Jump to content

הפוסט של הפנאטיקס בעניין זהבי

Recommended Posts

משעמם לכתבים על איזה הפגנה הם מדברים אולי הם מארגנים הפגנה ערן זהבי יש אוהדים כמוני וכמו עוד כמה פה שחושבים ששווה להשאיר את ערן גם במחיר של 2 מיליון יורו לעונה ה8 מיליון יורו שנקבל עליו לא שווים כי אין שחקנים בשוק שיכולים להחליף אותו את מי תביאו את אצלי עטר מי יש להביא זרים על זר איכותי תשלם אותו סכום ומי יודע מה הוא יביא איתו

לאנשים פה יש דמיון מפותח וכושר שכנוע עצמי מרשים.

ערן, במענק החתימה, ירוויח כמו כל שכר השחקנים בהפועל העונה. וזה רק ההסיפתח.

ערן בצדק מבחינתו, רוצה לעשות לביתו.

כל השאר זה הזיות של אנשים שקשה להם לשחרר.

אף אחד לא מאשים את ערן, הוא קיבל הצעה על הגבול הבלתי הגיונית, אין פה אחד שלא מבין את הרצון שלו לעזוב. אם הוא רוצה להישאר, אנחנו נהיה הכי מאושרים בעולם. אם צריך לנפח לו את השכר עוד יותר ממה שהוא גם ככה מנופח? אולי הוא שווה את זה, אבל זה לא בריא לקבוצה גם מבחינה חברתית וגם מבחינת הפייר-פליי...

מי שהולך להפגנה הזאת הוא אידיוט, יש לכם מנג'ר ובעלים שהם 30 רמות מעל הליגה הזאת, והם עושים הכל אבל הכל לטובת הקבוצה, אתם לא חושבים ש 8 מיליון יורו על שחקן ישראלי יעשה פלאים למועדון כמו מכבי ? עזבו את זה שהכסף נכנס לקופה, תחשבו עתידית, תחשבו על קבוצות כמו פורטו ואייאקס שהמכירות הללו בנו אימפריה !! אתם לא מבינים שיש למועדון שלכם חזון? הוא רוצה להיות אימפריה לא רק בקנה מידה ישראלי, והמכירה המטורפת של זהבי בסכום הענקי הזה הוא ספתח לבאות ! מי מכם חלם אי פעם ששחקן כמו ראיקוביץ יבוא לכאן ?

IN JORDI WE TRUST

חאלס להיות ילדים קקה

בעניי יותר הזוי שכאשר הגיעה ההצעה הראשונה מסין, מכבי הוציאה תוך שעה לכל הכתבים שדחו את ההצעה והציעו לזהבי חוזה חדש - הרי תמיד מכבי מתנהלת בשקיפות מלאה מול התקשורת...)

אבל מרגע שהגיעה ההצעה השנייה, פתאום מכבי לא מציעה לערן חוזה חדש כי היא מבינה שהיא לא יכולה להתחרות בהצעה הסינית.

אבל מה הבעיה ?..., שבין ההצעה הראשונה של הסינים למכבי וההצעה השנייה של הסינים למכבי, ההצעה לערן נשארה זהה.

אז מה גרם למכבי לחשוב בפעם הראשונה שההצעה שלה לערן (שפורסמה בכל האתרים בשונה מהפעמים הקודמת שהכל נעשה בשקט) תשכנע אותו להישאר, אבל בפעם השנייה להפנים שאין שום סיכוי להשאיר אותו אל מול ההצעה הסינית (שלא באמת השתנתה מבחינתו)

וואלה, קרא לי הזוי עד מחר..

בעניי היה פה משחק משא ומתן מול הסינים מההתחלה. מכבי לא באמת ניסתה להשאיר את ערן בכל הכוח, אלא בעיקר ניסתה להוציא מהסינים כמה שיותר כסף.

כי כשמכבי כן ניסתה להשאיר את ערן בעבר, זה לא קרה או פורסם בתקשורת.

כי כשמדברים בתקשורת, לא מדברים אל השחקן, אלא אל האוהדים

אין לי הסבר אחר להתנהלות הזאת. אבל בסדר, מכבי טובים בספינים...

אגב ראית את הראיון של ראייקו שלשום ?....ווואלה הבנאדם יודע אנגלית אש !!

אף אחד לא מאשים את ערן, הוא קיבל הצעה על הגבול הבלתי הגיונית, אין פה אחד שלא מבין את הרצון שלו לעזוב. אם הוא רוצה להישאר, אנחנו נהיה הכי מאושרים בעולם. אם צריך לנפח לו את השכר עוד יותר ממה שהוא גם ככה מנופח? אולי הוא שווה את זה, אבל זה לא בריא לקבוצה גם מבחינה חברתית וגם מבחינת הפייר-פליי...

יש פה רמיזות לא הגיוניות ולא הוגנות כלפי מכבי.

אני בטוח שעשו ככל שיכלו על מנת שימשיך.

הפערים פשוט ענקיים לסגירה.

בעניי יותר הזוי שכאשר הגיעה ההצעה הראשונה מסין, מכבי הוציאה תוך שעה לכל הכתבים שדחו את ההצעה והציעו לזהבי חוזה חדש (והרי תמיד מכבי מתנהלת בשקיפות מול התקשורת...)

אבל מרגע שהגיעה ההצעה השנייה, פתאום מכבי לא מציעה לערן חוזה חדש כי היא מבינה שהיא לא יכולה להתחרות בהצעה הסינית.

אבל מה הבעיה ?..., שבין ההצעה הראשונה של הסינים למכבי וההצעה השנייה של הסינים למכבי, ההצעה לערן נשארה זהה.

אז מה גרם למכבי לחשוב בפעם הראשונה שההצעה שלה לערן תשכנע אותו להישאר, אבל בפעם השנייה להפנים שאין שום סיכוי להשאיר אותו אל מול ההצעה הסינית (שלא באמת השתנתה מבחינתו)

בעניי היה פה משחק משא ומתן מול הסינים מההתחלה. מכבי לא באמת ניסתה להשאיר את ערן בכל הכוח, אלא בעיקר ניסתה להוציא מהסינים כמה שיותר כסף.

לא מצליח להבין מה רע בזה שמכבי מנסה להוציא כמה שיותר מהעסקה הזאת? הם הציעו לערן חוזה משודרג, לא מספיקכ די לשכנע אותו להישאר? חבל מאוד. מוות למועדון? כנראה שלא...

בעניי יותר הזוי שכאשר הגיעה ההצעה הראשונה מסין, מכבי הוציאה תוך שעה לכל הכתבים שדחו את ההצעה והציעו לזהבי חוזה חדש - הרי תמיד מכבי מתנהלת בשקיפות מלאה מול התקשורת...)

אז מה גרם למכבי לחשוב בפעם הראשונה שההצעה שלה לערן תשכנע אותו להישאר, אבל בפעם השנייה להפנים שאין שום סיכוי להשאיר אותו אל מול ההצעה הסינית (שלא באמת השתנתה מבחינתו)

אין לי מושג(וגם לך לא) מה בדיוק היה שם.ערן טס לקנדה על מנת לשכנע את מיטש לתת לו ללכת.

אם כבר ערן רוצה ללכת, אז מה הבעיה בלמקסם את הכסף עבורו? בידיעה שערן החליט ומכבי לא תעמוד בדרכו בהצעה בסדר גודל כזה? אז שיחקו קצת פוקר.

בשורה התחתונה- ערן החליט.

הארגון הוציא הודעה של יום ושעה להפגנה? למה סתם לאכול את מה שהכתבים מנסים להאכיל אותנו כולה העלו פוסט שזה לא עובר חלק אם זה שערן עוזב את מכבי גם לי זה לא עובר חלק וזה רק יאמר לזכותו את כל רגעי האושר שהוא נתן לנו קשה לוותר על זה וכל ההתנהלות אם הרכש לא מוסיפה לנו שקט

אין לי מושג(וגם לך לא) מה בדיוק היה שם.ערן טס לקנדה על מנת לשכנע את מיטש לתת לו ללכת.

אם כבר ערן רוצה ללכת, אז מה הבעיה בלמקסם את הכסף עבורו? בידיעה שערן החליט ומכבי לא תעמוד בדרכו בהצעה בסדר גודל כזה? אז שיחקו קצת פוקר.

בשורה התחתונה- ערן החליט.

א. נכון. אין לנו מושג. לכן תרשה לי מראש להוציא מהויכוח את הנרטיב שפורסם שערן טס לקנדה לבקש ממיטש שחרור...

ב.איך שאני מבין את ההתנהלות (שהכל נעשה בתקשורת בניגוד לבעבר) מראש הפעם מכבי רצתה למכור. ולכן לא הלכה עד הקצה.

ג. ערן החליט זה בטוח. השאלה אם הצעה אחרת ממכבי לא הייתה מייצרת לו אופציה להחלטה אחרת.

תשאל את עצמך איך פעמיים מכבי הצליחה לסגור עם ערן בשקט (למרות הצעות שהיו על השולחן ולא פורסמו) ופתאום מגיעה הצעה, מפורסמת תוך שעה, כולל הדחייה של מכבי והפיצוי לערן.

בעניי...ספין מארץ הספינים.

אגב, שים לב גם לזה שצצו המון ידיעות על כך שאולי ההצעה הסינית היא פקטיבית וזה משחק של הסוכן של ערן שעומד מאחורי הפרסומים.

כלל ראשון בפוליטיקה שלמדתי, כשאתה מוציא ספין, אתה תמיד מוציא מסך עשן שלא יקשר אותו ישירות אליך.

לא מצליח להבין מה רע בזה שמכבי מנסה להוציא כמה שיותר מהעסקה הזאת? הם הציעו לערן חוזה משודרג, לא מספיקכ די לשכנע אותו להישאר? חבל מאוד. מוות למועדון? כנראה שלא...

כי בעניי ההצעה לא היייתה אמיתית.

זאת הייתה הצעה תקשורתית (ממתי הצעות אמיתיות של מכבי מתפרסמות בתקשורת?)

אל מול הסכומים שהסינים הציעו, אתה באמת חושב שמכבי האמינו שעוד 300 אלף יורו ישכנעו אותו להישאר ?

ואני ההזוי...

אל מול הסכומים שהסינים הציעו, אתה באמת חושב שמכבי האמינו שעוד 300 אלף יורו ישכנעו אותו להישאר ?

ואני ההזוי...

מה זאת אומרת לא היתה אמיתית?

ואני ההזוי...

אתה שם לב למה שאתה רומז? והרי מקודם טענת שלא כתבת כלום נגד גולדהאר

ולמיטב זכרוני, כל עונה התפרסמו בתשורת הצעות חוזים של מכבי וזהבי. תרשה לי לקחת הימור פרוע ולומר שזה לא מגיע מהצד של מכבי.

א. נכון. אין לנו מושג. לכן תרשה לי מראש להוציא מהויכוח את הנרטיב שפורסם שערן טס לקנדה לבקש ממיטש שחרור...

ב.איך שאני מבין את ההתנהלות (שהכל נעשה בתקשורת בניגוד לבעבר) מראש הפעם מכבי רצתה למכור. ולכן לא הלכה עד הקצה.

ג. ערן החליט זה בטוח. השאלה אם הצעה אחרת ממכבי לא הייתה מייצרת לו אופציה להחלטה אחרת.

תשאל את עצמך איך פעמיים מכבי הצליחה לסגור עם ערן בשקט (למרות הצעות שהיו על השולחן ולא פורסמו) ופתאום מגיעה הצעה, מפורסמת תוך שעה, כולל הדחייה של מכבי והפיצוי לערן.

בעניי...ספין מארץ הספינים.

אגב, שים לב גם לזה שצצו המון ידיעות על כך שאולי ההצעה הסינית היא פקטיבית וזה משחק של הסוכן של ערן שעומד מאחורי הפרסומים.

כלל ראשון בפוליטיקה שלמדתי, כשאתה מוציא ספין, אתה תמיד מוציא מסך עשן שלא יקשר אותו ישירות אליך.

אני מתפלא עליך. איך אתה בכלל יכול להשוות הצעות קודמות לנוכחית? ברור שמכבי הצליחו בעבר, כי הפערים היו ניתנים לסגירה.

לערן בוודאי היתה הצעה נגדית ממכבי.אז? מה אתה לא מבין בחמישים מיליון שקל? במענק חתימה של עשרים? זה נו בריינר לאף אדם.

אם ערן ישאר(הלוואי) ואם לא- רק הוא מחליט. אין שום דבר מעבר לעובדה הזאת.

תיזכר בראיון עם יורדי מלפני חודשיים. אמר שם- כל קיץ ערן בא אלי והתלבט. אמרתי לו לא לפנות אלי בקיץ הזה.

זה נשמע לך שרוצים למכור?

סדר הגודל של ההצעה, טרף את כל הקלפים.בהתחלה לערן, ואחרי כן למכבי. שום דבר לא יכול להיות מושווה לזה. בלייף טיים שלנו,לא נחווה אקזיט כזה בכדורגל שלנו. זה חד פעמי לשחקן חד פעמי. זהו.

אני רוצה לנסות להבין את הספין

1- ערן זהבי גם בלי הצעה מסין היה דורש העלאה בשכר אחרי העונה הזאת ומגיע לו

2- הסוכן של זהבי הבין שרק דרך הצעה מקבוצה אחרת זהבי יכול לדרוש העלאה

3- הסוכן של זהבי מוצא קבוצת "קש" (סינים) שתראה עניין מזויף בשחקן

4- הקבוצה הסינית נותנת הצעה כספית מדהימה לערן זהבי ונחמדה למכבי תל אביב

5- הסינים ומכבי משחקים מי ממצמץ ראשון

6- הסינים ממצמצים ומצעים שמונה מליון על זהבי מכבי מקבלת את העסקה

7-מי שעשה פעם עסקים עם סינים יודע שאין להם מילה.

עכשיו רק צריך לסגור את הנושא שכר של ערן במכבי :)

אני טרול חחח

נ.ב

מזכיר קצת את התרגיל שנמני עשה ללוני שחזר מאתלטיקו מדריד

לא הגיע הזמן לשחרר?

לגמרי הגיע הזמן.

הדיבורים האלה רק משחירים מורשת מופלאה של שחקן ומועדון.כל כך הרבה כבוד יש בניהם וככה זה צריך להיות חקוק בזיכרון.

אף אחד פה לא מתעסק בדבר שצריך להתעסק בו .

כל הבלאגן נובע מחוסר ידע וחוסר החלטה. אם התהליך של מכבי מול הקבוצה הסינית נסגר וערן חתם על חוזה צריך להודיע שהוא נמכר וזהו.

לקבך החלטה ולא למשוך כל דבר שבועיים. גם החתמות שחקנים חדשים מושפעים מאוד מהסגירה של העזיבה של זהבי.

בהמשך להודעה שעלתה אתמול אנחנו פונים לאוהדי מכבי ת"א

הסיפור לא סגור וערן עוד לא הולך לשום מקום
אנחנו רוצים שהנהלת מכבי תשב עם ערן עוד פעם אחת לפני שהוא אורז מזוודה ונוסע

כל מי שאכפת לו ולא מוותר על ערן שיגיע מחר בשעה 19:00 לקרית שלום

שבת שלום לכולם

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.