Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

איך הפכו את ה"מכבי מזלזלים במפעל וחייבים להעלות את ההרכב החזק ביותר", ל"באר שבע חייביםלתת מנוחה לשחקנים וזו מסגרת לתת למחליפים לשחק"?

איזה יופי

אני לא יודע על מה יש לעבוד, מישהו שאני מכיר ועבד במערכת אמר לי את זה, וגם תיאר כל מיני דברים שהם מנסים לעשות, כמו למשל מייד אחרי שסופגים שולחים את הכדור לטב״ח כדי שיידהר אל תוך הרחבה וייפול כי לשופט פסיכולוגית קל יותר לשרוק לטובתם מייד אחרי שספגו (כמו שהיה בדרבי). לא יודע עד כמה זה נכון ויכול מאוד להיות שאלה סתם בלבולי מוח. אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שסחיטת פנדלים (גבוליים) זו אחת הדרכים העיקריות שלהם לנצח משחקים וזה כבר כמה שנים ברציפות. חבל מאוד שבאר שבע לא עושים עם זה כלום.

לא יודע מאיפה בכלל להתחיל...

לא יודע מאיפה בכלל להתחיל...

אני מעריץ כרגע את מי שאמר לו שאנחנו עובדים באימונים אחרי ספיגות על לשלוח את המוח לצלול ברחבה. חבל באמת שבאר שבע לא עובדים על צלילות, זה היה עוזר להם.

ארז נעמן :wub_anim: :

"גיא לוזון הגיע בטירוף, הביא קצב חדש לאימון"

גוטמן ישב בצד והשקיף על אימון הפועל ת"א לקראת הדרבי, שחקנים על המאמן: "יש הרגשה שהקבוצה נדבקה בטירוף שלו". שיש, ידין וניקוליץ' צפויים לפתוח

הכתבות בONE על הפועל והשינוי שהם עברו מאז שגיא לוזון נהיה מאמן פשוט מגוחכות, מעניין אם גם אוהדי הפועל עדיין מאמינים לכתלבי חצר שלהם.

לאנוס אותם בראשון

הכתבות בONE על הפועל והשינוי שהם עברו מאז שגיא לוזון נהיה מאמן פשוט מגוחכות, מעניין אם גם אוהדי הפועל עדיין מאמינים לכתלבי חצר שלהם.

לאנוס אותם בראשון

מאמינים. חבר מהעבודה אוהד הפועל אמר לי את אותם הדברים פחות או יותר.

ארז נעמן :wub_anim: :

"גיא לוזון הגיע בטירוף, הביא קצב חדש לאימון"

גוטמן ישב בצד והשקיף על אימון הפועל ת"א לקראת הדרבי, שחקנים על המאמן: "יש הרגשה שהקבוצה נדבקה בטירוף שלו". שיש, ידין וניקוליץ' צפויים לפתוח

LKING_KP37_165H_L_c.jpg מזכיר את גוטמן,לא ?67169359.png

באופן מפתיע גל שיש של דהאן מקבל מקום בהרכב עם הגעתו של לוזון.

לוזון גם החזיר לקבוצה את דודו ביטון שקודם הובהר לו שהוא לא בתוכניות המקצועיות העונה, הוא גם שחקן של דהאן. נראה כמה מהר הוא יגיע ל-11.

לאנוס אותם בראשון

מדהים כמה פעמים מצליחים לעבוד עליהם עם בדיוק אותו שקר.

מתי תגיע הכתבה על ״יש פה סגל לאירופה. האימונים במוטביציה מטורפת וברמה מהטופ העולמי, עזרא בנה בית כנסת ואלטמן פייטן תורן״?

החלום שלי זה שהפועל יבואו בטירוף ביום ראשון וישחקו פתוח והתקפי, מאוד מקווה שזה מה שלוזון מתכנן.

לדעתי אין שום סיכוי שזה יקרה.

אין אף קבוצה ישראלית היום שיכולה לשחק פתוח מול מכבי, אפילו באר שבע הגדולה שניצחה את אינטר בסאן סירו עדין לא שיחקה משחק אחד מולנו פתוח.

חוץ מזה, הוא יודע שתיקו יהיה הישג נהדר עבורו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.