Jump to content

הפוסט של הפנאטיקס בעניין זהבי

Recommended Posts

בוא נגיד שאם מיץ לא מבסוט מזהבי כמו שאתה אומר זה אומר שזהבי לא ימשיך פה בכל מצב, כי גולדאהר, בניגוד ללוני, לא סופר את הקהל, ותרגילים כאלה (לכאורה) לא יעבדו עליו...

זו דעתי האישית, דעתך לדוגמא היא שגולדהאר לא סופר את הקהל אם גם הארגון היה חושב כך היה מוותר על ההפגנה. אני כמו הארגון, חושב שתמיד סופרים את הקהל. אבל אני חושב שלא הארגון אשם בזה שמיצ׳ יתבאס על ערן, אלא ערן בעצמו בשתיקתו ואם הארגון היה רוצה בהצלחת ההפגנה, הוא צריך ללחוץ על ערן לפחות לשחרר הודעת שקר כלשהו שהוא נגדה או משהו, קצת פוליטיקה כמו שנמני אז ביקש לא לעשות מחאות וכו׳. ולו רק בשביל להסיר את הספק שהוא הטריגר של ההפגנה ולהפוך אותה לאותנטית.

היו מפגינים על ביזיון המנויים זה הרבה יותר חשוב לדעתי מהפגנה שסתם תביך אותם ואותנו

זה בדיוק למה הם כבר לא ארגון אוהדים

את האמת, יותר ממה שמפריעה לי מהות המחאה (כי וואלה זה זהבי, טבעי שרוצים שישאר) מפריעה לי הדרך השגויה שהפנאטיקס נוקטים בה שוב ושוב.

מצד אחד ממדרים את הקהל ומשאירים אותו באפלה, ומצד שני מצפים שיבואו היום 500 חיילים לקש. היו ימים שהודעה לקונית של השחקן הייתה מוציאה 1000 בהתראה של יום.

ראבק אתם אמורים להנהיג את הקהל, תעשו את זה

מקטינים את עצמם ומקטינים את הכוח של הקהל פעם אחרי פעם.

(ולא, אני לא חושב שהקהל צריך כוח בשביל עניינים כאלה או עניינים מקצועים כלשהם, אבל יש מקומות שהוא בהחלט הכרחי)

מעניין כמה יבואו היום

לא הבנתי על מה הדיון בכלל.

לזהבי יש חוזה יקר להרבה שנים במכבי.

זהבי הביא הצעה וביקש לעזוב, לפי פרסומים, טס עד לקנדה בשביל לבקש אישית ממיטש לעזוב.

זהבי התחרט ורוצה להישאר? בכיף. לא מאמין שמישהו מונע ממנו.

זו דעתי האישית, דעתך לדוגמא היא שגולדהאר לא סופר את הקהל אם גם הארגון היה חושב כך היה מוותר על ההפגנה. אני כמו הארגון, חושב שתמיד סופרים את הקהל. אבל אני חושב שלא הארגון אשם בזה שמיצ׳ יתבאס על ערן, אלא ערן בעצמו בשתיקתו ואם הארגון היה רוצה בהצלחת ההפגנה, הוא צריך ללחוץ על ערן לפחות לשחרר הודעת שקר כלשהו שהוא נגדה או משהו, קצת פוליטיקה כמו שנמני אז ביקש לא לעשות מחאות וכו׳. ולו רק בשביל להסיר את הספק שהוא הטריגר של ההפגנה ולהפוך אותה לאותנטית.

אם גולדאהר או ג'ורדי היו שמים על הקהל הם היו מבקשים מערן להוציא הודעה כזאת, ואני מבטיח לך שהוא היה מוציא.

הקהל זה כמו התקשורת מהמבט של מכבי, נותנים להם לעשות את הספקולציות שלהם ולהמציא את השטויות שלהם.

איבדו אותי מהרגע שפעם רשמתי ביקורת עניינית באיזה בפוסט שלהם ובתגובה חסמו אותי חלקית מהדף שלהם.

לפני שהם מדברים על סתימת פיות ו"אכלו לי שתו לי", שיעשו בדק בית.

את האמת, יותר ממה שמפריעה לי מהות המחאה (כי וואלה זה זהבי, טבעי שרוצים שישאר) מפריעה לי הדרך השגויה שהפנאטיקס נוקטים בה שוב ושוב.

מצד אחד ממדרים את הקהל ומשאירים אותו באפלה, ומצד שני מצפים שיבואו היום 500 חיילים לקש. היו ימים שהודעה לקונית של השחקן הייתה מוציאה 1000 בהתראה של יום.

ראבק אתם אמורים להנהיג את הקהל, תעשו את זה

מקטינים את עצמם ומקטינים את הכוח של הקהל פעם אחרי פעם.

(ולא, אני לא חושב שהקהל צריך כוח בשביל עניינים כאלה או עניינים מקצועים כלשהם, אבל יש מקומות שהוא בהחלט הכרחי)

מעניין כמה יבואו היום

שורה תחתונה? אם יבואו 5000 ״מביכים״ כמו שכתבתם. הוא ישאר. וכולכם תהיו מבסוטים.. הכל תלוי בכם. כמה אתם רוצים את זהבי. אני בשביל נמני הזמנתי טיסה מהרגע להרגע בשביל לשאוף עשן צמיגים שרופים בקרית שלום. הפגנה צודקת לא צודקת כפויי טובה לא כפויי טובה, אם גולדהאר ישאיר אותו גם אם ממניעים לא טהורים. כולכם תהיו מאושרים.. מה חשוב יותר מלקוח מרוצה?

אם גולדאהר או ג'ורדי היו שמים על הקהל הם היו מבקשים מערן להוציא הודעה כזאת, ואני מבטיח לך שהוא היה מוציא.

הקהל זה כמו התקשורת מהמבט של מכבי, נותנים להם לעשות את הספקולציות שלהם ולהמציא את השטויות שלהם.

אל תבטיח לי דברים שאתה לא יכול לקיים.

חוץ מזה, זה אמור לבוא מערן עצמו, מכבי לא ממש לא צריכה לבקש. ההפגנה היא נגדה והיא צריכה להפגין עצמה, לא להתחנן.

בכלל, לדעתי זה היה עושה שירות טוב לערן לארגון ולהצלחת ההפגנה אם היה משחרר הודעה כזו. מצד שני, יכול להיות שהמבולבלים לא היו מגיעים , לבקשת ערן.

הפוליטיקה בגרוש בשיאה, אני מת על זה

שורה תחתונה? אם יבואו 5000 ״מביכים״ כמו שכתבתם. הוא ישאר. וכולכם תהיו מבסוטים.. הכל תלוי בכם. כמה אתם רוצים את זהבי. אני בשביל נמני הזמנתי טיסה מהרגע להרגע בשביל לשאוף עשן צמיגים שרופים בקרית שלום. הפגנה צודקת לא צודקת כפויי טובה לא כפויי טובה, אם גולדהאר ישאיר אותו גם אם ממניעים לא טהורים. כולכם תהיו מאושרים.. מה חשוב יותר מלקוח מרוצה?

הסיפור בין נמני לזהבי שונה לגמרי. אם את נמני זרקו מהמועדון בגלל חוזה אז זהבי עוזב אותו בשביל חוזה חלומות וגם המועדון מקבל הרבה כסף בשביל זה. גם אי אפשר להשוות בין הזמנים של אז והיום ואת חוסר האמונה המוחלט שהיה בין כל גורמי הקהל למערכת.

חשבתי שגם למדנו את הלקח ששחקן לא יכול להיות מעל המועדון כנראה שטעיתי

אל תבטיח לי דברים שאתה לא יכול לקיים.

חוץ מזה, זה אמור לבוא מערן עצמו, מכבי לא ממש לא צריכה לבקש. ההפגנה היא נגדה והיא צריכה להפגין עצמה, לא להתחנן.

בכלל, לדעתי זה היה עושה שירות טוב לערן לארגון ולהצלחת ההפגנה אם היה משחרר הודעה כזו. מצד שני, יכול להיות שהמבולבלים לא היו מגיעים , לבקשת ערן.

הפוליטיקה בגרוש בשיאה, אני מת על זה

ואם ערן החליט שהוא לא רוצה לדבר בכלל?! כמו שהוא עושה עד עכשיו?! בלי קשר אם זה נכון או לא, הוא מתעסק בחתימה שם וזהו, עד אז הוא לא הולך לדבר, עדיין לא מובן לך?!

לא הבנתי על מה הדיון בכלל.

לזהבי יש חוזה יקר להרבה שנים במכבי.

זהבי הביא הצעה וביקש לעזוב, לפי פרסומים, טס עד לקנדה בשביל לבקש אישית ממיטש לעזוב.

זהבי התחרט ורוצה להישאר? בכיף. לא מאמין שמישהו מונע ממנו.

שאלת מה הטריגר ועל מה הדיון.

בכירים בארגון כתבו שמכבי לא עושה את מירב המאמצים בכדי להשאירו, שאין מה לעשות וערכו עלה בעשרות מונים אחרי העונה האחרונה. כך שהדיון הוא האם צריך לפתוח לו את החוזה ולנסות להשאירו או שלא כאשר כביכול זהבי כלל לא חלק מהתמונה.

ואם ערן החליט שהוא לא רוצה לדבר בכלל?! כמו שהוא עושה עד עכשיו?! בלי קשר אם זה נכון או לא, הוא מתעסק בחתימה שם וזהו, עד אז הוא לא הולך לדבר, עדיין לא מובן לך?!

חחח לך זה מובן, מנגד אני מציב לך עובדה. ההפגנה הזו לא עושה לו שירות טוב נקודה. אתה יכול לנסות לשכנע אותי, אבל אני חושב שאני ממש לא לבד. אולי הוא באמת תמים והחליט שהוא לא רוצה לדבר, אבל המציאות מכתיבה לפעמים תגובות. הוא חייב להגיב, אחרת הוא נפגע, אין מה לעשות.

בכירים בארגון כתבו שמכבי לא עושה את מירב המאמצים בכדי להשאירו, שאין מה לעשות וערכו עלה בעשרות מונים אחרי העונה האחרונה. כך שהדיון הוא האם צריך לפתוח לו את החוזה ולנסות להשאירו או שלא כאשר כביכול זהבי כלל לא חלק מהתמונה.

וממי הם קיבלו את המידע הבטחוני הרגיש הזה? מערן בעצמו? מרונן קצב? משי?

לא שאלתי על מה הדיון. אמרתי שאין סיבה לדיון.

יש לו חוזה.

הוא רוצה להישאר? אף אחד לא ינדה אותו.

וממי הם קיבלו את המידע הבטחוני הרגיש הזה? מערן בעצמו?

לא יודע. אבל גם בהודעה הרשמית שהוציאו הם ציטטו את ערן לא?

בכל מקרה, גם אם לא מערן, יכול להיות שפשוט כך הם מרגישים וזו זכותם. וואלה אני הראשון שיפגין נגד קרויף, גם אני לא אזכה לחיבוק כאן בפורום כנראה.

לא יודע. אבל גם בהודעה הרשמית שהוציאו הם ציטטו את ערן לא?

בכל מקרה, גם אם לא מערן, יכול להיות שפשוט כך הם מרגישים וזו זכותם. וואלה אני הראשון שיפגין נגד קרויף, גם אני לא אזכה לחיבוק כאן בפורום כנראה.

תענה לי על שאלה פשוטה.

אם אתה בנעליים של מיץ' עכשיו, אתה נותן לזהבי חוזה של 2.5 מיליון יורו?

לא שאלתי על מה הדיון. אמרתי שאין סיבה לדיון.

יש לו חוזה.

הוא רוצה להישאר? אף אחד לא ינדה אותו.

אני מסכים לגמרי.

אבל אם הוא רוצה לעזוב, זה בגלל כסף כמובן וזה ברור ומובן.

אז מכבי תמיד יכולה לנסות להשוות, תמיד יהיה מקום לדיון האם יש לשמור על השחקן או לא. המצב הוא שזהבי לא רוצה לעזוב את מכבי, הוא רוצה להרוויח יותר.

על הנייר? אפשר לשלם לו את השכר של יצחקי, בבסט וסה והיכולת שלנו לא תפגע.

תענה לי על שאלה פשוטה.

אם אתה בנעליים של מיץ' עכשיו, אתה נותן לזהבי חוזה של 2.5 מיליון יורו?

אני?!?!? אתה באמת שואל אותי?!?!??! חחחחח

המצב הוא שזהבי לא רוצה לעזוב את מכבי,

זה לא נכון.

אם הוא לא רוצה לעזוב הוא לא חייב לעזוב.

כן. כי זה עניין של כסף הרי.

הבעיה שאותם אנשים שאומרים שמכבי "לא עושה מספיק כדי להשאיר את ערן", לא מבנים את ההשלכות הבלתי הפיכות של חוזה עם שכר מפלצתי כזה מבחינת הקבוצה.

זה לא נכון.

אם הוא לא רוצה לעזוב הוא לא חייב לעזוב.

מי כמוך תמיד טוען שהאמת היא איפשהו באמצע.

זהבי רוצה להרוויח הרבה כסף, ואם אתה מתעקש לצבוע את הדיון בשחור ולבן, אז הוא לא רוצה לעזוב, הוא רוצה להרוויח יותר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.