Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

בשעה טובה (לא זוכר שראיתי את זה כאן) אני נרגש לבשר כי הפועל עידכנו באתר הרשמי את תוצאת הדרבי חמש !!

מי מנהל את הפועל??

http://www.htafc.co.il/event/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99-%D7%AA%D7%90-%D7%A0%D7%92%D7%93-%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A2%D7%9C-%D7%AA%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91-%D7%98%D7%A8%D7%9D-%D7%A0%D7%A7%D7%91%D7%A2-%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%93/

בינתיים באתר של ברצלונה, העלו תקציר ב-HD של הרביעייה של פריז, שכולל אפילו החמצות של פריז:

https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2016-2017/champions-league-video-highlights-paris-saint-germain-vs-fc-barcelona

בהפועל היו מפטרים את אחראי התוכן על זה.

מאמן בשיקטאש: "האמת שבכלל לא הכרתי את ב"ש רק את מכבי ת"א''

אלונה שלחה מכתב.

הוא אמר מכבי תל אביב או מכבי? כי אם אמר מכבי יש מצב שהתכוון לחיפה:)

ואווווו בקשההההה לאאאאאאא איך הם עבדו על הארגוןןן לא מאמין צריך לחלק להם תעודת אומץ וחוכמה,די יפאתטיים תפסיקו להתעסק במועדון הקטן והמזדיין הזה ולצטט לי תפישרים האלה פה.

אתם נותנים להם במה בכל הזדמנות אני לא מבין למה אתם בכלל מגיבים להם,זה כמו שאוהד ריאל מדריד יפתח דו שיח עם אוהד לה קורוניה,שחררו מהזיינים כאלה כבר

אז אנחנו רשמית הקבוצה השנואה בליגה? איפה אוהדי הפועל? שיקנאו

מתי לא היינו הקבוצה השנואה בליגה?

אנחנו הקבוצה הכי שנואה על כל מועדון בארץ, חוץ מ:

הפועל חיפה

הפועל פ"ת

מכבי פ"ת

בית"ר ירושלים

בני סכנין

ואם תעשי סקר בקרב הקהלים של כל אחת מאלה, אנחנו לא בדיוק אהודים גם אצלם.

זה לא היה ככה תמיד?

אולי

הם ניסו לנכס לעצמם את השנאה עם "כל העולם כולו שונא את הפועל ורק אני אוהב", גם את זה אנסנו להם

אולי

הם ניסו לנכס לעצמם את השנאה עם "כל העולם כולו שונא את הפועל ורק אני אוהב", גם את זה אנסנו להם

זה תמיד היה מגוחך, בין היתר בהתחשב בכל ה"אחיות" שיש להם. זוכרים שאוהדי הפועל ר"ג הניפו שלט "תודה לך זהבי" אחרי שאלוהים כבש בדרבי נגדנו?

אנחנו הכי שנואים בעיקר ע"י הפועל, חיפה, ב"ש.

בשאר הארץ לא הפועל נחשבת מאז ומתמיד השנואה ביותר?

לא, רק מאז שבתחילת שנות ה-2000 הם התחילו לדחוף את המיתוס הזה והאוהדים שלהם השניאו את עצמם על כולם.

בכל מקום בארץ שונאים אותנו. אנחנו הקבוצה השנואה על ב"ש למשל הרבה מלפני שהם היו בצמרת. וגם על בני יהודה אנחנו השנואים ביותר. עד סוף שנות התשעים אנחנו גם היינו השנואים על בית"ר, יחד עם הפועל ירושלים. שלא לדבר על כל מיני הפועל ר"ג למיניהן.

התפאורה שלהם נראית כאילו הם נתנו ילדים ביסודי לצייר אותה...אם זה היה התכנון מראש אז זה מביך בשבילם

חציית ים סוף? זה לא האירוע שלאחריו בני ישראל היו 40 שנה במדבר?

חציית ים סוף? זה לא האירוע שלאחריו בני ישראל היו 40 שנה במדבר?

you expect them to keep chronology? arrow of time? they can't even count

maybe this is what happens when they try to do two tasks at once.

painting new banners while lying about painting new banners

מתי לא היינו הקבוצה השנואה בליגה?

אנחנו הקבוצה הכי שנואה על כל מועדון בארץ, חוץ מ:

הפועל חיפה

הפועל פ"ת

מכבי פ"ת

בית"ר ירושלים

בני סכנין

ואם תעשי סקר בקרב הקהלים של כל אחת מאלה, אנחנו לא בדיוק אהודים גם אצלם.

אנחנו יובנטוס של ישראל גם מבחינת גודל מועדון וגם זה שכולם שונאים אותנו.

אני לא יודע מה יותר מביך זה שהם אשכרה ניסו לעבוד על הפנאטיקס לפני המשחק הכי גדול בהיסטוריה של המועדון שלהם או זה שהם המציאו את כל הווטסאפ הזה... בכל מקרה, כל עוד זה ברמת הווטסאפ, לדעתי הם בדוק משקרים. אחרת, היו עושים משהו הרבה יותר אותנטי וקשה לפברוק מאשר צילום מסך של הווטסאפ שכל ילד בכיתה ב' יכול לעשות.

אני לא יודע מה יותר מביך זה שהם אשכרה ניסו לעבוד על הפנאטיקס לפני המשחק הכי גדול בהיסטוריה של המועדון שלהם או זה שהם המציאו את כל הווטסאפ הזה... בכל מקרה, כל עוד זה ברמת הווטסאפ, לדעתי הם בדוק משקרים. אחרת, היו עושים משהו הרבה יותר אותנטי וקשה לפברוק מאשר צילום מסך של הווטסאפ שכל ילד בכיתה ב' יכול לעשות.

תשמע אין מצב שמרמים תפאורה כזאת ביומים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.