Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

16/17 - כלום

15/16 - אליאל פרץ

14/15 - דור פרץ

13/14 - דור ג׳אן, גאל מרגוליס

12/13 - כלום

*אלטמן גם היה פה איפשהו...

שכחתי אותו.

יש עוד כמה ילדים, בן בן יאיר למשל שיחק נגד חיפה במחזור הראשון של 12/13 (זוכר שאוסקר גארסיה הזכיר אותו במשחק האליפות)

גלזר שיחק באחד המשחקים בטוטו, יחד עם ילדים נוספים מהנוער, אבל זה טוטו אז פחות חשוב.

סוקראטס מזה את מי אתה אוהד?! קצת אובייקטיביות :) "הדשא של השכן תמיד נראה ירוק יותר".

* אגב שכחת גם את צ'יבוטה. וחביב אוחיון.

שאלה, מה יותר חמור :

ש"תיהיה שואה למכבי" מבית היוצר של השטן האדום, או "יגרמנים ניאו נאצים" מבית היוצר של הקוף שמנסה לחקות את הגורו האדום?

נדמה לי שהיחס לקוף הרבה יותר סלחני , גם בהשוואה לשיר "האונס" שדובר עליו בלי סוף

מחיפה על הבלם האיסלנדי:

הם מבינים שזה הפוך, כן? כלומר שדווקא ממדינה קטנה יהיה יותר קל למצוא את השחקן הכי גרוע שלה.

איך אפשר לומר עובדה על משהו שעוד לא קרה?

לא מבין מה התחלתם לאכול סרטים ממכבי, אני רואה קבוצה שחיה על אדי הממומנטום, וברגעים כאלו גם דרדרלה של יצחקי נכנס פנימה, אבל זה לא יכול להמשך לאורך זמן.

מכבי מבזבזת זמן כי היא לא מספיק בטוחה בעצמה.

כשאנחנו נחזור למומנטום החיובי, הפער יהיה דו ספרתי.

גם במשחק נגדם היינו במומנטום חיובי? הגענו אחרי 2-2 מלחיץ בסמי עופר, ואם אני לא טועה משחק אחד לפני היה רעננה בשמינית-גביע שניצחנו בפנדלים.

אם הוא כל כך רוצה להאשים את המומנטום, חשוב שיזכור שמחצית שלמה נגדם שיחקנו כדורגל התקפי והיינו שווים 2-0 (ובינינו, אם ה2 הזה היה נכנס, המשחק היה נגמר בלפחות 3), ובמחצית השנייה אמנם שיחקנו מסריח, אבל אפשר להתנחם בעובדה שהם עשו לנו את זה כל השנים (בזבוזי זמן, פציעות, עבירות) ולהתנחם בעובדה נוספת שאם הם היו אלו שמובילים 1-0, הם היו עושים את כל ההצגות האלה.

מודעות עצמית מישהו?

רמת המודעות העצמית אצל הגמלים, לא ניתנת להגדרה. כאשר המאפיין העיקרי של הפורום שם זה המושג "אם" ! אם לא היו פציעות... אם היינו נראים כמו בתחילת העונה... אם היינו עושים חיזוק ראוי בחורף.. בקיצור הכל אם ואם. עוד משהו זה תסביך הנחיתות שלהם, כל היום מתעסקים במכבי!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.