Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

מה הסיפור הזה של באר שבע נגד חיפה?נראים נגדם כמו קבוצה ליגה ד

סתם עניין של מאצ' אפ מוצלח של חיפה מולם... קורה בספורט שקבוצות טובות יותר מתקשות מול קבוצות מסוימות באופן קבוע. לצורך העניין, גם לנו היה את זה מול בית"ר בעונה שעברה בעוד שב"ש טיילו מולם 4 פעמים.

גם בפורום אוהדי מכבי צריך להיות גבול לחוסר אובייקטיביות

איך אפשר להגיד שהמשחק הזה מיותר?

הטיימינג דפוק, לרוב הוא נופל לאלופה בשיא ההכנה לליגת האלופות

עונה שעברה זה בא לנו כמה ימים לפני באזל, 120 דקות! לא מיותר?

לא. זה שההמנהלת\התאחדות\אנערף מי קובע את זה שרמוטות ולא מתחשבים במכבי לא אומר שזה משחק מיותר.

אני יודע שאני מרים להנחתה אבל, חגיגה של 9000 אוהדים עם כדורגל לא רע, תואר נחמד כזה כדי להתחיל את העונה עם חיוך. מה רע?

גם בפורום אוהדי מכבי צריך להיות גבול לחוסר אובייקטיביות

איך אפשר להגיד שהמשחק הזה מיותר?

משחק שהוא לחלוטין מ וגם שאנחנו היינו נגד ק"ש זאת הייתה הדעה הרווחת עוד לפני המשחק. סתם תקוע בגרון של הקבוצות שעולות לשלבי הפלייאוף באירופה, בטח ששם לא תשקיע את הכוחות שלך בתור קבוצה.

משחק שהוא לחלוטין מ וגם שאנחנו היינו נגד ק"ש זאת הייתה הדעה הרובחת עוד לפני המשחק. סתם תקוע בגרון של הקבוצות שעולות לשלבי הפלייאוף באירופה, בטח ששם לא תשקיע את הכוחות שלך בתור קבוצה.

שוב, זה שלא התחשבו במכבי לא קשור בכלל.

איך המשחק הזה מפריע לבאר שבע לצורך העניין?

אה ודעה רווחת* זה הדבר האחרון שמרשים אותי ושישפיע על איך שאני רואה את המשחק הזה. (כרגע יש 9000 איש בנתניה שהדעה הרווחת שלהם שהמשחק הזה ממש לא "מ")

ציטוט מהפורום של המנותקים.

הציטוט הוא מרביעי בערב והעלה גיחוך כשראיתי אותו כבר אז אבל הייתה לי תחושה שהוא יהיה אפילו יותר מצחיק אחרי אלוף האלופים.

זה שמכבי ת"א הקוקסינלים האלה לא רוצים לשחרר את אזולאי למכבי חיפה זה לא בגלל שהם רוצים לעשות דווקא, זה בגלל שאם יש קבוצה שהם מפחדים ממנה זו מכבי חיפה.

ושהענק הירוק יתעורר, הוא יכה במיץ' הקוקסינל חזק כמו בימים של השלישיות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.