Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

גם ממש אחלה דרך לחנך אנשים לתרבות עידוד, מי שמוביל אותנו לנוקיה המושמצת בסופו של דבר זה רק הם.

מדהים שהם יצאו נגד אנשים כאלה אבל לא היו ביציע בגמר כדי לזיין אנשים שצילמו את דו קרב הפנדלים (אנשים שצריך להרחיק לכל החיים ממשחקי מכבי).

מאמין שאתה ציני (למרות שגם לי צורם לראות את זה). אסור להם לגעת או לקלל באופן סיסטמתי שום אוהד מכבי שבא למגרש.

בדיעבד כל מה שהלך מול ב"ש ביציע זיין אותנו, כי הם בטוחים עכשיו שהם איזה משטרה חשאית, ארגון מטורף ששומר על כבוד וטהרת היציע, וכמו כל משטרה חשאית במשטר טוטאליטרי, מיד אחרי האויבים מתחילים לרדוף את האזרחים.

גם ממש אחלה דרך לחנך אנשים לתרבות עידוד, מי שמוביל אותנו לנוקיה המושמצת בסופו של דבר זה רק הם.

זה מה שאני אומר פה וביציע כבר הרבה זמן. הקיצוניות והאידיאולוגיה שלהם רק תגרום לחיסול תרבות העידוד המאורגן ביציעים שלנו. למישהו יש ספק שמיטש מסוגל להיות הראשון בישראל שמעיף את האולטראס מהיציע?

הם בטוחים שהם מכבי, שהם הקבוע ומיטש והקהל הרחב הם המשתנים. אם שנים עצמנו עיניים וניסינו איכשהו להצדיק אותם ולתמוך בהם בכל סולחה כדי לשמר את תרבות העידוד, היום אני רק מקווה שמיטש יחרבן עליהם עד שהם יטבעו. שלב ראשון לקחת את התופים. ואני אומר את זה בעצב רב.

ארגון כמו שאתם מבקשים הוא רעיון מאוד מאוד גרוע שיראה יותר כמו מיזם עסקי מאשר ארגון אוהדים.

אבל אין לי כוח להתווכח יש לכם נושא זיוני שכל רשמי שחררו מפה

ארגון כמו שאתם מבקשים הוא רעיון מאוד מאוד גרוע שיראה יותר כמו מיזם עסקי מאשר ארגון אוהדים.

והפנאטיקס נראים כמו ארגון אוהדים?

מה קשור מיזם עסקי, גייט 11 הם מיזם עסקי?

העיקר שולח אותנו לנושא זיוני שכל

אני חושב שכל איגוד של אוהדים שיפנה להנהלה הגבוהה ויבקש את עזרתה ב"השתלטות" על היציע המעודד, יתקבל בברכה

יש לנו את הארגון הכי חלש בארץ והלוואי ויקום גבר שינסה לשנות את זה, אני הראשון ששם לו תרומה גם אם זה בהדסטארט וגם אם זה אומר נוקיה, למי אכפת

מאמין שאתה ציני (למרות שגם לי צורם לראות את זה). אסור להם לגעת או לקלל באופן סיסטמתי שום אוהד מכבי שבא למגרש.

בדיעבד כל מה שהלך מול ב"ש ביציע זיין אותנו, כי הם בטוחים עכשיו שהם איזה משטרה חשאית, ארגון מטורף ששומר על כבוד וטהרת היציע, וכמו כל משטרה חשאית במשטר טוטאליטרי, מיד אחרי האויבים מתחילים לרדוף את האזרחים.

בלה בלה בלה

אחרי שכיניתם את הארגון **** נגע ואיחלתם לאנשים בו שהם אוהדי מכבי שימותו וכאלה, ואס כתבתם שאסור לגעת באוהדי מכבי באשר הם אני רק אגיב ממש ממש בקצרה ובאופן כללי, אם ביקשו כבר המון זמן לא לצלם את הארגון, מטעמים כאלה ואחרים, ואדם לא מכבד את זה, ולא מכבד את זה שמבקשים ממנו שיפסיק, שלא יתפלאו שאנשים מתעצבנים, כמו שאני אבוא אליכם ואשים לך מצלמה על הראש ואלך אחריכם אתם תתעצבנו אז ככה גם אנחנו.

אתם יכולים לטעון ולהגיד כמה הארגון הוא דבר רע, כמה הוא פוגע וכמה הוא הורס אבל אתם תמיד חפים מביקורת.

לא מתאים לכם שאנשים לא רוצים שיצלמו אותם? אל תצלמו אותם ואז תתפלאו שהם מתעצבנים עליכם בחזרה.

בלה בלה בלה

אחרי שכיניתם את הארגון **** נגע ואיחלתם לאנשים בו שהם אוהדי מכבי שימותו וכאלה, ואס כתבתם שאסור לגעת באוהדי מכבי באשר הם אני רק אגיב ממש ממש בקצרה ובאופן כללי, אם ביקשו כבר המון זמן לא לצלם את הארגון, מטעמים כאלה ואחרים, ואדם לא מכבד את זה, ולא מכבד את זה שמבקשים ממנו שיפסיק, שלא יתפלאו שאנשים מתעצבנים, כמו שאני אבוא אליכם ואשים לך מצלמה על הראש ואלך אחריכם אתם תתעצבנו אז ככה גם אנחנו.

אתם יכולים לטעון ולהגיד כמה הארגון הוא דבר רע, כמה הוא פוגע וכמה הוא הורס אבל אתם תמיד חפים מביקורת.

לא מתאים לכם שאנשים לא רוצים שיצלמו אותם? אל תצלמו אותם ואז תתפלאו שהם מתעצבנים עליכם בחזרה.

לא מכיר אותך, לא יודע מה התפקיד שלך, אני גם לא אתכתש איתך, אבל יש לי רק שאלה אחת

בתור יציע מעודד, למה אסור לתלות אף שלט או להניף אף דגל חוץ מדגלים ושלטים המזוהים עם ארגון הפנאטיקס?

לא מכיר אותך, לא יודע מה התפקיד שלך, אני גם לא אתכתש איתך, אבל יש לי רק שאלה אחת

בתור יציע מעודד, למה אסור לתלות אף שלט או להניף אף דגל חוץ מדגלים ושלטים המזוהים עם ארגון הפנאטיקס?

כמישהו באמת רוצה לא מדבר תאורתית בפורום, אפשר הכל, גם להרים דגל בשער 7.

בלה בלה בלה

איזה יופי. להם מותר להיטפל לאנשים, לצעוק, לקלל, אולי אפילו לירוק, אבל לאותם אנשים אסור לצלם אותם!

זה נראה לך הגיוני?

והפנאטיקס נראים כמו ארגון אוהדים?

מה קשור מיזם עסקי, גייט 11 הם מיזם עסקי? אם כבר פנאטיקס יותר קרובים לשם.

העיקר שולח אותנו לנושא זיוני שכל

לא יודע מה הולך בגייט 11 ויש לי כל הכבוד לאוהדי מכבי באשר הם אבל גם שמה וזה על סמך הודעות של חברי ארגון שלהם פה בפורום, ההנהלה עושה להם את המוות וזה למרות שהבאת אותם כדוגמה אז בעיניך הם התגלמות החזון שלך.

ואני יודע שהדיון עכשיו הוא לא על ארגון VS הנהלה אני מתייחס לרעיון שלכם על הקמת ארגון חלופי שמוחזק בביצים על ידי הנהלה שלא משנה כמה מושלם הוא יהיה בטווח הרחוק ההנהלה עלולה למתוח עוד ועוד את הגבולות של סירוס אוהדים וסתימת פיות.

אותי זה הרבה יותר מפחיד מהמצב הנוכח.

איזה יופי. להם מותר להיטפל לאנשים, לצעוק, לקלל, אולי אפילו לירוק, אבל לאותם אנשים אסור לצלם אותם!

זה נראה לך הגיוני?

לאף אחד אסור כלום, הכל עניין של סיבה מול תוצאה, אם אנשים שלא רוצים שיצלמו אותם ומצלמים אותם אז הם מתעצבנים, בדיוק כמו שאתה היית מתעצבן.

אתה מדבר שטויות.

הלוואי שהיה ארגון כמו הגייט בכדורגל.

הם לא מושלמים, אבל זה עדיף בהרבה על הפנאטיקס, כי הם אשכרה מתרכזים בעידוד ובתמיכה גורפת ולא באוננות עצמית ומחאות אינסופיות.

בלה בלה בלה

אחי זה כמו שגנב יבקש שלא תסגיר אותו למשטרה. הם זרקו עליה דברים וברגע שהיא צעקה עליהם הם זרקו יותר קיללו ואיימו. ואז היא צילמה אותם. אולי אתה מצפה שהיא תעלה ליציע שלהם ותבקש יפה שיפסיקו.

בדיוק על זה אני מדבר. אתם לא רואים אפחד ממטר העיקר שלא יצלמו אתכם. לא גינית את האירוע לשנייה כי אתה חושב שהוא לגיטימי.

עזוב שאפחד לא איחל להם פה מוות וסרטן (יש הבדל בין לקרוא למישהו **** לבין לאחל לו ****) אלא רק לקחת להם את הלגיטימציה להשתין עלינו.

אין לי מה לדבר איתך בתאכלס כי ברגע שאתה שומע את המקרה ולא אובייקטיבי מספיק לומר הייתה פה טעות וצריך לתקן אותה אלא מאשים את הבחורה שצילמה אותם, אני מבין שאתה אחד מאלה שחושבים שהכל מותר להם.

אתה מדבר שטויות.

הלוואי שהיה ארגון כמו הגייט בכדורגל.

הם לא מושלמים, אבל זה עדיף בהרבה על הפנאטיקס, כי הם אשכרה מתרכזים בעידוד ובתמיכה גורפת ולא באוננות עצמית ומחאות אינסופיות.

מה הקשר בין מה שכתבת למה שאני?

ארגון אוהדים דבר ראשון צריך לחנך את האנשים שלו אם הם לא מסוגלים לשלוט אפילו באנשים שלהם אז מה עושה אותם ארגון? חתיכה של באנר שכתוב עליו פנאתיקס?

אחי זה כמו שגנב יבקש שלא תסגיר אותו למשטרה. הם זרקו עליה דברים וברגע שהיא צעקה עליהם הם זרקו יותר קיללו ואיימו. ואז היא צילמה אותם. אולי אתה מצפה שהיא תעלה ליציע שלהם ותבקש יפה שיפסיקו.

בדיוק על זה אני מדבר. אתם לא רואים אפחד ממטר העיקר שלא יצלמו אתכם. לא גינית את האירוע לשנייה כי אתה חושב שהוא לגיטימי.

עזוב שאפחד לא איחל להם פה מוות וסרטן (יש הבדל בין לקרוא למישהו **** לבין לאחל לו ****) אלא רק לקחת להם את הלגיטימציה להשתין עלינו.

אין לי מה לדבר איתך בתאכלס כי ברגע שאתה שומע את המקרה ולא אובייקטיבי מספיק לומר הייתה פה טעות וצריך לתקן אותה אלא מאשים את הבחורה שצילמה אותם, אני מבין שאתה אחד מאלה שחושבים שהכל מותר להם.

אני יודע בדיוק מה קרה שם, לא מדבר תאורתית, והיא צילמה ועל זה התעצבנו עליה, אז היא צילמה כדי להראות שמתעצבנים עליה.

אז כשניסו להרגיע שם את העניין חבר שלה קם והתחיל לצעוק על אנשים כאילו הוא רוצה לריב, אז אנשים התעצבנו יותר.

אז בסדר לדבר דבר אחד בפורום, המציאות שונה.

לגמרי, לא היו פוגעים בה היא לא הייתה מצלמת. אפשר להסכים על זה? או שהיא סוכנת סמויה.

לא יודע מה הולך בגייט 11 ויש לי כל הכבוד לאוהדי מכבי באשר הם אבל גם שמה וזה על סמך הודעות של חברי ארגון שלהם פה בפורום, ההנהלה עושה להם את המוות וזה למרות שהבאת אותם כדוגמה אז בעיניך הם התגלמות החזון שלך.

ואני יודע שהדיון עכשיו הוא לא על ארגון VS הנהלה אני מתייחס לרעיון שלכם על הקמת ארגון חלופי שמוחזק בביצים על ידי הנהלה שלא משנה כמה מושלם הוא יהיה בטווח הרחוק ההנהלה עלולה למתוח עוד ועוד את הגבולות של סירוס אוהדים וסתימת פיות.

אותי זה הרבה יותר מפחיד מהמצב הנוכח.

הבאתי אותם כדוגמא אז הם התגלמות החזון שלי? שמע עם יכולת כזו של קפיצה למסקנות תלך לאולימפיאדה.

אף אחד לא מושלם, בטח לא הגייט. האם הם ומה שהם מייצגים עדיפים בעיניי על הפנאטיקס? כן.

הרבה יותר מפחיד אותי אלימות כנגד אוהדי מכבי מצד אוהדי מכבי מאשר סירוס אוהדים וסתימת פיות מדומיינים.

ארגון אוהדים דבר ראשון צריך לחנך את האנשים שלו אם הם לא מסוגלים לשלוט אפילו באנשים שלהם אז מה עושה אותם ארגון? חתיכה של באנר שכתוב עליו פנאתיקס?

איך שהארגון מנהלת את ביתו אין לי מושג וגם לא על זה אני מדבר.

וכן למען הסר ספק אני נגד לירוק ולזרוק דברים על אוהדי מכבי אבל אני בכלל לא בנושא הזה אלא בהצעה של אנשים להקים ארגון מטעם ההנהלה.

לגמרי, לא היו פוגעים בה היא לא הייתה מצלמת. אפשר להסכים על זה? או שהיא סוכנת סמויה.

נכון, אבל אתם מסתכלים רק על הסוף ואז מתלוננים, תקרא שוב מה שכתבתי למעלה.

הבאתי אותם כדוגמא אז הם התגלמות החזון שלי? שמע עם יכולת כזו של קפיצה למסקנות תלך לאולימפיאדה.

אף אחד לא מושלם, בטח לא הגייט. האם הם ומה שהם מייצגים עדיפים בעיניי על הפנאטיקס? כן.

הרבה יותר מפחיד אותי אלימות כנגד אוהדי מכבי מצד אוהדי מכבי מאשר סירוס אוהדים וסתימת פיות מדומיינים.

אני לא אולי לא מסביר מספיק ברור אבל אני מדבר על משהו אחר.

לא יודע מה הלך במקרה הספציפי במשחק האחרון, אבל אני *נגד* אלימות של אוהד מכבי באשר הוא כנגד אוהד אחר.

ההודעה שלי מכוונת להצעה להקים ארגון מטעם ההנהלה.

נכון, אבל אתם מסתכלים רק על הסוף ואז מתלוננים, תקרא שוב מה שכתבתי למעלה.

אתה או משקר או שראית רק את התקרית הזאת בסופה . זרקו עליה (ועליי, ועל עוד חצי יציע) מדקה 20 בערך כל מה שבא ליד, קיללו אותנו, וכל פעם שמישהו רק הרים את הראש להסתכל אחורה עליהם הוא קיבל אצבעות משולשות ויריקות. מוכן לשים את הבית והביצים שלי וללכת לפוליגרף ולהראות שאני דובר אמת. לפני שתגיד לי שהיית שם וזה בכלל לא קרה.

אחרי זה אתה עוד אומר שחבר שלה שראה אותה חוטפת ניירות וקללות שיחק אותה שרוצה לריב ואם הוא היה שותק אז הכל היה נגמר.

אתה היית שותק אם זה היה קורה לחברה שלך? אם זה היה קורה לך?

ממש טקטיקה של ערבים, פוגעים בצד השני, מקבלים תגובה ואז מצדיקים את כל העוולות שלהם בתגובה. אשכרה צילמו אתכם אז זה מצדיק את הכל.

אתה או משקר או שראית רק את התקרית הזאת בסופה . זרקו עליה (ועליי, ועל עוד חצי יציע) מדקה 20 בערך כל מה שבא ליד, קיללו אותנו, וכל פעם שמישהו רק הרים את הראש להסתכל אחורה עליהם הוא קיבל אצבעות משולשות ויריקות. מוכן לשים את הבית והביצים שלי וללכת לפוליגרף ולהראות שאני דובר אמת. לפני שתגיד לי שהיית שם וזה בכלל לא קרה.

אחרי זה אתה עוד אומר שחבר שלה שראה אותה חוטפת ניירות וקללות שיחק אותה שרוצה לריב ואם הוא היה שותק אז הכל היה נגמר.

אתה היית שותק אם זה היה קורה לחברה שלך? אם זה היה קורה לך?

ממש טקטיקה של ערבים, פוגעים בצד השני, מקבלים תגובה ואז מצדיקים את כל העוולות שלהם בתגובה. אשכרה צילמו אתכם אז זה מצדיק את הכל.

אין לי כח ללכת איתך לקרב גירסאות ומי הציק למי ומה היה שם, שורה תחתונה, שני הצדדים לא בסדר, ויש המון מתח בין הארגון לקהל זה נכון.

אם תחליטו שעל כל תקרית כזאת אתם בוחרים צד אוטומטי אני בטח לא אנסה לשכנע אתכם לנסות לשנות את דעתכם, אבל מדובר ב2 הכיוונים באנשים, ומישהו רוצה לריב ולעצבן אז הוא מעצבן ורבים איתו.

ואם בכל זאת לא בא לך לשמוע להקשיב לחשוב לראות לדמיין או וואט אבר, יש בערך 2000 כסאות בכל צד שהם לא מתחת לפאנטיקס, אתה מוזמן ללכת אליהם.

ומה שאני הכי מנסה להסביר לכם, שיש הרבה אנשים שמפריעים להם דברים ביציע הם עושים עם זה משהו, בין אם זה לדבר ולנסות לשנות או להבין למה הצד השני מתנהג כמו שהוא מתנהג, רובכם הגדול פשוט מפזר את השנאה שלו לכל עבר, על הארגון על ההנהלה על הקבוצה על השחקנים.

עד עכשיו כל מישדיבר איתי לפחות בפרטי לא יצא בלי תשובות.

תסיק מזה מה שאתה רוצה .

אגב אני הכי אוהב שאתם מנסים לענות ברצינות ולהביע דעה ואז מוסיפים איזה קללה או לכלוך כלשהו, ואז מתלוננים שאף אחד לא רוצה לדבר איתכם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.