Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

עכשיו היה בספורט 5 גולד את המשחק של חיפה נגד מכבי של עונת 94, המשחק בו הפסדנו 5:0. לקראת סוף המשחק הקהל של חיפה שר "הו הא מה קרה מכבי אחלה אותו!"

מי הגבר שמוצא את זה?

האמת שהייתי קצת עצוב שצחקו שמחכה להם אשקלון ונזכרתי שניצחו

11 שואבי אבק רובוטיים נטענים ינצחו את אשקלון, לא חוכמה גדולה.

עוד מעט אוהדי הפועל באר שבע גם יתחילו לעשות ראשי תיבות כמו ר.ב.י.ם, ב.ט.ל, ש.ש.ל וכאלו היום הזה אוטו טו קורה

הקטע הזה של קבוצת אנשים שחושבים שאם הם ימשיכו לספר לעצמם ולעולם שקר מאתיים פעם אז זה יהפוך למציאות כל כך עצוב ומלא רגשי נחיתות (קצת מזכיר את שיטות התעמולה האומללות של אלה שקוראים לעצמם פלשתינאים).

כמו הטרנד של לקרוא לאצטדיון סמי עופר אצטדיון אבי רן, כאילו אם תמשיכו לקרוא לו ככה מספיק פעמים אז השם שכתוב בכניסה באמת ישתנה,

כאילו אם תתחילו לספור מהאליפות הראשונה שלכם אז אף אחד לא יזכור שהייתם קבוצת תחתית בשמונים השנים שקדמו לה. כאילו אם תמשיכו לקרוא לעצמכם מכבי מישהו בעולם הזה באמת יחשוב שמתכוונים אליכם. אין בזה כלום, זה אפילו לא מעלה גיחוך, רק רחמים ובושה. לפעמים אני תוהה אם בחרו בהם במכוון להיות האיזור הכי מזוהם בארץ בידיעה ששם יש את הריכוז הכי גדול של אנשים שאין להם תקווה ועתיד בחיים.

סברס המחאה של אוהדי חיפה על השם של האצטדיון היא אחת המבורכות בתולדות הענף בישראל

אין שום קשר בין זה לבין תעמולה פלסטינית

הקטע הזה של קבוצת אנשים שחושבים שאם הם ימשיכו לספר לעצמם ולעולם שקר מאתיים פעם אז זה יהפוך למציאות כל כך עצוב ומלא רגשי נחיתות (קצת מזכיר את שיטות התעמולה האומללות של אלה שקוראים לעצמם פלשתינאים).

כמו הטרנד של לקרוא לאצטדיון סמי עופר אצטדיון אבי רן, כאילו אם תמשיכו לקרוא לו ככה מספיק פעמים אז השם שכתוב בכניסה באמת ישתנה,

כאילו אם תתחילו לספור מהאליפות הראשונה שלכם אז אף אחד לא יזכור שהייתם קבוצת תחתית בשמונים השנים שקדמו לה. כאילו אם תמשיכו לקרוא לעצמכם מכבי מישהו בעולם הזה באמת יחשוב שמתכוונים אליכם. אין בזה כלום, זה אפילו לא מעלה גיחוך, רק רחמים ובושה. לפעמים אני תוהה אם בחרו בהם במכוון להיות האיזור הכי מזוהם בארץ בידיעה ששם יש את הריכוז הכי גדול של אנשים שאין להם תקווה ועתיד בחיים.

הקטע עם אבי רן בכלל לא ברור.

איצטדיון הכי מפואר במדינת ישראל והעירוני בחיפה, אמור להיות על שם שחקן שהצטיין במשך 3-4 עונות במדי קבוצה אחת מתוך 2 שבעיר חיפה, רק בגלל התאונה המצערת שגרמה למותו? לא ברור למה הם רותמים לעגלת הפאתטיות טראגיות כאלו ורק מבזים את עצמם.

סברס המחאה של אוהדי חיפה על השם של האצטדיון היא אחת המבורכות בתולדות הענף בישראל

אין שום קשר בין זה לבין תעמולה פלסטינית

הקטע עם אבי רן בכלל לא ברור.

איצטדיון הכי מפואר במדינת ישראל והעירוני בחיפה, אמור להיות על שם שחקן שהצטיין במשך 3-4 עונות במדי קבוצה אחת מתוך 2 שבעיר חיפה, רק בגלל התאונה המצערת שגרמה למותו? לא ברור למה הם רותמים לעגלת הפאתטיות טראגיות כאלו ורק מבזים את עצמם.

פאתטי.

עם כל הכבוד לאבי רן.

יותר הגיוני שיקראו לאיצטדיון הזה על שם שחר או רובי שפירא.

רובי יאנג ואברהם מנצ'ל הכי ראויים אם כבר שחקן עבר, אף אחד לא הזכיר אותם אפילו. אולי קצת אוהדי הפועל חיפה ותיקים הציעו בקטנה את רובי יאנג, וגם זה אני לא בטוח בוודאות.

אני לא מבין את הדיון, הרי משפחת עופר תרמה איזה חצי מהעלות להקמת האיצטדיון לא ? ומן הסתם רצו להנציח את שמו. תקנו אותי אם אני טועה כי באמת אין לי מושג.

אני לא מבין את הדיון, הרי משפחת עופר תרמה איזה חצי מהעלות להקמת האיצטדיון לא ? ומן הסתם רצו להנציח את שמו. תקנו אותי אם אני טועה כי באמת אין לי מושג.

נכון, אבל זה די אבסורד שבעיריית חיפה הסכימו לזה והנציחו את השם של מי שהרעיל שם את התושבים. אבל מצד שני גם לאוהדי חיפה שהבעלים שלהם לא שם שקל על האצטדיון למורות שהציעו לו להשתתף בבנייה אינם יכולים לנכס לעצמם את האצטדיון עם שם שיהיה קשור רק אליהם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.