Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

עכשיו שליחי המאמי הלאומית בתקשורת מתחילים להאשים שניצלנו את זה שהיו ב10 שחקנים בשביל לגנוב גול....

אני טיפה עסוק כרגע, אבל בערב אשב ואנסח מכתב התנצלות בשם כולנו.

עכשיו שליחי המאמי הלאומית בתקשורת מתחילים להאשים שניצלנו את זה שהיו ב10 שחקנים בשביל לגנוב גול....

סליחה ומחילה, פעם הבאה נניע כדור בין הבלמים עד שהפצוע יחזור למגרש ויהיה בסדר מבחינתם להבקיע.

השיא בנושא שהבאתי זה מישהו שמשתגע שמיכה ודסה עשו עבירות לא ספורטיביות.

ואז מישהו כנראה שלא גר בדרום ומקבל חמצן למוח אמר לו "זה עבירות של צהוב והם קיבלו צהובים.." ואז הוא אומר משו כמו "מה אכפת לי מהצהוב? אני רוצה לדעת מה היה קורה אם לא היו עושים תפאולים"

וזאת לדעתי ההודעה עם האייקיו הכי נמוך שקראתי בחיים שלי. כאילו.. כמה מטומטם.

היה עבירה של צהוב. קיבלו צהוב. איך זה קשור לאוגו או מה זה בכלל המשפט הזה ואם לא היו עושים עבירה?

ואם וידאר לא היה בועט לשער מעניין איך היה נראה המשחק. הוא גם רוצה לדעת איך זה היה נראה אם מכבי היו עולים רק 4 שחקנים? אין. הם היו אונסים אותנו.

אני לא חזק בלערוך דברים אבל אבקש מיוצרי הפורום לבצע משהו שחשבתי עליו כבר מזמן:

סרטון בוקקי (שאיברי המין מצונזרים) שעל פני הגברים מודבקים אנשי ב''ש ועל פני הנערה פניו של זריהן.

הדניאל הזה יודע ששיחקנו בלי הבלם הקבוע שלנו בתקופה האחרונה? והמגן השמאלי? והשחקן הכי טוב שלנו?

ומה עם זה ששיחררנו 2 שיחקני קישור והמחליפים הגיעו לפני יומיים? והעובדה שבן חיים שיחק קצת יותר ממחצית? וגם כששיחק הם די רצחו אותו (דש לג׳ון רוצח אוגו)

ואוו בפייסבוק פתאום כל אוהדי חיפה יצאו מהחורים

אוהדי פייסבוק הכי גדולים שיש

אף אחד לא מדבר על זה שהם עשו שלט חדש בצבע צהוב למשחק נגדנו?

רשמו את זה בפורום אצלהם

ענו להם שזה שחור-זהב (שמנת)

אפרופו, למישהו יש הסבר? לא הבנתי מה הקטע שלו.

לפי מה שהם טוענים זה זהב ולא צהוב

מניח שהם פחדו לבוא עם הישן שלא יקחו להם (משחק קודם בבלומפילד לא באו עם אף באנר/דגל)

וכן מכבי אצלם זה נקודה רגישה, בשביל מכבי שווה לעשות באנרים חדשים וזה המשחק היחיד שהם מדליקים בו אבוקות

מהקופים על וידאר

שוב - בגלל המחיר ששולם עליו הייתי מצפה שיראה עוד יכולות מאשר דחיקות כדור לרוב.
שני הגולים שלו נגדנו והגול היום זה לא קשור אפילו ליכולת אישית שלו, יותר לתרגיל שלימדו אותו במכבי ת"א.
זה בדיוק התנועה של זהבי וגולים שזהבי היה שם.
זה תרגיל של מכבי ת"א, זה גולים של קבוצה מאומנת הרבה מעבר ליכולת של שחקן כזה או אחר.
גם דמארי ועטר שמים את זה אם הם היו משחקים שם. פה אתה לא תראה את זה כי אין קבוצה מאומנת.
הוא שחקן אפור מאוד, לא יכול להוביל כדור(ומה לעשות, חלוץ בכדורגל המודרני צריך לדעת להוביל כדור), כמעט ולא יכול לעבור שחקן, אין לו איזה בעיטה מושלמת ואין לו פיניש שלא ראית פה בארץ.
בוא נגיד שפריצה היה כמה רמות מעליו.. קיארטנסון לא חלוץ של 3.5 מ' יורו.
אם היו משלמים עליו מיליון יורו אולי עוד הייתי אומר וואלה שיחקו אותה, אבל ב 3.5 אמור לעשות הרבה יותר.
ראית אותו מסכן את השער, עובר את הבלמים, משגע את ההגנה היום?
נכון שעם הגול שלו עשה את שלו, אבל כמו שרשמתי למעלה - הגול הזה זה בעיקר זה שהם מאומנים ועושים את התרגיל הזה שנים שם.
אם לא היה מבקיע את הגול היום(ולא היה רחוק מזה) - מה היית אומר?

אני מבין את הטענות שלהם. היה טעם לפגם. אני לא אוהב את הבזבוזי זמן של ראייקו. אנחנו מתלוננים כשעושים מולנו.

והם טוענים שהוגו שחקן ישר והגון, ולא מספיק הגונים לומר שטב"ח ניגש למגן והתנצל בפניו (תרתי משמע) על הפגיעה. הם הץחבקו וציחקקו אחר כך, במהלך המשחק

אני מבין את הטענות שלהם. היה טעם לפגם. אני לא אוהב את הבזבוזי זמן של ראייקו. אנחנו מתלוננים כשעושים מולנו.

Dont Hate The Player, Hate The Game.

שום טעם לפגם.

מכבי הייתה צריכה 3 נקודות ועשתה הכל כדי להשיג אותן.

זה יכול להיות לא יפה לעין, זה יכול להוציא מהדעת, זה לגיטימי.

והפטנט הזה, רשום על שמם.

אגב, לאורך כל ה-80 דקות שאחרי הגול, מה היה קרוב יותר? 1-1 או 2-0?

אז שלא יזיינו במוח.

והם טוענים שהוגו שחקן ישר והגון, ולא מספיק הגונים לומר שטב"ח ניגש למגן והתנצל בפניו (תרתי משמע) על הפגיעה. הם הץחבקו וציחקקו אחר כך, במהלך המשחק

יש בהם הרבה צביעות, ב"ש עשו לנו בדיוק אותו דבר עונה שעברה אז שלא יבכו שפעם אחת ניצחנו אותם בשיטה שלהם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.