפיכות של חוזה עם שכר מפלצתי כזה מבחינת הקבוצה.

חח אני מבין, אבל אני קצת לא אובייקטיבי אתה מבין?

בכתבה שהבאתם מוואלה רשום שמיץ' הציע לו 2 מליון יורו נטו לעונה(בפגישה בטורונטו), ראבק אם בנאדם לא מסתפק ב- 8 מיליון יורו(נטו!!!) ב4 שנים, כשאתה מוסיף על זה את העובדה שאתה נשאר בישראל ולא בפאקינג סין- אז מה לעזאזל רוצים ממיץ'???

מי כמוך תמיד טוען שהאמת היא איפשהו באמצע.

זהבי רוצה להרוויח הרבה כסף, ואם אתה מתעקש לצבוע את הדיון בשחור ולבן, אז הוא לא רוצה לעזוב, הוא רוצה להרוויח יותר.

לא עניין של אמת באמצע.

זה עניין כלכלי נטו.

נראה שיש לו שתי אפשרויות:

1. להישאר.

2. להרוויח יותר במקום אחר.

הוא רוצה אופציה שלישית ואני מקווה שלא נותנים לו.

לא עניין של אמת באמצע.

זה עניין כלכלי נטו.

נראה שיש לו שתי אפשרויות:

1. להישאר.

2. להרוויח יותר במקום אחר.

הוא רוצה אופציה שלישית ואני מקווה שלא נותנים לו.

עשית פה מעשה מאוד אמיץ... אני השתדלתי לציין שהארגון הוא הדוחף לאופצייה השלישית.

האמת, שאני חושב ש2 מליון יורו זה המקסימום הראוי שמכבי צריכה להציע. כי בלעדיו היא תצטרך 4 שחקנים ב750 אלף לפחות. שזה 3.

ואיתו היא יכולה להסתפק בעוד 2 של חצי מליון ולהיות הרבה יותר טובה.

*זה אם אני מנטרל פה סיבות לא מקצועיות

עשית פה מעשה מאוד אמיץ... אני השתדלתי לציין שהארגון הוא הדוחף לאופצייה השלישית.

לכן שאלתי.

מה הטריגר? השחקן? הסוכן שלו? הארגון?

לכן שאלתי.

מה הטריגר? השחקן? הסוכן שלו? הארגון?

אז בוא נענה לאריה יחד.

כל עוד לא ברור מי הטריגר, כיצד זה מצטייר, חלק לי את זה בבקשה לאחוזים.

שחקן

סוכן

ארגון

אוהדי מכבי לחצו על במשך שנים על לוני לשלם לסוכן הספרדי תאב הבצע שסחט אותנו ושנאנו כל כך, כמובן שבסוף הסתבר שהכסף שהלך "לסוכן" בכלל הלך לנמני עצמו.

תודה

איכס

איך היסטוריה תמיד חוזרת על עצמה?

אתה יודע מה מביך ועצוב פה ? לפני חצי שנה בערך צחקנו על חיפה והמצב שלהם והקהל שעם יוסי ונגד יוסי וששחר נהיה הלוני שלהם וכו'... ועכשיו קיבלנו את יוסי ובעוד כמה שעות יצעקו בקריית שלום 7 זה בדם..

בכתבה שהבאתם מוואלה רשום שמיץ' הציע לו 2 מליון יורו נטו לעונה(בפגישה בטורונטו), ראבק אם בנאדם לא מסתפק ב- 8 מיליון יורו(נטו!!!) ב4 שנים, כשאתה מוסיף על זה את העובדה שאתה נשאר בישראל ולא בפאקינג סין- אז מה לעזאזל רוצים ממיץ'???

אם אכן הייתה הצעה כזאת, וערן סירב לה, אני משחרר רשמית ממנו.

ואין לי רבע טענה למכבי,כי בעניי זה המקסימום שמכבי יכולה לשלם לו והוא גם צריך להראות נכונות להישאר.

השאלה אם באמת הייתה.

כל פעם שיש איזה מחלוקת בקהל צצים פה כל אלה שבאופן קבוע מטנפים על הארגון ובביקורת לא עניינית.

גם אם יש חילוקי דעות, תכבדו את האנשים שמקריבים מהחיים שלהם עבור הקבוצה הרבה יותר ממה שאתם עושים.

זה מזכיר את היוזרים הקבועים שמגיבים פה אחרי הפסדים וכישלונות.

כל פעם שיש איזה מחלוקת בקהל צצים פה כל אלה שבאופן קבוע מטנפים על הארגון ובביקורת לא עניינית.

גם אם יש חילוקי דעות, תכבדו את האנשים שמקריבים מהחיים שלהם עבור הקבוצה הרבה יותר ממה שאתם עושים.

אין קשר, הפעם מי שמבקר, מבקר בצדק.

כל פעםלא משנה איזו החלטה הזויה הארגון מוציא אתה בא ומבקר את המבקרים. ואלו שמבקרים הפעם הם יוזרים וותיקים וקבועים.

הצעד שהארגון עושה היום, לא מייצג את הלך הרוח של המועדון בשנים האחרונות. אתם, שנלחמתם שנים על גבי שנים כדי להחזיר את המועדון למקום הראוי לו, הולכים לעשות את הצעד הכי מטומטם ומנותק מהמציאות. ערן זהבי מבחינתי הוא השחקן הטוב ביותר בכל הזמנים, אני לא אצא כנגד המועדון בשל שחקן כזה או אחר. אם ערן רוצה להישאר, אף אחד לא ימנע זאת ממנו והוא יקבל שדרוג כלכלי. הוא עצמו חשף בראיון שג'ורדי אמר לו שאין בכלל על מה לדבר ושלא יחשוב על עזיבה, הגיעה הצעת ענק והוא רוצה לקחת אותה. כל אוהדי מכבי צריכים לפרגן לו על כך. להפגין כנגד המועדון שלא עושים מספיק להשאיר את זהבי? תתביישו.

אין שום קשר בין מה שאמרת למה שקורה בפועל. הגבת בצורה מתגוננת ומטופשת כי לא היה לך מה לומר בנושא. לפעמים נדמה שהארגון מחפש בכוח לייצר באזז, אז דחיל ראבק.

תגובה שלי מהנושא של המחאה של הארגון מול פורטו. מספיק ענייני?

ארגון אוהדים, בפרט ארגון שקם כאירגון מאוחד ויחיד ובחסות ההנהלה, אמור לייצג את כלל האוהדים ומעבר לעידוד ותפאורה לדאוג לזכויותיהם.

האירגון הצעיר למוד מחאות ומאבקים מהרגע שקם.

נגד ההנהלה, נגד הקהל הרחב וכפוי הטובה, נגד הערבים והפליטים, נגד אקסים של הפועל, נגד המשטרה.

אף על פי כן, הארגון שמשתמש במאבקים ובמחאות כחלק מהשגרה לא נאבק אפילו פעם אחת עבור הקהל הרחב.

לא בהידברות למציאת שיטת מכירת כרטיסים יותר טובה (פרידה מלאן), לא להידברות על הקמת מערך האוהד המתמיד שיתן קדימות לכרטיסים, לא בהשארת משחקי ליגת האלופות בבלומפילד.

הגענו למצב שמצד אחד אחרי שנים רבות יש סוף סוף למכבי בעל בית רציני והנהלה מתפקדת, שגם אם היא לא חפה מטעויות, עדיין זוכה לאמון ולקונצנזוס מוחלט מהקהל שמאמין ברצונה וביכולתה להצעיד את המועדון למחוזות חסרי תקדים בכדורגל הישראלי.

ומצד שני יש לנו ארגון שבמכוון או לא, עושה כל שביכולתו כדי להרחיק מממו את הקהל הרחב.

מהחולצות השחורות, דרך גיבוי ותמיכה בפעולות שפוגעות כלכלית בקבוצה (אבוקות, גזענות), חשאיות וחוסר אמון בקהל (אי פרסום הודעות, חזון ומטרות ועד להודעות "אפסים כפויי טובה" בפורום וקללות במגרש) ועוד.

אז כשיש לנו ארגון שלא רק שלא נלחם עברונו, אלא נלחם בנו ומצטייר כאלים ופוגע בקבוצה, ומצד שני סוף סוף יש לנו בעלים שאנחנו מודים בכל רגע שבחר משום מה להציל את הקבוצה ורוצים לגרום לו להישאר פה לנצח, זה לא מפתיע איזה צד אנחנו בוחרים.

וככל שהנתק ימשיך הארגון יתנדף ולאף אחד לא יהיה אכפת.

אתם עומדים בפני נקודת מפנה, מעולם לא זכור לי יחס כזה רע בין כמות המתנגדים לתומכים.

תחשבו על שינוי הגישה לטובת מכבי, לטובת הקהל הרחב ולטובתכם. בסדר הזה. כי רק שתפנימו שזה סדר החשיבות המצב ישתפר.

ודבר אחרון שיש לי להגיד זה כל הכבוד לפאנטיקס.

צודקים או לא, זה יותר מלגיטימי בעניי שארגון אוהדים יביע עמדה על משהו שהולך להשפיע עלינו באופן ישיר בעונות הבאות, ארגון הוא לא רק ועדת קישוט.

אפשר להביע דעה וזה לא בהכרח שם אותם כנגד המועדון או הבעלים (וזאת הדה-לגיטמציה שאתם עושים להם שלא בצדק)

אוהד הוא קודם כל אוהד שרוצה קבוצה טובה ומנצחת.

בפורום הזה יש הרגשה שאנשים אוהדים ניהול וחשבון בנק - שמים מיליון ואחד שיקולים לפני הצלחת הקבוצה.

לדעתי...זה מאוד קל לעשות את זה עכשיו, שכל מה שיש לכם בזיכרון זה קבוצה מצויינת עם זהבי, אבל בעוד כמה חודשים שחלילה המצב יהיה חרבנה הדיבורים יהיו אחרים הרי,

ואז ....יהיה מאוחר מדי.

רק תזכרו שהניהול של מכבי חיפה מצויין והם קבוצה סופר יציבה פיננסית, אבל הייתם מתחלפים עם האוהדים שלהם ?

מתישהו יפול לכם האסימון שכדורגל מנצחים שחקנים מיוחדים ולא מנהלים ודירקטורים.

או שלך יפול האסימון שקבוצות מנצחות נבנות ע''י אנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים ולא ע''י אוהדים חסרי מושג.

ודבר אחרון שיש לי להגיד זה כל הכבוד לפאנטיקס.

צודקים או לא, זה יותר מלגיטימי בעניי שארגון אוהדים יביע עמדה על משהו שהולך להשפיע עלינו באופן ישיר בעונות הבאות, ארגון הוא לא רק ועדת קישוט.

אפשר להביע דעה וזה לא בהכרח שם אותם כנגד המועדון או הבעלים (וזאת הדה-לגיטמציה שאתם עושים להם שלא בצדק)

אוהד הוא קודם כל אוהד שרוצה קבוצה טובה ומנצחת.

בפורום הזה יש הרגשה שאנשים אוהדים ניהול וחשבון בנק - שמים מיליון ואחד שיקולים לפני הצלחת הקבוצה.

לדעתי...זה מאוד קל לעשות את זה עכשיו, שכל מה שיש לכם בזיכרון זה קבוצה מצויינת עם זהבי, אבל בעוד כמה חודשים שחלילה המצב יהיה חרבנה הדיבורים יהיו אחרים הרי,

ואז ....יהיה מאוחר מדי.

רק תזכרו שהניהול של מכבי חיפה מצויין והם קבוצה סופר יציבה פיננסית, אבל הייתם מתחלפים עם האוהדים שלהם ?

מתישהו יפול לכם האסימון שכדורגל מנצחים שחקנים מיוחדים ולא מנהלים ודירקטורים.

הצעד שהארגון עושה היום, לא מייצג את הלך הרוח של המועדון בשנים האחרונות. אתם, שנלחמתם שנים על גבי שנים כדי להחזיר את המועדון למקום הראוי לו, הולכים לעשות את הצעד הכי מטומטם ומנותק מהמציאות. ערן זהבי מבחינתי הוא השחקן הטוב ביותר בכל הזמנים, אני לא אצא כנגד המועדון בשל שחקן כזה או אחר. אם ערן רוצה להישאר, אף אחד לא ימנע זאת ממנו והוא יקבל שדרוג כלכלי. הוא עצמו חשף בראיון שג'ורדי אמר לו שאין בכלל על מה לדבר ושלא יחשוב על עזיבה, הגיעה הצעת ענק והוא רוצה לקחת אותה. כל אוהדי מכבי צריכים לפרגן לו על כך. להפגין כנגד המועדון שלא עושים מספיק להשאיר את זהבי? תתביישו.

אין שום קשר בין מה שאמרת למה שקורה בפועל. הגבת בצורה מתגוננת ומטופשת כי לא היה לך מה לומר בנושא. לפעמים נדמה שהארגון מחפש בכוח לייצר באזז, אז דחיל ראבק.

יש לי את מלוא הכבוד אליך, אבל בשיא הכנות, אני לא מאמין לך.

אתה אולי מגבה את המעודון היום, וכרגע לא מוכן לצאת נגד המועדון בשביל שחקן (אגב...לצאת נגד החלטה זה לא לצאת נגד המועודן)

אבל בנינו, אם עכשיו יגיעו שנתיים שלוש רעות (ושוב, אני לא מאחל לנו את זה - אני מדבר תיאורטית לגמרי) הרי כולם יתהפכו בסוף נגד ההנהלה בהדרגה.

כי אלו החיים וככה זה מתנהל.

וכל אחד ימצא את קו פרשת המים שלו על מנת לצאת כנגד... ויסביר למה עכשיו הגיעו מים עד נפש..

אחד יגיד המנויים, אחד יגיד הרכש, שלישי יגיד כוסילמלם...

בקיצור ממה אני מבין יש 2 אופציות:

1- ההצעה מסין לא הייתה אמיתית והיתה כאן קומבינה של זהבי לסחוט כסף עם חוזה מנופח עוד יותר

2- ההצעה מסין אמיתית וזהבי מעולם לא חשב לקחת אותה ומשתמש בה (ובקהל) כדי לסחוט כסף עם חוזה מנופח יותר

או שלך יפול האסימון שקבוצות מנצחות נבנות ע''י אנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים ולא ע''י אוהדים חסרי מושג.

האסימון הזה לא ייפול לי.

כי אני רומנטיקן של המשחק בניגוד לטכנוקרטים של המשחק, כמוך.

כן, יש קבוצות עם שחקנים נהדרים שמנוהלות לא טוב וכושלות, אבל אין קבוצות שמנוהלות טוב ללא שחקנים מצויינים שמצליחות.

אנשים עם חליפות לא מבקיעים שערים ולא זוכים בתארים.

ארסנל קבוצה שמנוהלת באופן מדהים, ולא רלוונטית לכלום מאז שהיא מכרה את כוכביה.

ניהול לא מחליף שחקנים.

עירוני ק"ש מנוהלת מצוין. אבל עונה אחת כמעט זכו באליפות ובזאת שאחריה כמעט ירדו ליגה. הניהול אותו ניהול. מה בכל זאת השתנה ?

ניהול זה דבר חשוב, אבל לא יותר חשוב משחקנים.

יש לי את מלוא הכבוד אליך, אבל בשיא הכנות, אני לא מאמין לך.

אתה אולי מגבה את המעודון היום, וכרגע לא מוכן לצאת נגד המועדון בשביל שחקן (אגב...לצאת נגד החלטה זה לא לצאת נגד המועודן)

אבל בנינו, אם עכשיו יגיעו שנתיים שלוש רעות (ושוב, אני לא מאחל לנו את זה - אני מדבר תיאורטית לגמרי) הרי כולם יתהפכו בסוף נגד ההנהלה בהדרגה.

כי אלו החיים וככה זה מתנהל.

וכל אחד ימצא את קו פרשת המים שלו על מנת לצאת כנגד... ויסביר למה עכשיו הגיעו מים עד נפש..

אחד יגיד המנויים, אחד יגיד הרכש, שלישי יגיד כוסילמלם...

אני חושב שג'ורדי כבר שנתיים וחצי לא פוגע בכלום ושהארכת החוזה שלו הייתה טעות.

אז אני מתמרמר בפורום וכותב את דעתי וזהו.

לא הולך להפגין בק"ש.

גם אם הקבוצה מצליחה וגם אם לא האוהדים לא אמורים לנהל את הקבוצה. זה הכל.

בקיצור ממה אני מבין יש 2 אופציות:

1- ההצעה מסין לא הייתה אמיתית והיתה כאן קומבינה של זהבי לסחוט כסף עם חוזה מנופח עוד יותר

2- ההצעה מסין אמיתית וזהבי מעולם לא חשב לקחת אותה ומשתמש בה (ובקהל) כדי לסחוט כסף עם חוזה מנופח יותר

ההצעה מסין אמיתית. המאמן שלהם התראיין ואמר שהם עוקבים אחרי ערן הרבה זמן.

ערן מנצל את ההצעה הסינית כל כך, שהוא בשבוע הבא נוסע לחתום שם.

ההצעה מסין אמיתית. המאמן שלהם התראיין ואמר שהם עוקבים אחרי ערן הרבה זמן.

ערן מנצל את ההצעה הסינית כל כך, שהוא בשבוע הבא נוסע לחתום שם.

נחכה ונראה אם הוא באמת ייסע

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.