Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

לא ידעתי שיש ארגון חדש לביתר

https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=23439

אם הם יקחו אליהם 50-100 אוהדים אז האולטימטום של לה פמיליה יגיע מהר, במיוחד אם תהיה תמיכה מההנהלה לארגון החדש.

לא ידעתי שיש ארגון חדש לביתר

https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=23439

כל הכבוד הם לא נמושות כמו בית"ר נורדיה המרגשת.

בקרוב אצלנו?

ממש לא בקרוב אבל בלתי נמנע.

אפחד לא דיבר על זה בפורום כי כנראה אפחד פה לא מזרחי תחתון מתחת לפנאטיקס, אבל אתמול ניצלתי את הגלות כדי לשבת שם עם חבר וראיתי את השנאה שיש שם לארגון. האנשים שישבו על המעקים למעלה ממש ליד האיש גדר והתופים לא הפסיקו לקלל את האנשים למטה (צעקו עליהם כשביתר עשו תמהפך ואנשים הסתכלו בפלאפון, ובזמן שאפחד לא שר) לדפוק סמוכטות, לזרוק ניירות על ראשים של אנשים. ברגע שאיזה מישהי שפגעו בה כמה פעמים צעקה להם שיפסיקו וצילמה אותם, הם התחילו לקלל תאמאמאאמא שלה ואיימו מלמעלה על חבר שלה שהם יפגשו אותו בסוף המשחק).

הרגיש לי כאילו אנחנו יושבים מתחת לאוהדי הפועל.

אבל עוד שנייה יבואו אנשים ויגידו שהיו צריכים לבוא לדבר איתם ביציע, ושהם לעולם לא יפגעו ויאיימו על אוהדי מכבי.

אפחד לא דיבר על זה בפורום כי כנראה אפחד פה לא מזרחי תחתון מתחת לפנאטיקס, אבל אתמול ניצלתי את הגלות כדי לשבת שם עם חבר וראיתי את השנאה שיש שם לארגון. האנשים שישבו על המעקים למעלה ממש ליד האיש גדר והתופים לא הפסיקו לקלל את האנשים למטה (צעקו עליהם כשביתר עשו תמהפך ואנשים הסתכלו בפלאפון, ובזמן שאפחד לא שר) לדפוק סמוכטות, לזרוק ניירות על ראשים של אנשים. ברגע שאיזה מישהי שפגעו בה כמה פעמים צעקה להם שיפסיקו וצילמה אותם, הם התחילו לקלל תאמאמאאמא שלה ואיימו מלמעלה על חבר שלה שהם יפגשו אותו בסוף המשחק).

אבל עוד שנייה יבואו אנשים ויגידו שהיו צריכים לבוא לדבר איתם ביציע, ושהם לעולם לא יפגעו ויאיימו על אוהדי מכבי.

אני גם ראיתי את המקרה הזה, מה שהלך שם היה מגעיל ברמות, הלבשו על מישהי וחבר שלה ומלמעלה התחילו לקלל אותם ולאיים עליהם. להקיא על אלה שהיו מעורבים הזה (בכוונה לא אומר על הארגון כי לא כולם כאלה).

חמור ובעיקר מעציב.

כתבתי לתומי תגובה סרקסטית, שבאה על מנת להפסיק את כל הדיונים המתמרחים והמשעממים עד עלפון של "מי שחקן טוב יותר", אבל בתוך תוכי ידעתי שיקפוץ איזה טומטום מזדמן שחש את עצמו האל קאפונה של העולם האינטרנטי, ולא רק שלא יבין את משמעות הנאמר(לגיטימי לחשוב שהדברים נאמרים ברצינות תהומית,לא כל אחד קורא לב וכליות), ולא רק שלא יכתוב למה הדברים אינם נכונים, אלה יעז לתת ניתוח אישיות של היוזר(אני במקרה הנ"ל) וכמובן להשתמש בתיאורים פוגענים שנועדו לגמד את מי שהעז לומר דבר המנוגד לדעת המבין הגדול.....

הפתעתי היחידה שמסתובבים פה כל כך הרבה חסרי אישיות, משועממים חסרי תקנה, או סתם אהבלים שנולדו כנראה מקרע לא מתוכנן בקונדום, וסוייר אחד שבשמיים ובארץ(אבל עדיין מחבב אותו), לפחות נמצאו פה כמה יחידי סגולה שהשכל שלהם עדיין עובד בסינרגיה עם שאר מערכות הגוף.....

אז כל מי שהשתמש במילים טמבל והזוי, מוטב שיבדוק מי בסוף יצא פה שכזה, וכמובן כמו תמיד במקרים הנ"ל, האוהד שמלווה חצי שעה את הקבוצה יהיה מספיק "גבר" בכדי לכנות אוהדים גדולים ומסורים ממנו כמה אלפי מונים יותר, מתחזים וטרולים.....

תמיד ידעתי שבקרב אוהדי מכבי ישנם לא מעט כלומניקים שמהווים כזרע לבטלה, אבל לא שערתי שרבים מהם מצויים גם פה בפורום....

הם גם ביציע

רואה

אני גם ראיתי את המקרה הזה, מה שהלך שם היה מגעיל ברמות, הלבשו על מישהי וחבר שלה ומלמעלה התחילו לקלל אותם ולאיים עליהם. להקיא על אלה שהיו מעורבים הזה (בכוונה לא אומר על הארגון כי לא כולם כאלה).

כמובן שלא כולם כאלה, אבל עושים את זה בחסות הארגון. אחרי זה הארגון יצעק שלא רוצים מאבטחים ולא רוצים שוטרים ביציע. אבל להעיר לחברים שלהם שמאיימים על אוהדי מכבי מלמעלה זה לא בכבוד שלהם. כל זה חודש אחרי שהעיזו להיכנס מאוחר למשחק, להעיף אנשים בבריונות ואז לבכות שהמשטרה באה לפרק.

פשוט לא שמים זין על אף אחד שהוא לא הם.

אז בינתיים הם חזקים ולאפחד אין כוח לריב במשחק כדורגל אבל הם בדרך הבטוחה למאסה קריטית של אנטי מהקהל הרחב ומשם להנהלה.

רחמים על מי שיושב מתחתם ברגיל, בדרום מערבי לפחות היה להם רשת בינם לבין הקהל חוץ.

אבל אבל אבל הם מגנים עלינו שלא נקבל כאפות בסמי עופר וק"ש חוץ

בתור אחד שיושב במערבי, אני תמיד מזהה בגוש חבורת בבוני לובשי שחור על הגדר, אלה כאילו הערסים? שומרי האימפריה? עברייני הצמרת ?

אין ממה לפחד מחבורת ילדי מסכנות שיגיעו לגיל 30 ויבינו שהשיא בחיים שלהם היה לדקור אוהד חיפה כדורעף

אני יושב מערבי עליון ומוכן בכיף לתלות איזה שלט שתביאו לי, הבנתי מחבר ממזרחי עליון שאסור לתלות אף שלט חוץ ממכבי פנאטיקס, פשוט ביזיון, מי הם בכלל? אפילו צבע ליציע הם לא מכניסים, באים לי עם חולצות שחורות וגונבים דעת לילדים קטנים, טפי עליהם ועל כל מי שקשור לזה

בתור אחד שיושב במערבי, אני תמיד מזהה בגוש חבורת בבוני לובשי שחור על הגדר, אלה כאילו הערסים? שומרי האימפריה? עברייני הצמרת ?

אין ממה לפחד מחבורת ילדי מסכנות שיגיעו לגיל 30 ויבינו שהשיא בחיים שלהם היה לדקור אוהד חיפה כדורעף

אני יושב מערבי עליון ומוכן בכיף לתלות איזה שלט שתביאו לי, הבנתי מחבר ממזרחי עליון שאסור לתלות אף שלט חוץ ממכבי פנאטיקס, פשוט ביזיון, מי הם בכלל? אפילו צבע ליציע הם לא מכניסים, באים לי עם חולצות שחורות וגונבים דעת לילדים קטנים, טפי עליהם ועל כל מי שקשור לזה

דווקא די מפחיד. אני עושה 1+1 ורואה איך הם דקרו אנשים אחרי משחק כדורעף ומאיימים על אוהדי מכבי שיבואו אליהם אחרי המשחק. כבר קשה להסתמך על קוד הכבוד שלהם שאומר שהם רק נגד אולטראס של קבוצות אחרות.

כל המזרחי תחתון צעק לבחורה ההיא שתעזוב אותם ושלא תריב איתם כי זה רק יהיה יותר גרוע. כנראה שהם ידעו על מה הם מדברים.

יאללה מכבי לפרק.

הפכנו לקהל הכי גרוע בליגה, פשוט לא יאומן.

15 איש שרים במשחק ראשון, גוש של 200 איש, חוסר אווירה ובמקום לאחד מצליחים לקרוע את הקצת שנשאר.

הכי עצוב שכולם(גם אני) ניהיו אדישים, לחוסר עידוד ולחוסר אווירה.

רוב הפורום זה אנשים מבוגרים שכבר עברו את הגיל להרים ארגון, אבל אני מאמין שברגע שתהיה אלטרנטיבה לחבורת זבל הזאת, כל הקהל יחליף תקליט

כל עניין העידוד פשט תרגל בארץ ,ואצלנו כבר ממזמן..

פעם זה היה עוד מעניין היום אף אחד לא שם על זה זין, יש ארגון אין ארגון יש תפאורה אין תפאורה זה באמת מעניין תביצים.

מה שצריך לעניין זה נטו הקבוצה הרכש וכל המסביב.

במילא יהיה איזה סולחה ליומיים ורבע עד הפיצוץ הבא אז למה זה מועיל

הפכנו לקהל הכי גרוע בליגה, פשוט לא יאומן.

15 איש שרים במשחק ראשון, גוש של 200 איש, חוסר אווירה ובמקום לאחד מצליחים לקרוע את הקצת שנשאר.

הכי עצוב שכולם(גם אני) ניהיו אדישים, לחוסר עידוד ולחוסר אווירה.

כן אבל איזה מזל שאנחנו לא נוקיה, אה?

מצידי בלי אולטראס וכל החרא הזה, שיהיה כמו הקטע החדש הזה בבית"ר עם הד-סטארט ואולטרא-מודרן-פוטבול. גם יכול למשוך משפחות, שילדים קצת יכנסו לעסק וירגישו שייכות.

אם קהלים אחרים יחפשו מכות אז שיפנו למשטרה כמו בני אדם נורמלים. זה מעניין את התחת מי יותר חזק.

תמיד היית למנסה למצוא היגיון ולהגן על הדרך של האירגון אוהדים,

אבל באמת מעדיף 1000 נוקיות ולא ערסים שיושבים עם הקהל המעודד, יורקים ומאיימים על אנשים מהיציע התחתון כי הם מסתכלים בפלאפון או לא מעודדים

(אם הם באירגון או לא, זה לא משנה, האחריות היא שלהם)

מדהים שהם יצאו נגד אנשים כאלה אבל לא היו ביציע בגמר כדי לזיין אנשים שצילמו את דו קרב הפנדלים (אנשים שצריך להרחיק לכל החיים ממשחקי מכבי).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.