Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

בכר

גוטמן

רב"ש

כשאני בכלל לא בטוח לגבי גוטמן ורב"ש מי 2 ומי 3

עם כל הכבוד לבכר שהוא הכוח העולה, יש לו עוד הרבה דרך לעשות.

רב"ש הוא בלוף בעיניי.

גוטמן מאמן מעולה, אבל ממש לא הייתי רוצה פוליטקאי פחדן ושקרן כמוהו במכבי.

רק זרים יביאו את הגאולה.

אם כבר אז כבר, רק אני התבאסתי מזה שבכר מאריך חוזה בב"ש? זה אומר שנצטרך לשלם לאלונה ממש הרבה בקיץ הקרוב, אם בכלל תסכים לשחרר אותו גם תמורת סכום גבוה. אחרת בכלל נדפקנו.

מבחינתו אני לא מבין למה האריך חוזה, אם היה מחכה לקיץ היה עושה משחקי מו"מ ומוציא יותר, מאלונה או ממכבי.

אם כבר אז כבר, רק אני התבאסתי מזה שבכר מאריך חוזה בב"ש? זה אומר שנצטרך לשלם לאלונה ממש הרבה בקיץ הקרוב, אם בכלל תסכים לשחרר אותו גם תמורת סכום גבוה. אחרת בכלל נדפקנו.

מבחינתו אני לא מבין למה האריך חוזה, אם היה מחכה לקיץ היה עושה משחקי מו"מ ומוציא יותר, מאלונה או ממכבי.

אל תדאג, הוא כבר האריך חוזה וערק לב"ש מק"ש.

חוץ מזה, מה רע לו בב"ש?

מאמן ישראלי?

How about no

איך אין התייחסות לזה שהפועל עבגה בקלילות בבקרה, לפני דבועיים פרסמו כתבות אינסופיות על חובות של 20 ו30,בקבוצה עצמה טוענים שיש כל מיני דיווחים על חובות שהושמטו מהדוח, לא בדיקות לא כלום.. עופר אורליצקי והעולם שותק

איך אין התייחסות לזה שהפועל עבגה בקלילות בבקרה, לפני דבועיים פרסמו כתבות אינסופיות על חובות של 20 ו30, עופר אורליצקי והעולם שותק

כבירי הביא לו טופס ווינר עם פוטנציאל זכייה של 30 מיליון שקל בתור ערבות.

איך אין התייחסות לזה שהפועל עבגה בקלילות בבקרה, לפני דבועיים פרסמו כתבות אינסופיות על חובות של 20 ו30,בקבוצה עצמה טוענים שיש כל מיני דיווחים על חובות שהושמטו מהדוח, לא בדיקות לא כלום.. עופר אורליצקי והעולם שותק

לאיזו תגובה ציפית?

בנתיים בבאר שבע, "שיר חדש" -

https://www.youtube.com/watch?v=VJ8lFf9kGyU

הפעלתי את זה תוך כדי שתיית קולה, המשכתי עם חיי וגלשתי להנאתי באינטרנט ופתאום שמעתי

בלי אזהרה מוקדמת את הסולו בסוף.

יצא לי קולה מהאף מרוב צחוק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.