Jump to content

יואב זיו עוזב את מכבי

Recommended Posts

אחלה יואב, בן-אדם נהדר וגם היה שחקן נהדר, מפאת גילו המתקדם כבר לא היה לו מקום מקצועית במכבי בשנתיים האחרונות, אבל הוא נשאר וזה לא היה כל כך נורא, בכל מקרה אני מאמין שאם הוא ירצה לקבל תפקיד כלשהו במועדון - יקבלו אותו בשמחה, ובצדק.

חברה בואו לא נגזים. שחקן נהדר הוא לא היה. אתם כנראה מתעוורים בגלל ההצלחה של הקבוצה בשנים האחרונות

מקצוען אמיתי עם מחויבות לסמל זה כן. בגלל זה אני כ"כ אהבתי אותו.

חברה בואו לא נגזים. שחקן נהדר הוא לא היה. אתם כנראה מתעוורים בגלל ההצלחה של הקבוצה בשנים האחרונות

מקצוען אמיתי עם מחויבות לסמל זה כן. בגלל זה אני כ"כ אהבתי אותו.

לא היה שחקן נהדר? המעוטר ביותר בסגל (6 אליפויות ו2 גביעים) , בורג מרכזי ב4 אליפויות בקריירה.

המגן השמאלי האחרון שעשה משהו באגף, שהיה לו שיתוף פעולה כלשהו עם הקיצוני (עטר). משחק הקרבה.

ותמצא אותו שותף בהמון גולים חשובים.. יותר משאתה חושב.

לא היה שחקן נהדר? המעוטר ביותר בסגל (6 אליפויות ו2 גביעים) , בורג מרכזי ב4 אליפויות בקריירה.

המגן השמאלי האחרון שעשה משהו באגף, שהיה לו שיתוף פעולה כלשהו עם הקיצוני (עטר). משחק הקרבה.

ותמצא אותו שותף בהמון גולים חשובים.. יותר משאתה חושב.

אנחנו מדברים רק על הזמן שלו במכבי, וגם אם תשאל את אוהדי בית"ר אני לא יודע כמה מהם יגידו לך שהוא היה בורג מרכזי אצלם.

ואני מציע לך להסתכל על משחקים נגד ק"ש למיניהן בסביבות שנת 2011. תמצא אותו שותף בהמון גולים שקיבלנו...

תבינו, אנשים הסתכלו עליו פעם כמו שמסתכלים היום על בן בסט. דעת הקהל הרחב השתנתה לגביו כש-2 דברים קרו: 1. הוא התחיל לשחק פחות, 2. התחלנו לקחת תארים.

אני מת עליו. הוא עשה דברים מרגשים ממש בזמן שלו במכבי ת"א. הקריב, נתן הכל על המגרש. אלו סיבות להעריץ אותו, והלוואי והוא ישאר. אבל אי אפשר להתעלם מהחסרונות שלו

אנחנו מדברים רק על הזמן שלו במכבי, וגם אם תשאל את אוהדי בית"ר אני לא יודע כמה מהם יגידו לך שהוא היה בורג מרכזי אצלם.

ואני מציע לך להסתכל על משחקים נגד ק"ש למיניהן בסביבות שנת 2011. תמצא אותו שותף בהמון גולים שקיבלנו...

תבינו, אנשים הסתכלו עליו פעם כמו שמסתכלים היום על בן בסט. דעת הקהל הרחב השתנתה לגביו כש-2 דברים קרו: 1. הוא התחיל לשחק פחות, 2. התחלנו לקחת תארים.

אני מת עליו. הוא עשה דברים מרגשים ממש בזמן שלו במכבי ת"א. הקריב, נתן הכל על המגרש. אלו סיבות להעריץ אותו, והלוואי והוא ישאר. אבל אי אפשר להתעלם מהחסרונות שלו

נתחיל מזה שאכן בסוף 12/13 העמדה שלו הייתה היחידה שדרושה חיזוק, אני מסכים. אולם היום, אני יודע להעריך גם את היכולת המקצועית שלו כשאני רואה איזה את שוק המגנים השמאליים הישראלים. ללא ספק המגן השמאלי הישראלי הטוב ב10 השנים האחרונות. אני לא מתכוון לשאול את בית״ר אם האימפריה תחזור, אבל העובדות הם שהוא היה חלק מההרכב בהגנת אלופה 4 עונות, זה לא צירוף מקרים. ואפרופו ק״ש.. אירוני- מחזור 34 , 14-15, ק״ש בבית. זהבי לא משחק. מכבי חייבת ניצחון בכדי להבטיח אליפות. כלומר, הפסד והפער יכול להיות רק 3. קהת מעלה את ק״ש ליתרון. זיו מבשל לפריצה את השיויון. ולחשוב שאת כל הקריירה הוא עשה כשהוא ימני ברגל.. שפונגין אפילו לא מסוגל לעצור בשמאל.

ספורטאי, מקצוען, בן אדם.

אוהב אותו ומקווה שישאר במערכת (אלא אם רוצה להמשיך לשחק איפשהו כי מבחינה פיזית הוא יכול ללא ספק).