Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

קרע בין שחקני הפועל תל אביב: למה קיצצתם?

בהפועל תל אביב מנסים בחודש האחרון להעביר סוג של תהליך הבראה כלכלי, כאשר שחקני המועדון התבקשו לקצץ סכומים כאלה ואחרים מחוזיהם במטרה לאזן את התקציב שחרג מכל פרופורציה בעונה החולפת.

שחקנים מסוימים השמיצו את חבריהם בקבוצת הוואטסאפ של השחקנים כאשר בין היתר נאמר: "למה הסכמתם לקצץ? אתם מוציאים אותנו קטנים. אסור היה לכם להסכים". בקבוצה לא התפתח ויכוח, אך בשיחות פרטיות שחקנים ביקרו אחד את השני בצורה קשה

מת על זה שאתרי הספורט כותבים שיחות פרטיות ואז מפרסמים את זה. כמו הכתבות שמדליפים על זה שלא יהיו הדלפות

פעולות משתמש
לעקוב
IWnXxRqf_bigger.pngLian Wildau@lianwildau

שחקן חדש: ערוץ 20 ישדר את משחקה של הפועל ב"ש מול שריף המולדבית במוקדמות ליגת האלופות (12.7, 20:30).

כבר לא יפתיע אותי אם ערוץ האוכל יתחיל לשדר את גביע הטוטו

יש זוכה לתלבושת הכי מכוערת אי פעם בליגת העל, פתאום המדים שלנו נראים כמו יצירת אומנות

ClehDAzXEAAERB5.jpg

איזה מישהו רשם תגובה בפייסבוק:"דודו גורש נראה כמו רב מלצרים". חנק אותי.

התלבושת של בוזגלו בלי הורוד דווקא מגניבה.

גבירותי ורבותיי אלופת ישראל!

החבר'ה מאליפות משרדי פרסום נראים יותר מקצועניים מחמשת הבבונים שמצולמים בתמונה

מה בדיוק נראה לא מקצועני.

אתם חייבים להפסיק לנסות להוריד אותם כדי להרגיש טוב עם עצמכם.

כולל גם את החולצות שלהם שנראות אחלה לגמרי. חוץ מהורוד של בןזגלו כמובן. אבל זה מתאים לו

כולל גם את החולצות שלהם שנראות אחלה לגמרי. חוץ מהורוד של בןזגלו כמובן. אבל זה מתאים לו

אחי, אף אחד לא מוריד אותם, הם הורידו את עצמם לבד - התלבושות האלו מזעזעות.

אם אני אוהד ב"ש אני נגעל יותר.

יש זוכה לתלבושת הכי מכוערת אי פעם בליגת העל, פתאום המדים שלנו נראים כמו יצירת אומנות

ClehDAzXEAAERB5.jpg

אם מסתכלים על החולצת בית מקרוב ולא ממקדים את המבט, אפשר לראות גמל ב 3D

תשווה את הצגת התלבושת שלהם להצגה של התלבושת שלנו (או של חיפה, לצורך העניין):

אצלנו ואצל חיפה עורכים צילומים בסטודיו, מצלמים סרטונים, מרימים קמפיין כבר שבועיים מראש וכו'.

אצלם?

עומדים בחדר שנראה כמו בית כנסת מאולתר של חן עזרא במחנה אימון, החולצות לא מסודרות (בוזגלו עם חצי חולצה בחוץ), הסמלים לא אחידים בגודלם (אני די בטוח שדודו גורש קיבל מדבקת סופרגול) ועושה רושם שהם גם לא זהים.

אבל העיקר שיש כוכב!

כמו תמיד: מועדון מביך.

אצלנו ואצל חיפה עורכים צילומים בסטודיו, מצלמים סרטונים, מרימים קמפיין כבר שבועיים מראש וכו'.

אצלם?

עומדים בחדר שנראה כמו בית כנסת מאולתר של חן עזרא במחנה אימון, החולצות לא מסודרות (בוזגלו עם חצי חולצה בחוץ), הסמלים לא אחידים בגודלם (אני די בטוח שדודו גורש קיבל מדבקת סופרגול) ועושה רושם שהם גם לא זהים.

אבל העיקר שיש כוכב!

דובר פה על השחקנים והחולצות. לא על הצילום.

לגבי ״קמפיין שבועים מראש״.

דווקא לא נראה שאהבו פה את הקמפיין המביך הזה שמכבי עשתה בשביל חולצה

אצלם?

אבל העיקר שיש כוכב!

אתה מדבר על חדר שנראה כמו בית כנסת מאולתר כאילו קרית שלום זה מתקן פאר.

לגבי עניין ההצגה, מכבי מציגה כמו שמציגה לא כי זה "מכובד", אלא כי היא עושה עבודת שיווק שמטרתה להכניס כסף. חיפה שהזכרת היא דוגמה נהדרת למועדון שכלפי חוץ נראה נהדר אבל עובד בדיחה, גם הפועל השקיעו המון במעטפת בקיץ שעבר. בבאר-שבע עושים מה שצריך לעשות, לבנות קבוצת כדורגל ולקחת אליפות. אז הם לא הרימו קמפיין בסטודיו צילום ולא משלמים למשרד פרסום, למי אכפת. מזכיר לי את הדיבורים פה על כמה שיוקאנוביץ' מקצוען כי מגיע עם חליפה באוגוסט, בזמן שמוריניו וקלופ מעבירים משחקי ליגה בטרנינג. הכל שטויות.

אין מצב שרד פרייד זה בן אדם אמיתי... אם זה לא כבירי זה חייב להיות מישהו מפה, הוא יותר פארודי מ-"עמותת האדומים מגיבה לדברים".

אתה מדבר על חדר שנראה כמו בית כנסת מאולתר כאילו קרית שלום זה מתקן פאר.

לגבי עניין ההצגה, מכבי מציגה כמו שמציגה לא כי זה "מכובד", אלא כי היא עושה עבודת שיווק שמטרתה להכניס כסף. חיפה שהזכרת היא דוגמה נהדרת למועדון שכלפי חוץ נראה נהדר אבל עובד בדיחה, גם הפועל השקיעו המון במעטפת בקיץ שעבר. בבאר-שבע עושים מה שצריך לעשות, לבנות קבוצת כדורגל ולקחת אליפות. אז הם לא הרימו קמפיין בסטודיו צילום ולא משלמים למשרד פרסום, למי אכפת. מזכיר לי את הדיבורים פה על כמה שיוקאנוביץ' מקצוען כי מגיע עם חליפה באוגוסט, בזמן שמוריניו וקלופ מעבירים משחקי ליגה בטרנינג. הכל שטויות.

תפסיקו לבלבל את המוח ולדבר בקלישאות, צריך לדעת לשווק את הקבוצה בצורה נורמלית.

מי שראה את מסיבת העיתונאים שלהם מבין כמה הם מביכים.

ועל הדרך עומר אני ממליץ לך לראות פעם איך נראים המשרדים של מכבי, אולי תדבר אחרת.

מהאנשים שהביאו לכם את ״עטר הביא לנו חיוך קטן״:

עטר לא יישאר בקבוצה, זה ברור.

הגיע הזמן לחתוך את זה ולהוציא הודעה מסודרת מה בדיוק הדרישות ממכבי תא.

ששחר יבהיר שעטר לא רוצה להמשיך לכן יעבור אם בתמורה יעברו אזולאי + ריקן/בן הרוש + מיכה.
ברגע שזה יקרה הכדור יעבור לידיים של קרויף והוא יהיה זה שעם הגב לקיר

ששחר יסחט מהעמלק כמה שיותר ושהנבל הזה יחזור לשם.
מתגעגע לשיר "אלירן שודד זקנות".

להוציא מהם את אזולאי,בן הרוש,ודור פרץ + 0.5 מיליון יורו.
בכסף הזה להוסיף לרועי קהת למשכורת/דמי העברה
להחתים את עזרא על חוזה חדש.
ואז אנחנו סגורים.

צריך עכשיו להציף את הטלפון של עטר בהודעות תמיכה שיבין שיש מאחוריו גב של 30 אלף אוהדים.
אסור לתת לו ללכת, פשוט אסור. השנה זה השנה שלו והוא יהיה ירוק אומר לכם.
צריך שיתוף פעולה של כולם פה ויאללה להציף את הנסיך בהודעות אהבה שירגיש שאוהבים אותו
עם כמה שעצוב להגיד את זה זה ברור שזה סתם תירוץ.
הוא צהוב אוהב גרמנים והחבר שלו יוסי שם.

עטר פה כי מכבי תל אביב לא נלחמו עליו מספיק בזמנו. ברגע שהם נכנסו לתמונה הוא כמו כלבלב טוב רוצה לחזור בכל ליבו. הוא מעולם לא אהב את המחשבה ללבוש ירוק. (כמובן שזו בסך הכל הדעה שלי, והכל לכאורה)

תפסיקו לבלבל את המוח ולדבר בקלישאות, צריך לדעת לשווק את הקבוצה בצורה נורמלית.

מי שראה את מסיבת העיתונאים שלהם מבין כמה הם מביכים.

מי שמדבר בקלישאות הוא מי ששופט מועדון לפי לבוש ולא לפי התוצאות שלו. שאלונה תעשה את השיקולים שלה, ההתנהלות שלה נראית לי הרבה פחות מביכה משל יעקב שחר עם השיווק המושקע שלו.

חוץ מזה שבוזגלו ילד מפגר אני מתקשה למצוא את ההבדל המשמעותי בין זה:

2169831-18.jpg

לזה:

1081503-18.jpg

או זה:

New-Fiorentina-Kits-11-12.jpg

מכבי התחילה לפני 4 שנים לעשות רקעים בפוטושופ, ופתאום כל דבר אחר מביך?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.