Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

לאיזו תגובה ציפית?

לא יודע, אני זוכר שקראתי איומים שקבוצות עם חובות לא יוכלו לפתוח את העונה

ורק היום ראיתי שהפועל פ"ת הורדה לליגה א'

הפעלתי את זה תוך כדי שתיית קולה, המשכתי עם חיי וגלשתי להנאתי באינטרנט ופתאום שמעתי

בלי אזהרה מוקדמת את הסולו בסוף.

יצא לי קולה מהאף מרוב צחוק.

חחחחחחחחחחחחח

לא הגעתי לזה בכלל, לא ידעתי שיש קטע סולו! ענק

לא יודע, אני זוכר שקראתי איומים שקבוצות עם חובות לא יוכלו לפתוח את העונה

ורק היום ראיתי שהפועל פ"ת הורדה לליגה א'

אני לא מאמין לך שבאמת חשבת שהבקרה יורידו אותם ליגה, אני נותן לך את הקרדיט המינימלי הזה

זה בסדר להחזיק במשאלות (גם אני שותף להן) אבל צריך להפריד בינן לבין המציאות

אני לא מאמין לך שבאמת חשבת שהבקרה יורידו אותם ליגה, אני נותן לך את הקרדיט המינימלי הזה

זה בסדר להחזיק במשאלות (גם אני שותף להן) אבל צריך להפריד בינן לבין המציאות

רק ציינתי עובדה

לא חשבתי שזה מה שיקרה.

הקיצוני שחתם בבית"ר נבחן בהפועל לפני כמה ימים, זה מה שהיה למישהו בשדים להגיד עליו:

יוהאן אודל, איך נגיד את זה, היה לא משהו בכלל באימון. ברחו לו כדורים, לא מדויק, חלוד מאוד. ייאמר לזכותו שהוא רץ הרבה ולוחץ את ההגנה אבל זה היה במשחקון על חצי מגרש אז קשה להתרשם באמת

למישהו יש ספק שעכשיו כשהוא חתם אצל טביב הוא מסיים את העונה עם דאבל דאבל ונבחר לזר העונה?

הקיצוני שחתם בבית"ר נבחן בהפועל לפני כמה ימים, זה מה שהיה למישהו בשדים להגיד עליו:

למישהו יש ספק שעכשיו כשהוא חתם אצל טביב הוא מסיים את העונה עם דאבל דאבל ונבחר לזר העונה?

בסוף יהיה כמו אייס קרים

נכון סיפרו לכם שהפועל עברה בבקרה, והכל טוב ויפה?

אלה הם השחקנים שנרשמו:

עומרי אלטמן, דודו ביטון, אריאל הרוש, ישראל זגורי, אביחי ידין, ניר לקס, חן עזרא, אהרון שוינפלד, קלאודיו בומבה, אדי גוטליב, עופר ורטה, צליל חתוכה, שגיב יחזקאל, נמניה ניקוליץ', בן רייכרט, שמואל שיימן

16 שחקנים. הזרים החדשים לא נרשמו.

וציטוט מהשדים:

ספורט5: "אגב, גם שיש וגם אנטל תורגלו בהרכב והופתעו לגלות שהם לא עברו בבקרה ולא נמצאים בסגל"

במשחק הערב בגביע הטוטו נגד מכבי פ"ת, אלה השחקנים שישבו על הספסל:

אריאל הרוש, ישראל זגורי, רז שלמה

אפס אמונה בבקרה.

גם אם התחילו בקשיחות מסויימת, יותר מדי מקרי עבר מגלים חוזי שחקן חלולים מכסף.

הבקרה כאן היא כלום ושום דבר.

הם לא.

אם הייתה להם איזושהי הצדקה הפועל כבר מזמן הייתה מתכוננת לעונה בליגה א

נכון סיפרו לכם שהפועל עברה בבקרה, והכל טוב ויפה?

אלה הם השחקנים שנרשמו:

עומרי אלטמן, דודו ביטון, אריאל הרוש, ישראל זגורי, אביחי ידין, ניר לקס, חן עזרא, אהרון שוינפלד, קלאודיו בומבה, אדי גוטליב, עופר ורטה, צליל חתוכה, שגיב יחזקאל, נמניה ניקוליץ', בן רייכרט, שמואל שיימן

16 שחקנים. הזרים החדשים לא נרשמו.

וציטוט מהשדים:

במשחק הערב בגביע הטוטו נגד מכבי פ"ת, אלה השחקנים שישבו על הספסל:

אריאל הרוש, ישראל זגורי, רז שלמה

איזה השלכות יש לדבר כזה? הזרים יורשו לשחק בדרבי?

מתוך כתבה בONE מהיום

למרות זאת, מסתמן כי האדומים מתחילים להתאזן כאשר לראשונה מזה מספר חודשים שולמו המשכורות בזמן. אמנם עדיין לא שולם שכר חודש יולי (לשחקנים בעלי חוזים של 12 משכורות) מכיוון ששולמו הפעימות הקודמות מהעונה החולפת, אך כעת שולם שכר חודש יוני בזמן.

זה פשוט אדיר שהפועל הלינה שכר במהלך חודש עגול, ממשיכה להלין את השכר שהשחקנים היו אמורים לקבל החודש, ו-וואן מפרסמים את זה בתור תשלום בזמן.

זה פשוט אדיר שהפועל הלינה שכר במהלך חודש עגול, ממשיכה להלין את השכר שהשחקנים היו אמורים לקבל החודש, ו-וואן מפרסמים את זה בתור תשלום בזמן.

אולי הם עובדים על פי שעון מאדים

http://sports.walla.co.il/item/2987415

הקשר הברזילאי קאווה דה סילבה, ששיחק בהפועל תל אביב בחצי השני של העונה שעברה, מאיים לפנות לפיפ"א בגלל שלטענתו האדומים עדיין חייבים לו 60 אלף דולר. לטענת השחקן ונציגיו, בינואר הוא חתם על חוזה עד תום העונה שהבטיח לו משכורת של 80 אלף דולר נטו בארבעה תשלומים חודשיים. קאווה טוען שקיבל משכורת אחת בלבד והפועל תל אביב חייבת לו את יתרת הסכום – 60 אלף דולר.

לפני שבוע נציגו של קאווה שלח התראה להנהלת הפועל תל אביב ובה דרישה לקבל מידית את מלוא הסכום. הסוכן הציב אולטימטום להנהלת האדומים - תשלום החוב עד ה-8 באוגוסט או פנייה לפיפ"א. הדד-ליין פג לפני יומיים וכעת השחקן מתכוון לפנות למוסדות פיפ"א.

הפועל ת"א בתגובה: "שייקח מספר".

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.