Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

לגביי אנחנו ובית"ר . לא יודע כמה הם שנאו אותנו, אבל בסופו של דבר את הבלגאנים הגדולים בבלומפילד הם עשו דווקא מול הפועל ת"א (69 ו-83 כשהאחרון גורם להם לכמעט חצי שנה רדיוס).

לנו ולבית"ר היו מאבקי אליפות ראש בראש: ב-72' לקחנו אליפות בפער של 4 עליהם. ב-79' לקחנו אותם ב-4 הפרש אבל זה היה הרבה יותר צמוד בפועל, כשהגענו למשחק העונה בימק"א כשהם מקום ראשון וניצחנו 1-0. עלינו למקום הראשון והם די נשברו מזה. ב-93' היה גם כן, הפעם הם לקחו.

חוץ מזה היו ריצות משותפות בצמרת כשהקבוצות בתמונת האליפות עד מחזורי הסיום כמו 86 ו-96.

אתה נכס.

מה אתה אומר על העניין הפוליטי?

איזה קטע, לא נראה לי שיצא להם בכוונה, אבל הפוסטר המרשים ונטול הצבע הצהוב הזה הוא סוג של Optical Illusion - אם בוחרים נקודה על גבי הסמל שלנו, מסתכלים עליה 30 שניות בלי למצמץ, מסתובבים 3 פעמים במקום עם עיניים עצומות ואז מביטים על קיר לבן, אפשר לראות בבירור שהפועל זונה ומועדון מביך סוג ז'.

לעניינינו, מהשדים בעניין הראיון עם פואד

השתלשלות העניינים:
1) ערן זהבי מתגרה בצורה אלימה ומתריסה ביציע אולטראס של היריבה העירונית המושבעת בה גדל וכיכב, בעידן בו שחקנים לשעבר לא חוגגים מול קבוצתם הקודמת.
2) שופטי הכדורגל והמערכת המשפטית של ההתאחדות כולל התובע והדיינים לא אוכפים את החוקה של אופ"א.
3) מועדון מכבי מוציא חולצות
4) אוהדי מכבי מריעים כמו עדר בהמות חסרות מוח
5) התקשורת מגבה את המעשה ולא מביעה שום ביקורת או מזכירה את חוקת אופ"א המפורשת, ובכך מעניקה לגיטימציה לרפש אנטי-ספורטיבי לא חוקי
6) זהבי מוזהר ע"י אוהדי הפועל (גרפיטי ליד ביתו) כי אם לא יפסיק עם ההתגרויות הוא ייפגע מכך
7) זהבי ממשיך להתגרות
8) פואד בועט כדור על זהבי, שבמקום להתרחק דוחף אותו, פואד מגיב בכאפה ובעיטה לפני שהמאבטחים מתנפלים עליו באגרסיביות
9) אוהדי מכבי פורצים בכמויות, תוקפים מאבטחים ושוטרים, מנסים להגיע לשחקני הפועל ולשער 5
9) שופט שלום ראשון לא נותן לעורכי דין של פואד לדבר ומצדיק גם הוא את הפיו פיו בטענה ששחקני כדורגל הם גלדיאטורים של ימינו (?!) עורכי דין של פואד מבקשים להעביר את הדיון לחיפה
10) בית משפט שלום בחיפה גוזר 10 חודשי מאסר בפועל, לאוהד מכבי שתקף מאבטח נגזר חודשיים עבודות שירות.
11) על רקע העונש הקל של אוהד מכבי, ועל כך שפואד כבר ריצה עונש מאסר בית על לא עוול בכפו מה שמצריך קיזוז נוסף, פואד מערער ומקבל 7 חודשי מאסר בפועל - עונש חמור בהרבה משל אוהד מכבי על אותה עבירה
12) התקשורת טוענת שהעונש קל מדי ולא מתייחסת לעונש המצחיק של אוהד מכבי

והגראנד פינאלה: אוהדי הפועל בפורום האוהדים אומרים שפואד אשם בהכל, שהוא צריך טיפול וחבל שלא אסרו עליו להיכנס למשחקים של הפועל למשך שארית חייו, ושאם כל כך מפריע למישהו שזהבי מתגרה בשער 5, הוא יכול פשוט להתעלם מזה
red_banghead.gif red_banghead.gif red_banghead.gif

טעות ענקית נרשמה באתר הרשמי של הפועל צפון קוריאה , הסמלים של מכבי וביתר הם בשחור לבן כמובן אבל!!! מ.ס אשדוד עם סמל אדום ו...צהוב

אני מאמין שראשים יערפו במחלקת המדיה של ילדי השתן

אתה נכס.

מה אתה אומר על העניין הפוליטי?

האמת שלא יודע.

בפועל את מכבי ת"א אהדו בעבר הרחוק הרבה מאוד בורגנים תל אביביים וכאלה שלא היו מפא"י. מצד שני, גם את הפועל אהדו אנשים כאלה ואוהדים אותם גם עד היום.

מבחינה רשמית, כידוע לי מכבי לא היו מזוהים רשמית ומפלגתית עם צד מסוים כמו קבוצות הפועל שהיו שייכות להסתדרות או קבוצות בית"ר שהיו חירות.

אני גם באמת לא יודע מה להגיד על מה אוהדי בית"ר הרגישו או לא הרגישו כלפינו והאמת שזה לא העסיק אותי יותר מידי. כן העסיק אותי שאני לא סובל את הקהל שלהם.

חולצת דרבי. פאקינג חולצת דרבי.

ואנחנו עדיין בלי חולצת חוץ.

יש תחרות מה לא יבוא קודם חולצת החוץ או חלוץ

למי שבמקרה לא יודע, גם את הסמל של הפטיש והמגל הם הלבינו

המקורי צהוב כמובן

https://www.google.co.il/search?q=communism+logo&biw=1462&bih=589&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjii5-LpsPOAhUE6RQKHWu_B9QQ_AUIBigB

למי שבמקרה לא יודע, גם את הסמל של הפטיש והמגל הם הלבינו

המקורי צהוב כמובן

https://www.google.co.il/search?q=communism+logo&biw=1462&bih=589&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjii5-LpsPOAhUE6RQKHWu_B9QQ_AUIBigB

אחד הדברים הנוראים שראיתי

לעניינינו, מהשדים בעניין הראיון עם פואד

השתלשלות העניינים:

1) ערן זהבי מתגרה בצורה אלימה ומתריסה ביציע אולטראס של היריבה העירונית המושבעת בה גדל וכיכב, בעידן בו שחקנים לשעבר לא חוגגים מול קבוצתם הקודמת.

2) שופטי הכדורגל והמערכת המשפטית של ההתאחדות כולל התובע והדיינים לא אוכפים את החוקה של אופ"א.

3) מועדון מכבי מוציא חולצות

[...]

בן אדם עיוור ומנותק

6) זהבי מוזהר ע"י אוהדי הפועל (גרפיטי ליד ביתו) כי אם לא יפסיק עם ההתגרויות הוא ייפגע מכך

אהבתי שהוא מזכיר את זה בנונשלנטיות כאילו אוהדי הפועל שלחו לו מייל עם בקשה להפסיק לחגוג ככה.

אהבתי שהוא מזכיר את זה בנונשלנטיות כאילו אוהדי הפועל שלחו לו מייל עם בקשה להפסיק לחגוג ככה.

7)זהבי מוזהר פעם נוספת (דקירה לבטן וחריטה של ״תפסיק להתגרות״ על גופו) שאם ימשיך הוא יפגע.

שלחתי הודעה למנהלת בנושא של שיניו הסמל שלנו. כתבו לי שזה בטיפול.

כתבו לי שזה בטיפול ותודה על זה שהפנתי את זה לתשומת ליבם. נחכה ונראה.

שלחתי הודעה למנהלת בנושא של שיניו הסמל שלנו. כתבו לי שזה בטיפול.

כתבו לי שזה בטיפול ותודה על זה שהפנתי את זה לתשומת ליבם. נחכה ונראה.

זה בעיקר משעשע ופאדיחה עבורם שהם מתנהגים כמו ילדים בני עשר

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.