Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

אבל שוב אין בעיה עם הגירעון 95% מהקבוצות בעולם נמצאות בגירעון כזה או אחר. הבעיה מתחילה ברגע שהקבוצה לא משלמת משכורות בזמן ועוד רוכשת שחקנים אחרי זה.

למשל שלנתניה היו את הבעיות של המשכורות הם מכרו את קאיודה השחקן הכי טוב שלהם. למה ברגע שהפועל לא משלמת משכורות בזמן לא מחייבים אותם למכור את שוינפלד? ועוד נותנים להם להחתים את עזרא?

צריכים לאסור עליהם לבצע העברות. חד משמעית אבל זה המצב, כמו שכתבת, בכל העולם או ברוב העולם. לא נראה בארץ שמישהו מתרגש מהמצב הזה. בגלל זה עבריינים נמשכים לכדורגל. זה קרקע מאוד פורייה למכירות משחקים, להלבנת כספים ולעוד תופעות שליליות. אתה מסכים איתי שהכדורגל היה משתפר ושהיו פחות הלנות שכר אם תקציבי המינימום היו נמוכים יותר?

אם כל מיני קבוצות קטנות חסרות קהל היו מתאחדות לשם שינוי והיו מקטינים את הליגה ל-10 קבוצות (4 סיבובים) המצב היה הרבה יותר טוב.

אין מספיק קבוצות ותקציבים בארץ ל-14 קבוצות בליגת העל. גם לא שחקנים ישראלים טובים.

dino כתב:
לוסיאנו דה ברונו כתב:
חבורה של סמרטוטים תמשיכו לכתוב הלוואי.

כף רגלו של ורמוט לא תדרוך בהפועל לעולם יותר.

עולה קפטן בדרבי וחותם שעתיים אחר כך במכבי. סמרטוט רצפה. שכל הכסף יילך לו לתרופות ומאחל לו שיגמור את הקריירה כמו שהיא נראית היום.

נניח מחר בבוייקר, השכם בבוייקר, ערן זהבי, מאיזה סם מקולקל שלקח(כי זה סיני חרא וזול) רוצה לחזור להפועל ומוותר על השכר האדיר בתמורה לשכר דומה לעופר ורטה ומטה.

אתה מחתים אותו? מסכים לקבל אותו?

א. כן

ב. אי אפשר להשוות בכלל. זהבי לא הלך למכבי מתוך הפועל. בטח לא כשעלה קפטן בדרבי יום לפני שחתם. ומי שיסרב לקבל בחזרה את השחקן הישראלי הכי גדול שהיה ואולי יהיה פה בליגה, הוא מטומטם.

כשאת עולה למגרש עוברת בי צמרמורת

חזור למעלה

icon_user_profile.gif
spacer.gif אדום נחמד
נושא ההודעה:
icon_post_target.gifפורסם: 02 ספטמבר 2016, 22:53
rwkxe0.jpg
אם זהבי רוצה הפועל, אני מוכר שתי ריאות וכליה לממן אותו.

אנחנו לא שכירי חרב, אין לנו מחיר

אנחנו פה גם כשכואב ולא נפסיק לשיר

כי רק אותך אני אוהב, הפועל תל אביב

לא בית"ר ולא מכבי ועל הזין ערן זהבי

שחקנים תקשיבו לנו, בכסף לא קונים אותנו

בית הדין לעבודה הוציא צו עיקול על הקצבות הטוטו להפועל תל אביב

הם כל כך בשפל שאפילו דני עמוס מעקל להם כספים

העיקר נתנו להם לקחת הלוואה מפאקינג איי סיישל בשביל להעביר תקציב על חשבון כספי מענקים .

אמן יעקלו להם את הכסף הזה ואורלצקי ישלם את זה מהכסף של הילדים שלו.

http://sports.walla.co.il/item/2981976

הנהלת האדומים לוותה 3.2 מיליון שקל מחברה באיי סיישל. הדבר נעשה בשיתוף מנהלת הליגה, שתעביר את כספי זכויות השידור לחברת המימון.

העיקר נתנו להם לקחת הלוואה מפאקינג איי סיישל בשביל להעביר תקציב על חשבון כספי מענקים .

אני לא מבין איך זה לא ברור שההלוואה מאיי סיישל הייתה הלבנת הון

הרי באותו שבוע דווח שכבירי הוציאה 7 מיליון ש"ח מהבקרה, שזאת פעולה אסורה בעיקרון, ולאף אחד שם זה לא הזיז כלום.

מעניין שבטווח זמן קצר כל כך מגיע מקור כסף מפוקפק בדמות הלוואה + משיכת כסף נקי וצח כשלג.

איך לעזאזאל אורליצקי קיבל עוד קדנציה? איך?!

אני לא מבין איך זה לא ברור שההלוואה מאיי סיישל הייתה הלבנת הון

הרי באותו שבוע דווח שכבירי הוציאה 7 מיליון ש"ח מהבקרה, שזאת פעולה אסורה בעיקרון, ולאף אחד שם זה לא הזיז כלום.

מעניין שבטווח זמן קצר כל כך מגיע מקור כסף מפוקפק בדמות הלוואה + משיכת כסף נקי וצח כשלג.

אם הוא היה ממשפחת פשע שמתעסקת ומנהלת אתרי הימורים ואם היו תופסים על חם חברי משפחה קונים משחקים הייתי מבין את החשד שלך.

גם אם היה פתאום צומח לו הון לא מוסבר מעסקים לא ידועים וסיפורים על אוסף אומנות שבעצם לא נמכר ממנו כלום גם אז הייתי מבין את החשד

אבל סתם ככה לחשוד בבן אדם רק בגלל שהרשות להלבנת הון עכבה לו העברות כספים ?

תתבייש לך.

אם הוא היה ממשפחת פשע שמתעסקת ומנהלת אתרי הימורים ואם היו תופסים על חם חברי משפחה קונים משחקים הייתי מבין את החשד שלך.

גם אם היה פתאום צומח לו הון לא מוסבר מעסקים לא ידועים וסיפורים על אוסף אומנות שבעצם לא נמכר ממנו כלום גם אז הייתי מבין את החשד

אבל סתם ככה לחשוד בבן אדם רק בגלל שהרשות להלבנת הון עכבה לו העברות כספים ?

תתבייש לך.

סליחה שאני מתערב ולרוב אני לא נוהג להגיב בפורום, אבל לבינתיים בוא נתחיל מכתבה ישנה של לפני מספר שנים בפרשה מוכרת מאוד לכולנו... תתחילו מכאן קצת תחקרו ומבטיח לכם שהתשובות שתקבלו יעניינו את כולכם...

האם כבירי קשור לעמיר מולנר?

http://sports.walla.co.il/item/1047266

איך לעזאזאל אורליצקי קיבל עוד קדנציה? איך?!

בקצרה, הוא שותף של משה ליאון באחד ממשרדי החשבון הגדולים בארץ.

הם ביחד עם אביגדור יצחקי מקורבם, מרכיבים ומפרקים ממשלות.

אני מניח שהבנת, אין טעם להמשיך נכון?!

זו לא רק התקשורת העכשווית אלא הסתה של שנים שמגיעה בעיקר מכיוון מכבי ובית"ר, מבלי שזכתה לשום תגובה רצינית מצדנו

וכן, מדובר בהסתה אנטישמית פר אקסלנס - שנאת מיעוט נרדף באופן מובהק והפיכתו לשעיר לעזאזל תוך עיוות המציאות והצדקת הרדיפה בעזרת שקרים על שליטה בתקשורת ובמוסדות ("תקשורת אדומה" , "התאחדות מפאיניקית", "בקרה תקציבית סמולנית" וכד') כאשר האמת היא בדיוק במהופך.

הדרך של היהודים לדוגמה להילחם בתופעת הרדיפה האנטישמית היא בין היתר ע"י הקמת מוסדות כמו "הליגה נגד השמצה" אשר מתעמתת עם כל מי שמגלה סממני אנטישמיות/רדיפה לא מוצדקת ודואגת להילחם בתופעה בכל המישורים האפשריים.

הפועל לא עושה זאת כמעט כלל ולכן היא מקבלת טיפול דומה ליהודי רוסיה של הצאר.

סליחה שאני מתערב ולרוב אני לא נוהג להגיב בפורום, אבל לבינתיים בוא נתחיל מכתבה ישנה של לפני מספר שנים בפרשה מוכרת מאוד לכולנו... תתחילו מכאן קצת תחקרו ומבטיח לכם שהתשובות שתקבלו יעניינו את כולכם...

האם כבירי קשור לעמיר מולנר?

http://sports.walla.co.il/item/1047266

ידידי הבאת פה מה זאת הפתעה

זאת אומרת שאולי יש סיכוי ( קלוש אומנם ) שבעצם מישהו מנסה להלבין כספים של הימורי ספורט דרך הפועל תל אביב.

לא להאמין, הייתי בטוח שסתם הרשות להלבנת הון מציקה להם כי יושבים שם צהובים פשיסטים שונאי הפועל.

זה קצת מעמיד באור חדש את הטענות שלהם על "שופטים של מכבי" ו"משחק מכור" זאת אומרת אולי המשחק מכור, אבל יש לנו רמז מי קונה ומוכר את המשחקים אלה.

רובבבבבבבבבבבבבבבבביייייייייייייייייי !!!!! ( איזה כיף לדעת שאתה עדיין נכנס לקרוא מדי פעם ).

"הצבר"

ידידי הבאת פה מה זאת הפתעה

זאת אומרת שאולי יש סיכוי ( קלוש אומנם ) שבעצם מישהו מנסה להלבין כספים של הימורי ספורט דרך הפועל תל אביב.

לא להאמין, הייתי בטוח שסתם הרשות להלבנת הון מציקה להם כי יושבים שם צהובים פשיסטים שונאי הפועל.

זה קצת מעמיד באור חדש את הטענות שלהם על "שופטים של מכבי" ו"משחק מכור" זאת אומרת אולי המשחק מכור, אבל יש לנו רמז מי קונה ומוכר את המשחקים אלה.

רובבבבבבבבבבבבבבבבביייייייייייייייייי !!!!! ( איזה כיף לדעת שאתה עדיין נכס לקרוא מדי פעם ).

"הצבר"

תודה חבר על המילים החמות... זה עדיין בית חם בשבילי למרות שאני לא ממש פעיל כאן...

לגבי מה שהבאתי חבר זה רק פירור שיכול... הכל נשאר במשפחה כמו שאומרים ;)

זו לא רק התקשורת העכשווית אלא הסתה של שנים שמגיעה בעיקר מכיוון מכבי ובית"ר, מבלי שזכתה לשום תגובה רצינית מצדנו

וכן, מדובר בהסתה אנטישמית פר אקסלנס - שנאת מיעוט נרדף באופן מובהק והפיכתו לשעיר לעזאזל תוך עיוות המציאות והצדקת הרדיפה בעזרת שקרים על שליטה בתקשורת ובמוסדות ("תקשורת אדומה" , "התאחדות מפאיניקית", "בקרה תקציבית סמולנית" וכד') כאשר האמת היא בדיוק במהופך.

הדרך של היהודים לדוגמה להילחם בתופעת הרדיפה האנטישמית היא בין היתר ע"י הקמת מוסדות כמו "הליגה נגד השמצה" אשר מתעמתת עם כל מי שמגלה סממני אנטישמיות/רדיפה לא מוצדקת ודואגת להילחם בתופעה בכל המישורים האפשריים.

הפועל לא עושה זאת כמעט כלל ולכן היא מקבלת טיפול דומה ליהודי רוסיה של הצאר.

וואו. נותרתי פעור פה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.