Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

החברה עצמה של הפועל (וגם אחרות כמו מכבי) מאוגדות כחברה בע״מ רגילה, ולא כעמותה או חברה לתועלת הציבור. בפועל מה שמונע מאותן קבוצות להוציא כספים זו בקרת התקציבים

לא רלוונטי איך אתה מחזיק את המניות שלך בבעלות על הקבוצה. משנה הסטטוס של הקבוצה.

לדעתי הוא עושה את זה כי חברת קוסאמק הסינית גילתה שזה ייצור בעיות מיסוי ודיווח על הקומבינה שהם מנסים לעשות בבת ים.

4/9, איבדנו נקודות מול קבוצות כמו סכנין ובני יהודה.

מקווה מאוד שיהיה פה גרף שיפור, לפחות מול הקבוצות שאנחנו חייבים לנצח (מכבי ובאר שבע זה סיפור אחר).

דיבר עכשיו במסיבת העיתונאים הבחור שאחראי על הפן הכלכלי, שאלו אותו בכמה גדל הגירעון.

הוא אשכרה אמר שהגירעון גדל אבל שהם מנהלים אותו טוב. מדי פעם צצות בעיות או הפתעות כמו המשכורות, אבל שהם מנהלים את זה.

באיזה עולם אמירה כזו היא הגיונית? הוא הקשיב לעצמו? משכורות זו הפתעה \ בעיה?! מראה in a nutshell את הגישה שלהם. לא יאומן מה שהולך שם.

בחודשים האחרונים עשינו צעדים שלא כולם יודעים עליהם, אנחנו בהנהלה מודעים להם.

כל הכבוד שאתם מודעים לצעדים שאתם עושים!!

*כבירי אמר כמובן, לא אנריקה.

דיבר עכשיו במסיבת העיתונאים הבחור שאחראי על הפן הכלכלי, שאלו אותו בכמה גדל הגירעון.

הוא אשכרה אמר שהגירעון גדל אבל שהם מנהלים אותו טוב. מדי פעם צצות בעיות או הפתעות כמו המשכורות, אבל שהם מנהלים את זה.

באיזה עולם אמירה כזו היא הגיונית? הוא הקשיב לעצמו? משכורות זו הפתעה \ בעיה?! מראה in a nutshell את הגישה שלהם. לא יאומן מה שהולך שם.

טוב שהוא לא אמר אני לא יודע למה כל פעם שמגיע ה- 10 לחודש השחקנים מצפים לקבל כסף

רשימת התירוצים מ-1-10

1. זה חוב מתקופת טביב (גם אם למנדיונדו אין מושג מי זה).

2. יש בעיות טכניות של העברת כספים מחו"ל (פה זה לא שוק שחור).

3. מחכים לכסף של הסינים ולאצטדיון אז יהיה לנו תקציב של רבע מיליארד יאן.

4. זה השחקנים אשמים שהם לא משחקים טוב והם אלו שהכניסו אותנו למצב הזה.

5. אנחנו נמצאים כרגע בתהליך הבראה וזה לוקח זמן.

6. אין לנו מושג למה קייזרלסאוטרן האנטישמים כל הזמן מדברים איתנו על כסף

7. אנחנו מחכים למימון חיצוני שאנחנו לא יכולים לחשוף אותו

8. עמותת האוהדים יכולה להעיד שאנחנו פועלים בצורה שקופה

9. השחקנים מודעים למצב ומי שחתם איתנו על חוזה זב"ש

10. זה חוב מתקופת טביב

כבירי: ""חשוב לי להגיד לקהל באופן ישיר שפנינו למנהלת בבקשה להעתיק את משחקי הדרבי לסמי עופר. אם בלומפילד היה פעיל, אז לא היינו עושים צעד כזה. זה צעד בלתי נמנע בשל המצב הכלכלי של המועדון העונה. אם אני, שהגעתי מהיציע, לוקח החלטה כזו, אז זו החלטה שצריך לבצע""

בושה וחרפה אם מכבי תיתן לזה יד, מקווה שבמכבי יתעשתו במהרה ויחזרו בהם מהכוונה הזאת.

אם רק הייתה אפשרות להכניס לקהל שלהו להחרים גם דרבי בליגה ושיישאר עם הזין ביד הייתי שמח, כנראה שאי אפשר ואחרי שאני לא אזכה בהגרלה אני אמכור כליה בשביל כרטיס

בוא אני אשתף אותך - אני ועוד כמה תמימים עם כוונות טובות נשאבנו להפגנות נגד טביב כי האוהד סיפר לנו שעומדים שורה של אנשי עסקים שרק מחכים לקחת את הקבוצה ולהפוך אותה לאימפריה. אין אף משקיע בסדר גודל של אלונה ברקת (שכח ממיליארדר רווק ומשועמם) שיקח מועדון עם גרעונות של למעלה מ41 מיליון ש״ח וחובות של 15 מיליון.

אני אוהב אותם כשהם מבינים שאין להם עתיד.

אם הייתי משחק עם הפועל תל אביב הזו במנג׳ר הייתי יוצא מהמשחק בטעות בלי לשמור מוחק את הסייב מוחק את המנג׳ר מפיל בטעות את הלפטופ לאסלה ומחליף אסלה.

אם הייתי משחק עם הפועל תל אביב הזו במנג׳ר הייתי יוצא מהמשחק בטעות בלי לשמור מוחק את הסייב מוחק את המנג׳ר מפיל בטעות את הלפטופ לאסלה ומחליף אסלה.

וזה עדיין לא ממחיש כמה רעים הם...

זה ממשיך:

ואגב, יש לי פתרון קסם להנהלת הקבוצה, בעקבות הבעיות התקציביות החמורות: אם כבר שת״פ סיני, תלמדו מגוואנגז׳ו R&F ותתחילו לשלם לשחקנים פר גולים. הרים של חיסכון.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.