Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

רק אותי מעניין אם ניקוליץ' ואלטמן לב לב יושעו ע"י בית הדין?

הפועל פירסמו שהם ייקנסו בתוך המועדון. כנראה בשביל שיגידו שלא צריך להעמיד אותם לדין.

הפועל פירסמו שהם ייקנסו בתוך המועדון. כנראה בשביל שיגידו שלא צריך להעמיד אותם לדין.

איך יקנסו אותם לא יתנו להם משכורת?

אם אני לא טועה, אמרו משהו שנה שעברה על זה שלא יוחמר עונשו של שחקן שהשופט תפס וקיבל כרטיס צהוב אלא רק כאלה שהמצלמה תפסה הרחק מעיני השופטים

לא צריך להשקיע יותר מדקה על מנת להבין שכל הדו"ח הזה הוא חארטה אחת גדולה.

אני התחלתי לקרוא בעיון, ואז נעצרתי בעמוד הראשון, דו"ח רואה החשבון המבקר. לא רק שרואה החשבון לא מוכן לחוות דעה על הדו"ח, חוץ מלבעלי המניות והדירקטוריון וכל מי שממילא לא אכפת לו מה כתוב בדו"ח ורק רוצה להראות כלפי חוץ שהכל בסדר, אלא שהוא מסתייג מהשווי ("סכום בר השבה") של הנכס בגין התביעה נגד טביב. הנכס, שעומד בספרים על 11.1 מיליון (אחרי שקפץ בשנה מ-7.4 מיליון, לא מוסבר למה), הוא הנכס המהותי היחיד במאזן מלבד מכרטיסי השחקנים.

בעברית, כל מספר שכתוב בדו"ח הזה שווה כמו חוזה חתמו עם שחקנים של הקבוצה - כלום. יש להם בערך חובות של 65 מיליון מול נכסים שמורכבים מ(1) תביעה מול טביב שקיים סיכוי שהיא בכלל לא שווה כלום, (2) רכוש קבוע בעלות מופחתת של 600 אלף, רובו ציוד משרדי, במקרה של פירוק אפשר לקבל עליו אולי 25% מהעלות (במקרה הטוב), (3) 11.8 מיליון שווי של כרטיסי שחקנים, זה סעיף שמאוד קשה לאמוד את השווי ההוגן שלו ובנוסף אם תממש אותו תישאר בלי קבוצה, ו-(4) כ-300 אלף שקל במזומן ופקדונות.

מה שאני מבין מהדו"ח (מודה שרפרפתי עשר דקות):

1. ברור שבמצב הנוכחי שום סיכוי שהם יצליחו לשרוד עונה בלי הזרמה של לפחות 25-30 מיליון מהבעלים.

2. נכון למועד הדו"ח, הקופה של המועדון מרוקנת עד הטיפה האחרונה. חייב להגיד שראיתי כמה וכמה דוחות של חברות בפירוק/ הקפאת הליכים/ מינוי מנהל מיוחד, בחיים לא ראיתי כזה יובש בקופה (פשוט בד"כ הנושים עושים בלאגן הרבה לפני..). לפי הדו"ח, הם לא יכלו להתנהל עוד שבוע בלי הזרמת הון בעלים. בעניין הזה עולה גם שאלה, איך יכול להיות ששילמו משכורות לשחקנים? אין להם כסף לשוקו ולחמניה, ולראיה לא שילמו לעובדים של מועדון.

3. אם חברה רגילה, מציגה דוחות כאלה לבנק, למחרת בבוקר כבר סוגרים לו את כל האשראי וחונקים לו את החברה (וכנראה שזה כבר היה קורה הרבה לפני...). לא ברור לי מה הבקרה התקציבית אמורה לעשות עם דו"ח כזה, וזה עוד מבלי להתחשב במה שכתבתי בהתחלה שאת כל המספרים בדו"ח הזה צריך לקחת עם הרבה הרבה מלח.

כל מה שקורה שם, זה פשוט הזיה. והכי הזוי, שאף אוהד הפועל לא פותח את הפה שלו ולא עושה שום הפגנה ומחאה, למרות שכבר באו לא פעם ולא פעמיים לביתם של הבעלים בעבר.

אתה רואה חשבון? אני ניסיתי לקרוא את זה ולא הבנתי שום דבר, אשמח אם תפרט עוד

יש לי הערה אחת: קבוצת כדורגל זה לא דומה לשום עסק אחר. כל עסק אחר מתיימר להרוויח או לפחות לא להפסיד כסף לבעליו. קבוצת כדורגל זה העסק היחיד שאני מצליח לחשוב עליו שבו הבעלים מוכן לשרוף עשרות מיליונים בשנה בלי לראות מזה שום דבר בחזרה. ההשוואה לעסקים אחרים שאכן היו קורסים במצב כזה היא לא כל כך רלוונטית. גם חיפה ובאר שבע הפסידו לפחות 20 מיליון שקל בשנה האחרונה, מה ההבדל בעצם בינם לבין הפועל?

מי שהורחק היה רייכרט, לא ישראל זגורי האשכנזי.

עריכה: רגע, זגורי האשכנזי גם עשה משהו?

בעקבות מה שכתבתם על כבירי שוטטתי בפייסבוק ומצאתי כמה התבטאויות מעניינות:

Screenshot_2016_08_03_17_17_06_1.pngimage hosting

Screenshot_2016_08_03_17_19_54_1.pngimage hosting

הוא כתב את הדברים לערן zEhavi ולא לערן zAhavi :thumbs:

בעקבות מה שכתבתם על כבירי שוטטתי בפייסבוק ומצאתי כמה התבטאויות מעניינות:

image host

Screenshot_2016_08_03_17_19_54_1.pngimage hosting

אתה לא יודע לאיזה שרשור גרמת בקבוצת ממים של פיזיותרפיסטים. זה זהב טהור.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.