Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

אז נכון שכולנו רותחים מעצבים (ובצדק) על בניית הסגל של גוטמן והעליה ליציע לפני הדרבי, אבל לא הייתי ממהר להעיף אותו.

הוא התחיל בינואר לבנות כאן משהו והמשיך עם זה בקיץ. גורובסוב לא דומה לכלום ומנגה זה בדיחה עצובה. עם סימיץ', ניקוליץ' ושובשיץ' עוד אפשר "לצאת למלחמה". רובנו ראינו את זה. אז יגיע ינואר ונקבל כמה מיליונים מהסינים. נוכל להביא את דמארי במקום מנגה. נוכל להביא מישהו במקום גורובסוב. נוכל להביא איזה מגן או שניים (לימין ולשמאל).

חכו עם הגיליוטינה בינתיים.

שיאשרו להם יצטרכו לאשר כל פריסה לכל קבוצה

לפני שראיתי את הקטע של ב"ש הייתי בטוח שאתה מדבר על הסדרי התשלומים של הפועל.

שיאשרו להם יצטרכו לאשר כל פריסה לכל קבוצה

יש לנו 4 דגלים ושלט באנר אחד -פאנטיקס. ב"ש בעולם אחר משלנו בכל מה שקשור בתפאורה ויציע אולטרס.

לא קונה תירוצים של משטרה לזה שבקטע של תפאורות אנחנו היום מקום חמישי בארץ (לא שיש לי זכות לבקר מישהו, אבל עובדתית זה פשוט המצב )

אתה לא קונה את התירוץ הזה שעובדתית המשטרה לא מאשרת תפאורות למכבי ועל כל חתיכת בד מסכנה, או חכה, או תוף יש מלחמה?

אני ראיתי בעיניים שלי דגל בגודל של כל השכונה שלי שלא נכנס במשחק נגד דינמו קייב בחיפה... ועוד מליון ואחת מקרים שכרגע לא עולים לי

אבל זה יפה שאתה לא קונה...

יש לנו 4 דגלים ושלט באנר אחד -פאנטיקס. ב"ש בעולם אחר משלנו בכל מה שקשור בתפאורה ויציע אולטרס.

לא קונה תירוצים של משטרה לזה שבקטע של תפאורות אנחנו היום מקום חמישי בארץ (לא שיש לי זכות לבקר מישהו, אבל עובדתית זה פשוט המצב )

אתה לא קונה את התירוץ הזה שעובדתית המשטרה לא מאשרת תפאורות למכבי ועל כל חתיכת בד מסכנה, או חכה, או תוף יש מלחמה?

אני ראיתי בעיניים שלי דגל בגודל של כל השכונה שלי שלא נכנס במשחק נגד דינמו קייב בחיפה... ועוד מליון ואחת מקרים שכרגע לא עולים לי

שלושה ימים אחרי דרבי 5-0,אין מצב שזה הופך מנושא ציטוטים מהשדים לריבים על תפאורות

שום ריבים, הבן אדם קובע פה קביעות לא נכונות תוך כדי התעלמות מעובדות ובעקיפין מכפיש את הארגון כאילו המצב שאין תפאורות זה מתוך עצלנות שלהם או חוסר רצון ואני בסך הכל מעמיד דברים על דיוקם

אפשר להמשיך הלאה ולמכור את המכוניות המהודרות שלנו...

אז אני חוזר בי

חבל שזה המצב שהמשטרה לא מאפשרת לנו להכניס אביזרי עידוד ומדרדת אותנו להיות מחוץ לגדולות בכל הנוגע לתפאורות

הרי עוד כשגידלנו את הכלב ההוא (שמת בטרם עת) ידענו שהם כבר דוגרים על ביצה של דינזואר וכשזו תבקע זה יהיה רע ומר. אנחנו לא עשויים מאותו החומר, אנחנו והם. אנחנו מתרפקים בערגה על נגיחה של דרסיליה או כדור של שחקן ברזילאי שספק עבר את השער והם לא מסתפקים ביתרון מוחץ ומדקה 60 שואגים מהיציע "עוד, עוד".

למה הפועל מתעקשים להיות כל כך לוזרים ולפאר את היריבה הכי גדולה שלהם? אני בחיים לא אבין את זה.

גם בתקופות ההן, אי שם בעשור הקודם, כששלטנו וזרקנו פעם אחר פעם את שטראובר להסתבך עם הפקקים ברשת השער, לא ידענו ללחוץ על הגז, לא ידענו לדרוס - ולא מתוך ג'נטלמניות, זה פשוט די-אן-איי שונה. פה 1-3, פה 0-2, אפילו 2-4 אבל לא כל כך חד צדדי, לא כל כך מוחץ. וגם אז, באותן שנים, תמיד אבא שלי היה אומר לי שהגלגל יסתובב ושהם יבואו לסגור חשבון וזה יכאב. אבל מי ידע שעד כדי כך? זה קונן בי, ולכן אף פעם לא הייתי מתגרה בחבריי הצהובים יתר על המידה, מתוך אמונה שאולי הם יגמלו לי על זה בבוא העת וירחמו עליי ביום משברי. וגם היום, 48 שעות מאותו ערב נורא, אני לא מצליח להאמין שהגלגל יכול עוד להסתובב מכאן לאנשהו, בטח ובטח שלא לכיוון שלנו, ותקופות כמו הדאבל של 99' כנראה שכבר לא יחזרו, לפחות לא בעתיד הנראה לעין.

לא ציטוט מפורום, אבל קטע גדול מוואינט:

בהפועל אישרו לחלק מאוהדי הקבוצה המוכרים להיכנס לפני תחילת האימון שלשום בכדי לשוחח עם השחקנים. ל-ynet ספורט נודע כי האוהדים קנו בשעות הצהריים חולצות שחורות, איתן הם נכנסו למתחם האימונים וביקשו מהשחקנים להוריד את החולצות של הפועל, תוך שניסו להלביש אותם בכוח בחולצות השחורות. "אתם יכולים מעכשיו רק ללכת עם חולצות בצבע שחור, זה יום אבל למועדון", הסבירו לשחקנים.

ההחלטה של הפועל לאפשר לאוהדי הקבוצה להיכנס למתחם האימונים, תוך הוראה לאנשי המשטרה לסגת מהמקום עלתה להנהלה בנזקים ברכוש, כולל קריעת בד היוטה שחצץ בין הגדרות לאוהדים. אתמול עבדו אנשי המועדון על תיקון הנזקים.

יש מועדון יותר מטומטם בעולם הזה?

למה הפועל מתעקשים להיות כל כך לוזרים ולפאר את היריבה הכי גדולה שלהם? אני בחיים לא אבין את זה.

הם יודעים שהם מועדון קטן יותר, לוזרי יותר, אבל מוצאים/ממציאים כל מיני דרכים לייחד את עצמם וליצור רומנטיקה

הם די מציאותיים בקטע הזה. זה באמת עדיף מאפשר חיפה עם סיפורי בריאת העולם ב 1984, ה"מכבי" וכל הרגשי נחיתות.

המשטרה אסרה עליהם להכניס תפאורה כי היה להם מידע מודיעיני על פירו

אלונה הבטיחה למשטרה שלא יהיה כלום אחרי שדיברה עם האוהדים

במשחק הודלקו מלא רימונים

מה קרה? כלום

הם עוד הביאו איזה קוף שיודה שהדליק רימון (ובן אדם אחד רק, כשבפועל הודלקו המון רימונים), ואותו קוף הודה במשטרה שלא הדליק ולחצו עליו להודות.

גם לא נענשו בהתאחדות (רק על תנאי שלא הופעל למרות שחזר על עצמו), וגם לא מבחינת המשטרה או המועדון, שלא הפריעו להכניס תפאורות נוספות.

הם יודעים שהם מועדון קטן יותר, לוזרי יותר, אבל מוצאים/ממציאים כל מיני דרכים לייחד את עצמם וליצור רומנטיקה

הם די מציאותיים בקטע הזה. זה באמת עדיף מאפשר חיפה עם סיפורי בריאת העולם ב 1984, ה"מכבי" וכל הרגשי נחיתות.

אני מכבד הרבה יותר אוהדים שמאדירים את עצמם מאוהדים שמאדירים את היריבות שלהם.

צנציפר: לגיא לוי יש בחוזה סעיף, שאם הוא מדבר על מישהו בהפועל, או על הפועל עצמה, אז הוא לא מקבל את הפיצויים שלו

מחר (אתמול, נאמר בשני) יישלח לו מכתב.

מדהים.

בבוקר הדרבי נכנסתי לשדים כדי להתחמם,

קראתי את כל מה שהיה להם להציע על זניט, פנדלים ושאר ירקות ובכיינויות אדומות

בערב זה היה יופי של חומר בעירה ל- "עוד עוד עוד..."

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.