Jump to content

יואב זיו עוזב את מכבי

Recommended Posts

עזבו רגע את העזיבה של שכיר החרב האיכותי ביותר, הגדול ביותר והמשתלם ביותר שהיה פה. יואב פאקינג זיו, השחקן הכי משמעותי במכבי ב6 שנים האחרונות, לא טס עם מכבי למחנה אימונים. זה אומר שהוא עוזב? לא מאמין על גורדי

מי מנהל את מכבי

2167685-18.jpg

למה שיצייץ ? קיבל תנאים של מועדון על ומשכורת כפולה ממה שהגיע לו. נראה כמה לדוגמא טביב יציע לו אולי 70,000 דולר בלחץ.

מה הקטע של השכיר חרב וזה ובמה זה קשור ליואב לא הבנתי.

בכל מקרה יואב לוחם ענק ותרם המון למכבי, הוא כבר לא ברמה למרות שכמו שאמרו פה, במצב המגנים השמאליים בארץ יכול לתת עוד עונה או שתיים

גם צריך להיפרד בכבוד וגם אם הוא רוצה מגיע לו לקבל תפקיד במערכת. שחקנים כמוהו שהיו חלק מדור הזהב של השנים האחרונות אין הרבה וצריך ללמד ילדים איך להצליח בעזרת אופי עקבי ושקט.

יכל לשחק בשקט בגמר במקום ריקן. סתם חורים בכל סוף עונה.

נתן לי כמה רגעי שמחה. כמה רגעים של סטנדאפ. וכמה שנים שהוריד לי מהחיים. אוהב אותו. אחלה יואב.

כמה הוא כבר עולה? הייתי משאיר עוד שנה או משלב באימון נוער.

אישיות ענקית, הילד ענק!

במהלך השנה האחרונה הבטחתי ליציע שאם הוא כובש אני פורץ, לצערי הוא אפילו לא שיחק.

עצוב מאוד לראות שיואב לא ייצא עם הקבוצה למחנה אימונים, כל עוד הוא לא פרש מכדורגל יש לו מקום במכבי.

אני מקווה ומאמין שמכבי יודעת להיפרד או לשלב שחקנים כאלו במערכת, אני מסרב להאמין שיואב עוזב את מכבי סופית.

אנחנו כקהל צריכים גם לדעת לכבד שחקנים כמו יואב זיו שנתנו את התחת למערכת והיו שם בכל פעם שהיו צריכים אותם מבלי לצייץ יותר מדי.

יואב זיו היה גורם משמעותי גם בהפיכה של חדר ההלבשה מבעייתי ל"הכי טוב בליגה".

מה יש לכם להתעסק בשכר שלו? מה אתם רואי החשבון של גולדהאר? פשוט מגעיל לקרוא חלק מהתגובות של אוהדי מכבי, כאילו אתם רוצים להיות כמו הקהל של בית"ר או חיפה פאקינג כפויי טובה.

מכבי היו צריכים בפתח חג השבועות לתת פוש באפליקציה ״הבאנו יואב זיו!״, כתבה על פרישה של יואב והודעה על צירופו לקבוצת הנוער כמאמן מנטלי.