Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

אחי, למה נראה לך שזה בכלל בצחוק?

כי גם 60 שנה של שאיפת אדים רעילים, שמש קופחת והזנחנ ממסדית לא יכולה להוביל לרמה כזו של הזיה

ברור שזה פוסט ציני, אבל הכי מצחיק שכל האוהדים שלהם לקחו את זה ברצינות וזרמו עם הפוסט עד שהוא היה צריך להסביר להם שהוא צוחק.

לבאר שבע יש סגל מעולה, הם באמת לא צריכים חיזוקים גדולים.

לא ברור לי איך לא הלכו על הזרים שלהם באירופה, מה, נוואקמה לא ברמה של בלגיה למשל? מוזר, אפילו רייכרט חתם שם.

לאחרונה גיליתי שלחברינו מהצפון יש כמה תוכניות ברדיו המקומי שגם משודרות לייב בפייסבוק, במקרה הפנו אותי לקטע הבא שפשוט גמר אותי:

https://streamable.com/pjvub

זו דוגמה להשפעה של חשיפה לכימיקלים במשך שנים רבות.

לאחרונה גיליתי שלחברינו מהצפון יש כמה תוכניות ברדיו המקומי שגם משודרות לייב בפייסבוק, במקרה הפנו אותי לקטע הבא שפשוט גמר אותי:

https://streamable.com/pjvub

זו דוגמה להשפעה של חשיפה לכימיקלים במשך שנים רבות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

וואו איזה יצורים

לבאר שבע יש סגל מעולה, הם באמת לא צריכים חיזוקים גדולים.

לא ברור לי איך לא הלכו על הזרים שלהם באירופה, מה, נוואקמה לא ברמה של בלגיה למשל? מוזר, אפילו רייכרט חתם שם.

הם צריכים להחתים שחקן במקום בוזגלו. עם כמה שאני שונא את הפרימדונה הזה, הוא חתיכת שחקן שנותן מספרים. חוץ מנוואקמה, אין להם שחקן אגף להשען עליו. מליקסון פציע ומזדקן וזריהן עוד בוסר ועוד לא הוכיח שהוא יכול אם בכלל להביא מספרים. גם חסר להם חלוץ. יש להם את שהר, ברדה וגאדיר שאף אחד לא מספיק טוב להיות חלוץ מוביל.

בקשר לנוואקמה לא ברור אם זה סוכן או שיש משהו אחר. בכל מקרה מאוד מוזר אחרי העונה הזאת שהוא נתן בארץ ובאירופה שאין לו ביקוש או לפחות לא שומעים על הצעות שהוא מקבל.

לא ציטוט מהאינטרנט אבל שיחה עם חבר אוהד חיפה:

"לא יכול לזכור מתי בשנים האחרונות הייתם יותר רלוונטיים מאיתנו, ויודע מה, לא רק בשנים האחרונות, בכלל.."

כרגיל, עושה טוב לדעת שהעולם נברא ב1984 וחרב ב2011.

הם צריכים להחתים שחקן במקום בוזגלו. עם כמה שאני שונא את הפרימדונה הזה, הוא חתיכת שחקן שנותן מספרים. חוץ מנוואקמה, אין להם שחקן אגף להשען עליו. מליקסון פציע ומזדקן וזריהן עוד בוסר ועוד לא הוכיח שהוא יכול אם בכלל להביא מספרים. גם חסר להם חלוץ. יש להם את שהר, ברדה וגאדיר שאף אחד לא מספיק טוב להיות חלוץ מוביל.

בקשר לנוואקמה לא ברור אם זה סוכן או שיש משהו אחר. בכל מקרה מאוד מוזר אחרי העונה הזאת שהוא נתן בארץ ובאירופה שאין לו ביקוש או לפחות לא שומעים על הצעות שהוא מקבל.

לדעתי הם הולכים להחלש במרכז השדה, והם לא כל כך מודעים לכך. הגיל של ראדי והברכיים של אוגו עוד יתגלו כבעיה רצינית בהמשך העונה.

לא ציטוט מהאינטרנט אבל שיחה עם חבר אוהד חיפה:

"לא יכול לזכור מתי בשנים האחרונות הייתם יותר רלוונטיים מאיתנו, ויודע מה, לא רק בשנים האחרונות, בכלל.."

כרגיל, עושה טוב לדעת שהעולם נברא ב1984 וחרב ב2011.

לא מאמין שלא דפקת לו את הראש בקיר כדי לראות אולי משהו שם יסתדר

איך אתם בכלל יכולים להכנס עם אוהדי הכימיקלים לוויכוח ספורטיבי?

יש לי אוהד חיפה בעבודה, לא מסוגל לדבר איתו על ספורט, זה עינוי, הם תלושים מהמציאות.

זה כמו לדבר פוליטיקה עם בחורה מנשות ווטש.

האמת שאני מכיר כמה אוהדי חיפה סבבה לגמרי (אף אחד מהם לא מהעיר). הכמה בודדים שאני מכיר שהם חיפאים במקור/גרים בעיר באמת אי אפשר לדבר איתם על הכדורגל בלי לרצות לדפוק את הראש בשולחן ואחד מהם הוא בן אדם רציני ביום יום.

אני מת.

דיווחים על כך שטוני מוניוס לא ימשיך כמנהל הספורטיבי של חטאפה (שעלתה ליגה היום), אבל הוא ישאר במערכת כמנהל משהו.

המחליף שלו?

רמון פלאנס.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כל הסאגה הזו אדירה

לגבי אלירן עטר,זה מורכב, הוא גם צודק שהם לא יכולים להגיב על משהו שלא קרה כל חלון העברות, מבחינתם אין הצעה על השולחן אז אין למה להגיב, אי אפשר להגיב על כל מה שמתחולל לקרוייף או לכתבים שלו בראש.

לקרויף יש כתבים ומתחוללים להם דברים בראש.

איציק יצחקי ושמעון אלבז, מגדולי הכתבלבים בכרמל הם ״כתבים של קרויף״.

אין מנותקים מהמציאות כמו אוהדי חיפה. לא פלא שהנשיא כזה מנותק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.