Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

צנציפר: לגיא לוי יש בחוזה סעיף, שאם הוא מדבר על מישהו בהפועל, או על הפועל עצמה, אז הוא לא מקבל את הפיצויים שלו

מחר (אתמול, נאמר בשני) יישלח לו מכתב.

מדהים.

די נו, רציני?

האדרת מכבי ע"י אוהדי הפועל זו התבדלות שנועדה להתנשא על אוהדי מכבי ועל שאר אוהדי הכדורגל בישראל

הם בעצמם לא מאמינים בזה, אלא בעצם אומרים : "אנחנו לא כמו אוהדי מכבי הקנאים, צרי העין, הילדותיים שלא יודעים לפרגן, אלא ההיפך הגמור"

האדרת מכבי ע"י אוהדי הפועל זו התבדלות שנועדה להתנשא על אוהדי מכבי ועל שאר אוהדי הכדורגל בישראל

הם בעצמם לא מאמינים בזה, אלא בעצם אומרים : "אנחנו לא כמו אוהדי מכבי הקנאים, צרי העין, הילדותיים שלא יודעים לפרגן, אלא ההיפך הגמור"

ומצד שני - כתבה שלמה, והפעם היחידה שהוא כתב את המילה מכבי, זה בהקשר של נתניה.

בהפועל אישרו לחלק מאוהדי הקבוצה המוכרים להיכנס לפני תחילת האימון שלשום בכדי לשוחח עם השחקנים. ל-ynet ספורט נודע כי האוהדים קנו בשעות הצהריים חולצות שחורות, איתן הם נכנסו למתחם האימונים וביקשו מהשחקנים להוריד את החולצות של הפועל, תוך שניסו להלביש אותם בכוח בחולצות השחורות. "אתם יכולים מעכשיו רק ללכת עם חולצות בצבע שחור, זה יום אבל למועדון", הסבירו לשחקנים.

ההחלטה של הפועל לאפשר לאוהדי הקבוצה להיכנס למתחם האימונים, תוך הוראה לאנשי המשטרה לסגת מהמקום עלתה להנהלה בנזקים ברכוש, כולל קריעת בד היוטה שחצץ בין הגדרות לאוהדים. אתמול עבדו אנשי המועדון על תיקון הנזקים.

לא יאומן שעדיין אין להם חולצות שחורות בשלוף

Leah Katamin

★ לעולם לא תצעדי לבד הפועל תל אביב! ★

לפעמים יש אכזבות והפסדים זה נכון ולפעמים גם צריך להזכיר לאוהדים ובעיקר לאוהדים הצעירים (שלא חוו עם הפועל את השנים הקשות) על ההבדל בין אהדת קבוצת כדורגל ובין שייכות לקהילת אוהדי כדורגל.

הבחירה בהפועל תל אביב אף פעם לא הייתה בחירה פשוטה, זו בחירה רגשית שאתם או מי מבני משפחתכם לקחתם לפני שנים בכדי להיות אלטרנטיבה למכבי של ימי חמישי ולכסף הגדול שמחרב את כל מה שהוא נוגע בו. הבחירה בהפועל זו בחירה בקבוצה וגם בהרבה מעבר.

אוהדים נוטים לחשוב שנולדים לתוך אהדת קבוצה ושמאותה נקודה אתם חלק מקהילת האוהדים, אך לא כך המקרה. מה שמבדיל את האוהדים המסורים מאוהדים מן השורה היא ההבנה שיש משהו יותר גדול מהקבוצה עצמה ואלו הם הערכים, העקרונות שיוצרים את הקהילה שעולה בסך מוניה אפילו מהקבוצה עצמה. ולראייה יש לנו קבוצת כדורסל שאנחנו הקמנו, ארגון האוהדים הוותיק בארץ, עמותת אוהדים בסל וברגל, להקת האוהדים הראשונה בארץ, אירועי התרמה וסיוע לקהילה ומה לא...

להם יש כסף אבל להם אין ערכים, עקרונות או קהילה. 50 שנה שהם מאוננים על ניצחונות מול קבוצות עם עשירית מהתקציב שלהם ומפקירים את הקבוצה בכל פעם שהיא מפסידה. ואנחנו? אנחנו בשלנו, לא מהללים אף בעל ממון, לא משתחווים לאף שחקן שכיר חרב ולא הולכים אחרי אף טרנד. ככה זה, ואין דבר שעליכם לעשות חוץ מלהיות שם ולעודד בטוב וברע (וגם לקלל כשצריך) כי כל עוד אתם נותנים את הכל ועומדים מאחורי הבחירה שלכם בהפועל אתם חלק מקהילת האוהדים היחידה בארץ.

לעולם את תשכחו שבברית שנכרתה ביניכם רק אתם אלו שהתחייבתם בפנייה ★ לעולם לא תצעדי לבד הפועל תל אביב!

:yahoo:

הם עדיין עושים את הקטע הזה כאילו יש אידיאולוגיה ופילוסופיה מאחורי "בחירה" בגיל 4?

היפה הוא שגם אוהדי הפועל לא מאמינים בחרטא הזאת. תעשו סקר ותבדקו כמה מהם יגידו שהם לא מוותרים על עמותה ועל להקת אוהדים בשביל לקחת אליפות. ספוילר אלרט: בסביבות ה-0.001% הזויים.

עם דבר אחד אני מסכים איתם: אנחנו אוהדים, הם לא. מי שיותר חשוב לו להקים עמותה ולדבר על קהילה מאשר לנצח משחקים הוא לא אוהד, הוא חבר בתנועת נוער.

אין ספק את הדאבל ואת ההצלחות שלהם באירופה לא עשו מכסף פרטי של בעלי וגנבי הון ובטח לא התבססו על שחקני רכש מהטובים בליגה

אלא אוסף מתנדבים פעילי שלום מרחבי העולם והקיבוצים

אני בהלם שאנשים בוגרים הקיאו את אוסף הבלבולי ביצים הזה מהמקלדת

כן, ולפי מה שאמר אתמול ב-103FM הם גם מימשו את הסעיף הזה. גיא לוי הוא חתיכת טיפש.

מי אמר? צנציפר?

ואתה חושב שהדבר הזה יעבור בית משפט?

התביעה כבר בדרך...

כן, ולפי מה שאמר אתמול ב-103FM הם גם מימשו את הסעיף הזה. גיא לוי הוא חתיכת טיפש.

זה לא חוקי. לא ניתן להתנות על פיצויי פיטורים.

אבל בעוד שנה כשהם יקבלו את כתב התביעה לפיצויים מוגדלים והלנה הם כרגיל יהיו מופתעים.

זה לא חוקי. לא ניתן להתנות על פיצויי פיטורים.

אבל בעוד שנה כשהם יקבלו את כתב התביעה לפיצויים מוגדלים והלנה הם כרגיל יהיו מופתעים.

"בהפועל הופתעו לגלות/לקרוא/לשמוע"

התחזית לשבת הקרובה - חם במושבה.

בשבת צריך לקבל את השחקנים בשריקות בוז צורמות!

חצי שעה ראשונה של שקט ובוז לשחקנים.
שיבינו שעל הדרבי הזה אין סליחה מהר מאד.
זה לא משהו שמטאטאים אותו כאילו ולא קרה כלום.

כבר 3 שנים צריכים לעשות את זה, לא רק אחרי חמישיה בדרבי

כולי תקווה שהפעם הקהל יתאפס על עצמו... בעיקר האולטראס שאחראי על העידוד.

אם השחקנים יקבלו מחיאות כפיים ועידוד סימן שלא למדנו כלום

הם יכולים לתת שמינייה לאשקלון ואני לא אשמח אפילו.

רק חרא הם יאכלו עד סוף העונה הזאת ממני.

כולם סופגים אש חוץ מהשחקנים, אם יש להם טיפה מחויבות למקצוע, הם יקחו החלטה להתנהל כמו ספורטאים, אימוני כושר, תזונה, שינה, השד יודע מה, (שמישהו יתרגם לתייר ניקוליץ׳) עוד פעם אני אראה אותם מהלכים על המגרש מדקה 30 זורקים אחריות מאחד לשני, אני אישית אקלל את האמ אמא שלהם, ואני לא מהמקללים.

כולם סופגים אש חוץ מהשחקנים, אם יש להם טיפה מחויבות למקצוע, הם יקחו החלטה להתנהל כמו ספורטאים, אימוני כושר, תזונה, שינה, השד יודע מה, (שמישהו יתרגם לתייר ניקוליץ׳) עוד פעם אני אראה אותם מהלכים על המגרש מדקה 30 זורקים אחריות מאחד לשני, אני אישית אקלל את האמ אמא שלהם, ואני לא מהמקללים.

שינסה לומר אחרי זה "אני מהמקללות" כמה פעמים ברצף מהר.

יש לנו 4 דגלים ושלט באנר אחד -פאנטיקס. ב"ש בעולם אחר משלנו בכל מה שקשור בתפאורה ויציע אולטרס.

לא קונה תירוצים של משטרה לזה שבקטע של תפאורות אנחנו היום מקום חמישי בארץ (לא שיש לי זכות לבקר מישהו, אבל עובדתית זה פשוט המצב )

"לא קונה" חחח.. ליצן אתה. בטח אתה גם "לא קונה" שהשמש זורחת בבוקר, הים כחול, המשטרה זונה ות"א צהובה.

ב"ש לא מדגדגים את הקרסוליים שלנו מבחינת תפאורה. אף מועדון אחר בארץ לא מגיע לרמות תפאורה של הפנאטיקס. מה לעשות שהמשטרה בשיתוף עם מכבי לא נותנות להם להכניס כמעט כלום. בקושי תוך או דגל. וגם זה אחרי הרבה מאמצמים. אפילו בימים שבהם אישרו להם, ביום המשחק הסתובב לשוטר בורג בראש והחליטו לא לאשר. כבר הפסדתי לספור את התפאורות שראיתי שהארגון הביא והמשטרה פסלה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.