Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

שלחתי הודעה למנהלת בנושא של שיניו הסמל שלנו. כתבו לי שזה בטיפול.

כתבו לי שזה בטיפול ותודה על זה שהפנתי את זה לתשומת ליבם. נחכה ונראה.

זה היה מהיר. לא רק שהצבע הצהוב חזר, אפילו הכוכבים מעל הסמל מופיעים.

בכל מקרה, נכנסתי ואכן יש צהוב ואפילו כתוב "מכבי" בטבלה.

אבל עזבו שטויות, אכלתי ואז ראיתי את זה ולרגע נחנקתי (באמת):

14054220_869941379804925_492265029490042

לא מבין למה לא לנסות את בומבה מגן. יש לו משחק הגנה טוב ובהקישור הוא זוועה. בדיוק בשביל זה יש משחקי אימון

מזכיר שגם פה הצענו לשחק עם בן בסט כמגן, כי "הוא יודע לרוץ".

מתוך כתבת הליקלוק של ארז נעמן השנה:

אריאל הרוש חוזר לעצמו ונראה בכושר גופני נהדר. מרקו סימיץ' הוא בלם ברמה הגבוהה ביותר לכל הדעות, אדי גוטליב שומר על יציבות, שמואל שיימן קיבל ביטחון בסוף העונה החולפת ועופר ורטה נתן עונה סבירה. האדומים יצרפו מגן ובלם נוספים (אוראל דגני, כך מאמינים, בסופו של דבר יגיע) וחוליית ההגנה תהיה טובה. ניקולס גורובסוב מסתמן במחנה האימונים כאחד הקשרים הטובים שהגיעו לישראל ועל נמניה ניקוליץ' וחן עזרא נאמר כבר הכל. עם אביחי ידין, שבמחצית העונה החולפת הראה ניצוצות של חזרה ועם בן רייכרט כגיבוי, הקישור של האדומים נראה יציב וקשוח.

מתוך השדים:

מזעזע. לא עושה כלום בשני צידי המגרש. איטי להחריד, בהגנה עוברים אותו כמו מים, לא מצליח לזכות בשום כדור. התקפית הוא לא עושה כלום, לא מסוגל לעבור שחקן או לתת פס קדימה, מקסימום לשחרר כדור הצידה לאחד המגנים.
לקס עדיף עליו בשתי רמות וידין בארבע. כולם עושים בהתקפה אותו דבר (כלום) רק שלידין ואפילו ללקס יש נוכחות הגנתית טובה יותר.
אכזבה עצומה.

כל מילה.
המשחק היום הראה כמה ידין חסר

מבאס.

מחכה לראות אותו בעוד תחביבים לפני שאני פוסל אותו כבנאדם. בכדורגל נראה שהוא לא טוב.

לצערי אני מסכים לחלוטין עם ההודעה הפותחת.

כלום זה מה שראיתי ממנו בשלושה משחקים אחרונים.

כבד. הגנתית הוא בלתי מורגש.
הבעיה שלגוטמן יקח "שנים" עד שיחליף אותו בהרכב, כי בעצם זה מצביע על כישלון שלו.

ניכר ששאף מהעשן של האבוקות בפתיחת המשחק

אבל.. אבל... ארז נעמן כתב ש.....

מתוך כתבת הליקלוק של ארז נעמן השנה:

מתוך השדים:

אבל.. אבל... ארז נעמן כתב ש.....

נו מה אתה אומר אחרי הדרבי, הפועל עדיין תהיה פאקטור בצמרת? הראו כלום ושום דבר בדרבי אולי כרגיל יציקו לנו בליגה במשחקי הדרבי אבל רואה אותם מגרדים פלייאוף עליון בלחץ וגומרים מקום 6.

אמיר, כשאלטמן היה במכבי שמת לו 20 ב-balance?

אתה ואני תופסים את אלטמן אחרת. אני דווקא די מחבב אותו כשחקן.

אבל לא, הוא לא יהיה המושיע של הפועל.

חשבתי שהתקציר יהיה

הפועל- מ'

כדור נהדר ליחזקאל שמחמיץ בסנטימטרים מול ראיקוביץ'

השופט שורק לסיום המשחק

אחי אני ניסיתי להקצין, אתה סתם העתקת מה שנרשם בתאכלס באתר של הפועל

נו מה אתה אומר אחרי הדרבי, הפועל עדיין תהיה פאקטור בצמרת? הראו כלום ושום דבר בדרבי אולי כרגיל יציקו לנו בליגה במשחקי הדרבי אבל רואה אותם מגרדים פלייאוף עליון בלחץ וגומרים מקום 6.

אתה באמת רואה את הדבר הזה מגיע למקום 6?

אתה באמת רואה את הדבר הזה מגיע למקום 6?

פירגנתי להם כי אני לא רואה קבוצות יותר טובות מהם ובכל זאת גוטמן ידע להביא אותם להישג מדהים של גירוד פלייאוף עליון

שווים היום מקום בפלייאוף העליון

אם יתחזקו? אולי יגרדו גם אירופה.

שווים היום מקום בפלייאוף העליון

אם יתחזקו? אולי יגרדו גם אירופה.

בקושי, אבל כן, פלייאוף עליון. מקום 6 כנראה.

לא כי הם טובים או משהו, פשוט התחתית מביכה.

בקושי, אבל כן, פלייאוף עליון. מקום 6 כנראה.

לא כי הם טובים או משהו, פשוט התחתית מביכה.

והפועל לא מביכים? גם בשנה שעברה אמרתם שהם שווים פלייאוף עליון, כי הליגה גרועה. גם בזאת שלפניה. הם ממש לא שווים מקום ב-6 הראשונות עם היכולת של אתמול. בסדר, הם ישתפרו, אבל כמו שהם נראו אתמול הם קבוצה לסביבות מקום 10 ואולי פחות. אז ישתפרו, יביאו חיזוק בינואר (בגדול הרבה קבוצות תחתית משתפרות בינואר), ואז מה? יילחמו על מקום 7 בפלייאוף התחתון? הם נלחמו, אנחנו שיחקנו על ניוטרל, והם קיבלו בראש מריקן ובן בסט, לא מזהבי ומיכה. מכבי, ב"ש, חיפה, סכנין, בית"ר ורעננה כולן טובות מהם בגדול לדעתי. זה כבר 6 קבוצות. גם ק"ש יכולים להיות, ותמיד יש קבוצה שמפתיעה. אני לא רואה את הפועל מצליחה לעשות משהו העונה, ואני אופתע מאוד אם כן (אם הם יצליחו אז הם מבחינתי אותה הפתעה שתמיד יש).

תסתכלו על הסגל שלהם, מה אתם רואים בדיוק שאני לא? אני לא מזלזל בהם כי אני לא אוהב אותם, אני מזלזל בהם כי אין שם כלום.

מילא שבשנה שעברה הסברתם שרייכרט, אלטמן, שיימן וגוטליב זה רכש מעולה ששווה צמרת, ושבומבה, אנטל, וינטרה ופינטילי יצעידו אותם למעלה, אבל מה עכשיו?

לא יודע אם היה כבר, מהכתבה של עמית גולשטיין (עוד טרול אדום) וארלה וייסברג על מכבי בוואלה

אייל גולסה, ששוב לא הרשים, הוסיף: "היה לנו חשוב מאוד לנצח את הדרבי ואני שמח שניצחנו. היה קשה לנצח ואני בטוח שתהיה יריבות טובה בין הקבוצות. עדיין מוזר לי לחזור לארץ, אבל זה תמיד כיף להיות עם המשפחה. אני מצפה מעצמי לעזור לקבוצה ולשחק כמה שיותר".

לא רואה את המשחק? לא מבין בכדורגל? או סתם אוהד הפועל במסווה של עיתונאי?

והפועל לא מביכים? גם בשנה שעברה אמרתם שהם שווים פלייאוף עליון, כי הליגה גרועה. גם בזאת שלפניה. הם ממש לא שווים מקום ב-6 הראשונות עם היכולת של אתמול. בסדר, הם ישתפרו, אבל כמו שהם נראו אתמול הם קבוצה לסביבות מקום 10 ואולי פחות. אז ישתפרו, יביאו חיזוק בינואר (בגדול הרבה קבוצות תחתית משתפרות בינואר), ואז מה? יילחמו על מקום 7 בפלייאוף התחתון? הם נלחמו, אנחנו שיחקנו על ניוטרל, והם קיבלו בראש מריקן ובן בסט, לא מזהבי ומיכה. מכבי, ב"ש, חיפה, סכנין, בית"ר ורעננה כולן טובות מהם בגדול לדעתי. זה כבר 6 קבוצות. גם ק"ש יכולים להיות, ותמיד יש קבוצה שמפתיעה. אני לא רואה את הפועל מצליחה לעשות משהו העונה, ואני אופתע מאוד אם כן (אם הם יצליחו אז הם מבחינתי אותה הפתעה שתמיד יש).

תסתכלו על הסגל שלהם, מה אתם רואים בדיוק שאני לא? אני לא מזלזל בהם כי אני לא אוהב אותם, אני מזלזל בהם כי אין שם כלום.

מילא שבשנה שעברה הסברתם שרייכרט, אלטמן, שיימן וגוטליב זה רכש מעולה ששווה צמרת, אבל מה עכשיו?

ניקוליץ', שוינפלד, שובשיץ', סימיץ', עזרא זה לא רע בכלל. גם גורובסוב על הנייר יותר טוב ממה שהוא הראה עד עכשיו. לא ארז נעמן טוב, אבל שחקן די טוב לליגה שלנו.

אני גם חושב ששיימן, אלטמן, יחזקאל ומחאמיד זה ממש לא רע.

הם במרחק של בלם וחלוץ נוספים כדי להיות קבוצת פלייאוף עליון לגיטימית בעיניי, ואם בית"ר יאבדו את אצילי, אז התחרות על המקום השלישי פתוחה לגמרי.

הבעיה המרכזית שהם תקועים עם החוזים של בומבה, אנטל (ווינטרה, שעושה רושם שכבר הוקפא).

בוא נגיד שרעננה נראו עד כה הרבה פחות טוב מהפועל.

לא יודע אם היה כבר, מהכתבה של עמית גולשטיין (עוד טרול אדום) וארלה וייסברג על מכבי בוואלה

אין ספק, לעומת זאת גורבצ׳וב הזכיר אתמול את פירלו.

בומבה, אנטל, פינטילי ו-וינטרה היו על הנייר מבטיחים יותר מהזרים שלהם עכשיו, וגם בפורום הזה שיקשקו מהם. לא ראיתי מהרקורד ומהקצת של שובשיץ', גורובסוב וסימיץ' שמדובר בשחקני על. עזרא (שאני כן מחזיק ממנו שחקן) כשהיה טוב בחיפה סחב אותם בקושי לפלייאוף עליון, והוא שיחק בחיפה שיותר טובה מהפועל הנוכחית, לפחות על הנייר. ולא כי חיפה הזאת היתה טובה, פשוט כי שוב, בהפועל אין כלום. לבנות על מחאמיד זה בערך כמו האנשים שבנו על מרגוליס אצלנו, שיימן חור מהלך ותמיד היה כזה (גם בחיפה, ואם תחפשו אז צחקתי על זה שבהפועל התעקשו שהוא המגן השמאלי הכי טוב בארץ בקיץ שעבר), ומאלטמן אני באמת לא יודע איך מישהו עדיין מחזיק. גם חלק מהאוהדים שלהם מתחילים כבר לשלוח אותו ליציע. יחזקאל פוטנציאל שמחכה לפרוץ. אני כבר בספק, אבל פה אני כן באמת יכול לראות ממה הם מתלהבים, עדיין.

לא רואה את המשחק? לא מבין בכדורגל? או סתם אוהד הפועל במסווה של עיתונאי?

דווקא עמית גולדשטיין הוא זה שמפרסם כל שבוע שני כתבה שלילית עליהם שקשורה לצד הכלכלי - הוא זה שחשף את ההלוואות מאיי סיישל, חשף את הדו"ח התקציבי שלהם.

בומבה, אנטל, פינטילי ו-וינטרה היו על הנייר מבטיחים יותר מהזרים שלהם עכשיו, וגם בפורום הזה שיקשקו מהם. לא ראיתי מהרקורד ומהקצת של שובשיץ', גורובסוב וסימיץ' שמדובר בשחקני על. עזרא (שאני כן מחזיק ממנו שחקן) כשהיה טוב בחיפה סחב אותם בקושי לפלייאוף עליון, והוא שיחק בחיפה שיותר טובה מהפועל הנוכחית. לבנות על מחאמיד זה בערך כמו האנשים שבנו על מרגוליס אצלנו, שיימן חור מהלך ותמיד היה כזה, ומאלטמן אני באמת לא יודע איך מישהו עדיין מחזיק. יחזקאל פוטנציאל שמחכה לפרוץ. אני כבר בספק, אבל פה אני כן באמת יכול לראות ממה הם מתלהבים.

אישית לא חשתי מאויים מאף אחד מהזרים שלהם בעונה שעברה, למעט אנטל, שהם פשוט לא השתמשו בו נכון בשום צורה.

אמנם שמחתי כשדובר על זה שסימיץ' יחתום בבאר-שבע, אבל זה לא אומר שהוא לא שחקן טוב, אלא פשוט שהאלטרנטיבות (מיגל ויטור) טובות בהרבה.

ניקוליץ', שוינפלד, שובשיץ', סימיץ', עזרא זה לא רע בכלל. גם גורובסוב על הנייר יותר טוב ממה שהוא הראה עד עכשיו. לא ארז נעמן טוב, אבל שחקן די טוב לליגה שלנו.

אני גם חושב ששיימן, אלטמן, יחזקאל ומחאמיד זה ממש לא רע.

הם במרחק של בלם וחלוץ נוספים כדי להיות קבוצת פלייאוף עליון לגיטימית בעיניי, ואם בית"ר יאבדו את אצילי, אז התחרות על המקום השלישי פתוחה לגמרי.

הבעיה המרכזית שהם תקועים עם החוזים של בומבה, אנטל (ווינטרה, שעושה רושם שכבר הוקפא).

בוא נגיד שרעננה נראו עד כה הרבה פחות טוב מהפועל.

באמת? כי חוץ מפס אחד טוב של שובשיץ׳ הזה כל המשחק כל מי שהזכרת לא עשה שום דבר.

וזה מול מכבי 2, בלי האריס, איגיבור, אלברמן, מיכה, דסה, טב״ח חלוץ ורכש.

הם במרחק בלם וחלוץ נוספים כדי לשכנע את עצמם שהם אלופי אירופה.

בפועל, הם קבוצה סופר בינונית במקרה הטוב.

לא מאמין שזה לא היה פה (מתוך התקציר באתר שלהם):

במשחק שלא קבע דבר, הפועל תל אביב הפסידה בדרבי התל אביבי 2:0 במסגרת המחזור החמישי והאחרון של שלב הבתים בגביע הטוטו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.