Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

2013 זה מהדברים שזר לא יבין. לכאורה אליפות בלי מתח, בפועל ההתרגשות סביב משחק האליפות היתה מטורפת למי שאוהד מכבי. אני בחיים לא אשכח איך הייתי בעבודה בערב כשחיפה שיחקה לפני זה, ואת ההתרגשות כשהפסידו נקודות והיינו צריכים רק 3.

התרגשת מההפסד שלהם? זה היה אחד הרגעים המבאסים. רציתי לקחת אליפות בקריית אליעזר שבוע אחרי.

קבלו את הפרסום בוואלה (שמישהו יעלה, בעייתי מהנייד). כבירי ביקש ישייבת דירקטוריון דחופה, עוד היום, בטלפון!, כדי לבטח איזה סעיף בתקנון החברה שאומר שהחברה שבאמצעותה מנוהל המועדון תתנהל כארגון ללא מטרת רווח.

אין לי מושג מה המטרה של זה אבל זה מריח הכי רע שיש. הבן אדם שם שנה וחצי, מה פתאום שינוי וישיבה דחופה כל כך?

קבלו את הפרסום בוואלה (שמישהו יעלה, בעייתי מהנייד). כבירי ביקש ישייבת דירקטוריון דחופה, עוד היום, בטלפון!, כדי לבטח איזה סעיף בתקנון החברה שאומר שהחברה שבאמצעותה מנוהל המועדון תתנהל כארגון ללא מטרת רווח.

אין לי מושג מה המטרה של זה אבל זה מריח הכי רע שיש. הבן אדם שם שנה וחצי, מה פתאום שינוי וישיבה דחופה כל כך?

זה חוקי בכלל?

חשבתי שקבוצת כדורגל כאן חייבת להיות ללא כוונת רווח.

נגיד והוא מעביר את זה היום, מישהו בהתאחדות יכול למנוע את זה?

זה חוקי בכלל?

הוא לא יכול להעביר את זה נקודה.

הבקשה קשורה לאיזה נוכלות שהוא עושה על הסינים או ניסיון להכשיר בדיעבד את הסכם האיצטדיון מאחר שמי שניגש אליו הייתה חברה של כבירי ולא הפועל ת"א וזה כנראה לא יעמוד במבחן בג"ץ. ( המכרז הכי תפור אי פעם ).

זה חוקי בכלל?

החברה עצמה של הפועל (וגם אחרות כמו מכבי) מאוגדות כחברה בע״מ רגילה, ולא כעמותה או חברה לתועלת הציבור. בפועל מה שמונע מאותן קבוצות להוציא כספים זו בקרת התקציבים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.