Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

מעניין מה זה משקפי עומר אצילי..

לה פמיליה כבר הציתו את בית וגן (שוב)?

אז מסתבר שרייכרט בכלל לא היה מורחק בדרבי. היום הוא הורחק מהמשחק נגד חיפה, ההגנה של הפועל בדיון היתה שהיא הענישה אותו בכך שלא רשמה אותו לדרבי או משהו כזה.

מדהים.

אז מסתבר שרייכרט בכלל לא היה מורחק בדרבי. היום הוא הורחק מהמשחק נגד חיפה, ההגנה של הפועל בדיון היתה שהיא הענישה אותו בכך שלא רשמה אותו לדרבי או משהו כזה.

מדהים.

לא צריך לחפש איפה שאין.

הם הגיעו לעסקת טיעון עם רשף על זה שרייכרט לא ישחק במשחק נגד מכבי (לא יודע למה הדיון לא התקיים עד היום), וכך הוא יוכל לשחק במסגרת הליגה.

הדיין הדגול ישראל שמעוני התעלם מעסקת הטיעון והחליט שזה לא תקף.

אם זה היה קורה לנו האיחולים שהיו רצים פה לשמעוני הם כאלה שאני לא רוצה להעלות על הכתב.

לא צריך לחפש איפה שאין.

הם הגיעו לעסקת טיעון עם רשף על זה שרייכרט לא ישחק במשחק נגד מכבי (לא יודע למה הדיון לא התקיים עד היום), וכך הוא יוכל לשחק במסגרת הליגה.

אם זה היה קורה לנו האיחולים שהיו רצים פה לשמעוני הם כאלה שאני לא רוצה להעלות על הכתב.

זה בסדר, עמנואל סלע ממציא עבורנו תקדימים שיפוטיים.

לא צריך לחפש איפה שאין.

וואלה? מודה שלא ראיתי בדיוק, מה שהבנתי מאוהדים שלהם. הזוי.

לא צריך לחפש איפה שאין.

זה לא היה קורה לנו כי רשף אוהד הפועל וזאת כבר פעם שנייה שאני שומע על נפלאות "עסקת הטיעון" של האפס הזה לשחקנים של הפועל (שנה שעברה הרוש, עכשיו רייכרט).

וואלה? מודה שלא ראיתי בדיוק, מה שהבנתי מאוהדים שלהם. הזוי.

רז אמיר כתב על זה - https://twitter.com/razamir29/status/765214216127217669

"במסגרת עסקת טיעון: רייכרט הורחק מהדרבי" - http://www.one.co.il/Article/16-17/1,1,3,0/276194.html

מחר מנצחים/עושים תיקו

ברצינות אבל, בכר הולך להשפיל את רודג'רס

בושה שניר ביטון משחק בקבוצה כזו,שיא השפל!

להעיף מהנבחרת

נותנים להם כמו לחיפה

די לבלבל את המוח.

מה הפועל פתחו פתח לקבוע את הדין לעצמם?

מה זה השטויות האלה? מגיעים לי להסדרי טיעון בשביל לנהל את החוסרים שלהם כמו שהם רוצים?

אחלה שהם החליטו להעניש בתוך המועדון כדי להראות שהם מתייחסים לזה ברצינות, אבל אני ואתם יודעים שזה מצוץ מהאצבע.

דיין נורמלי, היה מכפיל את העונש לריירכט כי זו ממש לא הפעם הראשונה שהוא משתגע וחושב שהוא בשכונה.

איך תמיד רייכרט דואג לעצמו להיות מורחק מהדרבי? נראה לי רק את הדרבי הראשון שנה שעברה הוא שיחק.

יותר טוב, בדרבי ההוא הקוקסינל הזה היה עסוק נטו בלהביא מכות לשחקנים שלנו במטרה לפצוע אותם.

מהאתר הרשמי של מכבי:

פרנק אוהנדזה – החלוץ הראשי של היידוק יגיע לארץ לאחר שנעדר ממשחק הליגה האחרון כדי להוציא ויזה. במידה ואכן יפתח, להגנה של מכבי תהיה הרבה עבודה עם החלוץ הקמרוני שכבש עד כה חמישה שערים. במידה ולא, אחמד סאיד יעלה בחוד של הלבנים ביום חמישי.

כמו כן, יש לשים לב לקשר המוכשר שלהם, שנעדר מהדרבי הגדול כי היה צריך לאסוף חבילה בדואר.

עריכה: זה היה אמור להיות בנושא על המשחק נגד היידוק, אבל התבלבלתי ואין לי כח להזיז את זה לשם :(

יותר טוב, בדרבי ההוא הקוקסינל הזה היה עסוק נטו בלהביא מכות לשחקנים שלנו במטרה לפצוע אותם.

מדויק! בכדורגל אין לו מה למכור והוא סתם היה מנסה לפצוע לנו שחקנים בשביל לזכות בנקודות אצל שער 5

מהאתר הרשמי של מכבי:

כמו כן, יש לשים לב לקשר המוכשר שלהם, שנעדר מהדרבי הגדול כי היה צריך לאסוף חבילה בדואר.

עריכה: זה היה אמור להיות בנושא על המשחק נגד היידוק, אבל התבלבלתי ואין לי כח להזיז את זה לשם :(

סעמק בסוף סעיד זיין אותנו

מה, עומר צוחק על שחקן ובסוף הוא זה שהכניס לנו? לא יכול להיות..

ד"ש מדגני

אשמח אם תסביר לי איפה צחקתי על השחקן שהכניס לנו.

שיר חדש לכימקלים

שיר בסכנון של איזה כיף זה שאתם קיימים על לחן את היום שבך פגשתי לא אשכח לעולמים

במהלך כמעט עשור מהחורים הוא לא יצא

שהיו לו משברים הוא נטש את הקבוצה
העכבר הזה מספר שאצלנו בית קברות
הוא שכח שאצהלם לא יצאו מהחמילות
ויום אחד בא הקנדי
והצהוב החליט פתאום שהוא פאנטיקס

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.